LokmanAVM
sadsad x
asdasd

Çubuk Tütsü, Buhurlar & Buhurdanlık:

Çubuk Tütsü, Buhurlar & Buhurdanlık Kategorisine Hoşgeldiniz. Aradığınız ürünlerimize daha kolay erişmek için lütfen kategori başlıklarına tıklayınız. Alışverişlerinizde mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

ÇUBUK TÜTSÜLER BUHURLAR

Günlük hayatımızın her alanında kullanabildiğimiz tütsü‘nün kısaca açıklaması aslında şudur. Dini topluluklarda çevrenin hoş kokması için kullanılan bir kokudur. Diğer bir kullanım amacı ise, bir hastalığı iyileştirmek ya da sihri engellemek için gibi sebeplerle kullanılabilir. Ruh sağlığı ve sinirleri bozulmuş insanlar için yakılan koku çubuklarıdır. Amber Sandal Tarçın gibi çok çeşitli ağaçların köklerinden ve kabuklarından ve çiçeklerden meydana gelmiştir. Ayrıca kurutulmuş ot, mantarlar ve yosunlar da tütsü kokusu için yararlanılan bitkiler de çok fazlacadır.
Hayatınızın her anında kullanabileceğiniz mistik güzel hoş bir kokusu vardır. Sizi gün içindeki stres ve sıkıntılarınızdan uzak tutar. Ayrıca akrabalarınızla, çevrenizdekilerle birbirinize yakın ve mutlu olmanızı sağlayacak özellikler gözlenmektedir. Gribal enfeksiyon hastalığınız varsa tütsülerden yararlanabilirsiniz. Mide ağrısı olan, baş ağrısı olan, kısacası acı çeken her kişi bu tütsü çubuklarından faydalanabilir. 
Tütsülerin anlamları olarak o kadar çok farklı tütsüler var ki… Kimisi rahatlatıyor. Kimisi şifalara sebep olabiliyor. Kimisi tütsüleme ile sadece hoş bir koku yayıyor. Kimisi tütsülerde çok ayrı kavramları sembolize ediyor. Gelin bu eşsiz kokuları birlikte tanıyalım..

(Kynk: Aromatik Tütsüler Kokular - Tarık Demira. - 2013)
Bilgilerin kaynak gösterilsin veya gösterilmesin kopyalanması paylaşılması her türlü dağıtılması serbesttir.

Tümünü Görüntüle »
Görünüm:
1 2 3 4 5 6
3,00 TL
2,00 TL
%33 indirimli
Toplam 137 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6
Sitemiz özelliklerinden ve içeriklerinden en üst seviyede faydalanabilmeniz için Lütfen Yeni Üyelik veya Üye Girişi için tıklayın.

Yeni Üye olmak için tıklayınız.
Facebook ile Bağlan
Twitter ile Bağlan

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.