LokmanAVM
sadsad x
asdasd

Değerli ziyaretçilerimiz; Ziyaretçi Defteri kısımda görmüş olduğunuz yorumlar, sitemize üye olan alışveriş yapan veya gözlemlemleyip bilgilerini paylaşan üye, bayi ve tüm ziyaretçilerimizin yorumlardır. Sitemizin üye, bayi müşteri ve üyeliksiz ziyaretçilerinin deneyim ve kullanımı hakkındaki yorumları, müşteri hizmetleri yorumları, kargo ve kargolama hakkındaki yorumları, ürünler hakkındaki yorumları bulunmaktadır. Siz değerli site ziyaretçilerimizin fikir sahibi olabilmasinde büyük önem arz etmekte olduğunu bilerek, tüm hassasiyetimiz ile Ziyaretçi Defteri kısımda yayınlamaktayız. Site mağazamız www.LokmanAVM.com 'u ziyaretlerinizde tercih ettiğiniz için teşekkür eder, her zaman bekler ve Keyifli alışverişler dileriz.

Ziyaretçi Defteri (Sayfa 1)
 • jale kefir 06/09/2019 23:09:12

  Çok beğendiğim ürünleri burda bulmanın sevincini yaşıyorum. ürünlerin kalitesi ve ilgi alakanızdan dolayı teşekkür ederim.

  Cevap

  Merhabalar Jale Kefir, bizde aradığınız ürünleri bulmanıza sevindik.
  Alışveriş deneyimi bilgi paylaşımlarınız için biz Teşekkür ederiz. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sağlayabilmek için çalışmaktayız. Olumlu yorumlarınız ile www.LokmanAVM.com Sitemiz hakkındaki güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederiz. Gerçek www.LokmanAVM.com müşterileri yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olabilmektedirler. Çok teşekkür ederiz efendim.Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com Sitemizi tercih ettiğiniz için tekrar teşekkür eder,Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Alperen Esmer 06/09/2019 22:12:37

  Geçenlerde epimedyumlu macun sipariş ettim, hemen ürünüm geldi. Bugün tekrar sipariş verdim, teşekkür ederim Lokmanavm.. kargo hızlı ürünler kaliteli tavsiye ederim. (Alperen Esmer - 06.09.2019 - Türkiye)

  Cevap

  Merhabalar Alperen Esmer, Siz değerli müşterilerimize en kaliteli ürünleri ve hizmeti sağlayabilmek için buradayız. Değerli yorumlarınız ve www.LokmanAVM.com Sitemiz hakkındaki güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederiz. Sizlerin www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olabilmektedirler. Çok teşekkür ederiz efendim.Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com Sitemizi tercih ettiğiniz için tekrar teşekkür eder,Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Nazire gedik 04/09/2019 23:13:58

  Alman tasi siparisi versem Amerika’ya gonderiyor musunuz, bilgi verir misiniz (Nazire Gedik - 04.09.2019 - Amerika Birleşik Devletleri ABD)

  Cevap

  Merhabalar Nazire Gedik, evet Amerika Birleşik Devletleri (ABD) yurtdışı gönderisi yapmaktayız. Yurtdışı ürün siparişlerinizi Teslimat Adres doğruluğu ve Ödeme Yöntemleri için internet sitemizden siz oluşturmalısınız.
  Hızlı Kargo: Siparişleriniz mesai saatleri içinde aynı gün kargoya verilir. TÜRKİYE (Yurtiçi) gönderi kargolarınız, ortalama en geç 1-2 iş günü içersinde elinize ulaşır. Uzak mesafelerde 2-3 iş günü içersinde elinize ulaşır. "Kargo Takibi" servisimizden siparişlerinizi anlık detaylı olarak takip edebilirsiniz. YURTDIŞI (Export) siparişlerinizde, Teslim edilecek Ülkeye göre, Teslimat günü süresinde değişikliler olmaktadır. Her ülke için ortalama teslimat süresi export sayfamızda ( https://www.lokmanavm.com/export ) detaylı olarak anlatılmıştır.
  Yurtdışı (Amerika Birleşik Devletleri ABD) Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com Sitemizi tercih ettiğiniz için tekrar teşekkür eder,Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • murat özçelik 01/09/2019 03:11:45

  Online alış verişlerinizi güvenle yapabileceğiniz bir yer Lokmanavm başarılar (Murat Özçelik - 01.09.2019 - Türkiye)

  Cevap

  Merhabalar Murat Özçelik beyefendi, www.LokmanAVM.com sitemiz hakkındaki olumlu güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman bekleriz. www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, teşekkür ederiz efendim.
  Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • HÜSEYİN 30/08/2019 16:02:21

  XML Link Entegrasyonu ne demek bilgi verirmisiniz? (HÜSEYİN - 30.08.2019 - Türkiye)

  Cevap

  Merhabalar HÜSEYİN Beyefendi,
  Toptan ürün alımı Bayilik, Dropshipping ve XML Entegrasyonu ile otomatik toplu ürün çekimi işlemidir. E-ticaret siteleri için lazım olan bir çalışma şeklidir.
  Xml internet bayiliği için: Toptan ürün alımı Bayilik, Dropshipping ve XML talepleriniz için öncelikle Tamamen ÜCRETSİZ! Bayii kaydınızı Aşağıdaki linke tıklayıp oluşturmanız gerekmektedir!
  https://www.lokmanavm.com/bayi-basvuru-sayfasi
  Toptan alım yapan Bayi esnaf müşterilerimizin yararına aşağıdaki bayilik işlemleri tamamlamadan, Maalesef Ürün Toptan Fiyat Bilgisini paylaşamıyoruz!
  Bayi kaydınızı oluşturduktan sonra, gerekli incelememizi yapıp uygun gün mesai saatlerinde size geri dönüş yapacağız.
  Anlayışınız için Teşekkür ederiz.
  Detaylı bilgi için, XML ENTEGRASYON & BAYİLİK ( https://www.lokmanavm.com/xml-entegrasyon ) sayfamızı ziyaret ediniz.
  Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, hayırlı olmasını dileriz.
  Bilginize..

 • ertürkcebi 30/08/2019 14:09:37

  internette araştırmalarım sonucunda güvenilir olarak bulduğum ve tüm siparişlerimizin hızlı şekilde elimize ulaştıran işinde başarılı bir sitedir. (Ertürkcebi 30.08.2019 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhabalar Ertürkcebi, www.LokmanAVM.com hakkındaki olumlu güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman sitemize bekleriz. Sitemiz www.LokmanAVM.com kullanıcı müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, teşekkür ederiz efendim. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Oktay Çetintaş 29/08/2019 22:29:18

  LokmanAVM Firma olarak uzman kadrosuyla işinde uzman çalışma yaparak müşterilerine ne kadar değer verdiği gösterebilen bir firmadır. kendilerine teşekkür eder hayırlı işler dilerim (Oktay Çetintaş - 29.08.2019 - Türkiye)

  Cevap

  Merhabalar Oktay Çetintaş, www.LokmanAVM.com sitemiz hakkındaki olumlu güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman bekleriz. www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, teşekkür ederiz efendim.
  Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Nilsu kocaooğlu 28/08/2019 19:34:36

  Kargomun nerede olduğunu bilmek istiyorum (Nilsu Kocaooğlu - 28.08.2019 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhabalar Nilsu Kocaooğlu, Kargo takip sayfamızdan ( https://www.lokmanavm.com/kargom-nerede ) anlık detaylı olarak takip sağlayabilirsiniz.
  HIZLI KARGO:
  Sitemiz LokmanAVM'den satın almış olduğunuz Yurtiçi (Türkiye) siparişleriniz, mesai saatlerinde aynı gün anlaşmalı kargo firmamıza teslim edilir. Ortalama en geç 1-2 iş günü içersinde elinize ulaşır. Uzak mesafelerde 2-3 iş günü içersinde ulaşır. Yurtdışı (International Export) siparişleriniz, yine aynı şekilde mesai saatleri içersinde anlaşmalı kargoya tarafımızdan teslim edilir. Kargonuz gönderileceği Ülkeye göre Teslimat gün süresinde değişikliler olmaktadır. Sitemizden satın almış olduğunuz tüm ürünlerinizi, siparişlerinizi anlık detaylı olarak "Kargom Nerede" servisimizden takip edebilirsiniz.
  Kargo Yolculuğu ve Teslim Süreci:
  Kargo firmasına Mesai saatlerinde sabah 08:00 den akşam 18:00 e kadar teslim ettiğimiz tüm kargolar, gönderim şubesinde işleme alınır. Kargo firmasının nakliye kamyonu ile 19:00 da Kargo dağıtım toplama bölgesine ulaşmak üzere yola çıkar. Gece yolculuğu devam eden kargolar ortalama ertesi sabah dağıtım bölgesinin şubesine ulaşmış olur. Kargolar Şubedeki sıralama ve yoğunluğa göre dağıtıcı personel tarafından alıcısına teslim edilmek üzere zimmetlenir. Kargo Personeli alıcısına ulaştırmak için dağıtıma çıkar. Alıcısına ulaştığında kargo teslim edilir. Teslimat adresi uzak bölgelerde +1 gün daha eklenebilir.
  Yurtdışı Uluslararası Kargo (International Export Cargo) Ülkelere göre ortalama teslimat süreleri için Linke tıklayınız.

 • yadigar col 22/08/2019 17:05:01

  Ülkemizde alternatif tıp bilimlerinin gerçekleştirilmesine hizmet ediyorsunuz. başarılar lokmanavm (Yadigar Col - 22.08.2019 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhabalar Yadigar Col, www.LokmanAVM.com sitemiz hakkındaki olumlu güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, teşekkür ederiz efendim. Her zaman bekleriz.
  Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Gamze Yalçınlar Kaya 20/08/2019 16:17:00

  İlgi ve güvenilir satıcı, Kaliteli Hizmetiniz için çok Teşekkürler Lokman avm.. İnternetten satış yapan lokmanavm gibi güvenilir firma bulmak kolay olmuyor. lokmanavm yi kesinlikle TAVSİYE EDİYORUM. Tekrar tekrar çok teşekkürler. (Gamze Yalçınlar Kaya - 20.08.2019 - Ankara, Türkiye)

  Cevap

  Merhabalar Gamze Yalçınlar Kaya Hanımefendi, sitemiz www.LokmanAVM.com için olumlu ve güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Sitemiz www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, teşekkür ederiz efendim. Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz. LokmanAVM'ye Her zaman bekleriz efendim.

Toplam 326 mesaj var.
1 2 3 .... 31 32 33

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.