sadsad x
asdasd
(S.S.S.) Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Üye Olmalıyım?

Neden Üye Olmalıyım
Siteniz LokmanAVM.com a Neden Üye Olmalıyım?
Sitemize üye olarak, her alışveriş yapmak istediğinizde bilgilerinizi tekrar girmek zorunda kalmazsınız ve Kampanya, Avantaj, Fırsat, Kazanç ve Duyurularımızdan öncelikli olarak haberdar olursunuz.

Diğer tüm konularda da Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Üye Olmak Ne gibi Avantajlar Fırsatlar Sağlar?

Üyelik Avantajları Nelerdir
Siteniz LokmanAVM.com a Üye Olmak Ne gibi Avantajlar Fırsatlar Sağlar?
Site Mağazamız LokmanAVM.com a üye ve bayii müşterimiz olmak ile her zaman kazançlı olacaksınız. Düzenlemiş olduğumuz kampanya, indirim, hediye ve LokmanAVM ParaPuan gibi birçok ilginizi çekecek fırsatlardan haberdar olup, sitemiz fırsatlarından en üst seviyede faydalanabilmeniz için, kazançlıdır. Sitemize üye olduğunuz anda LokmanAVM ParaPuanlar ilk hediyemiz olarak hesabınıza otomatik yüklenir. Ayrıca tüm alışverişlerinizde, LokmanAVM ParaPuan kazanacak, yorum, ürün tavsiye, sitemizi tavsiye ile arkadaş davet etme ve anketlerimize katılımlarınızda da ayrıca LokmanAVM ParaPuan kazanacaksınız. Puanlama hakkında detaylı bilgi için "Puan Sistemi" sayfamızı ziyaret ediniz. Üyeliğinizin tüm mağazamız çalışanları olarak hayırlı olmasını dileriz.

Diğer tüm konularda da Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Üye Bilgilerim Güvende Mi?

Üye Bilgilerim Güvende Mi
Siteniz LokmanAVM.com da Üyelik ve Kişisel Bilgilerim Güvende mi?
Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere e-posta adresiniz ve şifreniz ile giriş yaparak sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Dilerseniz "Hesabım" veya "Kişisel Bilgilerim" bölümünden değiştirebilirsiniz. İstediğiniz zaman üyelikten ayrılabilirsiniz. Sistemimizden tüm bilgileriniz silinir, kendi isteğiniz haricinde kesinlikle kullanılmaz.

Diğer tüm konularda da Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Üye Gizlilik Ve Güvenlik Esaslarım Nedir?

Üye Gizlilik Ve Güvenlik Esaslarım Nedir
Siteniz LokmanAVM.com Ziyaretlerimde Üye Gizlilik ve Güvenlik Esaslarım Nedir?
Üyeliğiniz esnasında kullanmış olduğunuz ''Kişisel bilgileriniz (ad, soyad, e-posta adresi, posta adresi, satın aldığınız ürünler vb.)'' "Gizlilik ve Güvenlik" esaslarımız ile belirlenen koşullar dışında kesinlikle üçüncü kişi, kurum ve kuruluşlara verilmeyecektir. Sadece LokmanAVM.com mağazamız fırsatlarından en üst seviyede kalite, verim ve fayda sağlamanız amacıyla kullanılabilir. Üyelik bilgileriniz SSL (Secure Socket Layer) Güvenli Şifreli HTTPS Protokolü veritabanının korunduğu sistemle korunmaktadır.

Diğer tüm konularda da Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Üye Nasıl Olabilirim?

Nasıl Üye Olabilirim
Siteniz LokmanAVM.com a Nasıl Üye Olabilirim?
Sitemiz LokmanAVM.com a Üye olmak için "Yeni Üyelik Almak için buraya tıklayınız." Dilerseniz sitemizin üst kısmındaki "Yeni Üyelik" linkine tıklayınız. Değerli Ziyaretçimiz Müşterimiz "Sizi aramızda görmek isteriz." Sizden istenen bilgileri eksiksiz doldurunuz ve kaydediniz. Üyeliğinizin şimdiden hayırlı olmasını dileriz.

Diğer tüm konularda da Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Üyelik Ücretli Midir?

Üyelik Ücretli Midir
Siteniz LokmanAVM.com a Üyelik Ücretli Midir?
Site Mağazamız LokmanAVM.com da "Üyelik Tamamen Ücretsizdir." Sitemize Üye olmak için "Yeni Üyelik Almak için buraya tıklayınız." Dilerseniz sitemizin üst kısmındaki "Yeni Üyelik" linkine tıklayınız. Değerli Ziyaretçimiz "Sizi aramızda görmek isteriz." Üyeliğinizin şimdiden hayırlı olmasını dileriz.

Diğer tüm konularda da Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Üyelik Sözleşmesi Nedir?

Üyelik Sözleşmesi Nedir

Sitenizde Üyelik Sözleşmesi Nedir?

Site Mağazamız LokmanAVM.com da Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve kalite standartlarımız gereği olarak "Üyelik Sözleşmesi" esaslarına uygun hareket ediyoruz. Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını ve Keyifli Alışverişler dileriz.

Diğer tüm konularda da Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Üyelik Bilgilerimi Nasıl Değiştirebilirim?

Üyelik Bilgilerimi Nasıl Değiştirebilirim
Siteniz LokmanAVM.com daki Üyelik Bilgilerimi Nasıl Değiştirebilirim?
Sitemizin en üst kısmında bulunan "Üye Girişi" veya "Bayii Girişi" bağlantısına tıklayıp, açılan sayfada kullanıcı adınız ve şifreniz ile Üye Girişinizi tamamladıktan sonra sol blokta bulunan Kullanıcı Üye Panelinizden veya yine sitemizin üst bölümünde bulunan "Üye Girişi" bağlantısı ve alta açılır bağlantılarında bulunan "Hesabım" veya "Kişisel Bilgilerim" vb. bölümlerinizden istediğiniz değişikliği sadece siz yapabilirsiniz. Yeni bilgilerinizi kaydedebilir ve mevcut bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Başka birinin bilgilerinize ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
Diğer tüm konularda da Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Üye ve Ziyaretçi Gizlilik Yükümlülükleri Nelerdir?

Üye ve Ziyaretçi Gizlilik Yükümlülükleri Nelerdir
Sitenizde Üye ve Ziyaretçi Gizlilik Yükümlülükleri Nelerdir?
Sitemiz LokmanAVM.com ziyaretlerinizde "Resmi Kanuni Haklar" ile Korunmuş bulunan tüm ürün, içerik ve hizmetlerin bilgi ve görsel malzemelerin, "Markaların Korunması" hakkında "Kanun Hükmünde Kararname", "Marka Patent Hukuku ve Haksız Rekabetin" önlenmesi konularındaki tüm Kanuni esaslar kapsamında tüm hakları saklıdır. Ziyaretçi ve üyelerimiz tüm içeriğin mağazamız LokmanAVM.com a ait olduğunu bilir ve "Üyelik Sözleşmesi" esaslarıncada saklı tutacağını, başka hiçbiryerde, üçüncü kişilere hiçbir şekilde ifşa ve yayın yapmayacağını ve tüm üyelik sözleşmesini kabul, beyan ve taahhüt eder..!
Diğer tüm konularda da Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Güvenlik Hakkında Nasıl Emin Olabilirim?

Güvenlik Hakkında Nasıl Emin Olabilirim
Sitenizde Güvenlik Hakkında Nasıl Emin Olabilirim?
Site Mağazamız LokmanAVM.com güvenlik gerektiren sayfalarında ve Kişisel Bilgilerinizin bulunduğu sayfalarda "128 bit SSL ( Secure Socket Layer ) Sertifikası" güvenlik teknolojileri kullanılarak sağlanmaktadır. Bu sayede girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileri dahil şifrelenerek bankanıza ulaşmaktadır. "SSL sertifikalı Güvenli Şifreli HTTPS Protokolü" sayfada adres çubuğunda https://... şeklinde "Kriptolu Sifreli" görünmektedir. Sitemizde tüm bilgilerinizin güvenliğin sağlanması amacı ile "RapidSSL 128 bit" koruma kullanılmaktadır. Daha detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını ve Keyifli Alışverişler dileriz.
Diğer tüm konularda da Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Gizlilik ve Güvenlik Esaslarınız Nelerdir?

Gizlilik ve Güvenlik Esaslarınız Nelerdir
Sitenizde Genel Gizlilik ve Güvenlik Esaslarınız Nelerdir?
Sitemiz LokmanAVM.com dan Satın almış olduğunuz ürünlerin tamamı sitemiz içersinde ve Kargo ulaşımında "En Üst Gizlilik Esaslarımız" ile korunmaktadır. Siparişleriniz size ulaşana kadar "Paketleme" ve "Fatura Yazılımı" "Ürün İçeriği" hiçbir şekilde belli olmayacak şekildedir. Daha detaylı bilgiler için lütfen "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı ziyaret ediniz. Mağazamızı ziyaretleriniz, bütün işlemleriniz LokmanAVM.com dan tüm alışverişleriniz "SSL (Secure Socket Layer) sertifikası" garantisi altındadır. "SSL sertifikalı Güvenli Şifreli HTTPS Protokolü" ile tüm bilgi işlemleriniz sağlanır. Bu sayede üyemiz ziyaretçi ve sunucu arasındaki bilgiler "128bit Kriptolu Şifreli" olarak paketlenir ve ancak kullanıcı browserı veya sunucu tarafından çözülür. Böylelikle kullanıcı tarafından sunucuya gönderilecek önemli bilgiler, Kredi Kartı, Üye Bilgileri, Satın almış olduğu ürünler vs. sunucuya ulaşıncaya kadar geçeceği network sistemlerinden okunamaz veya alınamaz.
Mağazamız LokmanAVM.com dan alışverişleriniz sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak "SSL (Secure Socket Layer) sertifikası, 128-bit şifrelenip" bankalara sorgulanmak üzere ulaşır. Bu bilgiler direkt olarak bankaların sunucularından geçtiği için hiçbir şekilde tarafımızca görüntülenemez. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde mağazamız LokmanAVM.com dan siparişlerinize onay verilir ve yeni alışverişlerinize devam edilebilirsiniz. Mağazamız LokmanAVM.com da "Kredi Kartlı İşlemler" ile ilgili hiçbir bilgi sitemiz veya çalışanlar tarafından görüntülenmediğinden, kayıt edilmesi veya üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri görüntülemesi, ele geçirmesi mümkün değildir.
Önemli Not: Kredi Kartlı işlemlere komisyon ve faiz ödemesi yapılmamaktadır. Ürün fiyatlarına olumlu yönde yansımaktadır.
Diğer tüm konularda da Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Ürünlerin Stok Bilgisini Nasıl Öğrenebilirim?

Ürünlerin Stok Bilgisini Nasıl Öğrenebilirim
Sitenizdeki Ürünlerin Stok Bilgisini Nasıl Öğrenebilirim?
Sitemiz LokmanAVM.com daki Ürünlerimizin inceleme detay sayfalarında, ürünlerin tamamında stok durumları görüntülenmektedir. Sitemizde satışı yapılan ürünler için düzenli stok kontrolü yapılmakta ve sitemizde güncel stoklar gösterilmektedir. "Stokta Kalmadı" veya "Tükendi" şeklinde görünen ürünlere ileri tarihli teslimat için sipariş alınabilmektedir. Ayrıca İleri tarihli siparişlerinizi ürün inceleme detay sayfasında bulunan "Stoklara Düşünce Haber Ver" veya "Gelince Haber Ver" butonu ile kayıt olunuz. Ürün stoklara girdiği anda sitemiz tarafında otomatik olarak mail ile bilgilendirileceksiniz. Ürünler hakkında Güncel stok ile ilgili bilgi alabilmek için "İletişim" den irtibata geçebilirsiniz.
Diğer tüm konularda da Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Ürünler Arasından Aradığım Ürünü Nasıl Bulabilirim?

Aradığım Ürünü Nasıl Bulabilirim
Sitenizde Aradığım Ürünü Nasıl Bulabilirim?
Sitemiz LokmanAVM.com daki tüm sayfalarda en üst orta bölümde yer alan "Arama Kutusu" bölümündeki arama motoruna arama yapmak istediğiniz Ürün Adı, Marka Adı, Kategori Adı veya alakalı herhangi bir kelimeyi, kelimenin bir kısmını veya aranacak şeyin tamamını yazın. Siz giriş harfleri yazmaya başladıkça alt bölümde akıllı arama sistemi kritere uygun kayıtları listeleyecektir. İster bu listeden herhangi bir ürüne tıklayıp o ürünün açılmasını sağlayabilirsiniz. İsterseniz çok daha geniş kapsamlı Arama yapmak için, "Arama Kutusu" bölümündeki arama motoruna arama yapmak istediğiniz kelimeyi yazdıktan sonra Büyüteç işaretine tıklayıp arama yapmasını ve yazdığınız kelimeye göre ürünlerin listelenmesi sağlayabilirsiniz. Ayrıca sol bölümde yer alan Kategoriler'den ilgili ürünlere ulaşabilirsiniz.
Diğer tüm konularda da Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Ürünleri Nasıl İncelerim?

Ürünleri Nasıl İncelerim
Sitenizdeki Ürünleri Nasıl İncelerim?
Sitemiz LokmanAVM.com daki Ürünler içersinden incelemek istediğiniz ürünün adına, ürün resmine veya ürün incele butonuna tıklayıp ürün ile alakalı tüm bilgileri görebileceğiniz "Ürün Detay" "Ürün Bilgisi" "Ürün Sayfası"na ulaşırsınız. İlgilendiğiniz ürünlere ait bilgileri, teknik detayları, satın alma seçeneklerini, ödeme seçenekleri, ürüne ait yorumları ve tüm ürün bilgilerini görebilirsiniz. Dilerseniz ürün ile alakalı yorum ekleyebilirsiniz. Beğendiğiniz İncelediğiniz ürünü arkadaşlarınıza önerebilirsiniz. İlgilendiğiniz ürünlere ait satın alma işlemine başlayabilir, size özel Sepetinize yükleyebilir. Sepetinize eklediğiniz tüm ürünleri görebilir, sipariş adedinde düzenleme yapabilir ve sipariş vermekten vazgeçtiğiniz ürünleri sepetinizden silebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.
Diğer tüm konularda da Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Ürün Sipariş Etmek İstiyorum, Nasıl Sipariş Verebilirim?

Nasıl Sipariş Verebilirim?
Sitenizden Ürün Sipariş Etmek İstiyorum, Nasıl Sipariş Verebilirim?
Sitemiz LokmanAVM.com dan satın almak istediğiniz ürünü seçip, "Sepete Ekle" veya "Hemen Al" butonuna tıklayarak sepetinize ekleyiniz. Sepetinizden "Satın Al" butonu ile sonraki aşama olan Teslimat Bilgileriniz ve Fatura bilgileriniz bölümüne geçiniz. Teslimat için tercih ettiğiniz kargo firmasını seçiniz. Daha sonra Ödeme Seçeneklerinden tercih ettiğiniz ödeme şeklini seçiniz. Ödeme tutarı, Kargo Bedeli ve Kdv. dahil olacak şekilde hesaplanmaktadır. İstenen bilgilerini girdikten sonra Satış Sözleşmesini inceleyip onaylayın ve siparişi tamamlayınız. Şahıs adına kesilecek faturalarda (gerçek-bireysel kişiler) TC kimlik numarası (29/08/2006 tarihli, 26274 sayılı Resmi Gazete'de tebliğ edildiği üzere 1/1/2007) bulunması zorunludur. Firma (Kurumsal-tüzel kişiler) faturalarında vergi dairesi ve vergi numarası bulunması zorunludur.
Eğer ödemeyi kredi kartı ile yapacaksanız siparişinizi onayladığınız anda, bilgiler internet üzerinden özel bir geçiş yoluyla ödemeyi yapan veya ödemeyi teslim alan bankaların bu işlemi onayladıkları veya reddettikleri network işlem mekanizmasına "SSL (Secure Socket Layer) Güvenli Şifreli HTTPS Protokolü" ile ulaşır. Kredi kartı bilgileriniz geçerli ise siparişiniz kabul edilir. Aldığınız ürünlerin ödemesi banka yoluyla bize ulaşır. Sipariş olumlu bir şekilde tamamlandığında, siparişiniz ile ilgili bilgilerin yer aldığı bir e-posta/mesaj gönderilir. Bu işlemler sonunda, sistem size otomatik olarak bir sipariş numarası verecektir. Sipariş numarası, ödeme ve sipariş takip aşaması için gereklidir. Sipariş ürünleriniz paketlenir anlaşmalı Kargo şirketine teslim edilir. Kargo firmasına teslim edilen siparişiniz ile ilgili "Kargo Takip" numarasının yer aldığı bir e-posta/mesajı tekrar gönderilir. Kargodaki ürünlerinizi Sipariş Kargo Takip numarası ile anlık olarak detaylı takip edebilirsiniz. Belirttiğiniz adresinize ulaşan Siparişleriniz teslim alacak kişiye kimlik gösterilmesi karşılığında teslim edilir. Keyifli alışverişler dileriz.
Diğer tüm konularda da Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Ürün Sepetim, Alışveriş Sepetimin Özellikleri Nedir?

Alışveriş Sepetimin Özellikleri Nedir
Sitenizde Alışveriş Sepetimin Özellikleri Nedir?
Site Mağazamız LokmanAVM.com daki Sepet, "Sepetim" olarak tanımlı Alışveriş sepetiniz size özeldir. Site mağazamızdan satın almak istediğiniz ürünleri toplu olarak görebildiğiniz alandır. Alışveriş sepetinizden ürün çıkarabilir, ekleme yapabilir ya da miktarlarını artırıp azaltabilirsiniz. Sitemizi ziyaretlerinizde seçmiş olduğunuz ve Sepetinize eklediğiniz ürünler alışverişinizi tamamlayana kadar veya silene kadar sepetinizde kayıtlı olarak kalır. Sepetinize eklemiş olduğunuz ürünleri satın alma işlemini tamamlamadan, herhangi bir sebep ile (elektrik kesintisi, İp adresi düşmesi, Pc Değişikliği, veya satın alma işlemini daha sonraya bırakmak vb.) sitemizden çıkmış olsanız dahi, siz tekrar kullanıcı adınız ve şifreniz ile "Üye Girişi" yapana kadar sizi bekleyecektir. Tabi ki bu özellikten yararlanabilmeniz için "Üyelik" işlemini tamamlamış olmanız gerektedir.
Diğer tüm konularda da Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Ürün Siparişimi Telefonda Nasıl Sipariş Verebilirim?

Bize Ulaşın

Sitenize Telefonda Nasıl Sipariş Verebilirim

veya Formu Doldurun Biz Ulaşalım.
Sitenize Ürün Siparişimi Telefonda Nasıl Sipariş Verebilirim?
Site Mağazamız LokmanAVM.com daki sipariş satın almak istediğiniz sipariş ürünleriniz için "Telefonla Sipariş" Formumuzu duldurup bizim sizi aramamızı yada yan tarafda yazı olan sabit Telefon numaramızdan bize ulaşıp tüm siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını ve Keyifli Alışverişler dileriz.

Diğer tüm konularda da Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Ürün Siparişimi Doğru Olarak Verdiğimi Nasıl Anlarım?

Siparişimi Doğru Olarak Verdiğimi Nasıl Anlarım?
Sitenizden Ürün Siparişimi Doğru Olarak Verdiğimi Nasıl Anlarım?
Sitemiz LokmanAVM.com da, Sepetinizdeki ürün Siparişlerinizin satın almasını tamamladıktan sonra, Sipariş numaranızın yer aldığı bir metin karşınıza çıkacaktır. Sipariş numarası, siparişinizin başarılı bir şekilde oluşturulduğu anlamına gelmektedir. Siparişinizi başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonra kayıtlı üye mail adresinize, siparişinize ait mail/mesaj bilgileri gönderilmektedir. Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını ve Keyifli Alışverişler dileriz.
Diğer tüm konularda da Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Ürün Garanti Şartları Nelerdir?

Ürün Garanti Şartları Nelerdir
Sitenizden Siparişlerimi nasıl takip edebilirim?
Sitemiz LokmanAVM.com dan Satın almış olduğunuz her ürün, marka, imalatçı, ithalatçı firma garantisi altındadır. Her marka ürünün kendi garanti koşulları geçerlidir. KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili markanın uluslararası garanti şartları geçerlidir. Bu şartları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır. Sipariş ürünlerinizin Satış Koşulları ile alakalı olarak LokmanAVM.com "Mesafeli Satış Sözleşmesi" ve "Ödeme Sipariş Teslimat Takip" garantimiz altındadır.. Detaylı bilgiler için "Ürün Garanti Şartları" sayfamızı ziyaret ediniz. Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını ve Keyifli Alışverişler dileriz.
Diğer tüm konularda da Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Ürün İade, İptal ve Alışverişten Cayma Şartlarınız Nelerdir?

Ürün İade, İptal ve Alışverişten Cayma Şartlarınız Nelerdir
Sitenizden Ürün İade, İptal ve Alışverişten Cayma Şartlarınız Nelerdir?
Site mağazamız LokmanAVM.com dan Satın aldığınız Her ürünü kullanmadan dış ve iç ambalajı açmadan, tahrip ve tahriş etmeden, teslim aldığınız tarihten itibaren yedi (7) gün içersinde teslim aldığınız şekilde geri iade talep edebilirsiniz. "Siparişlerim" sayfanızda ilgili siparişiniz ile alakalı olarak İade butonu bulunmaktadır. Sipariş ürün İade butonu ile bildirirseniz tüm iade sürecini buradan takip edebilirsiniz. Şayet müşteri sipariş ürününü geri iade edecekse teslim aldığı gibi geri vermekle yükümlüdür. Ambalajı açılmış kullanılmış, tahrip ve tahriş edilmiş ürünlerin iptali, iade ve değişimi yapılamayacaktır. Bu gibi durumlar söz konusu olduğunda ve değişim iade talebi ile tarafımıza ulaşmış ürünlerde, tespitimiz halinde ürün değişim iade ve ürün bedeli ödemesi yapılmayacaktır. Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını ve Keyifli Alışverişler dileriz.
Önemli Not: Ürün açıklamalarında belirtilmiş olup; Kişiye özel sipariş, özel imalat, hijyen ve/veya durumlarda ise ürün iptali, iade ve değişimi kesinlikle yapılamayacaktır. Daha detaylı bilgi için "İade, İptal ve Cayma Şartları" sayfamızı ziyaret ediniz.
Diğer tüm konularda da Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Ödeme Yöntemleriniz Nelerdir?

Ödeme Yöntemleriniz Nelerdir
Sitenizde Ödeme Yöntemleriniz Nelerdir?
Sitemiz LokmanAVM.com dan Alışverişlerinizde Kapıda Ödeme, Kredi Kartlı Güvenli Ödeme, Banka Havale, Eft, Posta Çeki ile ödeme yapabilmektesiniz. Ürünlerinizi sipariş ederken size uygun ödeme seçeneğini seçebilirsiniz. Tüm ödeme seçeneklerinde teslimat adres bilgilerinizi tam ve eksiksiz girdiğinizden emin olunuz. Kredi Kartı ile Tek çekim veya Taksitli işlem yapmak istediğinizde, Kredi kartınıza uygun seçeneği seçtikten sonra 16 haneli kart numarasını, son kullanım tarihini ve kartınızın arka tarafında yer alan 3 haneli güvenlik numarasını giriniz. Kredi kartı ile ödeme yapılması durumunda Güvenlik Prosedürü gereği ilgili bankanın güvenli ödeme "Rapid SSL 128bit Şifreli" sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu bölüme girilen bilgiler banka ile kart sahibi arasındadır ve güvenli işlem yapmanıza olanak sağlar.
Kredi kartı ile işlem gerçekleştirilmesi aşamasında herhangi bir sorun nedeniyle işlemin gerçekleşmemesi durumunda, müşteri ve site yönetimi haberdar edilmektedir. Havale/EFT ve Posta Çeki ile ödeme, sadece Banka ve Ptt işlemleri ile kabul edilmektedir. Siparişinizin ödeme aşamasında Havale/Eft ve Posta Çeki seçeneğinden ödeme yapmak istediğiniz ilgili bankayı seçiniz. Ödemenizi seçtiğiniz bankaya Havale/Eft veya Posta Çeki ile gerçekleştiriniz. Ödemenize ait dekontunuzu siparişinizi teslim alana kadar saklayınız. Ödemeniz ile ilgili herhangi bir sorun olması durumunda sizden dekont talep edilecektir. Havale bilgilerini sipariş aşamasında not edebilirsiniz. Havale/Eft ve Posta Çeki ile verilen siparişlerde ödeme hesaplarımıza geçtikten sonra sipariş işleme alınmakta ve kargo ile gönderilmektedir. Ayrıca "Ödeme Yöntemleri" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. (3D Secure İşlemlerinde; Kartınızın 3D tanımı daha önce tarafınızca gerçekleştirilmemişse ilk işleminizde banka ekranında kaydınız gerçekleşecek ve kartınız 3D işleme hazır hale gelecektir. İşleminizi "şifre ile onayla (3D)" ile yapmanız durumunda banka kayıtlarında yer alan cep telefonunuza kısa mesaj gönderilmektedir. Banka veri tabanında bilgileriniz güncel değil ise, banka ekranından ayrılarak sitemiz üzerinden güvenli olarak işleminize devam edebilirsiniz.) Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını ve Keyifli Alışverişler dileriz.
Önemli Not: Kredi Kartlı işlemlere komisyon ve faiz ödemesi yapılmamaktadır. Ürün fiyatlarına olumlu yönde yansımaktadır.
Diğer tüm konularda da Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Ödeme ve Teslimat Sürecini Nasıl Uyguluyorsunuz?

Ödeme ve Teslimat Sürecini Nasıl Uyguluyorsunuz

Sitenizde Ödeme ve Teslimat Sürecini Nasıl Uyguluyorsunuz?

Site Mağazamız LokmanAVM.com daki oluşturmuş olduğunuz sipariş ürünleriniz için "Ödeme Onayı Sipariş ürünler Teslimatı ve Kargo Takibi" ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız. Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını ve Keyifli Alışverişler dileriz.

Diğer tüm konularda da Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Siparişlerimi nasıl takip edebilirim?

Siparişlerimi Nasıl Takip Edebilirim
Sitenizden Siparişlerimi nasıl takip edebilirim?
Sitemiz LokmanAVM.com da "Hesabım" bölümüne veya "Üye Girişi" sayfanıza ulaşım sağladıktan sonra kullanıcı menünüzden "Siparişlerim" bölümünde tüm siparişlerinizi takip edebilirsiniz. Siparişiniz ile ilgili tüm aşamalar tarafımızdan bu bölüme yansıtılacaktır. Siparişleriniz mesai saatleri dahilinde aynı anda kontrol edilmekte ve toleranslı olarak saat 16:00/17:00'ye kadar gelen siparişleriniz hazırlanıp kargo firmasına teslim edilmektedir. Mesai saatleri dışında ve resmi tatillerde bize ulaşan siparişleriniz, hemen tatil sonrası mesai başlaması ile ilk iş günü işleme alınmaktadır. Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını ve Keyifli Alışverişler dileriz.
Diğer tüm konularda da Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Siparişimde değişiklik yapabilir miyim?

Siparişimde değişiklik yapabilir miyim
Sitenizden Siparişimde değişiklik yapabilir miyim?
Sitemiz LokmanAVM.com dana Satın almış olduğunuz, Yeni sipariş vermiş olduğunuz ürünleriniz için "Hesabım" sayfanızda bulunan "Mesajlarım" ile veya "İletişim" servisimizden bize ulaşınız. Mesai saatlerimiz dışında siparişleriniz için yine "Hesabım" sayfanızda bulunan "Mesajlarım" ile veya "İletişim" servisimizden bize ulaşınız. Kargo firmasına teslim edilmiş sipariş ürünleriniz için "Sipariş Ürün İade, İptal ve Cayma Şartları" detaylı bilgi sayfamızı ziyaret ediniz. Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını ve Keyifli Alışverişler dileriz.
Diğer tüm konularda da Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Siparişimi Nasıl Teslim alabilirim?

Siparişimi Nasıl Teslim alabilirim
Sitenizde Siparişimi Nasıl Teslim alabilirim?
Sitemiz LokmanAVM.com dana Satın almış olduğunuz siparişlerinizin size kadar ulaşımı Anlaşmalı Kargo Firmalarımız aracılığı ile sağlanmaktadır.
Önemli Not: Sadece "Bursa Yenişehir İlçesi İçi" siparişleriniz firma elemanlarımız kuryeler tarafından teslimat adreslerinize ulaştırılmaktadır. Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını ve Keyifli Alışverişler dileriz.
Diğer tüm konularda da Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Siparişlerim İçin Farklı Teslimat ve Fatura Adresi Seçebilir Miyim?

Farklı Teslimat ve Fatura Adresi Seçebilir Miyim
Siparişlerim İçin Farklı Teslimat ve Fatura Adresi Seçebilir Miyim?
Site Mağazamız LokmanAVM.com daki sipariş ürünleriniz oluştururuken, Sipariş onay aşamasında farklı teslimat ve farklı fatura bilgileri oluşturabilirsiniz. Satın almış olduğunuz sipariş Ürünleriniz teslimat adresinize irsaliye ile gönderilir. Sipariş faturanız ise 7 iş günü içersinde oluşturmuş olduğunuz fatura adresinize posta ile gönderilir. Sipariş ürünlerinizde birden fazla ürün içeriyor ise, ürünler ayrı ayrı adreslere gönderilememektedir. Her bir ayrı adrese ulaştırılacak sipariş ürünleriniz için yeni farklı siparişler oluşturmalısınız. Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını ve Keyifli Alışverişler dileriz.
Diğer tüm konularda da Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Sipariş Teslimat Süresi Kaç Gündür?

Sipariş Teslimat Süresi Kaç Gündür
Sipariş Teslimat Süresi Kaç Gündür?
Site mağazamız LokmanAVM.com dan satın almış olduğunuz tüm sipariş ürünleriniz Siparişleriniz, mesai saatleri dahilinde toleranslı olarak saat: 16:00 / 17:00 dolaylarında aynı gün kargo firmasına teslim edilir. Sipariş ürünleriniz Kargo Firması ile Ortalama en geç 1-2 iş günü içersinde ulaşır. Uzak mesafelerde 2-3 iş günü içersinde ulaşır. "Kargom Nerede" servisimizden siparişlerinizi adım adım anlık detaylı olarak online takip edebilirsiniz. Teslimat süreleri genel teslimat süreleridir. Tarafımızdan kargoya teslim edilmiş siparişlerle ilgili olarak yaşanacak gecikmeler seçmiş olduğunuz kargo firmasının sorumluluğu altındadır. Teslimat süresi bulunduğunuz yere göre değişiklik gösterebilmektedir.
Önemli Not: Tarafımızca teslim edilecek ürünler "Sadece Bursa Yenişehir İlçesi İçi" için geçerlidir. Firma servis elemanlarımız tarafından teslim edilecek ürünler mesai saatleri dahilinde aynı gün sipariş sırası önceliğine göre teslim edilecektir. Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını ve Keyifli Alışverişler dileriz.
Diğer tüm konularda da Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Kargo Ücretlendirmesi Nasıldır?

Kargo Ücretlendirmesi Nasıldır
Sitenizde Kargo Ücretlendirmesi Nasıldır?
Sitemiz LokmanAVM.com dana Satın almış olduğunuz siparişlerinizin size kadar ulaşımı Anlaşmalı Kargo Firmalarımız aracılığı ile sağlanmaktadır. Satın almış olduğunuz ürünlerin brüt kg./ds. oranları ayrı ayrı kayıt edilmektedir. Siparişlerinizdeki ürünlerinizin ağırlığı (kg/ds oranları) sistemimiz tarafından ayrı ayrı toplanarak otomatik indirimli kargo fiyatlandırması hesaplanmaktadır. Böylece her ürüne ayrı ayrı Kargo Ücreti ödemezsiniz. Tüm siparişlerinizin toplam ağırlığı (kg/ds) üzerinden Uygun Fiyat Kargo Ödemesi yapmış olursunuz. Ayrıca detaylı bilgi için "Sipariş Kargo Teslimat Koşulları" sayfamızı ziyaret ediniz.
Önemli Not: Sadece "Bursa Yenişehir İlçesi İçi" siparişleriniz firma elemanlarımız kuryeler tarafından teslimat adreslerinize ulaştırılmaktadır. Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını ve Keyifli Alışverişler dileriz.
Diğer tüm konularda da Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Kargo Firmasından Siparişlerimi Teslim Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Siparişlerimi Teslim Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim
Kargo Firmasından Siparişlerimi Teslim Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?
Sitemiz LokmanAVM.com dana Satın almış olduğunuz, siparişlerinizin size kadar ulaşımı Anlaşmalı Kargo Firmalarımız aracılığı ile sağlanmaktadır. Siparişlerinizde seçmiş olduğunuz bütün ürünler firmamız tarafından "Kalitel Kontrol Aşamasından" geçerek paketlenmektedir. Yapılan kontroller sayesinde, firmamızdan hiçbir ürünün hasarlı gönderim yapılma ihtimali yoktur. Daha detaylı bilgi için "Ödeme, Sipariş, Teslimat, Kargo, Takip" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Kargo Firması ulaşımında Sevkiyat sırasında ürünlerinizin zarar gördüğünü düşündüğünüz siparişlerinizi, kargo görevlisi tarafından teslim alırken, dış pakette hasar ve/veya hasarlı ürün olabileceğini tespit ederseniz ilgili hiçbir teslimat belgesini imzalamadan kargo yetkilisine "Hasar Tespit Tutanağı" hazırlamasını talep ediniz. Hasarlı ürünü tutulan tutanak ile kargo görevlisine geri iade ediniz.
Önemli Not: Sadece "Bursa Yenişehir İlçesi İçi" siparişleriniz firma elemanlarımız kuryeler tarafından teslimat adreslerinize ulaştırılmaktadır. Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını ve Keyifli Alışverişler dileriz.
Diğer tüm konularda da Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Kargo Firmasından Siparişlerimi Teslim Aldıktan Sonra Hasarlı veya Hatalı Ürün İse Ne Yapmalıyım?

Siparişimi Teslim Aldıktan Sonra Hasarlı Hatalı Ürün İse
Siparişimi Teslim Aldıktan Sonra Hasarlı veya Hatalı Ürün İse Ne Yapmalıyım?
Sitemiz LokmanAVM.com dan Satın almış olduğunuz siparişlerinizi kargo görevlisinden Teslim Aldıktan sonra Paket veya içeriğinin hasarlı olduğunu fark etti iseniz, Kargo şubenize hemen bilgi veriniz ve "Hasar Tespit Tutanağı" hazırlanmasını talep ediniz. Daha detaylı bilgi için "Ödeme, Sipariş, Teslimat, Kargo, Takip" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Sipariş ürünlerinizi teslim alırken, Sipariş ürünlerinizin Kargo Firması ulaşımında Sevkiyat sırasında ürünlerinizin zarar gördüğünü düşündüğünüz siparişlerinizi, kargo görevlisi tarafından teslim alırken, dış pakette hasar ve/veya hasarlı ürün olabileceğini tespit ederseniz ilgili hiçbir teslimat belgesini imzalamadan kargo yetkilisine "Hasar Tespit Tutanağı" hazırlamasını talep ediniz. Hasarlı ürünü tutulan tutanak ile kargo görevlisine iade ediniz.
Önemli Not: Sipariş ürünlerinizi teslim aldıktan sonra, Kargo görevlisinin görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul ve beyan edip onaylayıp, imzaladığınızı da unutmayınız.
Diğer tüm konularda da Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Asılsız, Siparişlerin Kargodan Teslim Alınmaması ve Sahte Siparişler İçin Neler Uyguluyorsunuz?

Asılsız Sahte Sipariş Verenlere Neler Uyguluyorsunuz
Asılsız, Siparişlerin Kargodan Teslim Alınmaması ve Sahte Siparişler Verenlere Neler Uygulanır?
Kapıda ödeme ile vermiş olduğunuz siparişlerde şirketimiz maddi sorumluluk şartları altına girmektedir. Verdiğiniz siparişler maddi olarak şirketimizi belirli bir risk altına sokmaktadır. Verdiğiniz siparişlerin asılsız çıkması durumunda sipariş süreci içerisinde şirketimizin yapmış olduğu tüm masraflar zarar tablosuna eklenmektedir. Bu sebeple "Türkiye Cumhuriyeti Elektronik Ticaret" Yasal süreçleri altında geçerli hukuki sorumluluklar gereği tüm sipariş veren müşterilerimizin ip adresleri başta olmak üzere, vermiş oldukları telefon, e-posta, sipariş adreslerinin tümü sanal sürücüler altında kayıt altında tutulmaktadır. Tüm bilgilerin yanlış olması durumunda LokmanAVM yöneticilerinin Asılsız siparişleri veren kişilerin Ip adresi üzerinden, "Türkiye Cumhuriyeti Yasalarınca Savcılık makamına" yapılan başvurularda gerçek ikamet adreslerine gerekli hukuki işlemlerin başladığına dahil belgeler gönderilecektir.
Önemli Not: Burada belirtilen hükümler "Asılsız, Siparişlerin Kargodan Teslim Alınmaması ve Sahte Siparişler" üzerinde geçerli olup, tamamen yasal "Satış Sözleşmesi" şartlarıda dahil olarak yürürlülük uygulanacaktır. Vermiş olduğu siparişlerin ciddiyet ve bilincinde olan tüm müşterilerimizin buradaki hükümler ile hiçbir sorumluluk hükmü yoktur.!
Diğer tüm konularda da Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Hakkınızda Detaylı Bilgi Verir Misiniz?

Hakkınızda Detaylı Bilgi Verir Misiniz
Hakkınızda Detaylı Bilgi Verir Misiniz?
LokmanAVM hakkında daha detaylı bilgi için "Hakkımızda" ve "Yardım" sayfalarımızı lütfen ziyaret ediniz. Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını ve Keyifli Alışverişler dileriz.

Diğer tüm konularda da Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Mesafeli Satış Sözleşmeniz Nedir?

Mesafeli Satış Sözleşmesi Nedir

Sitenizde Mesafeli Satış Sözleşmesi Nedir?

Site Mağazamız LokmanAVM.com daki "Mesafeli Satış Sözleşmesi" metni, ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız. Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını ve Keyifli Alışverişler dileriz.

Diğer tüm konularda da Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşabilirim?

Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşabilirim
Sitenizin Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşabilirim?
Site Mağazamız LokmanAVM.com daki "Müşteri Hizmetleri" ayrıntılı bilgi sayfamız için lütfen tıklayınız. Acil durumlarda "İletişim" formundan mesajınızı iletebilirsiniz, en kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir. Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını ve Keyifli Alışverişler dileriz.

Diğer tüm konularda da Daha detaylı bilgi için tıklayınız.
Eğer sorunuza cevap bulamadıysanız lütfen bizimle iletişime geçininiz!

Bize sormak istediğiniz tüm sorularınız için butonuna Tıklayıp Soru Sorunuz!

Sorularınızın cevaplarını Sizlerden Gelen Soru ve Cevap butona tıklayıp takip edebilirsiniz.

Sizin için seçtiğimiz Sıkça Sorulan Soruları (S.S.S.) butonuna tıklayıp takip edebilirsiniz.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.