LokmanAVM
sadsad x
asdasd

YOSUNLU & YOSUN ÖZLÜ
Şifalı Yosunlu Bitkisel Sabun Şampuan Jel makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir.

+ Yosun Bitkisinin Diğer İsimleri:

Yosun, Deniz Yosunu, Ağaç Yosunu, Spirulina..

+ Yosunlu Yosun Özlü Sabun, Şampuan, Jel'in Faydaları ve Tıbbi Etkileri:

Yosun yüksek miktarda protein, mineral içermektedir. Yapısı kalsiyum, fosfor ve iyot açısından zengindir. Yosunun içerdiği deniz mineralleri antiseptik özellik taşır, bakterilere karşı koruyucudur. Yosunlu sabun ciltteki selülitli görüntünün giderilmesinde kullanılır, selülit için birebirdir. Selülitli bölgeye uygulanan yosunlu sabun düzenli olarak kullanıldığında ölü derinin atılmasını ve cildin altındaki yağ tabakasının yok olmasını sağlar. Vücuttaki fazla yağ üretimini emerek pürüzsüz bir cilt oluşumunu sağlar. Ciltdeki portakal kabuğumsu görünüm ve derideki gevşekliğin giderilmesinde, sıkılaştırmada yardımcı olur. Cilde duruluk ve ferahlık verir, denizden aldığı mineraller deriyi dinlendirir ve parlaklık kazandırır. Yosun tuz içerdiğinden antiseptik özellik taşır, bakterilere karşı koruyucudur, yosun sabunu ile banyo yapıldığında ölü deriyi yok eder. Yosunlu sabun; Vücut, yüz ve saç temizliğinde güvenle kullanılacak bir üründür. Cildi yumuşatır, derinin gözeneklerini açarak nefes almasını sağlar. Dezenfekte ederek sivilce oluşumunu azaltır, cilt hastalıklarına karşı cildin direncini arttırır. Cilt yaraları, kızarıklık, kaşıntı, sivilce, mantar, egzama ve sedef hastalıklarının iyileşmesinde kullanılabilir. Yosunlu sabunun bileşiminde bulunan bitkisel yağlar ve doğal kozmetik ürünlerinin başında gelen zeytinyağı E,D ve K vitaminleri bakımından zengindir.

+ Yosunlu Yosun Özlü Sabun, Şampuan, Jel'in Kullanımı:

Yosunlu yosun özlü sabunlar, şampuanlar ve jeller genellikle ılık veya soğuk su ile köpürterek saçlara ve vücut üzerinde dairesel friksiyon masaj yapılarak uygulanır. Bilhassa selülitli bölgelerde öncesinde ve sonrasında lif kese kullanılması etkisini arttırır. Bol su ile yıkanır. Banyolarımızda büyükten küçüğe her bireyin rahatlıkla kullanabileceği bir temzilik ürünleridir. Islak saça, yüz, cilt ve vücuda uygulayınız. En az 5 dakika saç, yüz, cilt ve vücutta bekletilmesi bu sırada emilimin artırılması için dairesel masaj friksiyon yapılmasının ardından ılık su ile durulanır, saç ve vücuttan arındırılır. Saç, saç derisi ve cilt deri rahatsızlıklarına karşı olumlu sonuçlar alabilmek için düzenli kullanılması tavsiye edilir. Yüzünüzde sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa kullanılır. Her banyolarınız esnasında tüm aile bireyleri olarak saçınızda, yüzünüzde, cildinizde ve tüm vücudunuzda güvenle kullanabilirsiniz. Herhangi bir yan etkisi yoktur.

+ Yosunun İçindeki Maddeler:

Yosun’un içerisinde B vitamini, kalsiyum ve çinko bulunmaktadır.

(Kynk: Şifalı Bitkilsel Sabunlar Şampuanlar Jeller - Tarık Demira. - 2013)
Makale bilgilerinin kaynak gösterilsin veya gösterilmesin kopyalanması paylaşılması her türlü dağıtılması serbesttir.

Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Sitemiz özelliklerinden ve içeriklerinden en üst seviyede faydalanabilmeniz için Lütfen Yeni Üyelik veya Üye Girişi için tıklayın.

Yeni Üye olmak için tıklayınız.
Facebook ile Bağlan
Twitter ile Bağlan

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.