sadsad x
asdasd
Müşteri Hizmetleri
İLETİŞİM
 • Anasayfa

  Anasayfaya gitmek için Lütfen tıklayınız.

 • Hakkımızda

  BİSMİLLÂHİRRAHMÂNİRRAHÎM

  LokmanAVM Sitemize Hoş Geldiniz..

  3 Ocak 2001 yılınıda küçük bir esnaf dükkanı "Lokman Baharat Tarık Demira" olarak ticaretimize başladık. Bitkisel Ürünler, Şifalı Bitkiler, Baharat, Aktariye satışı yaparak başladığımız işimizi geliştirmek ve ileriye taşımak hedefimiz ile ticaretimizi her zaman dürüst güvenilir olmayı ilke edinerek devam ettik. Kısa sürelerde değişik ticari sektörlerde de faaliyet gösterdik. Bir çok değişik firmalar ile başladığımız işi bırakmadan en güzel şekliyle sürdürmek üzere bayiliklerimiz ve çalışmalarımız devam etmektedir.

  Ticari ürünlerimizi teşhir ve satışına devam ettiğimiz perakende ve toptan olmak üzere iki adet satış mağamız ve toplamda 2,250m2 lik kapalı lojistik ve depolama alanımız ile hizmet vermekteyiz..

  Mayıs 2010 da Firmamız faaliyet alanlarından, Bitkisel Ürünler, Baharat ve Gıda Ürünleri başta olmak üzere ve ilerleyen zamanda diğer sektörleride kapsayacak şekilde internette online satış ortamına taşımaya karar verdik.

  Müşterilerimize en iyi, kaliteli, dürüst, samimi hizmeti verebilmek için, üç yıllık arge ve alt yapı çalışmalarımızdan sonra "Lokman Alışveriş Market" mağazamız hizmetlerinize açılıyor. Başlangıçta 3 bin'e yaklaşan kategorilerimiz ve 100 bin'e ulaşacak ürün yelpazesi hedefimiz ile 12 yıllık ticari tecrübe ve Bitkisel ürünler satış bilgilerimiz ile online satış sitemiz LokmanAVM.com mağazamız içersinde bir bütün halinde "Perakende" ve "Toptan" online satış olarak hizmet verecektir.

  Prensiplerimiz;

  Beğenilen Üründe İstikrar, Beğenilen Fiyatta İstikrar, Beğenilen Kalitede İstikrar, olmazsa olmaz prensiplerimizdir. Değerli müşterilerimize hizmet kalitesi anlayışımız içersinde öncelikli olarak dikkat ettiğimiz Kaliteli Hizmet İstikrarı için vazgeçilmezlerimizdir..

  Vizyonumuz;

  Yenilikçi, rekabetçi, dürüst ve kaliteli hizmet anlayışımız ile AR-GE'ye dayalı çalışma kariyeri, başarı ve alt yapısı olduğunu ispat edebilen en kaliteli ürünleri değerli müşterilerimize sunabilmektir.

  Misyonumuz;

  Hangi ürün olursa olsun ilk hedefimiz "Önce Sağlık" sloganıyla herkesin gönül rahatlığı ile kullanabileceği doğal ve kaliteli ürünleri bir araya getirerek, LokmanAVM'yi dünya çapında bir türk pazarlama markası olarak siz değerli tüketicilerimizin beğenisinde en üst seviyeye taşımaktır..

 • Belgelerimiz

  Belgelerimiz sayfamızı incelemek için Lütfen tıklayınız.

 • Haberler

  Haberler sayfalarımızı incelemek için Lütfen tıklayınız.

 • Yardım Konuları

  Yardım Konuları sayfalarımızı incelemek için Lütfen tıklayınız.

 • İletişim Bilgilerimiz

  İletişim sayfamızı incelemek için Lütfen tıklayınız.

 • Mağazalarımız

  Mağazalarımız sayfalarımızı incelemek için Lütfen tıklayınız.

 • Bayilerimiz

  Bayilerimiz sayfalarımızı incelemek için Lütfen tıklayınız.

 • Ziyaretçi Defteri

  Ziyaretçi Defteri sayfamızı incelemek için Lütfen tıklayınız.

 • Sosyal Ağlarımız

  Sosyal Ağlarımız sayfamızı incelemek için Lütfen tıklayınız.

 • Telefonla Sipariş Formu

  Telefonla Sipariş Formu sayfamızı incelemek için Lütfen tıklayınız.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.