sadsad x
asdasd
%17 indirimli
Piyasa Fiyatı
:
74,16 TL
Satış Fiyatı
:
61,80 TL
%17indirimli
Kazancınız
:
12,36 TL
Parapuan
:
1235.95
WhatsApp
:
Adet:

-

+

Toptan alın indirim fırsatlarını yakalayın!
Miktar
İndirim
2 - 3
%3
4 - 7
%5
8 - 11
%7
12 - 1000
%10
Yerli Üretim Tam Destek Hep Destek
Stoktan Teslim %100 Orijinal E-faturalı Siparişleriniz Saat 17:00'e kadar AYNI GÜN KARGO'da!
Süper Hızlı Gönderi - Hızlı Kargo: Saat 17:00'e kadar gelen Siparişleriniz mesai saatlerinde AYNI GÜN KARGO'ya verilir. Ortalama en geç 1-2 iş günü içersinde size ulaşabilir. Uzak mesafelerde 2-3 iş günü içersinde ulaşabilir. Yurtdışı (Export) siparişlerinizde, Ülkenize göre Teslimat gün süresinde değişikliler olmaktadır. ''Kargo Takibi'' servisimizden siparişlerinizi anlık detaylı olarak takip edebilirsiniz. Kargom Nerede sayfamıza ulaşmak için lütfen bu simgeye tıklayınız! Üründen, faydalarından başkalarının da haberdar olması için lütfen Puan ve Yorum yapınız. Sosyal ağlarınızda paylaşınız.
Kampanyalı Ürün
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Öneri Kutusu
 • İnternational Export
 • Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı 20 ML ürünü e-Faturalı 61,80 TL ye satın alabilirsiniz.

  DİNAMİT HARNUP PEKMEZİ MEYVA AROMALI 20ML

  Dinamit Harnup Pekmezi Meyva Aromalı Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
  Dinamit Karışık Meyva Aromalı Harnup Pekmezi (20Ml.)
  Dinamit Harnup Pekmezi Meyva Aromalı 20ML İzin Belge:
  Harnup Pekmezi Meyva Aromalı Üretici Firma: Tarım ve G. H. Bakanlığı TR-06K-015607 sayılı izni ile Medicine & Medicine tarafından üretilmiştir.
  Dinamit Harnup Pekmezi Meyva Aromalı 20ML İçindekiler:
  Harnup Pekmezi Meyva Aromalı ürünü içerisinde; Doğal harnup pekmezi, su, şeker, glikoz şurubu, doğala özdeş karışık meyva aroması, koruyucu (potasyum sorbat), cinnamomum sp., salvia, laurus nulubis, anismus
  Dinamit Harnup Pekmezi Meyva Aromalı 20ML Kullanımı:
  Harnup Pekmezi Meyva Aromalı kullanılışı; Dinamit Harnup Pekmezi ürününü Cinsel aktiviteden 45dakika önce Şişeyi iyice çalkaladıktan sonra içiniz. Alkol ile kullanılması tavsiye edilmez.
  Dinamit Harnup Pekmezi Meyva Aromalı 20ML Yan Etkileri:
  Harnup Pekmezi Meyva Aromalı Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Dinamit Harnup Pekmezi Meyva Aromalı 20ML Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
  Dinamit Harnup Pekmezi Meyva Aromalı 20ML Muhafaza ve Uyarı:
  • Dinamit Harnup Pekmezi Meyva Aromalı Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Dinamit Harnup Pekmezi Meyva Aromalı ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Dinamit Harnup Pekmezi Meyva Aromalı ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Dinamit Harnup Pekmezi Meyva Aromalı 20ML ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
  Dinamit Harnup Pekmezi Meyva Aromalı 20ML Ürünü Açıklaması:

  DİNAMİT HARNUP PEKMEZİ MEYVA AROMALI

  DİNAMİT HARNUP PEKMEZİ MEYVE AROMALI

  HARNUP PEKMEZİ MEYVE AROMALI 20ML.

  Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı 20ML ürünü, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı hakkında, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı hakkında açıklama, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı yorum, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı yorumları, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı hakkındaki yorumlar, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı açıklamalı detayları, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı faydaları, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı kullanımı, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı zararları, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı zararlı mı, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı uyarılar, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı yararları, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı yararlı mı, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı satışı, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı satan, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı satış yerleri, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve AromalıI satılan yerler, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı satan yerler, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı nerede satılır, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı nereden alınır, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı nerelerde satılıyor, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı nerden alabilirim, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı satılan, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı satılır, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı etkileri, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı nasıl kullanılır, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı nerde, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı faydası, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı ne işe yarar, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı ne kadar, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı fiyatı, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı fiyatları, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı detayları, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı açıklamaları, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı ürünü faydaları, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı ürünü kullanımı, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı ürünü faydaları ve kullanımı, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı ürünü hakkında, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı ürünü yorum, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı ürünü satışı, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı ürünü satan, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı ürünü satış yerleri, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı ürünü satılan yerler, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı ürünü satan yerler, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı ürünü nerede satılır, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı ürünü nereden alınır, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı ürünü nerelerde satılıyor, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı ürünü nerden alabilirim, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı ürünü etkileri, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı ürünü nasıl kullanılır, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı ürünü nerde, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı ürünü faydası, Dinamit Harnup Pekmezi Meyve Aromalı ürünü faydaları neler, DİNAMİT HARNUP PEKMEZİ MEYVE AROMALI ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
  #LokmanAVM #Harnup_Pekmezi_Meyve_Aromalı #Dinamit #Dinami_Harnup_Pekmezi_Meyve_Aromalı #Harnup_Pekmezi_Meyve_Aromalı_içindekiler #Harnup_Pekmezi_Meyve_Aromalı_kullanımı #Harnup_Pekmezi_Meyve_Aromalı_kullanılışı #Harnup_Pekmezi_Meyve_Aromalı_faydaları #Harnup_Pekmezi_Meyve_Aromalı_yararları #Harnup_Pekmezi_Meyve_Aromalı_yan_etkileri #Harnup_Pekmezi_Meyve_Aromalı_zararları #Harnup_Pekmezi_Meyve_Aromalı_satışı #Harnup_Pekmezi_Meyve_Aromalı_nerde_satılır #Harnup_Pekmezi_Meyve_Aromalı_nerden_alınır #Harnup_Pekmezi_Meyve_Aromalı_satan #Harnup_Pekmezi_Meyve_Aromalı_faydası #Harnup_Pekmezi_Meyve_Aromalı_faydalımı


 • Harnup Pekmezi Ürün Açıklama:
  DİNAMİT KARIŞIK MEYVA AROMALI
  HARNUP PEKMEZİ (20 ML.)


  AFRODİZYAK ETKİ: Cinsel uyarıcı bitkilerin cinsel yaşam üzerindeki etkilerine dair tarihte pek çok efsane vardır. Bir efsaneye göre, Yunan Aşk Tanrıçası Afrodit, her gece birlikte olduğu seçilmiş erkeklere, onların cinsel gücünü artırıcı ve uyarıcı bitkisel içecekler ve karışımlar hazırlamaktaymış. İşte bu nedenle uyarıcı etkisi olan karışımlara "AFRODİZYAK" adı verilmiştir. Cinsel istek insan vücudunun en önemli işlevlerinden biridir. Cinsel istek genel olarak sağlıklı olma temeli ve hormonların etkisi olmak üzere iki ana temele dayanır. Cinsel isteği belirleyen ya da bunu kontrol eden en önemli fonksiyonların başında ise psikolojik durum gelmektedir. Cinsel hayatımızın sağlıklı olması ve dengeli bir bütünsellikle çalışabilmesi için, bedenin ve ruhun bir bütün olarak sağlıklı ve dinç olması gerekir. Kafanın rahat olması, stresten arınmış olmak, herhangi bir psikolojik sorunun olmaması cinsel isteği belirleyen en önemli faktördür. Eğer yaşam biçimimize karamsarlık hakimse ve düzenli beslenemiyorsak cinsel hayatımız bu durumdan olumsuz etkilenecektir. İnsan vücuduna ağız yoluyla veya sürülerek dışarıdan alınan ilaç, hormon veya bir takım maddelerin cinsel eylemlerimiz üzerinde belli uyarıcı ve haz verici etkileri vardır. Bunlara lar denir. Tüm hücrelerimizle birlikte cinsel sistemimizi güçlendirip canlandıran ve organik işlevlerimizi destekleyen bu maddelerin etkileri iki şekilde olmaktadır: Bazı maddeler libido üzerinde etki yaparak cinsel isteği arttırırlar. Bazı maddeler ise sadece cinsel organların fiziksel tepkilerini farklılaştırarak erkekte ereksiyon yaparken kadında ise lubrikasyonu ve vajene giden kan akımını arttırırlar. Trafik, iş stresi, ekonomik sorunlar cinsel yaşamı kabusa dönüştürmektedir. Sağlıklı bir cinsellik için her şeyden önce bol oksijen, güneş ışığı, temiz hava, egzersiz, yeterli ve düzgün uyku gerekmektedir.

  ERKEN BOŞALMA: Boşalmanın (Ejakulasyon) penis vajinaya girdikten sonra cinsel tepkileri normal olan bir eşi tatmin edemeden olması veya kişinin isteğinden önce olmasına Erken Boşalma ( Premature Ejaculation) denir. Genellikle dile getirilmesi güç olduğundan ve göreceli bir kavram olduğundan rastlanma sıklığı konusunda yeterli bilgi yoktur. Ancak 25 yaşın altındaki genç erkeklerin üçte birinde ve 40 yaşın üzerindekilerin % 10 unda görüldüğü sanılmaktadır. Aslında hemen her erkek hayatının bir bölümünde bu sorunla karşılaşabilir. En azından ilk cinsel deneyimleri esnasında oluşan gerginlik sebebiyle erken boşalma görülebilir ve zamanla ejakulasyonu kontrol etmeyi öğrenirler.Bir çok erkek zaman zaman erken boşalma problemi yaşamakta ve sonradan kendileri bu sorunu çözmektedirler. Tedavi gerektiren durumlarda ise oldukça başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir. Kalıcı "erken boşalma" hem erkeğin hem partnerinin seksüel fonksiyonları üzerine zararlı etkileri vardır. Çoğu erkek ilk ilişkilerinde erken boşalma eğilimindedir. Erkeğin cinsel deneyimlerinin sayısı arttıkça ve sevişmenin yapılabildiği uygun ortamlar doğdukça daha güvenli olur ve erkek kendini tutmayı öğrenir. Çoğu erkek bu problemin üstesinden gelir ama bazıları bir uzmanın görüşüne ihtiyaç duyar.

  PENİS BÜYÜTME: Erkek Cinsel Organı 3 ana kısımdan oluşur; üstte 2 adet dairesel doku yapısı (Corpora Cavernosa) ve altta daha küçük bir dairesel doku yapısından(Corpus Spongiosum) oluşur. Penis ereksiyon olduğu zaman bu dokulara kan dolmaya başlar. Altta bulunan doku (Corpus Spongiosum) idrar yolu ve sperm çıkış kanalıdır. Üstte bulunan iki doku kanalı ise esas kan pompalanan ve ereksiyonu sağlayan kısımlardır. Ereksiyon durumunda penise pompalanan kanın %90 gibi büyük bir oranı yukarda bulunan bu iki doku kanalına dolar. Penisinizin boyu, doku kanallarına pompalanan kan ile doğru orantılıdır. Yani penis kendi kendine daha çok kan pompalayarak dokuların genişlemesini ve uzamasını sağlayamaz, sinir sistemi üzerindeki etkisinden dolayı penisin sürekli kanla dolu olmasını sağlar.Zaten ereksiyon durumunda dokularınız maksimum kapasiteye ulaşmış olur.Penis geliştirmenin temeli, penis dokusuna kapasitesinin üzerinde kan pompalanmasını sağlayarak doku genişlemesinin sağlanması üzerine kurulmuştur. Kapasitesinin üstünde kan pompalanması sonucu doku hücre duvarlarında kırılmalar meydana gelir, penis dokusu derhal kendini tamir etmek için yeni hücreler ürettirerek doku hücrelerinin büyümesi ve güçlenmesini sağlar. Böylece penis dokusu daha çok kan pompalanabilecek şekilde kapasitesini arttırır ve belli bir süreç ertesinde penisin yapısında genel olarak büyüme gerçekleşir. Penis de vücudun tüm diğer kasları gibi doğru egzersizler neticesinde geliştirilebilir. Penis geliştirme egzersizleri sonucunda penis dokusuna daha çok kan pompalanarak penis gelişimi sağlanır. Aslında içerikli bitkisel gıda takviyesi sizin yapmanıza gerek kalmadan penise kan akışını sağlayıp hızlandırarak doğal bir egzersiz yaptırır. içerikli bitkisel gıda takviyesi Tıpkı spor salonunda vücudumuzdaki kaslarımızı geliştirmek, büyütmek ve güçlendirmek için yaptığımız egzersizler gibi, penis geliştirme egzersizleriyle penisimizi daha büyük ve güçlü hale getirir.Tek yapmanız gereken, içerikli bitkisel gıda takviyesini size verdiğimiz kullanma talimatına uygun olarak 60-90 gün arası kullanmanız.Bu süre sonunda heyecan verici değişimi gözlerinizle göreceksiniz..

  KISIRLIK, SPERM HAREKETSİZLİĞİ: Azospermi, menide hiç sperm görülememe durumuna denir. Bu hastalarda azospermiye sebep; hormonsal ya da genetik bozukluklar, çocukluk çağında inmemiş testis ya da fıtık nedeniyle geçirilen ameliyatlar, testislerin yerinde olmamasının geç farkına varılması ve erişkin yaşta ameliyat olmak ya da hala testislerin yerinde olmaması (kasık kanalından torbaya inip çıkan, kasık kanalı ya da karın içinde vb.), çocukluk çağında geçirilen ve testisleri şişirerek faaliyetini bozan ateşli enfeksiyonlardan dolayı (kabakulak, menenjit vb.),testis tümörü nedeniyle ameliyat sonrası kemoterapi ya da radyoterapiye maruz olmak çeşitli travmalar (trafik kazası, spor yaralanmaları) olabileceği gibi sperm yollarının doğuştan olmaması, gelişmemesi ya da tıkanık oluşudur. İnsanlar üzerinde yapılan araştırmalarda Ginsengin testislerin büyümesine yardımcı olduğu, sperm sayısını arttırdığı, testosteron dengesini sağladığı ve libido arttırıcı etkisi olduğu kanıtlanmıştır.

  harnup pekmezi, dinamit harnup pekmezi, harnup pekmezi, harnup pekmezi ürünü, harnup pekmezi hakkında, harnup pekmezi hakkında açıklama, harnup pekmezi yorum, harnup pekmezi yorumları, harnup pekmezi hakkındaki yorumlar, harnup pekmezi açıklamalı detayları, harnup pekmezi faydaları, harnup pekmezi kullanımı, harnup pekmezi zararları, harnup pekmezi zararlı mı, harnup pekmezi uyarılar, harnup pekmezi yararları, harnup pekmezi yararlı mı, harnup pekmezi satışı, harnup pekmezi satan, harnup pekmezi satış yerleri, harnup pekmezi satılan yerler, harnup pekmezi satan yerler, harnup pekmezi nerede satılır, harnup pekmezi nereden alnır, harnup pekmezi nerelerde satılıyor, harnup pekmezi nerden alabilirim, harnup pekmezi satılan, harnup pekmezi satılır, harnup pekmezi etkileri, harnup pekmezi nasıl kullanılır, harnup pekmezi nerde, harnup pekmezi faydası, harnup pekmezi ne işe yarar, harnup pekmezi ne kadar, harnup pekmezi fiyatı, harnup pekmezi fiyatları, harnup pekmezi detayları, harnup pekmezi açıklamaları, harnup pekmezi ürünü faydaları, harnup pekmezi ürünü kullanımı, harnup pekmezi ürünü faydaları ve kullanımı, harnup pekmezi ürünü hakkında, harnup pekmezi ürünü yorum, harnup pekmezi ürünü satışı, harnup pekmezi ürünü satan, harnup pekmezi ürünü satış yerleri, harnup pekmezi ürünü satılan yerler, harnup pekmezi ürünü satan yerler, harnup pekmezi ürünü nerede satılır, harnup pekmezi ürünü nereden alnır, harnup pekmezi ürünü nerelerde satılıyor, harnup pekmezi ürünü nerden alabilirim, harnup pekmezi ürünü etkileri, harnup pekmezi ürünü nasıl kullanılır, harnup pekmezi ürünü nerde, harnup pekmezi ürünü faydası, harnup pekmezi ürünü faydaları neler, harnup pekmezi ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını sitemiz LokmanAVM de bulabilirsiniz.
Aksesuar - Birlikte Alınması Tavsiye

Muadil - İkame Ürünler

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.