sadsad x
asdasd
Bize sormak istediğiniz tüm sorularınız için butonuna Tıklayıp Soru Sorunuz!

Sorularınızın cevaplarını Sizlerden Gelen Soru ve Cevap butona tıklayıp takip edebilirsiniz.

Sizin için seçtiğimiz Sıkça Sorulan Soruları (S.S.S.) butonuna tıklayıp takip edebilirsiniz.

Gizlilik ve Güvenlik Esaslarınız Nelerdir
30.05.2014
Sitenizde Genel Gizlilik ve Güvenlik Esaslarınız Nelerdir?
Sitemiz LokmanAVM.com dan Satın almış olduğunuz ürünlerin tamamı sitemiz içersinde ve Kargo ulaşımında "En Üst Gizlilik Esaslarımız" ile korunmaktadır. Siparişleriniz size ulaşana kadar "Paketleme" ve "Fatura Yazılımı" "Ürün İçeriği" hiçbir şekilde belli olmayacak şekildedir. Daha detaylı bilgiler için lütfen "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı ziyaret ediniz. Mağazamızı ziyaretleriniz, bütün işlemleriniz LokmanAVM.com dan tüm alışverişleriniz "SSL (Secure Socket Layer) sertifikası" garantisi altındadır. "SSL sertifikalı Güvenli Şifreli HTTPS Protokolü" ile tüm bilgi işlemleriniz sağlanır. Bu sayede üyemiz ziyaretçi ve sunucu arasındaki bilgiler "256bit Kriptolu Şifreli" olarak paketlenir ve ancak kullanıcı browserı veya sunucu tarafından çözülür. Böylelikle kullanıcı tarafından sunucuya gönderilecek önemli bilgiler, Kredi Kartı, Üye Bilgileri, Satın almış olduğu ürünler vs. sunucuya ulaşıncaya kadar geçeceği network sistemlerinden okunamaz veya alınamaz.
Gizlilik ve Güvenlik Esaslarınız Nelerdir
Mağazamız LokmanAVM.com dan alışverişleriniz sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak "SSL (Secure Socket Layer) sertifikası, 256-bit şifrelenip" bankalara sorgulanmak üzere ulaşır. Bu bilgiler direkt olarak bankaların sunucularından geçtiği için hiçbir şekilde tarafımızca görüntülenemez. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde mağazamız LokmanAVM.com dan siparişlerinize onay verilir ve yeni alışverişlerinize devam edilebilirsiniz. Mağazamız LokmanAVM.com da "Kredi Kartlı İşlemler" ile ilgili hiçbir bilgi sitemiz veya çalışanlar tarafından görüntülenmediğinden, kayıt edilmesi veya üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri görüntülemesi, ele geçirmesi mümkün değildir.
Önemli Not: Kredi Kartlı işlemlere komisyon ve faiz ödemesi yapılmamaktadır. Ürün fiyatlarına olumlu yönde yansımaktadır.
Diğer tüm konularda da Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.