sadsad x
asdasd

Değerli ziyaretçilerimiz; Ziyaretçi Defteri kısımda görmüş olduğunuz yorumlar, sitemize üye olan alışveriş yapan veya gözlemlemleyip bilgilerini paylaşan üye, bayi ve tüm ziyaretçilerimizin yorumlardır. Sitemizin üye, bayi müşteri ve üyeliksiz ziyaretçilerinin deneyim ve kullanımı hakkındaki yorumları, müşteri hizmetleri yorumları, kargo ve kargolama hakkındaki yorumları, ürünler hakkındaki yorumları bulunmaktadır. Siz değerli site ziyaretçilerimizin fikir sahibi olabilmasinde büyük önem arz etmekte olduğunu bilerek, tüm hassasiyetimiz ile Ziyaretçi Defteri kısımda yayınlamaktayız. Site mağazamız www.LokmanAVM.com 'u ziyaretlerinizde tercih ettiğiniz için teşekkür eder, her zaman bekler ve Keyifli alışverişler dileriz.

Memnun Müşteri & Ziyaretçi Defteri (Sayfa 1)
 • Buket Atlı 01/11/2023 21:57:03

  Ankara çubuk için kapıda ödeme imkanı var mı? (Buket Atlı - 01.11.2023 - Türkiye, Ankara)

  Cevap

  Merhaba Buket Atlı hanımefendi, malesef şuanda Alması Kolay Ödemesi Kolay teslimatta ödeme kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır. Ödeme yöntemleri sayfamızdan ( https://www.lokmanavm.com/odeme-yontemleri ) inceleyebilir, takip edebilirsiniz.
  + Kredi Kartlı Ödeme:
  Mağazamız LokmanAVM.com dan tüm alışverişleriniz "SSL (Secure Socket Layer) sertifikası" garantisi altındadır. "SSL Sertifikalı Güvenli Şifreli HTTPS Protokolü" ile tüm bilgi işlemleriniz sağlanır. Bu sayede üyemiz ziyaretçi ve sunucu arasındaki bilgiler "Kriptolu Şifreli" olarak paketlenir ve ancak kullanıcı browserı veya sunucu tarafından çözülür. Böylelikle kullanıcı tarafından sunucuya gönderilecek önemli bilgiler, Kredi Kartı, Üye Bilgileri, Satın almış olduğu ürünler vs. sunucuya ulaşıncaya kadar geçeceği network sistemlerinden okunamaz veya alınamaz.!
  Mağazamızdan Kredi Kartlı Alışverişleriniz ilgili bilgiler sitemizden bağımsız olarak "RAPİD SSL CA (Secure Socket Layer) Sertifikası ile 128-bit Şifrelenip" bankalara sorgulanmak üzere ulaşır. Bu bilgiler direkt olarak bankaların sunucularından geçtiği için hiçbir şekilde tarafımızca Görüntülenemez Kayıt Edilemez Kullanılamaz.
  Kredi Kartlı İşlemleriniz için, Tüm Kredi Kartları Tek Çekim işlemleri için ve Maximum Kart ile World Kart işlemleri için Bankalarımıza herhangi bir ''Komisyon-Faiz-Vade Farkı" ödemesi yapılmamaktadır. Bonus Garanti, Axess Akbank, HalkCard Paraf, Cardfinans ve Bankasya AsyaCard ödemeli işlemleri iPara ödeme sistemi üzerinden gerçekleştirilmektedir. Multinet iPara şirketi ödeme hizmetine karşılık olarak belirli yüzde (% +) Oranda hizmet bedeli almaktadır. Bu bedel iPara hizmeti kullanımına karşılık alınan bir bedeldir. Kredi kartı hesap bildirim cetvelinizde ödemeniz firmamızın ticari ünvanı olan WWW.LOKMANAVM.COM adına tahsil edilmiş olarak görünecektir. Müşterilerimizin Güvenliği ve Hukuki Yasal süreç olarak hangi Ip'den işlem yapmış olduğunuz kayıt altına alınmıştır. Kredi kartı ile ilgili bir usulsüz işlem gerçekleştirilmesi durumunda bu bilgi kullanılacaktır.

  + Havale, Eft, Western Union, Posta Çeki:
  Sipariş ürünlerinizin ödemesini Havale/Eft ve Posta Çeki ile yapabilirsiniz. Havale/Eft ve Posta Çeki, ödemelerinizi yapabileceğiniz hesap kayıtlarımız ve Havale/Eft & Posta Çeki bildirimi için "Havale Bildirim Formumuz"dan veya "İletişim" sayfamıza tıklayınız. (Not: Şayet "İnternet Bankacılığı" kullanmıyor iseniz veya düşük masraflı havale/eft anlaşmalı bankanız mevcut değil ise Posta Çeki hesabımıza havale yapmanız siz değerli müşterilerimiz için daha az havale masraflı olarak uygun olacaktır.)
  Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Serkan yılmaz 24/09/2023 10:58:56

  Qatardan 150-200 adet sipariş versem gönderebilir misiniz? Toptan alış yaptığım zaman fiyat ne olur. Gönderdiğiniz zaman gümrük de bir sıkıntı çıkar mı? Gümrükte vergi vermem gibi bir sıkıntı olur mu? Kargo da dahil olmak üzere toplam fiyat ne kadar olur. Yani kısaca siz bana ordan qatar a kargo ile gönderdiğiniz zaman mallar elime kesin geçer mi. Whatsap ile dönüş yaparsanız çok sevinirim çünkü ben şu anda qatar dayım. Teşekkür ederim. (24.09.2023 - Serkan Yılmaz - Katar)

  Cevap

  Katar ve yurtdışı tüm dünyaya ürün gönderimi yapıyoruz. Katar ve yurtdışı Kargo Fiyatları Kargo adresi gönderim ülkesine ve kilogram desi oranına göre değişiklik göstermektir. Sipariş esnasında adres bilgilerinizi tanımladıktan sonra kargo ücretini sepet toplamında görmektesiniz. Uygun ise sipariş onayına geçebiliyorsunuz.Katar Yurtdışı sipariş paketi çıkışlarımızı EXPORT YURTDIŞI EX WORKS KARGO ( https://www.lokmanavm.com/export ) yöntemi ile, yani sorumluluğumuz bölgemizdeki kargoya paket teslim şubesine kadardır. Gümrük ücreti vb masraflar çıkacak ise size aittir. Dünyada 230 Bölge ve ülkeye gönderim yapmaktayız. Siparişler %99 oranında sorunsuz ulaşmaktadır, Bilginize.
  Katar siparişlerinizde LokmanAVM.com sitemizden güvenle sipariş oluşturabilirsiniz. Alışverişlerinizde LokmanAVM.com Mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimiz hayırlı uğurlu olsun. Yüzde 100 Orjinal e-Faturalı ürünlerimizin satışını yaptığımız www.LokmanAVM.com site Mağazamıza her zaman bekler, keyifli alışverişler dileriz. Sevgi ve Saygılarımızla.

 • Hatice Gül Evsen 22/09/2023 13:26:25

  Merhabalar ürünümü iptal ettim para iadesi kaç gün içerisinde olur acaba (22.09.2023 - Hatice Gül Evsen - Türkiye)

  Cevap

  Merhaba Hatice Gül Evsen hanımefendi, Sipariş ürün ve/veya iptal, iade talebi ile alışverişten cayması durumlarında, ( https://www.lokmanavm.com/iade-iptal-sartlari ) bahsi geçen ürün tarafımıza ulaştığında (1 ilâ 10 gün iş günü), mesai saatleri içersinde ürün bedeli iade işlemi tarafımızdan başlatılır. Ödeme yapmış olduğunuz tüm ürün bedeli kredi kartınıza veya havale yaptığınız hesabınıza tarafımızdan iade edilir. LokmanAVM.com dan sipariş ürünler ödemenizi kredi kartınız ile yaptı iseniz, geri ödeme işlemi bankanız tarafından yapılacağından, bu işlem ile alakalı tasarrufumuz bulunmamaktadır. Taksitli kredi kartlı işlemlerinizde bankanız tarafından her ay kartınıza artı bakiye olarak yansıtılmaktadır. Bilginize.
  Alışverişlerinizde LokmanAVM.com Mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Yüzde 100 Orjinal e-Faturalı ürünlerimizin satışını yaptığımız www.LokmanAVM.com site Mağazamıza yine bekleriz. Sevgi ve Saygılarımızla keyifli alışverişler dileriz.

 • Doğuşcan Boşnak 19/09/2023 10:41:50

  Merhaba Altın otu fiyat bilgisi (Ton/TL bazında) alabilir miyim? İyi çalışmalar (19.09.2023 - Doğuşcan Boşnak - Türkiye)

  Cevap

  Merhabalar Doğuşcan Boşnak, Altın otu ürünü sepete ekledikten sonra sistem otomatik olarak Toptan alım indirimi uygulamaktadır. Fiyat ve stoklarımız online günceldir. sepet toplamındaki güncel fiyat geçerlidir. Bilginize.
  Altın otu Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Murat ÇELİK 16/09/2023 07:11:44

  Banotu yağı talebim var karşılayabilir misiniz. Stoklarınızda yok görünüyor. Tedarik edebilir misiniz? (16.09.2023 - Murat ÇELİK - Türkiye)

  Cevap

  Merhaba Murat ÇELİK beyefendi, malesef Ban otu yağı stoklarımızda bulunmamaktadır. Şuanda tedarik edilememektedir. Diğer yağ çeşitlerimizi sitemizden ( https://www.lokmanavm.com/bitkisel-yag-hayvansal-yag ) inceleyebilir www.LokmanAVM.com sitemizden güvenle sipariş oluşturabilirsiniz. Alışverişlerinizde LokmanAVM.com Mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimiz hayırlı uğurlu olsun. Yüzde 100 Orjinal e-Faturalı ürünlerimizin satışını yaptığımız www.LokmanAVM.com site Mağazamıza her zaman bekler, keyifli alışverişler dileriz. Sevgi ve Saygılarımızla.

 • Doğan Öztaş 10/08/2023 22:37:58

  İyi günler, Ürününüzü almak istiyorum merak ettiğim konu göndereceğiniz ürünle görseldeki ürün aynımı bilgi verirseniz sevinirim. İyi Çalışmalar. (10.08.2023 - Doğan Öztaş - Türkiye)

  Cevap

  Merhaba Doğan Öztaş, sitemizdeki ürün görselleri %100 kendi stüdyolarımızda orjinal ürünlerden fotoğraflanıp satışa çıkardığımız için Evet ne görüp satın aldıysanız birebir aynısını göndermekteyiz. Bilginize. LokmanAVM.com sitemizden güvenle sipariş oluşturabilirsiniz. Alışverişlerinizde LokmanAVM.com Mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimiz hayırlı uğurlu olsun. Yüzde 100 Orjinal e-Faturalı ürünlerimizin satışını yaptığımız www.LokmanAVM.com site Mağazamıza her zaman bekler, keyifli alışverişler dileriz. Sevgi ve Saygılarımızla.

 • Ramazan Fıstıkçı 21/07/2023 23:57:15

  Hepatit b hastasıyım bu hastalık için bir setiniz varmı varsa 1aylık kullanım setin içerisinde kaç çeşit ürün var 1 aylık kullanım seti ücreti ne kadar??? Teşekkür ederim (21.07.2023 - Ramazan Fıstıkçı - Türkiye)

  Cevap

  Merhabalar Ramazan Fıstıkçı beyefendi, malesef bu şekilde set satışımız bulunmamaktadır. Genel olarak ürünlerin fayda endikasyon ve etkileri konusunda bilgimiz bulunmamaktadır. Tarım Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Gümrük ve Ticaret Bakanlıkları tarafından denetlenen bir firma olduğumuz için malesef endikasyon fayda bilgisini paylaşamıyoruz. Yüzde 100 orjinal e-faturalı ürünlerin satışını yapmaktayız. Tercihen aile hekimi doktorunuza danışabilirsiniz. veya internetten araştırıp uygun ise LokmanAVM.com sitemizden güvenle sipariş oluşturabilirsiniz. Alışverişlerinizde LokmanAVM.com Mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimiz hayırlı uğurlu olsun. Yüzde 100 Orjinal e-Faturalı ürünlerimizin satışını yaptığımız www.LokmanAVM.com site Mağazamıza her zaman bekler, keyifli alışverişler dileriz. Sevgi ve Saygılarımızla.

 • Yakup ÖNDER 09/07/2023 11:38:05

  Slm Ban otu yağı sizde var mı? (09.07.2023 - Yakup ÖNDER - Türkiye)

  Cevap

  Merhaba Yakup ÖNDER beyefendi, malesef Ban otu yağı stoklarımızda bulunmamaktadır. Diğer yağ çeşitlerimizi sitemizden ( https://www.lokmanavm.com/bitkisel-yag-hayvansal-yag ) inceleyebilirsiniz. Bilginize. Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Niyazi Keklik 21/06/2023 09:16:56

  Dinamit Karanfilli Bitkisel For Men Sprey 10 ML
  Bunun ilgili bilgi alabilirmiyim bu gercekten faydli etki yapan bir ürünmüdür daha etkili kesin fayda saglayan ürün varmidir (21.06.2023 - Niyazi Keklik - Türkiye)

  Cevap

  Merhaba Niyazi Keklik beyefendi, Genel olarak ürünlerin fayda endikasyon ve etkileri konusunda bilgimiz bulunmamaktadır. Tarım Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Gümrük ve Ticaret Bakanlıkları tarafından denetlenen bir firma olduğumuz için malesef endikasyon fayda bilgisini paylaşamıyoruz. Yüzde 100 orjinal e-faturalı ürünlerin satışını yapmaktayız. Tercihen aile hekimi doktorunuza danışabilirsiniz. veya internetten araştırıp uygun ise LokmanAVM.com sitemizden güvenle sipariş oluşturabilirsiniz. Alışverişlerinizde LokmanAVM.com Mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimiz hayırlı uğurlu olsun. Yüzde 100 Orjinal e-Faturalı ürünlerimizin satışını yaptığımız www.LokmanAVM.com site Mağazamıza her zaman bekler, keyifli alışverişler dileriz. Sevgi ve Saygılarımızla.

 • Niyazi Keklik 21/06/2023 09:07:51

  Merhaba ben 15-20 adet Themra Ballı Bitkisel Macunu 240 Gr siparis versem ücreti kac para olur.. (21.06.203 - Niyazi Keklik - Türkiye)

  Cevap

  Merhabalar Niyazi Keklik beyefendi, Themra Bitkisel Macun ürünü sepete ekledikten sonra sepet toplamındaki güncel fiyat geçerlidir. Bilginize.
  Themra macun Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

Toplam 549 mesaj var.
1 2 3 .... 53 54 55
Memnun Müşteri & Ziyaretci Defteri Son Eklenenler
 • Buket Atlı 01/11/2023 21:57:03

  Ankara çubuk için kapıda ödeme imkanı var mı? (Buket Atlı - 01.11.2023 - Türkiye, Ankara) Merhaba Buket Atlı hanımefendi, malesef şuanda Alması Kolay Ödemesi Kolay teslimatta ödeme kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır. Ödeme yöntemleri sayfamızdan ( https://www.lokmanavm.com/odeme-yontemleri ) inceleyebilir, takip edebilirsiniz.
  + Kredi Kartlı Ödeme:
  Mağazamız LokmanAVM.com dan tüm alışverişleriniz "SSL (Secure Socket Layer) sertifikası" garantisi altındadır. "SSL Sertifikalı Güvenli Şifreli HTTPS Protokolü" ile tüm bilgi işlemleriniz sağlanır. Bu sayede üyemiz ziyaretçi ve sunucu arasındaki bilgiler "Kriptolu Şifreli" olarak paketlenir ve ancak kullanıcı browserı veya sunucu tarafından çözülür. Böylelikle kullanıcı tarafından sunucuya gönderilecek önemli bilgiler, Kredi Kartı, Üye Bilgileri, Satın almış olduğu ürünler vs. sunucuya ulaşıncaya kadar geçeceği network sistemlerinden okunamaz veya alınamaz.!
  Mağazamızdan Kredi Kartlı Alışverişleriniz ilgili bilgiler sitemizden bağımsız olarak "RAPİD SSL CA (Secure Socket Layer) Sertifikası ile 128-bit Şifrelenip" bankalara sorgulanmak üzere ulaşır. Bu bilgiler direkt olarak bankaların sunucularından geçtiği için hiçbir şekilde tarafımızca Görüntülenemez Kayıt Edilemez Kullanılamaz.
  Kredi Kartlı İşlemleriniz için, Tüm Kredi Kartları Tek Çekim işlemleri için ve Maximum Kart ile World Kart işlemleri için Bankalarımıza herhangi bir ''Komisyon-Faiz-Vade Farkı" ödemesi yapılmamaktadır. Bonus Garanti, Axess Akbank, HalkCard Paraf, Cardfinans ve Bankasya AsyaCard ödemeli işlemleri iPara ödeme sistemi üzerinden gerçekleştirilmektedir. Multinet iPara şirketi ödeme hizmetine karşılık olarak belirli yüzde (% +) Oranda hizmet bedeli almaktadır. Bu bedel iPara hizmeti kullanımına karşılık alınan bir bedeldir. Kredi kartı hesap bildirim cetvelinizde ödemeniz firmamızın ticari ünvanı olan WWW.LOKMANAVM.COM adına tahsil edilmiş olarak görünecektir. Müşterilerimizin Güvenliği ve Hukuki Yasal süreç olarak hangi Ip'den işlem yapmış olduğunuz kayıt altına alınmıştır. Kredi kartı ile ilgili bir usulsüz işlem gerçekleştirilmesi durumunda bu bilgi kullanılacaktır.

  + Havale, Eft, Western Union, Posta Çeki:
  Sipariş ürünlerinizin ödemesini Havale/Eft ve Posta Çeki ile yapabilirsiniz. Havale/Eft ve Posta Çeki, ödemelerinizi yapabileceğiniz hesap kayıtlarımız ve Havale/Eft & Posta Çeki bildirimi için "Havale Bildirim Formumuz"dan veya "İletişim" sayfamıza tıklayınız. (Not: Şayet "İnternet Bankacılığı" kullanmıyor iseniz veya düşük masraflı havale/eft anlaşmalı bankanız mevcut değil ise Posta Çeki hesabımıza havale yapmanız siz değerli müşterilerimiz için daha az havale masraflı olarak uygun olacaktır.)
  Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Serkan yılmaz 24/09/2023 10:58:56

  Qatardan 150-200 adet sipariş versem gönderebilir misiniz? Toptan alış yaptığım zaman fiyat ne olur. Gönderdiğiniz zaman gümrük de bir sıkıntı çıkar mı? Gümrükte vergi vermem gibi bir sıkıntı olur mu? Kargo da dahil olmak üzere toplam fiyat ne kadar olur. Yani kısaca siz bana ordan qatar a kargo ile gönderdiğiniz zaman mallar elime kesin geçer mi. Whatsap ile dönüş yaparsanız çok sevinirim çünkü ben şu anda qatar dayım. Teşekkür ederim. (24.09.2023 - Serkan Yılmaz - Katar) Katar ve yurtdışı tüm dünyaya ürün gönderimi yapıyoruz. Katar ve yurtdışı Kargo Fiyatları Kargo adresi gönderim ülkesine ve kilogram desi oranına göre değişiklik göstermektir. Sipariş esnasında adres bilgilerinizi tanımladıktan sonra kargo ücretini sepet toplamında görmektesiniz. Uygun ise sipariş onayına geçebiliyorsunuz.Katar Yurtdışı sipariş paketi çıkışlarımızı EXPORT YURTDIŞI EX WORKS KARGO ( https://www.lokmanavm.com/export ) yöntemi ile, yani sorumluluğumuz bölgemizdeki kargoya paket teslim şubesine kadardır. Gümrük ücreti vb masraflar çıkacak ise size aittir. Dünyada 230 Bölge ve ülkeye gönderim yapmaktayız. Siparişler %99 oranında sorunsuz ulaşmaktadır, Bilginize.
  Katar siparişlerinizde LokmanAVM.com sitemizden güvenle sipariş oluşturabilirsiniz. Alışverişlerinizde LokmanAVM.com Mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimiz hayırlı uğurlu olsun. Yüzde 100 Orjinal e-Faturalı ürünlerimizin satışını yaptığımız www.LokmanAVM.com site Mağazamıza her zaman bekler, keyifli alışverişler dileriz. Sevgi ve Saygılarımızla.

 • Hatice Gül Evsen 22/09/2023 13:26:25

  Merhabalar ürünümü iptal ettim para iadesi kaç gün içerisinde olur acaba (22.09.2023 - Hatice Gül Evsen - Türkiye) Merhaba Hatice Gül Evsen hanımefendi, Sipariş ürün ve/veya iptal, iade talebi ile alışverişten cayması durumlarında, ( https://www.lokmanavm.com/iade-iptal-sartlari ) bahsi geçen ürün tarafımıza ulaştığında (1 ilâ 10 gün iş günü), mesai saatleri içersinde ürün bedeli iade işlemi tarafımızdan başlatılır. Ödeme yapmış olduğunuz tüm ürün bedeli kredi kartınıza veya havale yaptığınız hesabınıza tarafımızdan iade edilir. LokmanAVM.com dan sipariş ürünler ödemenizi kredi kartınız ile yaptı iseniz, geri ödeme işlemi bankanız tarafından yapılacağından, bu işlem ile alakalı tasarrufumuz bulunmamaktadır. Taksitli kredi kartlı işlemlerinizde bankanız tarafından her ay kartınıza artı bakiye olarak yansıtılmaktadır. Bilginize.
  Alışverişlerinizde LokmanAVM.com Mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Yüzde 100 Orjinal e-Faturalı ürünlerimizin satışını yaptığımız www.LokmanAVM.com site Mağazamıza yine bekleriz. Sevgi ve Saygılarımızla keyifli alışverişler dileriz.

 • Doğuşcan Boşnak 19/09/2023 10:41:50

  Merhaba Altın otu fiyat bilgisi (Ton/TL bazında) alabilir miyim? İyi çalışmalar (19.09.2023 - Doğuşcan Boşnak - Türkiye) Merhabalar Doğuşcan Boşnak, Altın otu ürünü sepete ekledikten sonra sistem otomatik olarak Toptan alım indirimi uygulamaktadır. Fiyat ve stoklarımız online günceldir. sepet toplamındaki güncel fiyat geçerlidir. Bilginize.
  Altın otu Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Murat ÇELİK 16/09/2023 07:11:44

  Banotu yağı talebim var karşılayabilir misiniz. Stoklarınızda yok görünüyor. Tedarik edebilir misiniz? (16.09.2023 - Murat ÇELİK - Türkiye) Merhaba Murat ÇELİK beyefendi, malesef Ban otu yağı stoklarımızda bulunmamaktadır. Şuanda tedarik edilememektedir. Diğer yağ çeşitlerimizi sitemizden ( https://www.lokmanavm.com/bitkisel-yag-hayvansal-yag ) inceleyebilir www.LokmanAVM.com sitemizden güvenle sipariş oluşturabilirsiniz. Alışverişlerinizde LokmanAVM.com Mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimiz hayırlı uğurlu olsun. Yüzde 100 Orjinal e-Faturalı ürünlerimizin satışını yaptığımız www.LokmanAVM.com site Mağazamıza her zaman bekler, keyifli alışverişler dileriz. Sevgi ve Saygılarımızla.

 • Doğan Öztaş 10/08/2023 22:37:58

  İyi günler, Ürününüzü almak istiyorum merak ettiğim konu göndereceğiniz ürünle görseldeki ürün aynımı bilgi verirseniz sevinirim. İyi Çalışmalar. (10.08.2023 - Doğan Öztaş - Türkiye) Merhaba Doğan Öztaş, sitemizdeki ürün görselleri %100 kendi stüdyolarımızda orjinal ürünlerden fotoğraflanıp satışa çıkardığımız için Evet ne görüp satın aldıysanız birebir aynısını göndermekteyiz. Bilginize. LokmanAVM.com sitemizden güvenle sipariş oluşturabilirsiniz. Alışverişlerinizde LokmanAVM.com Mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimiz hayırlı uğurlu olsun. Yüzde 100 Orjinal e-Faturalı ürünlerimizin satışını yaptığımız www.LokmanAVM.com site Mağazamıza her zaman bekler, keyifli alışverişler dileriz. Sevgi ve Saygılarımızla.

 • Ramazan Fıstıkçı 21/07/2023 23:57:15

  Hepatit b hastasıyım bu hastalık için bir setiniz varmı varsa 1aylık kullanım setin içerisinde kaç çeşit ürün var 1 aylık kullanım seti ücreti ne kadar??? Teşekkür ederim (21.07.2023 - Ramazan Fıstıkçı - Türkiye) Merhabalar Ramazan Fıstıkçı beyefendi, malesef bu şekilde set satışımız bulunmamaktadır. Genel olarak ürünlerin fayda endikasyon ve etkileri konusunda bilgimiz bulunmamaktadır. Tarım Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Gümrük ve Ticaret Bakanlıkları tarafından denetlenen bir firma olduğumuz için malesef endikasyon fayda bilgisini paylaşamıyoruz. Yüzde 100 orjinal e-faturalı ürünlerin satışını yapmaktayız. Tercihen aile hekimi doktorunuza danışabilirsiniz. veya internetten araştırıp uygun ise LokmanAVM.com sitemizden güvenle sipariş oluşturabilirsiniz. Alışverişlerinizde LokmanAVM.com Mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimiz hayırlı uğurlu olsun. Yüzde 100 Orjinal e-Faturalı ürünlerimizin satışını yaptığımız www.LokmanAVM.com site Mağazamıza her zaman bekler, keyifli alışverişler dileriz. Sevgi ve Saygılarımızla.

 • Yakup ÖNDER 09/07/2023 11:38:05

  Slm Ban otu yağı sizde var mı? (09.07.2023 - Yakup ÖNDER - Türkiye) Merhaba Yakup ÖNDER beyefendi, malesef Ban otu yağı stoklarımızda bulunmamaktadır. Diğer yağ çeşitlerimizi sitemizden ( https://www.lokmanavm.com/bitkisel-yag-hayvansal-yag ) inceleyebilirsiniz. Bilginize. Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Niyazi Keklik 21/06/2023 09:16:56

  Dinamit Karanfilli Bitkisel For Men Sprey 10 ML
  Bunun ilgili bilgi alabilirmiyim bu gercekten faydli etki yapan bir ürünmüdür daha etkili kesin fayda saglayan ürün varmidir (21.06.2023 - Niyazi Keklik - Türkiye) Merhaba Niyazi Keklik beyefendi, Genel olarak ürünlerin fayda endikasyon ve etkileri konusunda bilgimiz bulunmamaktadır. Tarım Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Gümrük ve Ticaret Bakanlıkları tarafından denetlenen bir firma olduğumuz için malesef endikasyon fayda bilgisini paylaşamıyoruz. Yüzde 100 orjinal e-faturalı ürünlerin satışını yapmaktayız. Tercihen aile hekimi doktorunuza danışabilirsiniz. veya internetten araştırıp uygun ise LokmanAVM.com sitemizden güvenle sipariş oluşturabilirsiniz. Alışverişlerinizde LokmanAVM.com Mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimiz hayırlı uğurlu olsun. Yüzde 100 Orjinal e-Faturalı ürünlerimizin satışını yaptığımız www.LokmanAVM.com site Mağazamıza her zaman bekler, keyifli alışverişler dileriz. Sevgi ve Saygılarımızla.

 • Niyazi Keklik 21/06/2023 09:07:51

  Merhaba ben 15-20 adet Themra Ballı Bitkisel Macunu 240 Gr siparis versem ücreti kac para olur.. (21.06.203 - Niyazi Keklik - Türkiye) Merhabalar Niyazi Keklik beyefendi, Themra Bitkisel Macun ürünü sepete ekledikten sonra sepet toplamındaki güncel fiyat geçerlidir. Bilginize.
  Themra macun Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.