sadsad x
asdasd
Bize sormak istediğiniz tüm sorularınız için butonuna Tıklayıp Soru Sorunuz!

Sorularınızın cevaplarını Sizlerden Gelen Soru ve Cevap butona tıklayıp takip edebilirsiniz.

Sizin için seçtiğimiz Sıkça Sorulan Soruları (S.S.S.) butonuna tıklayıp takip edebilirsiniz.

Siparişlerimi Teslim Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim
02.06.2014
Kargo Firmasından Siparişlerimi Teslim Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?
Sitemiz LokmanAVM.com dana Satın almış olduğunuz, siparişlerinizin size kadar ulaşımı Anlaşmalı Kargo Firmalarımız aracılığı ile sağlanmaktadır. Siparişlerinizde seçmiş olduğunuz bütün ürünler firmamız tarafından "Kalitel Kontrol Aşamasından" geçerek paketlenmektedir. Yapılan kontroller sayesinde, firmamızdan hiçbir ürünün hasarlı gönderim yapılma ihtimali yoktur. Daha detaylı bilgi için "Ödeme, Sipariş, Teslimat, Kargo, Takip" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Kargo Firması ulaşımında Sevkiyat sırasında ürünlerinizin zarar gördüğünü düşündüğünüz siparişlerinizi, kargo görevlisi tarafından teslim alırken, dış pakette hasar ve/veya hasarlı ürün olabileceğini tespit ederseniz ilgili hiçbir teslimat belgesini imzalamadan kargo yetkilisine "Hasar Tespit Tutanağı" hazırlamasını talep ediniz. Hasarlı ürünü tutulan tutanak ile kargo görevlisine geri iade ediniz.
Siparişlerimi Teslim Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim
Önemli Not: Sadece "Bursa Yenişehir İlçesi İçi" siparişleriniz firma elemanlarımız kuryeler tarafından teslimat adreslerinize ulaştırılmaktadır. Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını ve Keyifli Alışverişler dileriz.
Diğer tüm konularda da Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.