LokmanAVM
sadsad x
asdasd

Değerli ziyaretçilerimiz; Ziyaretçi Defteri kısımda görmüş olduğunuz yorumlar, sitemize üye olan alışveriş yapan veya gözlemlemleyip bilgilerini paylaşan üye, bayi ve tüm ziyaretçilerimizin yorumlardır. Sitemizin üye, bayi müşteri ve üyeliksiz ziyaretçilerinin deneyim ve kullanımı hakkındaki yorumları, müşteri hizmetleri yorumları, kargo ve kargolama hakkındaki yorumları, ürünler hakkındaki yorumları bulunmaktadır. Siz değerli site ziyaretçilerimizin fikir sahibi olabilmasinde büyük önem arz etmekte olduğunu bilerek, tüm hassasiyetimiz ile Ziyaretçi Defteri kısımda yayınlamaktayız. Site mağazamız www.LokmanAVM.com 'u ziyaretlerinizde tercih ettiğiniz için teşekkür eder, her zaman bekler ve Keyifli alışverişler dileriz.

Ziyaretçi Defteri (Sayfa 1)
 • MUSA KARAKUŞ 01/04/2019 17:33:08

  Hediye çekimi kaç gün içinde kullanmam gerekiyor. (Musa Karakuş - 01.04.2019 - Türkiye)

  Cevap

  Merhaba Musa Karakuş beyefendi, oluşan Hediye Çekini şuanda güncel olarak 77 gün sonuna kadar kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için sitemize üye girişi yapıp, hesabım, hediye çeklerim sayfanızda gözlemleyebilirsiniz. Bilginize.. (LokmanAVM.com tüm kampanya, hediye, indirim, parapuan v.b. uygulamalarını sonlandırma, değiştirme ve tüm haklarını kendinde saklı tutar.)
  Alışverişlerinizde bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür eder, hayırlı ve keyifli alışverişler dileriz.

 • sami yapışlar 28/03/2019 17:25:48

  merhaba
  Satın alacağım ürün aynı gün kargoya veriliyormu? İstanbula kargo ile kaç günde gelir? (Sami Yapışlar - 28.03.2019 - İstanbul, Türkiye)

  Cevap

  Merhaba Sami Yapışlar beyefendi, Siparişleriniz mesai saatleri içinde aynı gün kargoya verilir. TÜRKİYE (Yurtiçi) gönderi kargolarınız, ortalama en geç 1-2 iş günü içersinde elinize ulaşır. Uzak mesafelerde 2-3 iş günü içersinde elinize ulaşır. "Kargo Takibi" servisimizden siparişlerinizi anlık detaylı olarak takip edebilirsiniz ( https://www.lokmanavm.com/kargom-nerede ).
  Kargo Yolculuğu ve Teslim Süreci: Kargo firmasına Mesai saatlerinde sabah 08:00 den akşam 18:00 e kadar teslim ettiğimiz tüm kargolar, gönderim şubesinde işleme alınır. Kargo firmasının nakliye kamyonu ile 19:00 da Kargo dağıtım toplama bölgesine ulaşmak üzere yola çıkar. Gece yolculuğu devam eden kargolar ortalama ertesi sabah dağıtım bölgesinin şubesine ulaşmış olur. Kargolar Şubedeki sıralama ve yoğunluğa göre dağıtıcı personel tarafından alıcısına teslim edilmek üzere zimmetlenir. Kargo Personeli alıcısına ulaştırmak için dağıtıma çıkar. Alıcısına ulaştığında kargo teslim edilir. Teslimat adresi uzak bölgelerde +1 gün daha eklenebilir.
  Alışverişlerinizde bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür eder, hayırlı ve keyifli alışverişler dileriz.

 • recai 20/03/2019 23:14:18

  kargo ücreti var mı? varsa nekadar (Recai - 20.03.2019 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba Recai Beyefendi, Ödeme Sipariş Teslimat Kargo Takip sayfamızdan ( https://www.lokmanavm.com/teslimat-kosullari.shtm ) detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Kargo Bedava kampanyalarımız bulunmaktadır. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih edeceğiniz için şimdiden teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • aslan 07/03/2019 14:26:35

  Mükemmel kaliteli doğal ürünleri var. Yakın zamanda bir kaç kalem ürün alacağım :) (Aslan - 07.03.2019 - Türkiye)

  Cevap

  Merhaba Aslan beyefendi, www.LokmanAVM.com daki ürünlerimiz için olumlu ve güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize en iyi en kaliteli ürünleri sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman sitemize bekleriz. Sitemiz www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, teşekkür ederiz efendim. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Ismail Burak Oguz 07/03/2019 03:12:29

  Lokmanavm ürünlerinizden memnunum özellikle ilgi ve alakanızda güzel buluyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Ayrıca hızlıca ulaşan siparişlerim içinde teşekkür ederim (Ismail Burak Oguz - 07.03.2019 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba Ismail Burak Oguz, www.LokmanAVM.com hakkındaki olumlu ve güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman sitemize bekleriz. Sitemiz www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, teşekkür ederiz efendim. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • isacotur 05/03/2019 22:24:35

  Son zamanlarda alternatif tıp olarak geçse de hastalıklarda şifalı bitkilerin kullanımı yadsınamaz ve bitki kullanımı geçtiğini söyleyebiliriz. Bu sitede lokmanavm de derdinize derman olabilecek ürünlerle dolu ;) (İsa Cotur - 05.03.2019 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba İsa Cotur,çok teşekkür ederiz efendim. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sağlayabilmek için burada olduğumuzu unutmayınız. Her zaman site mağazamıza bekleriz. Kıymetli yorumlarınız ve LokmanAVM hakkındaki güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için tekrar teşekkür ederiz. Sitemiz www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Mehmet Koptagel 04/03/2019 22:10:16

  İsmi gibi kendiside dopdolu bir site. Her aradığım ürünü bulabiliyorum ve gönül rahatlığıyla alabiliyorsun. (Mehmet Koptagel - 04.03.2019 - Türkiye)

  Cevap

  Merhaba Mehmet Koptagel, www.LokmanAVM.com da düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman sitemize bekleriz. Sitemiz www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, teşekkür ederiz efendim. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Dinçer Doğruer 03/03/2019 22:26:55

  Merhaba kimyasallaşan bu dünya doğal ve bitkisel ürünler şifa kaynağı elde etmek isterseniz doğru adres burası herkese tavsiye ediyorum hep kimyasallarla yaşadık şimdi bitkisel ürün kullanmanın tam zamanı tasviye dir (Dinçer Doğruer - 03.03.2019 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba Dinçer Doğruer, www.LokmanAVM.com hakkındaki olumlu güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman sitemize bekleriz. Sitemiz www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, teşekkür ederiz efendim. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Onur Yıldız 03/03/2019 18:59:01

  Güzel başarılı bir sayfa.ürün yelpazesi gayet geniş.kaliteli ürünler mevcut. (Onur Yıldız - 03.03.2019 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba Onur Yıldız, www.LokmanAVM.com hakkındaki güzel olumlu düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman sitemize bekleriz. Sitemiz www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, teşekkür ederiz efendim. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Serhat Gezay 02/03/2019 07:18:22

  ürün yelpazesi çok geniş bir site..istediğinizi bulabiliyorsunuz..en önemlisiide kalite.hizmetlerinizin devamını diliyorum LOKMANAVM. (Serhat Gezay - 02.02.2019 - Türkiye)

  Cevap

  Merhaba Serhat Gezay,www.LokmanAVM.com sitemiz hakkındaki olumlu güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Lokmanavm çalışanları olarak; Tüm müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman sitemize bekleriz. Sitemiz www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, teşekkür ederiz efendim. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

Toplam 304 mesaj var.
1 2 3 .... 29 30 31

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.