LokmanAVM
sadsad x
asdasd

Değerli ziyaretçilerimiz; Ziyaretçi Defteri kısımda görmüş olduğunuz yorumlar, sitemize üye olan alışveriş yapan veya gözlemlemleyip bilgilerini paylaşan üye, bayi ve tüm ziyaretçilerimizin yorumlardır. Sitemizin üye, bayi müşteri ve üyeliksiz ziyaretçilerinin deneyim ve kullanımı hakkındaki yorumları, müşteri hizmetleri yorumları, kargo ve kargolama hakkındaki yorumları, ürünler hakkındaki yorumları bulunmaktadır. Siz değerli site ziyaretçilerimizin fikir sahibi olabilmasinde büyük önem arz etmekte olduğunu bilerek, tüm hassasiyetimiz ile Ziyaretçi Defteri kısımda yayınlamaktayız. Site mağazamız www.LokmanAVM.com 'u ziyaretlerinizde tercih ettiğiniz için teşekkür eder, her zaman bekler ve Keyifli alışverişler dileriz.

Ziyaretçi Defteri (Sayfa 1)
 • Nazife S. 26/12/2018 10:16:52

  Çok teşekkür ederim, hızlı ve güvenli bir şekilde elime ulaştı. (Nazife S. - 26.12.2018 - Kağıthane, İstanbul, Türkiye)

  Cevap

  Merhaba Nazife S. hanımefendi, mağazamız www.LokmanAVM.com 'a ilgi alakanız ve Sitemiz hakkındaki olumlu düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz efendim. Siz Değerli www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olabilmektedirler.Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com Sitemizi tercih ettiğiniz için tekrar teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • mehmet bilgili 28/11/2018 14:34:30

  Merhaba öğleyin almış olduğum ürünleri bugün gönderecekmisiniz.telf ettim net cevap alamadım (Mehmet Bilgili - 28.11.2018 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba Mehmet Bilgili, Tüm siparişlerde Hızlı Kargo sistemimiz uygulanır. Siparişleriniz mesai saatleri içinde aynı gün kargoya verilir. TÜRKİYE (Yurtiçi) gönderi kargolarınız, ortalama en geç 1-2 iş günü içersinde elinize ulaşır. Uzak mesafelerde 2-3 iş günü içersinde elinize ulaşır. "Kargo Takibi" servisimizden siparişlerinizi anlık detaylı olarak takip edebilirsiniz. YURTDIŞI (Export) siparişlerinizde, Teslim edilecek Ülkeye göre, Teslimat günü süresinde değişikliler olmaktadır. Her ülke için ortalama teslimat süresi linkteki ( https://www.lokmanavm.com/export ) tabloda detaylı olarak anlatılmıştır.
  Alışverişlerinizde bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür eder, hayırlı ve keyifli alışverişler dileriz.

 • Nihat İşlek 26/11/2018 18:32:13

  Merhaba; siparişim 1 gün içerisinde geldi.
  Paketleme güzel. Teşekkür eder hayırlı işler dilerim.. (Nihat İşlek - 26.11.2018 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba Nihat İşlek, Hızlı Kargo işlemleri ile Siparişleriniz mesai saatleri içinde aynı gün kargoya verilir. TÜRKİYE (Yurtiçi) gönderi kargolarınız ortalama en geç 1-2 iş günü içersinde elinize ulaşır. Çabuk ulaştığı için sevindik. Değerli yorumlarınız ve www.LokmanAVM.com Sitemiz hakkındaki güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize en iyi hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman sitemize bekleriz.
  Sitemiz www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, teşekkür ederiz efendim. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • hamit özpolat 22/11/2018 09:37:36

  cok guzel mukemmel bir site herkese tavsiye ederim basarili bir hizmet verilmis basarilar dilerim (Hamit Özpolat - 22.11.2018 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba Hamit Özpolat, Kıymetli yorumlarınız ve www.LokmanAVM.com Sitemiz hakkındaki güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize en iyi hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman sitemize bekleriz. Sitemiz www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, Çok teşekkür ederiz efendim. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Ali Can 21/11/2018 11:02:25

  Bu fırsatları kaçırmayın. çok güzel gerçekten.herkese tavsiye ederim. (Ali Can - 21.11.2018 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba Ali Can, yorumlarınız ve www.LokmanAVM.com Sitemiz hakkındaki güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Her zaman sitemize bekleriz. Tüm müşterilerimize en iyi hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Sitemiz www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar,teşekkür ederiz efendim. Fırsat ürünlerini ( https://www.lokmanavm.com/firsat-kampanyali-hediyeli-indirimli ) linke tıklayıp inceleyebilirsiniz. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Mevlüt DEVECİOĞLU 30/10/2018 12:03:39

  Merhaba, A+1 Bitkisel 30 Kapsül HHS firmasında (kendi firması) xx-TL iken nasıl oluyor da siz de xx-TL olabiliyor. Burada insan aklına sahtesi mi diye geliyor açıkcası.
  Ayrıca HHS sadece eczanelere satış yaptığı halde siz de nasıl bulunuyor.
  Ben siparişimi sizden verdim. Ancak tereddütlerim var.
  Tabi ki siz evet bizdeki sahte demiyeceğinize göre ben nasıl ikna olacağım.
  HHS sahibi bizim ürünlerimiz sadece bizden ve eczanelerden alın derken ben sizden almakla hata mı ettim.
  Bakın sonunda insan hayatı söz konusu eğer bir sıkıntı var ise bana dilerseniz kullanmayın demeniz yeterli.
  Teşekkür ederim. (Mevlüt DEVECİOĞLU - 30.10.2018 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba Mevlüt DEVECİOĞLU beyefendi, A+1 Bitkisel 30 Kapsül ürünü ( https://www.lokmanavm.com/a-1-bitkisel-30-kapsul ) topluca çok fazla alım yapıyoruz. ve buna göre toptan indirimlerimiz oluyor. Siz müşterilerimizin yararına uygun fiyatlı olarak satışa sunuyoruz. Hhs satış konusunda sabit fiyat uygulamıyor. her firmanın zaman zaman kendilerine göre kampanyaları olduğu gibi bizde A+1 Bitkisel 30 Kapsül ürününde kampanya uyguluyoruz. Ürünün sahte olması sözkonusu olamaz. Diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi A+1 Bitkisel 30 Kapsül ürünü Orjinal faturalı üründür. A+1 Bitkisel 30 Kapsül ürünü hhs firmasından direkt olarak aracısız olarak tedarik sağlanmaktadır. LokmanAVM firmamızı hhs firmasından sorabilir, gerekli bilgileri direkt olarak kendilerinden alabilirsiniz. Hhs ürünlerini eczaneler ve bizim gibi dünyaya satış yapabilen firmalara tedarik sağlamaktadırlar.
  Sizin gibi değerli müşterilerimizin sor ve yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar,teşekkür ederiz efendim. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • mehmet subaşı 24/10/2018 12:44:47

  Dinamitin içeri nedir neye faydası var yardımcı olursanız sevinirim (M. S. - 24.10.2018 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba Mehmet Subaşı, dinamit markalı ürünleri linke tıklayıp ( https://www.lokmanavm.com/dinamit ) inceleyebilirsiniz. Her üründe ürün üzerindeki bilgilerine göre içeriği detaylı olarak yazılmıştır. Bilginize.
  Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com Sitemizi tercih ettiğiniz için tekrar teşekkür eder,Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • tahani mohsen 23/10/2018 13:22:32

  Where are my orders? Where can I buy products? (Tahani Mohsen - 23.10.2018 - Furaidess, Haifa District)

  Cevap

  Hello Tahani Mohsen. Order tracking code has been sent to your e-mail address and message section. With Cargo Tracking information you can let Order Shipping control. For your information.
  Thank you for choosing our store www.LokmanAVM.com and we expect it again.

 • caner sehit 23/10/2018 12:19:30

  ürünleriniz çok güzel lokmanavm başarılarınızın devamını diliyorum (Caner Sehit - 23.10.2018 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba Caner Sehit, Kıymetli yorumlarınız ve www.LokmanAVM.com Sitemiz hakkındaki güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize en iyi hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman sitemize bekleriz. Sitemiz www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar,teşekkür ederiz efendim. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Uğur Günen 23/10/2018 12:13:44

  Oldukça güzel bir site.Ve süper bir avm hizmeti.Dilerim devamlı olarak başarılı olursunuz iyi günler dilerim. (Uğur Günen - 23.10.2018 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba Uğur Günen, sitemiz www.LokmanAVM.com'a ilgi ve alakanız için, Sitemiz hakkındaki olumlu düşüncelerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederiz, efendim. Siz Değerli www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olabilmektedirler. Kampanyalarımızı incelemek isterseniz linke tıklayıp ( https://www.lokmanavm.com/kampanyalar ) inceleyebilirsiniz. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com Sitemizi tercih ettiğiniz için tekrar teşekkür eder,Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

Toplam 268 mesaj var.
1 2 3 .... 25 26 27

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.