LokmanAVM
sadsad x
asdasd

Değerli ziyaretçilerimiz; Ziyaretçi Defteri kısımda görmüş olduğunuz yorumlar, sitemize üye olan alışveriş yapan veya gözlemlemleyip bilgilerini paylaşan üye, bayi ve tüm ziyaretçilerimizin yorumlardır. Sitemizin üye, bayi müşteri ve üyeliksiz ziyaretçilerinin deneyim ve kullanımı hakkındaki yorumları, müşteri hizmetleri yorumları, kargo ve kargolama hakkındaki yorumları, ürünler hakkındaki yorumları bulunmaktadır. Siz değerli site ziyaretçilerimizin fikir sahibi olabilmasinde büyük önem arz etmekte olduğunu bilerek, tüm hassasiyetimiz ile Ziyaretçi Defteri kısımda yayınlamaktayız. Site mağazamız www.LokmanAVM.com 'u ziyaretlerinizde tercih ettiğiniz için teşekkür eder, her zaman bekler ve Keyifli alışverişler dileriz.

Ziyaretçi Defteri (Sayfa 1)
 • aslan 07/03/2019 14:26:35

  Mükemmel kaliteli doğal ürünleri var. Yakın zamanda bir kaç kalem ürün alacağım :) (Aslan - 07.03.2019 - Türkiye)

  Cevap

  Merhaba Aslan beyefendi, www.LokmanAVM.com daki ürünlerimiz için olumlu ve güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize en iyi en kaliteli ürünleri sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman sitemize bekleriz. Sitemiz www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, teşekkür ederiz efendim. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Ismail Burak Oguz 07/03/2019 03:12:29

  Lokmanavm ürünlerinizden memnunum özellikle ilgi ve alakanızda güzel buluyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Ayrıca hızlıca ulaşan siparişlerim içinde teşekkür ederim (Ismail Burak Oguz - 07.03.2019 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba Ismail Burak Oguz, www.LokmanAVM.com hakkındaki olumlu ve güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman sitemize bekleriz. Sitemiz www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, teşekkür ederiz efendim. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • isacotur 05/03/2019 22:24:35

  Son zamanlarda alternatif tıp olarak geçse de hastalıklarda şifalı bitkilerin kullanımı yadsınamaz ve bitki kullanımı geçtiğini söyleyebiliriz. Bu sitede lokmanavm de derdinize derman olabilecek ürünlerle dolu ;) (İsa Cotur - 05.03.2019 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba İsa Cotur,çok teşekkür ederiz efendim. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sağlayabilmek için burada olduğumuzu unutmayınız. Her zaman site mağazamıza bekleriz. Kıymetli yorumlarınız ve LokmanAVM hakkındaki güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için tekrar teşekkür ederiz. Sitemiz www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Mehmet Koptagel 04/03/2019 22:10:16

  İsmi gibi kendiside dopdolu bir site. Her aradığım ürünü bulabiliyorum ve gönül rahatlığıyla alabiliyorsun. (Mehmet Koptagel - 04.03.2019 - Türkiye)

  Cevap

  Merhaba Mehmet Koptagel, www.LokmanAVM.com da düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman sitemize bekleriz. Sitemiz www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, teşekkür ederiz efendim. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Dinçer Doğruer 03/03/2019 22:26:55

  Merhaba kimyasallaşan bu dünya doğal ve bitkisel ürünler şifa kaynağı elde etmek isterseniz doğru adres burası herkese tavsiye ediyorum hep kimyasallarla yaşadık şimdi bitkisel ürün kullanmanın tam zamanı tasviye dir (Dinçer Doğruer - 03.03.2019 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba Dinçer Doğruer, www.LokmanAVM.com hakkındaki olumlu güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman sitemize bekleriz. Sitemiz www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, teşekkür ederiz efendim. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Onur Yıldız 03/03/2019 18:59:01

  Güzel başarılı bir sayfa.ürün yelpazesi gayet geniş.kaliteli ürünler mevcut. (Onur Yıldız - 03.03.2019 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba Onur Yıldız, www.LokmanAVM.com hakkındaki güzel olumlu düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman sitemize bekleriz. Sitemiz www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, teşekkür ederiz efendim. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Serhat Gezay 02/03/2019 07:18:22

  ürün yelpazesi çok geniş bir site..istediğinizi bulabiliyorsunuz..en önemlisiide kalite.hizmetlerinizin devamını diliyorum LOKMANAVM. (Serhat Gezay - 02.02.2019 - Türkiye)

  Cevap

  Merhaba Serhat Gezay,www.LokmanAVM.com sitemiz hakkındaki olumlu güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Lokmanavm çalışanları olarak; Tüm müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman sitemize bekleriz. Sitemiz www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, teşekkür ederiz efendim. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Oğuzhan Bağ 01/03/2019 11:06:42

  Siteniz oldukça iyi kaliteli görünüyor. Ürünlerinizi denemeyi ihmal etmeyeceğim. Verdiğini bilgiler için teşekkürler ! (Oğuzhan Bağ - 01.03.2019 - Türkiye)

  Cevap

  Merhaba Oğuzhan Bağ, www.LokmanAVM.com hakkındaki düşüncelerinizi paylaştığınız için biz teşekkür ederiz. Siz müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman LokmanAVM sitemize bekleriz. Siz www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, tekrar teşekkür ederiz efendim. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Deadstance 26/02/2019 16:05:13

  Lokman avm zaten her zaman kalitenin adıdır (Deadstance - 26.02.2019 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba Deadstance, www.LokmanAVM.com sitemiz hakkındaki güzel olumlu düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Siz müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman LokmanAVM sitemize bekleriz. Siz www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, teşekkür ederiz efendim. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Alican Ataoğlu 21/02/2019 22:21:14

  lokman avm nin ürünleri her zaman söylerim kaliteli ve hesaplı 100 de 100 güvenle kullanabileceğimiz ürünleri bize sundukları için lokman avm ailesine teşekkürü bir borç bilirim bütün aile severek yiyoruz ve hoşumuza gidiyor. Allah sağlık verdikçe de yemeye devam edecez. (Alican Ataoğlu - 21.02.2019 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba Alican Ataoğlu, sitemiz www.LokmanAVM.com hakkındaki olumlu ve güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman sitemize bekleriz. Sitemiz www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, teşekkür ederiz efendim. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

Toplam 301 mesaj var.
1 2 3 .... 29 30 31

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.