LokmanAVM
sadsad x
asdasd

Kargo Bedava Seçenekleri:
Yurtiçi siparişlerinizde Mng Kargo 70TL, Sürat Kargo 70TL, Aras Kargo 100TL. ve Ptt Kargo 170TL üzeri KARGO BEDAVA'dır.

200 TL'lik alışverişe Gül Suyu 300ML ürünü bedava! (Bayi ve Yurtdışı Siparişler hariçtir.)

1
Değerli Müşterilerimiz Bayilerimiz Ziyaretçilerimiz;
Mağazamızdan Kredi Kartlı Alışverişleriniz ilgili bilgiler sitemizden bağımsız olarak "RAPİD SSL CA (Secure Socket Layer) Sertifikası ile 128-bit Şifrelenip" bankalara sorgulanmak üzere ulaşır. Bu bilgiler direkt olarak bankaların sunucularından geçtiği için hiçbir şekilde tarafımızca Görüntülenemez Kayıt Edilemez Kullanılamaz.
Kredi Kartlı İşlemleriniz için, Tüm Kredi Kartları Tek Çekim işlemleri için ve Maximum Kart işlemleri için Bankalarımıza herhangi bir ''Komisyon-Faiz-Vade Farkı" ödemesi yapılmamaktadır. Bonus Garanti, Axess Akbank, World Yapı Kredi, HalkCard Paraf ve Cardfinans ödemeli işlemleri iPara ödeme sistemi üzerinden gerçekleştirilmektedir. Multinet iPara şirketi ödeme hizmetine karşılık olarak belirli yüzde (% +) Oranda hizmet bedeli almaktadır. Bu bedel iPara hizmeti kullanımına karşılık alınan bir bedeldir. Kredi kartı hesap bildirim cetvelinizde ödemeniz firmamızın ticari ünvanı olan WWW.LOKMANAVM.COM adına tahsil edilmiş olarak görünecektir. Müşterilerimizin Güvenliği ve Hukuki Yasal süreç olarak hangi Ip'den işlem yapmış olduğunuz kayıt altına alınmıştır. Kredi kartı ile ilgili bir usulsüz işlem gerçekleştirilmesi durumunda bu bilgi kullanılacaktır.
Alışverişlerinizde www.lokmanavm.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.
Gizlilik ve Güvenlik detaylı bilgi için tıklayınız!
Alışveriş Sepetim

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.