sadsad x
asdasd
İade ve İptal Şartları

+ ÇOK ÖNEMLİ NOT:

Sayın müşterimiz sorunsuz ilerleyen ve teslim aldığınız siparişlerinizde firma olarak bir kaç TL kar ederken, herhangi bir aksaklık ve hata olmayan durumlar da iade gönderimlerinde ise ortalama fiyatlar ile 50,00 TL + 50,00 TL = 100,00 TL giden/gelen iade kargo ücretiyle birlikte, ortalama toplam 100,00 TL kadar zarar etmiş oluyoruz. Kargo firmalarına taşıma ücretleri tarafımızdan peşin olarak ödenmektedir.
Lütfen siparişten kaynaklı olarak herhangi bir aksaklık ve hata yok ise keyfiyet ile iade/iptal işlemi uygulamayınız!

+ Ürün İade ve İptal Şartları

Her ürünü kullanmadan dış ve iç ambalajı açmadan, tahrip ve tahriş etmeden, satın aldığınız tarihten itibaren on dört (14) gün içersinde siparişlerim alanındaki buton ile bildirimini yapıp teslim aldığınız şekilde geri iade edebilirsiniz. Müşteri sipariş ürünü iade edecekse teslim aldığı gibi geri vermekle yükümlüdür. Ambalajı açılmış kullanılmış, tahrip ve tahriş edilmiş ürünlerin iptali, iade ve değişimi yapılamayacaktır. Bu gibi durumlar söz konusu olduğunda ve değişim iade talebi ile tarafımıza ulaşmış ürünlerde, tespitimiz halinde ürün değişim iade ve ürün bedeli ödemesi yapılmayacaktır. "Ürün açıklamalarında belirtilmiş olup; Kişiye özel sipariş, özel imalat, hijyen ve/veya durumlarda ise ürün iptali, iade ve değişimi kesinlikle yapılamayacaktır."

+ Alışverişten Caymada Ödeme İşlemleri

Müşterimizin; Sipariş ürün ve/veya iptal, iade talebi ile alışverişten cayması durumlarında, bahsi geçen ürün tarafımıza ulaştığında (1 ilâ 10 gün iş günü), mesai saatleri içersinde ürün bedeli iade işlemi tarafımızdan başlatılır. Ödeme yapmış olduğunuz tüm ürün bedeli kredi kartınıza veya havale yaptığınız hesabınıza tarafımızdan iade edilir. LokmanAVM.com dan sipariş ürünler ödemenizi kredi kartınız ile yaptı iseniz, geri ödeme işlemi bankanız tarafından yapılacağından, bu işlem ile alakalı tasarrufumuz bulunmamaktadır. Taksitli kredi kartlı işlemlerinizde bankanız tarafından her ay kartınıza artı bakiye olarak yansıtılmaktadır..

+ Kargo Paketinizi Teslim Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sevkiyat sırasında ürünlerinizin zarar gördüğünü düşündüğünüz siparişlerinizi kargo görevlisi tarafından teslim alırken, dış pakette hasar ve/veya hasarlı ürün olabileceğini tespit ederseniz ilgili hiçbir teslimat belgesini imzalamadan kargo yetkilisine "Hasar Tespit Tutanağı" hazırlamasını talep ediniz ve Hasarlı Paketinizi Kesinlikle Teslim Almayınız! Hasarlı ürünü tutulan tutanak ile kargo görevlisine iade ediniz.

+ Kargo Firmasından Siparişlerinizi Teslim Aldıktan Sonra

Paket veya içeriğinin hasarlı olduğunu fark etti iseniz, Kargo şubenize hemen bilgi veriniz ve "Hasar Tespit Tutanağı" hazırlanmasını talep ediniz. Sipariş ürünlerinizi teslim aldıktan sonra, Kargo görevlisinin görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul ve beyan edip onaylayıp, imzaladığınızı da unutmayınız.

+ Asılsız, Siparişlerin Kargodan Teslim Alınmaması, Yurtdışı ve Sahte Siparişler İçin Önemle Duyurulur.!

Burada belirtilen hükümler "Asılsız, Siparişlerin Kargodan Teslim Alınmaması ve Sahte Sipariş Veren Kişiler" üzerinde geçerli olup, tamamen yasal "Satış Sözleşmesi" şartlarıda dahil olarak yürürlülük uygulanacaktır. Vermiş olduğu siparişlerin ciddiyet ve bilincinde olan tüm müşterilerimizin buradaki hükümler ile hiçbir sorumluluk hükmü yoktur.
a-) Kapıda ödeme ile vermiş olduğunuz siparişlerde şirketimiz maddi sorumluluk şartları altına girmektedir. Verdiğiniz siparişler maddi olarak şirketimizi belirli bir risk altına sokmaktadır. Teslimatta/Kapıda Ödeme ile verilen siparişlerin asılsız/sahte çıkması durumunda sipariş sürecinde şirketimizin yapmış olduğu tüm masraflar zarar tablosuna eklenmektedir. Bu siparişler için gerekli tanzim işlemleri başlatılacaktır.
b-) Yeni üye hesaplarında ücretsiz olarak sağlamış olduğumuz Hediye Çeki/Kuponlarının Mükerrer olarak sahte hesaplar ile birden fazla kullanımı ile şirketimiz maddi sorumluluk altına girmekte ve maddi olarak şirketimizi zarara sokmaktadır. Aynı kişi olup farklı beyanlar ile oluşturulan mükerrer sahte üye siparişlerinin tüm masrafları zarar tablosuna eklenmektedir. Teslimat kişisi aynı olan bu mükerrer üyeler saptandığında gerekli tanzim işlemleri başlatılacaktır.
c-) Yurtdışı export sipariş gönderileri Ex Works kargo sistemi ile kargo firmasına teslim edilerek gönderilmektedir. Yurtdışı siparişler de firma sorumluluğumuz kargo firmasının çıkış şubesine teslim edilene kadardır. Ex Works: Kargo firması çıkış şubesine teslim edildikten sonraki tüm sorumluluk ve masraflar alıcı müşteriye aittir.
Bu sebeple "Türkiye Cumhuriyeti Elektronik Ticaret Yasal" süreçleri altında geçerli hukuki sorumluluklar gereği tüm sipariş veren müşterilerimizin ip adresleri başta olmak üzere, vermiş oldukları telefon, e-posta, sipariş adreslerinin tümü sanal sürücüler altında kayıt altında tutulmaktadır, Tüm bilgilerin yanlış olması durumunda LokmanAVM yöneticilerinin Asılsız siparişleri veren kişilerin Ip adresi üzerinden, "Türkiye Cumhuriyeti Yasalarınca" Savcılık makamına yapılan başvurularda gerçek ikamet adreslerine gerekli hukuki işlemlerin başladığına dahil belgeler gönderilecektir.

Not:Yukarıdaki tüm şartlara uygun hallerde sipariş ürün iade ve değişim için kargo bedeli müşteri tarafından ödenecektir.

Bize sormak istediğiniz tüm sorularınız için butonuna Tıklayıp Soru Sorunuz!

Sorularınızın cevaplarını Sizlerden Gelen Soru ve Cevap butona tıklayıp takip edebilirsiniz.

Sizin için seçtiğimiz Sıkça Sorulan Soruları (S.S.S.) butonuna tıklayıp takip edebilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.