sadsad x
asdasd
%17 indirimli
Piyasa Fiyatı
:
374,55 TL
Satış Fiyatı
:
312,12 TL
%17indirimli
Kazancınız
:
62,42 TL
Parapuan
:
6242.42
WhatsApp
:
Yerli Üretim Tam Destek Hep Destek
Stoktan Teslim %100 Orijinal E-faturalı Siparişleriniz Saat 17:00'e kadar AYNI GÜN KARGO'da!
Süper Hızlı Gönderi - Hızlı Kargo: Saat 17:00'e kadar gelen Siparişleriniz mesai saatlerinde AYNI GÜN KARGO'ya verilir. Ortalama en geç 1-2 iş günü içersinde size ulaşabilir. Uzak mesafelerde 2-3 iş günü içersinde ulaşabilir. Yurtdışı (Export) siparişlerinizde, Ülkenize göre Teslimat gün süresinde değişikliler olmaktadır. ''Kargo Takibi'' servisimizden siparişlerinizi anlık detaylı olarak takip edebilirsiniz. Kargom Nerede sayfamıza ulaşmak için lütfen bu simgeye tıklayınız! Üründen, faydalarından başkalarının da haberdar olması için lütfen Puan ve Yorum yapınız. Sosyal ağlarınızda paylaşınız.
Kampanyalı Ürün
Sınırlı Stok Acele Edin
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Öneri Kutusu
 • İnternational Export
 • Balsarayı Ballı Bitki Macunu 230Gr ürünü e-Faturalı 312,12 TL ye satın alabilirsiniz.

  BAL SARAYI BALLI BİTKİ MACUNNU - ERKEKLERE ÖZEL 230GR
  BAL SARAYI EPIMED-IUM MIXED HERBAL PASTE WITH EPIMED-IUM

  Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
  Bal Sarayı Epimed-ium Mixed Herbal Paste With Epimed-ium - Epimed-yumlu Karışık Bitki Enerji Macunnu 230Gr
  Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu 230Gr İzin Belge:
  Ballı Bitki Macunnu Üretici Firma: Türk Gıda Kodeksine uygun olarak Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 25-05-2009 Tarih ve TR-41-K-001041 Sayılı İzni ile üretilmiştir.
  Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu 230Gr İçindekiler:
  Ballı Bitki Macunnu ürünü içerisinde; Çiçek Balı, Epimed-ium %20 (A.teke bitkisi), Demirdikeni (Tribulus terrestris), Kırmızı Gin-seng Panax, Cüce Palmiye (Saw palmeto), Ginkgo Biloba Yaprağı.
  Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu 230Gr Kullanımı:
  Ballı Bitki Macunnu kullanılışı; Kullanmadan önce her seferinden kavanozdaki Epimed-yumlu Gin-seng Panax'lı Macunnu karıştırınız. Günde 2 defa hızlı etki için yemeklerden 15-30 dakika kadar önce bilhassa aç karına sabah-akşam birer tatlı kaşığı yenir. Tok karına yenecekse, yemeklerde 2-3 saat sonra yenir. Cinsel aktiviteden önce kullanılacaksa en az 45-60 dakika öncesinde kullanılmalıdır.
  Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu 230Gr Yan Etkileri:
  Ballı Bitki Macunnu Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu 230Gr Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
  Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu 230Gr Muhafaza ve Uyarı:
  • Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu 230Gr ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
  Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu 230Gr Ürünü Açıklaması:

  BAL SARAYI BALLI BİTKİ MACUNNU

  BAL SARAYI BALLI BİTKİ MACUNNU

  BALLI BİTKİ MACUNU 230GR

  Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu 230Gr ürünü, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu hakkında, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu hakkında açıklama, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu yorum, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu yorumları, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu hakkındaki yorumlar, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu açıklamalı detayları, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu faydaları, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu kullanımı, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu zararları, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu zararlı mı, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu uyarılar, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu yararları, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu yararlı mı, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu satışı, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu satan, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu satış yerleri, Bal Sarayı Ballı Bitki MacunnuI satılan yerler, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu satan yerler, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu nerede satılır, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu nereden alınır, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu nerelerde satılıyor, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu nerden alabilirim, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu satılan, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu satılır, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu etkileri, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu nasıl kullanılır, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu nerde, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu faydası, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu ne işe yarar, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu ne kadar, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu fiyatı, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu fiyatları, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu detayları, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu açıklamaları, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu ürünü faydaları, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu ürünü kullanımı, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu ürünü faydaları ve kullanımı, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu ürünü hakkında, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu ürünü yorum, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu ürünü satışı, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu ürünü satan, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu ürünü satış yerleri, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu ürünü satılan yerler, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu ürünü satan yerler, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu ürünü nerede satılır, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu ürünü nereden alınır, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu ürünü nerelerde satılıyor, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu ürünü nerden alabilirim, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu ürünü etkileri, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu ürünü nasıl kullanılır, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu ürünü nerde, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu ürünü faydası, Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu ürünü faydaları neler, BAL SARAYI BALLI BİTKİ MACUNNU ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
  #LokmanAVM #Ballı_Bitki_Macunnu #Bal_Sarayı #Bal_Sarayı_Ballı_Bitki_Macunnu #Ballı_Bitki_Macunnu_içindekiler #Ballı_Bitki_Macunnu_kullanımı #Ballı_Bitki_Macunnu_kullanılışı #Ballı_Bitki_Macunnu_faydaları #Ballı_Bitki_Macunnu_yararları #Ballı_Bitki_Macunnu_yan_etkileri #Ballı_Bitki_Macunnu_zararları #Ballı_Bitki_Macunnu_satışı #Ballı_Bitki_Macunnu_nerde_satılır #Ballı_Bitki_Macunnu_nerden_alınır #Ballı_Bitki_Macunnu_satan #Ballı_Bitki_Macunnu_faydası #Ballı_Bitki_Macunnu_faydalımı


 • Epimedyumlu Enerji Macun Ürün Açıklama:

  DAHA ETKİLİ DAHA UZUN BİRLİKTELİKLER!

  Epimedyumlu AŞK ATEŞİ!

  BALSARAYI - EPIMEDIUM MIXED HERBAL PASTE WITH EPIMEDIUM - EPİMEDYUMLU KARIŞIK BİTKİ AFRODİZYAK MACUN - 230GR.
  Bağışıklık sistemini güçlendirir, kuvvet verir. Bedensel yorgunluğu giderir, güç ve kuvvet sağlar. Bedensel aktiviteleri kuvvetlendirmesi yanında ayrıca Zihni ve hafızayı kuvvetlendirmede, stresi azaltmada yardımcıdır. Zihin ve hafızayı kuvvetlendirmesi ile stres ve depresyona karşı faydalıdır. Özellikle erkeklerde cinsel gücü ve sperm sayısını arttırmada Enerji etkisiyle faydalıdır. Uzun süreli ve devamlı kullanımlarda ereksiyon ve erken boşalma problemlerinde faydalıdır.
  Epimedyumlu Bitki Macunu
  AFRODİZYAK ETKİ: Cinsel uyarıcı bitkilerin cinsel yaşam üzerindeki etkilerine dair tarihte pek çok efsane vardır. Bir efsaneye göre, Yunan Aşk Tanrıçası Afrodit, her gece birlikte olduğu seçilmiş erkeklere, onların cinsel gücünü artırıcı ve uyarıcı bitkisel içecekler ve karışımlar hazırlamaktaymış. İşte bu nedenle uyarıcı etkisi olan karışımlara "Enerji" adı verilmiştir. Cinsel istek insan vücudunun en önemli işlevlerinden biridir. Cinsel istek genel olarak sağlıklı olma temeli ve hormonların etkisi olmak üzere iki ana temele dayanır. Cinsel isteği belirleyen ya da bunu kontrol eden en önemli fonksiyonların başında ise psikolojik durum gelmektedir. Cinsel hayatımızın sağlıklı olması ve dengeli bir bütünsellikle çalışabilmesi için, bedenin ve ruhun bir bütün olarak sağlıklı ve dinç olması gerekir. Kafanın rahat olması, stresten arınmış olmak, herhangi bir psikolojik sorunun olmaması cinsel isteği belirleyen en önemli faktördür. Eğer yaşam biçimimize karamsarlık hakimse ve düzenli beslenemiyorsak cinsel hayatımız bu durumdan olumsuz etkilenecektir. İnsan vücuduna ağız yoluyla veya sürülerek dışarıdan alınan ilaç, hormon veya bir takım maddelerin cinsel eylemlerimiz üzerinde belli uyarıcı ve haz verici etkileri vardır. Bunlara Enerjilar denir. Tüm hücrelerimizle birlikte cinsel sistemimizi güçlendirip canlandıran ve organik işlevlerimizi destekleyen bu maddelerin etkileri iki şekilde olmaktadır: Bazı maddeler libido üzerinde etki yaparak cinsel isteği arttırırlar. Bazı maddeler ise sadece cinsel organların fiziksel tepkilerini farklılaştırarak erkekte ereksiyon yaparken kadında ise lubrikasyonu ve vajene giden kan akımını arttırırlar. Trafik, iş stresi, ekonomik sorunlar cinsel yaşamı kabusa dönüştürmektedir. Sağlıklı bir cinsellik için her şeyden önce bol oksijen, güneş ışığı, temiz hava, egzersiz, yeterli ve düzgün uyku gerekmektedir.

  ERKEN BOŞALMA: Boşalmanın (Ejakulasyon) penis vajinaya girdikten sonra cinsel tepkileri normal olan bir eşi tatmin edemeden olması veya kişinin isteğinden önce olmasına Erken Boşalma ( Premature Ejaculation) denir. Genellikle dile getirilmesi güç olduğundan ve göreceli bir kavram olduğundan rastlanma sıklığı konusunda yeterli bilgi yoktur. Ancak 25 yaşın altındaki genç erkeklerin üçte birinde ve 40 yaşın üzerindekilerin % 10 unda görüldüğü sanılmaktadır. Aslında hemen her erkek hayatının bir bölümünde bu sorunla karşılaşabilir. En azından ilk cinsel deneyimleri esnasında oluşan gerginlik sebebiyle erken boşalma görülebilir ve zamanla ejakulasyonu kontrol etmeyi öğrenirler.Bir çok erkek zaman zaman erken boşalma problemi yaşamakta ve sonradan kendileri bu sorunu çözmektedirler. Tedavi gerektiren durumlarda ise oldukça başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir. Kalıcı "erken boşalma" hem erkeğin hem partnerinin seksüel fonksiyonları üzerine zararlı etkileri vardır. Çoğu erkek ilk ilişkilerinde erken boşalma eğilimindedir. Erkeğin cinsel deneyimlerinin sayısı arttıkça ve sevişmenin yapılabildiği uygun ortamlar doğdukça daha güvenli olur ve erkek kendini tutmayı öğrenir. Çoğu erkek bu problemin üstesinden gelir ama bazıları bir uzmanın görüşüne ihtiyaç duyar. Geçici ereksiyon bozukluğu atakları erkeklerde sık görülür. Sık tekrarladığında özgüveni ve ilişkileri etkileyebilir. Neyse ki impotans sıklıkla başarı ile tedavi edilebilir. Erektil disfonksiyon olarak da bilinen impotans cinsel ilişki için yeterli ereksiyonun sağlanamaması ve devam ettirememesi olarak tanımlanır. İmpotansın nedenleri psikolojik ya da fiziksel olabilir. Stres, anksiyete ya da depresyon impotans yapabilir. Alkol kullanımı ve bazı ilaçların yan etkisi olarak da görülebilir (kan basıncı yüksekliği tedavisinde kullanılan bazı ilaçlar). Diyabet, multipl skleroz veya diğer kronik hastalıklar impotans yapabilir. İmpo­tans genital bölgeye direkt travma ya da omurilik veya sinir sistemini etkileyen travmalar sonucu gelişebilir. Prostat, mesane ya da rektum kanseri için yapılan radyoterapi ya da majör pelvik cerrahiler de impotans yapabilir. Ülkemizde ise erkeklerin genelde ereksiyon sorunu yaşamalarındaki başlıca sebepleri söyle sıralayabiliriz. Özellikle cinsel aktivite öncesi alkol kullanımı, Sigara tüketimi, Spordan uzak bir yaşam, Partnerle beraber duygusal bir ortam oluşturamamak bu tip şikayetleri etkilemektedir.

  AZOSPERME, KISIRLIK, SPERM HAREKETSİZLİĞİ: Azospermi, menide hiç sperm görülememe durumuna denir. Bu hastalarda azospermiye sebep; hormonsal ya da genetik bozukluklar, çocukluk çağında inmemiş testis ya da fıtık nedeniyle geçirilen ameliyatlar, testislerin yerinde olmamasının geç farkına varılması ve erişkin yaşta ameliyat olmak ya da hala testislerin yerinde olmaması (kasık kanalından torbaya inip çıkan, kasık kanalı ya da karın içinde vb.), çocukluk çağında geçirilen ve testisleri şişirerek faaliyetini bozan ateşli enfeksiyonlardan dolayı (kabakulak, menenjit vb.),testis tümörü nedeniyle ameliyat sonrası kemoterapi ya da radyoterapiye maruz olmak çeşitli travmalar (trafik kazası, spor yaralanmaları) olabileceği gibi sperm yollarının doğuştan olmaması, gelişmemesi ya da tıkanık oluşudur. İnsanlar üzerinde yapılan araştırmalarda Ginsengin testislerin büyümesine yardımcı olduğu, sperm sayısını arttırdığı, testosteron dengesini sağladığı ve libido arttırıcı etkisi olduğu kanıtlanmıştır. Çakşır otu ise Hatay bölgemizde yetişen ve sperm arttırıcı özelliği Amerikalılar tarafından keşfedilen bir bitkidir.

  PENİS BÜYÜTME: Erkek Cinsel Organı 3 ana kısımdan oluşur; üstte 2 adet dairesel doku yapısı (Corpora Cavernosa) ve altta daha küçük bir dairesel doku yapısından(Corpus Spongiosum) oluşur. Penis ereksiyon olduğu zaman bu dokulara kan dolmaya başlar. Altta bulunan doku (Corpus Spongiosum) idrar yolu ve sperm çıkış kanalıdır. Üstte bulunan iki doku kanalı ise esas kan pompalanan ve ereksiyonu sağlayan kısımlardır. Ereksiyon durumunda penise pompalanan kanın %90 gibi büyük bir oranı yukarda bulunan bu iki doku kanalına dolar. Penisinizin boyu, doku kanallarına pompalanan kan ile doğru orantılıdır. Yani penis kendi kendine daha çok kan pompalayarak dokuların genişlemesini ve uzamasını sağlayamaz. Zaten ereksiyon durumunda dokularınız maksimum kapasiteye ulaşmış olur.Penis geliştirmenin temeli, penis dokusuna kapasitesinin üzerinde kan pompalanmasını sağlayarak doku genişlemesinin sağlanması üzerine kurulmuştur. Kapasitesinin üstünde kan pompalanması sonucu doku hücre duvarlarında kırılmalar meydana gelir, penis dokusu derhal kendini tamir etmek için yeni hücreler ürettirerek doku hücrelerinin büyümesi ve güçlenmesini sağlar. Böylece penis dokusu daha çok kan pompalanabilecek şekilde kapasitesini arttırır ve belli bir süreç ertesinde penisin yapısında genel olarak büyüme gerçekleşir. Penis de vücudun tüm diğer kasları gibi doğru egzersizler neticesinde geliştirilebilir. Penis geliştirme egzersizleri sonucunda penis dokusuna daha çok kan pompalanarak penis gelişimi sağlanır.
Aksesuar - Birlikte Alınması Tavsiye

Muadil - İkame Ürünler

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.