Değerli ziyaretçilerimiz; Ziyaretçi Defteri kısımda görmüş olduğunuz yorumlar, sitemize üye olan alışveriş yapan veya gözlemlemleyip bilgilerini paylaşan üye, bayi ve tüm ziyaretçilerimizin yorumlardır. Sitemizin üye, bayi müşteri ve üyeliksiz ziyaretçilerinin deneyim ve kullanımı hakkındaki yorumları, müşteri hizmetleri yorumları, kargo ve kargolama hakkındaki yorumları, ürünler hakkındaki yorumları bulunmaktadır. Siz değerli site ziyaretçilerimizin fikir sahibi olabilmasinde büyük önem arz etmekte olduğunu bilerek, tüm hassasiyetimiz ile Ziyaretçi Defteri kısımda yayınlamaktayız. Site mağazamız www.LokmanAVM.com 'u ziyaretlerinizde tercih ettiğiniz için teşekkür eder, her zaman bekler ve Keyifli alışverişler dileriz.

Memnun Müşteri & Ziyaretçi Defteri (Sayfa 3)
 • Maddy 05/03/2022 12:46:16

  Good Work Seen on your Website, wanted to buy something but paypal option isnt available.. please add that so i can buy easily in france.
  thank you (Maddy - 05.03.2022 - Fransa)

  Cevap

  Hi Maddy, Dear customer, Paypal has declared that it will not be able to operate in Turkey as of 06.06.2016. Paypal payment system belonging to the payment institution has not been able to find a partner company to work in Turkey, so Paypal has been rendered inactive.
  You can make your payments securely by Credit Card. For your information.
  Thank you for choosing our website www.LokmanAVM.com for your shopping.

 • Alain Hupez 04/03/2022 13:40:50

  Dear sir ,
  we would like to buy from your company. We made a sample order in your shop but the freight cost is more than the goods. We are located in Germany and we would like to distribute some of your products.
  We start a business with soap and other products under: zerowasted.de. Please send us some information about the cost for freight to Germany.
  Thank you in advance
  Alain Hupez and sons
  Mit freundlichen Grüßen aus Hamm (Alain Hupez - 04.03.2022 - Almanya)

  Cevap

  Hello Alain Hupez, the new cargo prices due to the pandemic process and the changes in the energy market have been updated on our website.
  About Cargo Pricing: Our store LokmanAVM.com has to agree with all courier companies that it offers as an option for our customers while completing their shopping at a discount. Gross kg./ds. of all products exhibited in the site. rates are recorded separately. The weight (kg/ds rates) of all your products in your orders are collected separately by our system and the automatic discounted cargo pricing is calculated. Thus, you do not pay for each product separately plus a fixed shipping fee. You will make a cargo payment at an affordable price based on the total weight (kg/ds) of all your orders.
  Please also ask for the current shipping price for shipments over 30 DS/KG for our products sold for your INTERNATIONAL (INTERNATIONAL) Orders. Your ordered products can be evaluated on the current price list of the relevant cargo companies. Your overseas (International) shipments will be sent with Ex Works delivery method.
  For your information.
  Thank you for choosing our site store www.LokmanAVM.com in your visits, we always wait and wish you a pleasant shopping.

 • Ashraf Sadulloev 01/03/2022 09:12:10

  Salam Aleykum! How to become a Dealer on Your site? and what an opportunity have a dealer? also, I just full it out all the forms to become a dealer but no result, for now, can You help me with this, please? Yes very much want to be a Dealer on Your site, sell and buy. Thank You! Kind Regard, (Ashraf Sadulloev - 01.03.2022 - Dushanbe, Tacikistan)

  Cevap

  And Aleykum Salam Ashraf Sadulloev,
  Being a Domestic (Turkey) and International Dealer is Completely Free. You buy products at wholesale discounted prices. You can do wholesale shopping special for you.
  For dealership request: Dear Dealer Candidate; First of all, you can reach our pages below, read and examine!
  Kind Regard.
  Thank you for your understanding, we wish you good work and good work.
  ( https://www.lokmanavm.com/bayilik )

 • ERDAL TÜRKSOY 23/02/2022 17:09:20

  Merhaba kolay gelsin XML bayiliği için çok uzun zaman önce başvuruda bulunmuştum bu onaylanmış teşekkür ederim. XML verilerini çekebilmek için bana bir link gönderebilir misiniz ? e-posta adresime.. (ERDAL TÜRKSOY - 23.02.2022 - Merkez, Kastamonu, Türkiye)

  Cevap

  Merhaba Erdal Türksoy beyefendi, kontrol sağladığıma göre test bayiliğinizi aktif edilmiş görmekteyim.
  BAYİLERİMİZE ÇOK ÖNEMLİ BİLGİLENDİRMELER!: ( https://www.lokmanavm.com/bayilerimize-cok-onemli-bilgilendirmeler ) sayfamıza tıklayıp tüm sayfamızı dikkatlice okuduktan sonra Madde-19 da geçen şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Bilginize.
  Bayi Müşterimiz olmak Tamamen "Ücretsizdir"! Marka bedeli veya kullanım hakkı gibi benzeri hiçbir ücret ödemesi yoktur! Bayilik sistemimiz tamamen siz bayi müşterilerimizin kazançlı olduğu bir ortamdır. Firma olarak bize faydası, depolarımızdaki mal sirkülasyonunu sağlamaktan başka yok denecek kadar çok azdır.
  Anlayışınız ve ilginiz için Teşekkür eder, iyi çalışmalar, hayırlı işler dileriz.

 • mohamed said bendjelloul 04/02/2022 00:08:51

  merhaba, ben ingiltere'denim, web sitenizden online satın almaya çalıştım ve PAYPAL ile ödeme yapmak istiyorum ama paypal ile ödeme yapamadım. Ödemeleri yapabilmem için bana paypal'dan fatura göndermeni istiyorum.
  Teşekkürler.
  türkçe bilmiyorum bu google translate. (Mohamed Said Bendjelloul - 04.02.2022 - İngiltere)

  Cevap

  Hi Mohamed Said Bendjelloul, Paypal The paypal payment system belonging to the payment institution, which has declared that it cannot operate in Turkey, has been made passive for our customers.
  Check out other payment methods on our page ( https://www.lokmanavm.com/teslimat-kosullari.shtm - https://www.lokmanavm.com/odeme-yontemleri ).
  For your information.
  Thank you for choosing our www.LokmanAVM.com store for your shopping, and we wish you good luck with our products.
  (It was created with google translate.)

 • Onur Önder 03/02/2022 19:03:40

  Merhaba sipariş geçeceğim fakat kargo ücreti yansıyor sipariş sırasında sizin bayiniz olduğum halde bu durum nasıl çözülür desteklerinizi bekliyorum. (Onur Önder - 03.02.2022 - Niğde, Türkiye)

  Cevap

  Merhaba sayın bayimiz Onur Önder, Tüm bayilerimizde olduğu gibi, Kesinlikle Bayilere Kargo Bedava çıkışımız yoktur. Anlaşmalı Kargo Fiyatı sepete otomatik olarak eklenir. Pazaryerinden (gg,n11 vb.) gelmemiş ve gönderiminde “Kargo Kampanya Gönderi Kodu” olmayan, kendi e-ticaret siteniz vb diğer tüm siparişlerinizde Kargo Ücreti sepete muhakkak eklenmelidir.
  - Sadece (N11, Gittigidiyor vb) Pazaryerlerinde gelen siparişlerinizde, sitemizden sipariş oluştururken, Pazaryeri gelen siparişinizde oluşmuş olan “Kargo Kampanya Gönderi Kodu”nu, Son Kullanıcıya Gidecek Teslimat bilgileri kısmında bize ulaştırmanız gerekmektedir. Bu işlem sırasında İl: “Bursa” İlçe: “Yenişehir Merkez” olarak seçilmelidir ve Kargo Ücreti sepete eklenmeden işleme devam edilecektir. Bu işlem sadece ve sadece “Kargo Kampanya Gönderi Kodu” olan pazaryeri siparişlerinizde kullanılacaktır. YENİŞEHİR KURYE olarak sizin adınıza ilgili Kargo firmasına teslim edilecektir..
  ! ÖNEMLİ NOT: “Kargo Kampanya Gönderi Kodu” olmadan Bu işlem 2 defa kullanıldığında istisnasız Bayiliğiniz İptal edilip! normal üyelik konumuna çekilecektir!
  https://www.lokmanavm.com/bayilerimize-cok-onemli-bilgilendirmeler
  Bayilerimize Çok Önemli Bilgilendirmeler için tıklayınız!

 • Elif Esin C. 27/01/2022 22:44:56

  Lokmanavm iyi ki google da karşıma çıktınız, aldığım ürünleri buranın 2 katı fiyata miktar olarak 3 te 1 ini mahalle aktarımızdan alıyordum ve kalitesi düşüktü çok teşekkürler. Herkese önereceğim. (Elif Esin C. - 27.01.2022 - Ankara, Türkiye)

  Cevap

  Merhabalar Elif Esin C. hanımefendi, mağazamız www.LokmanAVM.com için olumlu yorumlarınız paylaştığınız için biz teşekkür ederiz. Müşterilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Yorumlarınız ile diğer site ziyaretçilerimiz de fikir sahibi olmaktadırlar. Mağazamıza her zaman bekleriz.
  Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Murat Yücel 27/01/2022 20:56:28

  Merhaba yeni kuracağım bir eticaret sitesinde sizin ürünlerin satışını yapmayı düşünmekteyim ancak kafama takılan tek bir soru var alt yapım felan hazır yani eticaret site yazılımı yapan bir firmayız. aklıma takılan sorum ise bu tür takviye ürünleri için reklam yasağı var diye biliyorum reklam yasağı varsa ürünlerin reklamnı nasıl yaparız acaba? (Murat Yücel - 27.01.2022 - Türkiye)

  Cevap

  Merhaba Murat Yücel,
  Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel droglar'ın Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklanmıştır.
  Buna göre hiç bir bitki, gıda takviyesi vb gıda ürünleri hakkından endikasyon bilgisi içerecek reklam yapmanız yasaktır. Bilginize.
  Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Ashraf Saulloev 27/01/2022 14:29:38

  Hi, there I just wanna ask about your shipping fee, can we get on the option to some lower price it? because litter bit expensive I mean too expensive. Thank You! Kind Regard. (Ashraf Saulloev - 27.01.2022 - ABD Amerika Birleşik Devletler)

  Cevap

  Hi Ashraf Saulloev, shipping prices will be updated soon. For the new shipping price, please wait for 4-5 days.
  Thank you for choosing our www.LokmanAVM.com store for your shopping, and we wish you good luck with our products.

 • Karim 24/12/2021 22:32:57

  siparis verip hemen iptal etdim param ne zaman karta yatar. (Karim - 24.12.2021 - İzmir, Türkiye)

  Cevap

  Merhabalar Karim, mesai saatlerinden sipariş ödemeniz kontrol edilip muhasebe departmanı tarafından iade / iptal işlemleri başlatılır. Siparişiniz özelinde gün içerisinde iptal işleminiz yapılmıştır,
  Ödemenizi kredi kartınız ile yaptığınız için, geri ödeme işlemi bankanız tarafından yapılacağından, bu işlem ile alakalı tasarrufumuz bulunmamaktadır.
  Bilginize.
  Dğer İade ve İptaller hakkında tüm detayları: https://www.lokmanavm.com/iade-iptal-sartlari sayfamızdan inceleyebilirsiniz.
  Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

Toplam 496 mesaj var.
1 2 3 4 5 .... 48 49 50
Memnun Müşteri & Ziyaretci Defteri Son Eklenenler
 • emanuel 23/06/2022 14:21:59

  Merhaba oradaki! Bir cilt bakımı ve parfüm dükkanım var ve sizden İngiltere'ye teslimat ile ürün satın alıp alamayacağımı merak ediyordum. Teşekkürler (emanuel - 23.06.2022 - İngiltere) Merhaba emanuel hanımefendi, istediğiniz ürünleri sitemizden İngiltere için sipariş oluşturabilirsiniz. Yurtdışı ve İngiltere ürün siparişlerinizi Teslimat Adres doğruluğu ve Ödeme Yöntemleri için internet sitemizden siz oluşturmalısınız. Alışverişlerinizde bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür eder, hayırlı ve keyifli alışverişler dileriz.

 • ozan ünlü 15/06/2022 15:46:34

  merhabalar. dropshipping çalışmak için mevcut ürünlerinizden belirleyeceğim kategori ve içersindeki ürünlerin satışını yapmayı düşünüyoruz.
  xml bayiliğiniz gibi tüm ürünleri almak istemiyoruz.
  bu durumda çalışma şekliniz nasıl oluyor bilgi alabilirmiyim (ozan ünlü - 15.06.2022 - - Türkiye) Merhaba Ozan Ünlü beyefendi, LokmanAVM'de BAYİLİK hakkında tüm sorunlarınız cevabı ve fazlası için öncelikle aşağıdaki sayfalarımıza ulaşıp okuyup,inceleyiniz!
  ( https://www.lokmanavm.com/bayilik )

  Toptan ürün alımı Bayilik, Dropshipping ve XML talepleriniz için öncelikle Tamamen ÜCRETSİZ! Bayii kaydınızı Aşağıdaki linke tıklayıp oluşturmanız gerekmektedir!
  https://www.LokmanAVM.com/bayi-basvuru-sayfasi
  Toptan alım yapan Bayi esnaf müşterilerimizin yararına aşağıdaki bayilik işlemleri tamamlamadan, Maalesef Ürün Toptan Fiyat Bilgisini paylaşamıyoruz!
  Bayi kaydınızı oluşturduktan sonra, gerekli incelememizi yapıp uygun gün mesai saatlerinde size geri dönüş yapacağız.

  XML Entegrasyon ve XML Bayilik:
  https://www.LokmanAVM.com/xml-entegrasyon
  XML Entegrasyon ve XML Bayilik ön bilgilendirmeleri için tıklayınız.

  Bayilerimize Çok Önemli Bilgilendirmeler:
  https://www.LokmanAVM.com/bayilerimize-cok-onemli-bilgilendirmeler
  Bayilerimize Çok Önemli Bilgilendirmeler bilgilendirmeler için tıklayınız!

  Bayi Müşterimiz olmak Tamamen "Ücretsizdir"! Marka bedeli veya kullanım hakkı gibi benzeri hiçbir ücret ödemesi yoktur! Bayilik sistemimiz tamamen siz bayi müşterilerimizin kazançlı olduğu bir ortamdır. Firma olarak bize faydası, depolarımızdaki mal sirkülasyonunu sağlamaktan başka yok denecek kadar çok azdır.

  Anlayışınız için Teşekkür eder, iyi çalışmalar, hayırlı işler dileriz.

 • aytac caba 14/06/2022 23:41:53

  kartimda para olmadan alis veris yapabilirmiyim
  sonraki aya odeme olarak ayarlanabilirmi devredilebilirmi lutfem cuzdaan ile (aytac caba - 14.06.2022 - Türkiye) Merhaba Aytac Caba, Alması Kolay Ödemesi Kolay! ( https://www.lokmanavm.com/odeme-yontemleri )
  Kapıda ödeme tercih edebilirsiniz.
  + Online Ödeme (Cüzdan ile Ödeme & Parçalı Ödeme) Modülü:
  Parçalı Cüzdan ile Ödeme & Online Ödeme Modülümüz ile ister Perakende ister Toptan Satış Bayii üyelerimiz faydalanabilirler. Cüzdan ile Parçalı ödemeli tahsilat dökümlerini ve ödemelerini "Hesabım" yönetim panelinde bulunan ödeme seçenekleri arasında kullanabilecekleri bir hizmetimizdir. Mağazamız LokmaAVM.com sistemimizde yer alan banka poslarımıza entegre olarak ister taksitli isterseniz tek çekim Cüzdan ile Parçalı Ödeme gerçekleştirebilirsiniz.
  İsterseniz Havale/Eft şeklindeki ödemelerinizi Cüzdan ile Ödeme Tablonuza yansıtabilirsiniz.
  Kredi Kartınızın Limiti mi yetersiz? Üzülmeyin! Parçalı Cüzdan ile Ödeme Sistemimiz tam size göredir.
  Diyelim ki kredi kartınızın limiti almak istediğiniz ürüne yetersiz geliyor. Parçalı Cüzdan ödeme sistemi ile çok kolay bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Ödemelerinizi birden çok Kredi Kartınız ile yapabilir, Oluşan Cari/Cüzdan miktarınız ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
  Ayrıca Havale/Eft ödemelerinizi Cari/Cüzdan tablosuna yansıtabilir, siparişlerinizde kullanabilirsiniz.

 • Kamil Nasirov 07/06/2022 17:48:26

  ilk kez üye oldum.... ilk siparişimde indirim kodu varmı? (Kamil Nasirov - 07.06.2022 - Bakü, Azerbeycan) Merhaba Kamil Nasirov, ParaPuan Kazanç Fırsat Sistemi detaylı bilgi için sayfamızı ( https://www.lokmanavm.com/puan-sistemi ) ziyaret edebilirsiniz.
  Mağazamız LokmanAVM.com a; üye ve üye bayii müşterimiz olmak ile her zaman kazançlı olacaksınız. Düzenlemiş olduğumuz kampanya, indirim, hediye ve LokmanAVM Para Puan (L.P.) gibi birçok ilginizi çekecek fırsatlardan haberdar olup, sitemiz fırsatlarından en üst seviyede faydalanabilmeniz için, kazançlıdır. Sitemize üye ve üye bayii olduğunuzda tüm alışverişlerinizde, LokmanAVM Para Puan (L.P.) kazanacak, yorum, tavsiye ve anketlerimize katılımlarınızda da ayrıca LokmanAVM Para Puan (L.P.) kazanacaksınız. Üyeliğinizin tüm mağazamız LokmanAVM.com çalışanları olarak hayırlı olmasını dileriz.

 • melih yetim 21/05/2022 13:00:43

  Merhaba xml bayiniz olup 2.5 yillik magazamda urunlerinizi satmak istiyorum ama. Bayilik formunu doldurtuktan sonra lutfen bekleyiniz hatasi ALIYORUM (Melih Yetim - 21.05.2022 - Türkiye) Merhaba Melih Yetim, tarayıcı sayfanızda ön bellek temizleyip tekrar deneyiniz. Sayfanız açık iken Ctrl+Shift+Delete uygulayıp ulaşabilirsiniz.
  LokmanAVM BAYİLİK hakkında tüm sorunlarınız cevabı ve fazlası için öncelikle aşağıdaki sayfalarımıza ulaşıp okuyup,inceleyiniz!
  ( https://www.lokmanavm.com/bayilik )

  Toptan ürün alımı Bayilik, Dropshipping ve XML talepleriniz için öncelikle Tamamen ÜCRETSİZ! Bayii kaydınızı Aşağıdaki linke tıklayıp oluşturmanız gerekmektedir!
  https://www.LokmanAVM.com/bayi-basvuru-sayfasi
  Toptan alım yapan Bayi esnaf müşterilerimizin yararına aşağıdaki bayilik işlemleri tamamlamadan, Maalesef Ürün Toptan Fiyat Bilgisini paylaşamıyoruz!
  Bayi kaydınızı oluşturduktan sonra, gerekli incelememizi yapıp uygun gün mesai saatlerinde size geri dönüş yapacağız.

  XML Entegrasyon ve XML Bayilik:
  https://www.LokmanAVM.com/xml-entegrasyon
  XML Entegrasyon ve XML Bayilik ön bilgilendirmeleri için tıklayınız.

  Bayilerimize Çok Önemli Bilgilendirmeler:
  https://www.LokmanAVM.com/bayilerimize-cok-onemli-bilgilendirmeler
  Bayilerimize Çok Önemli Bilgilendirmeler bilgilendirmeler için tıklayınız!

  Bayi Müşterimiz olmak Tamamen "Ücretsizdir"! Marka bedeli veya kullanım hakkı gibi benzeri hiçbir ücret ödemesi yoktur! Bayilik sistemimiz tamamen siz bayi müşterilerimizin kazançlı olduğu bir ortamdır. Firma olarak bize faydası, depolarımızdaki mal sirkülasyonunu sağlamaktan başka yok denecek kadar çok azdır.

  Anlayışınız için Teşekkür eder, iyi çalışmalar, hayırlı işler dileriz.

 • Sancar kızılkaya 21/05/2022 12:53:20

  merhaba ciğer otu arıyorum yapraklı olan çayını yada kurutulmuş bilgilendirirmisiniz (Sancar Kızılkaya - 21.05.2022 - Türkiye) Merhaba Sancar Kızılkaya, Ciğer otu sayfamızdan ( https://www.lokmanavm.com/ciger-otu ) takip edebilirsiniz.
  Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Ümit İnceefe 16/05/2022 01:22:20

  Siparişi teslim alırken, kargo görevlisine kredi kartı ile ödemek mümkün mü ? Taksitle ödemeyi kabul ediyor musunuz ? (Ümit İnceefe - 16.05.2022 - Türkiye) Merhaba Ümit İnceefe, Alması Kolay Ödemesi Kolay! ( https://www.lokmanavm.com/odeme-yontemleri ) ödeme yöntemleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  + Kapıda Ödeme NAKİT veya KREDİ KARTLI:
  Sipariş ürünleriniz ulaşıp, Kargo görevlisi ile tarafınıza teslim edilirken, ürün bedeli ve kargo ücretlendirmesi dahil olan fatura toplamı ödemenizi Kargo görevlisine "Nakit" veya "Kredi Kartınız" ile tek çekim "Komisyonsuz - Faizsiz" olarak ödeyebileceğiniz yöntemlerdir.
  Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • TANER ÜLGER 07/05/2022 19:04:20

  Xml için ücret alıyor musunuz? Bir de İstanbuldada bir mağazanız var sanırım. Tam olarak adı adresi nedir acaba? (Taner Ülger - 07.05.2022 - Türkiye) Merhabalar Taner Ülger beyefendi, LokmanAVM'de BAYİLİK hakkında tüm sorunlarınızın cevabı ve fazlası için aşağıdaki sayfalarımıza ulaşıp okuyup,inceleyiniz!
  ( https://www.lokmanavm.com/bayilik )

  Toptan ürün alımı Bayilik, Dropshipping ve XML talepleriniz için öncelikle Tamamen ÜCRETSİZ! Bayii kaydınızı Aşağıdaki linke tıklayıp oluşturmanız gerekmektedir!
  https://www.LokmanAVM.com/bayi-basvuru-sayfasi
  Toptan alım yapan Bayi esnaf müşterilerimizin yararına aşağıdaki bayilik işlemleri tamamlamadan, Maalesef Ürün Toptan Fiyat Bilgisini paylaşamıyoruz!
  Bayi kaydınızı oluşturduktan sonra, gerekli incelememizi yapıp uygun gün mesai saatlerinde size geri dönüş yapacağız.

  XML Entegrasyon ve XML Bayilik:
  https://www.LokmanAVM.com/xml-entegrasyon
  XML Entegrasyon ve XML Bayilik ön bilgilendirmeleri için tıklayınız.

  Bayilerimize Çok Önemli Bilgilendirmeler:
  https://www.LokmanAVM.com/bayilerimize-cok-onemli-bilgilendirmeler
  Bayilerimize Çok Önemli Bilgilendirmeler bilgilendirmeler için tıklayınız!

  Bayi Müşterimiz olmak Tamamen "Ücretsizdir"! Marka bedeli veya kullanım hakkı gibi benzeri hiçbir ücret ödemesi yoktur! Bayilik sistemimiz tamamen siz bayi müşterilerimizin kazançlı olduğu bir ortamdır. Firma olarak bize faydası, depolarımızdaki mal sirkülasyonunu sağlamaktan başka yok denecek kadar çok azdır.

  Anlayışınız ve ilginiz için Teşekkür eder, iyi çalışmalar, hayırlı işler dileriz.

 • Neslihan HERSAN 11/04/2022 22:01:40

  Merhaba toptan fiyatlarınızı öğrenebilirmiyim (Neslihan Hersan - 11.04.2022 - Türkiye) Merhabalar Neslihan Hersan hanımefendi, malesef bayilik süreciniz onaylanmadan toptan fiyat bilgisi paylaşamıyoruz.
  LokmanAVM'de BAYİLİK hakkında tüm sorunlarınızın cevabı ve fazlası için aşağıdaki sayfalarımıza ulaşıp okuyup,inceleyiniz!
  ( https://www.lokmanavm.com/bayilik )

  Toptan ürün alımı Bayilik, Dropshipping ve XML talepleriniz için öncelikle Tamamen ÜCRETSİZ! Bayii kaydınızı Aşağıdaki linke tıklayıp oluşturmanız gerekmektedir!
  https://www.LokmanAVM.com/bayi-basvuru-sayfasi
  Toptan alım yapan Bayi esnaf müşterilerimizin yararına aşağıdaki bayilik işlemleri tamamlamadan, Maalesef Ürün Toptan Fiyat Bilgisini paylaşamıyoruz!
  Bayi kaydınızı oluşturduktan sonra, gerekli incelememizi yapıp uygun gün mesai saatlerinde size geri dönüş yapacağız.

  XML Entegrasyon ve XML Bayilik:
  https://www.LokmanAVM.com/xml-entegrasyon
  XML Entegrasyon ve XML Bayilik ön bilgilendirmeleri için tıklayınız.

  Bayilerimize Çok Önemli Bilgilendirmeler:
  https://www.LokmanAVM.com/bayilerimize-cok-onemli-bilgilendirmeler
  Bayilerimize Çok Önemli Bilgilendirmeler bilgilendirmeler için tıklayınız!

  Bayi Müşterimiz olmak Tamamen "Ücretsizdir"! Marka bedeli veya kullanım hakkı gibi benzeri hiçbir ücret ödemesi yoktur! Bayilik sistemimiz tamamen siz bayi müşterilerimizin kazançlı olduğu bir ortamdır. Firma olarak bize faydası, depolarımızdaki mal sirkülasyonunu sağlamaktan başka yok denecek kadar çok azdır.

  Anlayışınız ve ilginiz için Teşekkür eder, iyi çalışmalar, hayırlı işler dileriz.

 • mehmet 31/03/2022 17:33:25

  güzel site teşekkürler lokman avm (Mehmet - 31.03.2022 - Türkiye) Merhaba Mehmet beyefendi,LokmanAVM.com sitemiz için olumlu yorumlarınızı paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Yorumlarınız ile diğer ziyaretçilerimiz de fikir sahibi olabilmektedirler. Her zaman bekleriz.
  Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.