sadsad x
asdasd
Bize sormak istediğiniz tüm sorularınız için butonuna Tıklayıp Soru Sorunuz!

Sorularınızın cevaplarını Sizlerden Gelen Soru ve Cevap butona tıklayıp takip edebilirsiniz.

Sizin için seçtiğimiz Sıkça Sorulan Soruları (S.S.S.) butonuna tıklayıp takip edebilirsiniz.

İade İptal ve Alışverişten Cayma Şartlarınız Nelerdir
01.06.2014
Sitenizden Ürün İade, İptal ve Alışverişten Cayma Şartlarınız Nelerdir?
Site mağazamız LokmanAVM.com dan Satın aldığınız Her ürünü kullanmadan dış ve iç ambalajı açmadan, tahrip ve tahriş etmeden, teslim aldığınız tarihten itibaren on dört (14) gün içersinde teslim aldığınız şekilde geri iade talep edebilirsiniz. "Siparişlerim" sayfanızda ilgili siparişiniz ile alakalı olarak İade butonu bulunmaktadır. Sipariş ürün İade butonu ile bildirirseniz tüm iade sürecini buradan takip edebilirsiniz. Şayet müşteri sipariş ürününü geri iade edecekse teslim aldığı gibi geri vermekle yükümlüdür. Ambalajı açılmış kullanılmış, tahrip ve tahriş edilmiş ürünlerin iptali, iade ve değişimi yapılamayacaktır. Bu gibi durumlar söz konusu olduğunda ve değişim iade talebi ile tarafımıza ulaşmış ürünlerde, tespitimiz halinde ürün değişim iade ve ürün bedeli ödemesi yapılmayacaktır. Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını ve Keyifli Alışverişler dileriz.
Ürün İade, İptal ve Alışverişten Cayma Şartlarınız Nelerdir
Önemli Not: Ürün açıklamalarında belirtilmiş olup; Kişiye özel sipariş, özel imalat, hijyen ve/veya durumlarda ise ürün iptali, iade ve değişimi kesinlikle yapılamayacaktır. Daha detaylı bilgi için "İade, İptal ve Cayma Şartları" sayfamızı ziyaret ediniz.
**Sayın müşterimiz sorunsuz ilerleyen ve teslim aldığınız siparişlerinizde firma olarak bir kaç TL kar ederken, herhangi bir aksaklık ve hata olmayan durumlar da iade gönderimlerinde ise ortalama fiyatlar ile 50,00 TL + 50,00 TL = 100,00 TL giden/gelen iade kargo ücretiyle birlikte, ortalama toplam 100,00 TL kadar zarar etmiş oluyoruz. Kargo firmalarına taşıma ücretleri tarafımızdan peşin olarak ödenmektedir.
Lütfen siparişten kaynaklı olarak herhangi bir aksaklık ve hata yok ise keyfiyet ile iade/iptal işlemi uygulamayınız!
Diğer tüm konularda da Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.