LokmanAVM
sadsad x
asdasd

TARÇINLI & TARÇIN ÖZLÜ
Şifalı Tarçınlı Bitkisel Sabun Şampuan Jel makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir.

+ Tarçının Diğer İsimleri:

Tarçın, Çubuk Tarçın, Kabuk Tarçın, Çin Tarçını, Seylan Tarçını.

+ Tarçınlı Tarçın Özlü Sabun, Şampuan, Jel'in Faydaları & Tıbbi etkileri:

Tarçın sabunu, cildin diri ve sağlıklı olmasına yardımcı olur. Sorunlu bir cilde sahipseniz, tarçın sabunu doğal çözüm kaynağıdır. Ciltteki pürüzleri yok eder. Cildinize tazelik verir. Canlandırıcı, antiseptik ve antifungaldir. Kas gevşetme ve zihni sakinleştirme etkileri bulunmaktadır. Saç ve cilde canlılık ve parlaklık verir. Kokusunun sakinleştirici bir etkisi vardır. Tüm ciltler için uygundur. Ciltte oluşan yara ve çatlakları kapanmasında çok etkilidir. Cildi temizler ve nemlendirir. Tarçın sabununun hoş kokusuyla ferahlatıcı ve afrodizyak etkisi vardır. Vücutta yağ dengeleyici özelliğe de sahiptir. Böcek sokmalarına ve kaşıntıya karşı etkilidir. Tarçın sabunu içeriğinde ki tarçın ekstresi ve tarçın özleri keyifli SPA etkisi sağlar. Tarçın sabunu ile yapılan sıcak su banyosu gün boyu yaşanılan stresi keyfe dönüştürür. Tamamen bitkisel yağlardan elde edilen tarçın sabunu cildi pamuksu bir görünüme kavuşturur. Bu arada istenmeyen cilt rahatsızlıklarının giderilmesine destek olur. Ayrıca rahatlatıcı etkisi ile ruh sağlığınıza da çok iyi gelir.

+ Tarçınlı Tarçın Özlü Sabun, Şampuan, Jel'in Kullanımı:

Tarçın sabunu özellikle banyo esnasında vücut temizliğinde kullanılır. Vücudu temizlemekle kalmaz cildin mis gibi kokmasını sağlar. Cilt sorunları için kullanılacaksa düzenli olarak her gün sorunlu bölgeyi tarçın sabunu ile yıkamak yeterlidir.

+ Tarçının İçindeki Maddeler:

Tarçın içerisinde, eter yağı türevleri, uçucu yağlar, A2 ve bunun üçlü ve beşli bileşikleri, mannit, musilaj bulunmaktadır.

(Kynk: Şifalı Bitkilsel Sabunlar Şampuanlar Jeller - Tarık Demira. - 2013)
Makale bilgilerinin kaynak gösterilsin veya gösterilmesin kopyalanması paylaşılması her türlü dağıtılması serbesttir.

Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Sitemiz özelliklerinden ve içeriklerinden en üst seviyede faydalanabilmeniz için Lütfen Yeni Üyelik veya Üye Girişi için tıklayın.

Yeni Üye olmak için tıklayınız.
Facebook ile Bağlan
Twitter ile Bağlan

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.