sadsad x
asdasd
Hakkımızda

LokmanAVM Sitemize Hoş Geldiniz..

Lokman; 23 Ocak 2001 yılında küçük bir esnaf dükkanı "Lokman Baharat Tarık Demira" olarak ticaretimize başladık. Bitkisel Ürünler, Şifalı Bitkiler, Baharat ve Aktariye Ürünleri satışı yaparak başladığımız işimizi geliştirmek ve ileriye taşımak hedefimiz ile Ambalaj malzemeleri ve Temizlik ürünlerini de dahil ederek ticaretimizi her zaman dürüst güvenilir olmayı ilke edinerek devam ettik. Kısa sürelerde değişik ticari sektörlerde de faaliyet gösterdik. Bir çok değişik firmalar ile başladığımız alış-verişlerimizi bırakmadan aralıksız olarak en güzel şekliyle sürdürmek üzere bayiliklerimiz ve çalışmalarımız devam etmektedir.

Ticari ürünlerimizi teşhir ve satışına devam ettiğimiz perakende, toptan, yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere satış mağamızlarımız da ve toplamda 5,000m2 üzeri, farklı ile ve ilçelerimiz de bulunan kapalı lojistik ve depolama alanlarımız ile hizmet vermekteyiz..

Mayıs ayı 2010 senesinde Firmamız faaliyet alanlarından, Bitkisel Ürünler, Baharat ve Gıda Ürünleri başta olmak üzere ve ilerleyen zamanda diğer sektörleride kapsayacak şekilde internette online satış ortamına taşımaya karar verdik.

Müşterilerimize en iyi, kaliteli, dürüst, samimi hizmeti verebilmek için, üç yıllık arge ve alt yapı çalışmalarımızdan sonra "Lokman Alışveriş Market" mağazamız hizmetlerinize açılıyor. Başlangıçta 3 bin'e yaklaşan kategorilerimiz ve 100 bin'e ulaşacak ürün yelpazesi hedefimiz ile 22 yılı aşkın ticari tecrübe ve Bitkisel ürünler satış bilgilerimiz ile online satış sitemiz LokmanAVM.com mağazamız içersinde bir bütün halinde "Perakende" "Toptan" "Yurtiçi" ve "Yurtdışı" online satış olarak hizmet vermektedir.

Prensiplerimiz;

Beğenilen Üründe İstikrar, Beğenilen Fiyatta İstikrar, Beğenilen Kalitede İstikrar, olmazsa olmaz prensiplerimizdir. Değerli müşterilerimize hizmet kalitesi anlayışımız içersinde öncelikli olarak dikkat ettiğimiz Kaliteli Hizmet İstikrarı için vazgeçilmezlerimizdir..

Vizyonumuz;

Yenilikçi, rekabetçi, dürüst ve kaliteli hizmet anlayışımız ile AR-GE'ye dayalı çalışma kariyeri, başarı ve alt yapısı olduğunu ispat edebilen en kaliteli ürünleri değerli müşterilerimize sunabilmektir.

Misyonumuz;

Hangi ürün olursa olsun ilk hedefimiz "Önce Sağlık" sloganıyla herkesin gönül rahatlığı ile kullanabileceği kaliteli doğal ürünleri bir araya getirerek, LokmanAVM'yi dünya çapında bir türk pazarlama markası olarak siz değerli tüketicilerimizin beğenisinde en üst seviyeye taşımaktır..

FİRMA RESMİ BELGELERİMİZ


LokmanAVM Firmamızın Resmi Belgelerini için linke tıklayıp, inceleyebilirsiniz.
Bize sormak istediğiniz tüm sorularınız için butonuna Tıklayıp Soru Sorunuz!

Sorularınızın cevaplarını Sizlerden Gelen Soru ve Cevap butona tıklayıp takip edebilirsiniz.

Sizin için seçtiğimiz Sıkça Sorulan Soruları (S.S.S.) butonuna tıklayıp takip edebilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.