LokmanAVM
sadsad x
asdasd

ZEYTİNYAĞLI & ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞI ÖZLÜ
Şifalı Bitkisel Sabun Şampuan Jel makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir.

+ Zeytin Bitkisinin Diğer İsimleri:

Zeytin, Zeytun, Zeytin Yaprağı, Zeytinyağı..

+ Zeytinyağlı Zeytinyağ Özlü Sabun, Şampuan, Jel'in Faydaları ve Tıbbi Etkileri:

Zeytinyağı doğal kozmetik ürünlerinin başında gelen zeytinyağlı sabun E,D ve K vitaminleri bakımından zengindir. Banyo sabunu olarak kullanılan zeytinyağlı sabun vücut, yüz ve saç temizliğinde güvenle kullanılacak bir üründür. Saç ve cildi yumuşatır. Saçları temizler ve parlak bir görünüm verir. Saçlarda düzenli kullanımında dökülmeyi ve kepeklenmeyi önleyici ve gürleşmeyi sağlayıcı etki gösterir. Zeytin özlü sabun saç köklerini besler, kuvvetlendirir. Düzenli kullanıldığında cildi güzelleştirir. Saçlarınızı yumuşatır ve doğal parlaklık verir. Zeytinyağlı sabun; Derinin gözeneklerini açarak nefes almasını sağlar. Kuru ciltler için besleyici, yağlı ciltler için dengeleyici, kırışık ve çatlakları önlemede yardımcı olur. Cilt hastalıklarına karşı cildin direncini artırır. Kuruyan cildi canlandırır ve parlaklık verir. Kepek ve saç dökülmesini önleyici özelliklere sahiptir. Baş derisindeki sivilcelerin giderilmesinde kullanabilirsiniz. Zeytinyağlı sabun; Antiseptik ve kurutucu özelliği ile sivilce oluşumunu azaltır, cilt hastalıklarına karşı cildin direncini arttırır. Saç derisi ve cilt yaraları, kızarıklık, kaşıntı, sivilce, mantar, egzama ve sedef hastalıklarının iyileşmesinde fayda sağlar. Zeytinyağlı sabun; Doğal ve saf yapısı sayesinde tüm cilt tipleri için uygundur. El, yüz ve vücut temizliği kullanımında cildi yeniler ve güzelleştirir. Hassas ve alerjik ciltlerde güvenle kullanılabilir. Saçları güçlendirir, derinlemesine temizlik sağlayarak saçlara bakım yapar. Antiseptik özelliği sayesinde yüz ve vücut derisindeki sivilce tahriş egzama mantar sedef pişik isilik alerji gibi cilt rahatsızlıklarında kanıtlanmış yararları vardır.

+ Zeytinyağlı Zeytinyağ Özlü Sabun, Şampuan, Jel'in Kullanımı:

Zeytinyağlı, zeytinyağı özlü sabunlar, şampuanlar ve jeller ılık, sıcak ve soğuk su ile köpürterek saçlara ve vücut üzerinde dairesel friksiyon masaj yapılarak uygulanır. Bol su ile yıkanılır, durulanır. Tüm banyo büyükten küçüğe her bireyin rahatlıkla kullanabileceği bir temizlik ürünleridir. Islak saça, yüz, cilt ve vücuda uygulayınız. En az 5 dakika saç, yüz, cilt ve vücutta bekletilmesi bu sırada emilimin artırılması için dairesel masaj friksiyon yapılmasının ardından ılık su ile durulanır, saç ve vücuttan arındırılır. Saç, saç derisi ve cilt deri rahatsızlıklarına karşı olumlu sonuçlar alabilmek için düzenli kullanılması tavsiye edilir. Yüzünüzde sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa kullanılır. Her banyolarınız esnasında tüm aile bireyleri olarak saçınızda, yüzünüzde, cildinizde ve tüm vücudunuzda güvenle kullanabilirsiniz. Herhangi bir yan etkisi yoktur.

+ Zeytin’in İçindeki Maddeler:

Zeytin’in yaprakları ve gövde kabukları tanen, reçine, uçucu yağ ve organik asitler içermektedir. Zeytinyağında ise A ve E vitaminleri, fitosterol, oleik asit, linoleik asit, palmitik ve stearik asitin gliseridlerini içerir.

(Kynk: Şifalı Bitkilsel Sabunlar Şampuanlar Jeller - Tarık Demira. - 2013)
Makale bilgilerinin kaynak gösterilsin veya gösterilmesin kopyalanması paylaşılması her türlü dağıtılması serbesttir.

Görünüm:
10,00 TL
6,50 TL
%35 indirimli
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
Sitemiz özelliklerinden ve içeriklerinden en üst seviyede faydalanabilmeniz için Lütfen Yeni Üyelik veya Üye Girişi için tıklayın.

Yeni Üye olmak için tıklayınız.
Facebook ile Bağlan
Twitter ile Bağlan

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.