LokmanAVM
sadsad x
asdasd

Değerli ziyaretçilerimiz; Ziyaretçi Defteri kısımda görmüş olduğunuz yorumlar, sitemize üye olan alışveriş yapan veya gözlemlemleyip bilgilerini paylaşan üye, bayi ve tüm ziyaretçilerimizin yorumlardır. Sitemizin üye, bayi müşteri ve üyeliksiz ziyaretçilerinin deneyim ve kullanımı hakkındaki yorumları, müşteri hizmetleri yorumları, kargo ve kargolama hakkındaki yorumları, ürünler hakkındaki yorumları bulunmaktadır. Siz değerli site ziyaretçilerimizin fikir sahibi olabilmasinde büyük önem arz etmekte olduğunu bilerek, tüm hassasiyetimiz ile Ziyaretçi Defteri kısımda yayınlamaktayız. Site mağazamız www.LokmanAVM.com 'u ziyaretlerinizde tercih ettiğiniz için teşekkür eder, her zaman bekler ve Keyifli alışverişler dileriz.

Ziyaretçi Defteri (Sayfa 1)
 • tahani mohsen 23/10/2018 13:22:32

  Where are my orders? Where can I buy products? (Tahani Mohsen - 23.10.2018 - Furaidess, Haifa District)

  Cevap

  Hello Tahani Mohsen. Order tracking code has been sent to your e-mail address and message section. With Cargo Tracking information you can let Order Shipping control. For your information.
  Thank you for choosing our store www.LokmanAVM.com and we expect it again.

 • caner sehit 23/10/2018 12:19:30

  ürünleriniz çok güzel lokmanavm başarılarınızın devamını diliyorum (Caner Sehit - 23.10.2018 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba Caner Sehit, Kıymetli yorumlarınız ve www.LokmanAVM.com Sitemiz hakkındaki güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize en iyi hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman sitemize bekleriz. Sitemiz www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar,teşekkür ederiz efendim. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Uğur Günen 23/10/2018 12:13:44

  Oldukça güzel bir site.Ve süper bir avm hizmeti.Dilerim devamlı olarak başarılı olursunuz iyi günler dilerim. (Uğur Günen - 23.10.2018 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba Uğur Günen, sitemiz www.LokmanAVM.com'a ilgi ve alakanız için, Sitemiz hakkındaki olumlu düşüncelerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederiz, efendim. Siz Değerli www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olabilmektedirler. Kampanyalarımızı incelemek isterseniz linke tıklayıp ( https://www.lokmanavm.com/kampanyalar ) inceleyebilirsiniz. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com Sitemizi tercih ettiğiniz için tekrar teşekkür eder,Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • barisgecmen 18/10/2018 15:36:37

  Gerçekten çok güzel herkese tavsiye ederim. Bu fırsatı kaçırmayın. (Barış Geçmen - 18.10.2018 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba Barış Geçmen beyefendi, mağazamız www.LokmanAVM.com 'a ilgi alakanız için teşekkür eder, Sitemiz hakkındaki olumlu düşüncelerinizi paylaştığınız için tekrar teşekkür ederiz, efendim. Siz Değerli www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olabilmektedirler. Ayrıca Tüm kampanyalarımızı linke tıklayıp ( https://www.lokmanavm.com/kampanyalar ) inceleyebilirsiniz. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com Sitemizi tercih ettiğiniz için tekrar teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Bulent OS 17/10/2018 08:51:33

  Siparışlerım elime geçti teşekkur ederim. Yakın zamanda yine siparişlerim olacak tabi.. (Bulent OS - 17.10.2018 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba Bulent OS, www.LokmanAVM.com sitemiz hakkındaki olumlu yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Her zaman bekleriz efendim. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için tekrar teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • arif can 16/10/2018 15:36:09

  Gayet başarılı işlerinde. teşekkürler iyiki varsınız lokmanavm (Arif Can - 16.10.2018 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba Arif Can, Kıymetli yorumlarınız ve www.LokmanAVM.com Sitemiz hakkındaki güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için biz teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize en iyi hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman sitemize bekleriz. Sitemiz www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, Çok teşekkür ederiz efendim. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • mcd257 14/10/2018 15:55:33

  Tüm her şey uygun fiyatta.olabildiğinden fazlası burada bakmadan geçmeyiniz... (mcd - 14.10.2018 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba mcd,Teşekkür ederiz. Siz değerli müşterilerimize en kaliteli uygun fiyatlı ürünleri ve hizmet sağlayabilmek için buradayız. Değerli yorumlarınız ve www.LokmanAVM.com Sitemiz hakkındaki güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederiz. Sizlerin www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olabilmektedirler. Çok teşekkür ederiz efendim.Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com Sitemizi tercih ettiğiniz için tekrar teşekkür eder,Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • ferhat güven 11/10/2018 02:05:47

  merhaba sizlerden almış oldugum yeşilex cakşır 10 tablet ürünü bayanlarda kullana bilirmi...tesekkur edrim maile cevap yazarsanız sevinirim (Ferhat G. - 11.10.2018 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba Ferhat G. beyefendi, Yeşilex Çakşır Köklü ürün ( https://www.lokmanavm.com/yesilex ) satışlarımız malesef uzunca bir süredir yapılmamaktadır. Sattığımız dönemlerde sadece erkeklerin kullanıma uygun idi.Bilginize.
  Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com Sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, yine bekleriz.

 • genco447 10/10/2018 20:03:15

  avm güvenliğiniz çok iyi (Mehmet Eren - 10.10.2018 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba Mehmet Eren, sitemiz www.LokmanAVM.com hakkındaki olumlu yorumlarınız için Çok teşekkür ederiz efendim.Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com Sitemizi tercih ettiğiniz için tekrar teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Melek E. 10/10/2018 18:55:19

  lokmanavm hızlı gönderiminiz icin teşekkür ederim. (Melek E. - 10.10.2018 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba Melek E., biz teşekkür teşekkür ederiz efendim. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com Sitemizi tercih ettiğiniz için tekrar teşekkür eder,Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

Toplam 261 mesaj var.
1 2 3 .... 25 26 27

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.