LokmanAVM
sadsad x
asdasd

KAHVELİ & KAHVE ÖZLÜ
Şifalı Kahveli Bitkisel Sabun Şampuan Jel makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir.

+ Kahve’nin Diğer İsimleri:

Kahve, Coffea Arabica, Coffea Liberica.

+ Kahveli ve Kahve Özlü Sabun, Jel'in Faydaları &Tıbbi Etkileri:

Kahve özlü sabunun içeriği, kahve çekirdeği özleri ile zenginleştirilmiştir. Kahve, içindeki doğal maddelerden dolayı antioksidan özellik sergilemekte ve bu sayede erken yaşlanma sürecini yavaşlatıcı etki sağlamaktadır. Ayrıca, kahvenin cilt üzerindeki yağları yakıcı etkisi nedeniyle, selülitlerin giderilmesinde oldukça etkilidir. Bu etkiyi arttırmak amacıyla, kahve sabunumuzun içerisine kabak lifi ekleyerek peeling etkisi kazandırılmıştır. Duş sırasında kullanım, doğal masaj ve yağ yakıcı etki sağlamaktadır. Kahve sabunu özellikle bacak ve basen bölgesindeki yağların yakılması ve selülit giderilmesi için her gün, masaj yaparak uygulaması tavsiye edilir.

+ Kahveli ve Kahve Özlü Sabun, Jel'in Kullanım Şekli:

Her banyo esnasında kullanılmaktadır. Bacak ve Basen bölgesindeki yağların yakılmasında ve selülitlerin giderilmesinde kullanılır. Her gün masaj yaparak uygulanması tavsiye edilir.

+ Kahvenin İçindeki Maddeler:

En fazla kafein olmak üzere, teofilin ve teobramin adlı tıbbi maddeleri ayrıca tanen, uçucu ve sabit yağ, şekerler, selüloz taşımaktadır.

(Kynk: Şifalı Bitkilsel Sabunlar Şampuanlar Jeller - Tarık Demira. - 2013)
Makale bilgilerinin kaynak gösterilsin veya gösterilmesin kopyalanması paylaşılması her türlü dağıtılması serbesttir.

Görünüm:
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
Sitemiz özelliklerinden ve içeriklerinden en üst seviyede faydalanabilmeniz için Lütfen Yeni Üyelik veya Üye Girişi için tıklayın.

Yeni Üye olmak için tıklayınız.
Facebook ile Bağlan
Twitter ile Bağlan

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.