LokmanAVM
sadsad x
asdasd

KİLLİ & KİL ÖZLÜ
Şifalı Kil Özlü Sabun Şampuan Jel makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir.

+ Kilin Diğer İsimleri:

Kil, Kil Toprak, Yeşil Kil, Beyaz Kil, Clay.

+ Killi Kil Özlü Saf Sabun, Şampuan, Jel'in Faydaları & Tıbbi Etkileri:

Kil sabunu içerdiği özler sayesinde cilt bakımından çok yönlü bir sabundur. Derin bir temizleyici olup kiri cildin derinliklerinden çıkarır. Cildi besler, sağlıklı bir görünüm kazandırır. Özellikle siyah noktaların giderilmesinde etkilidir. Pişik, selülit ve ciltteki çeşitli yaralar için de kullanılır. Kahverengi cilt lekeleri ve kızarıklıkları hafifletme etkisine sahiptir. Ölü hücreleri yok eder. Sivilceleri temizler ve ergenlik sivilcelerine karşı etki gösterir. Cildi yağdan arındırır, gözenekleri temizler. Kan dolaşımını hızlandırır. Saçlara parlaklık verir. Yağlı saç derisini arındırır, kepek oluşumunu önler. Ciltteki pürüzleri temizlemenin yanı sıra yağ molekülü olan sebumun üretimini azaltarak cilde yeniden ışıltı kazandırır. Cildin doğal nem dengesini korur. Cildin daha bakımlı ve sağlıklı görünmesini sağlar. Cildi kurutmadan geçmiş sivilcelerin neden olduğu lekeleri düzeltir. Egzama, ürtiker, siyah noktalar ve aşırı yağlanma gibi cilt rahatsızlıklarında kullanılmaktadır. Kırışıklıklara karşı üstün koruma özelliğiyle uzun süreli kullanımda cildin yaşlanmasını geciktirir. Anti bakteriyel özelliği sayesinde bakterilerin oluşturduğu yaraları temizleyerek cildi yeniler. Cildinizin güneş ışınlarına karşı daha güçlü olmasını sağlar.

+ Killi Kil Özlü Saf Sabun, Şampuan, Jel'in Kullanım Şekli:

Kil sabunu ile cilt bol köpük ile yıkandıktan sonra maske şeklinde 2-3 dakika beklettikten sonra soğuk su ile durulanır.

+ Kilin İçindeki Maddeler:

Kil, organik maddeler, tuz, kalsiyum, magnezyum, alüminyum, silisyum ve aligo içermektedir.

(Kynk: Şifalı Özel Seri Sabunlar Şampuanlar Jeller - Tarık Demira. - 2013)
Makale bilgilerinin kaynak gösterilsin veya gösterilmesin kopyalanması paylaşılması her türlü dağıtılması serbesttir.

Görünüm:
10,00 TL
6,50 TL
%35 indirimli
8,00 TL
7,00 TL
%13 indirimli
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.
Sitemiz özelliklerinden ve içeriklerinden en üst seviyede faydalanabilmeniz için Lütfen Yeni Üyelik veya Üye Girişi için tıklayın.

Yeni Üye olmak için tıklayınız.
Facebook ile Bağlan
Twitter ile Bağlan

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.