LokmanAVM
sadsad x
asdasd

ARDIÇ KATRANLI & ARDIÇ KATRANI ÖZLÜ
Şifalı Ardıç Katranlı Bitkisel Sabun Şampuan Jel makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir.

+ Ardıç'ın Diğer İsimleri:

Diken Ardıcı, Katran Ardıcı, Kokar Ardıç, Cüce Ardıç, Kadyağı.

+ Ardıç Katran'lı Sabun, Şampuan, Jel'in Faydaları ve Tıbbi Etkileri:

Ardıç katranlı sabun, şampuan saçlarınızın dış etkenlerden etkilenerek yıpranması, yalnızca saçın gövdesinde değil, saç derisine yakın olan bölgelerde de oluşabilir ki, bu aslında saç köklerinin sağlıklı olmasına rağmen saçların dökülmesine ve gövdenin de yeteri kadar beslenememesi sebebiyle saçların sağlıksız görünmesine neden olan önemli bir etkendir. Saç dibi sorunları nedeniyle, oldukça sağlıklı saç köklerine sahip olsanız dahi, saçlarınız hacimsiz, solgun ve zayıf görünebilir, kolayca kırılabilir veya dökülebilir. Ardıç katranlı sabun, şampuan ile bu sorunlarınız ortadan kalkar. Bileşiminde yer alan Ardıç katranı özü ile saç ve cilt bakımı için ideal bir sabun çeşididir. Düzenli olarak kullanıldığında saç dökülmelerini durdurur, saç hücrelerinin güçlenmesini sağlayarak saçın sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlar. Ardıç katranı, saç dökülmesi, kepek, mantar, egzama ve sedef hastalıklarına karşı etkilidir. Antiseptik özelliği sayesinde, deri hastalıklarında kullanılır. Sistit durumunda çok etkili bir antiseptiktir, mikrop kırıcıdır. Kaşıntılı ve sivilceli cilt temizliğinde kullanılır. Ciltteki tahrişe karşı etkilidir. Cilt üzerine yerleşen mikroorganizmaların üremesine engelleyerek (dezenfekte ederek) saç ve cilt yaraları, kızarıklık, kaşıntı, sivilce, mantar, egzama ve sedef hastalıklarının iyileşmesinde etkilidir. Cildi besleyerek daha pürüzsüz ve parlak bir cilt kazanmaya yardımcı olur. Ardıç katranı kokusu nefes alımını kolaylaştırır. Ardıç katranın ayrıca afrodizyak özelliği vardır. Ardıç katranından çıkarılan yağ-katran ile yapılan sabun, şampuan başta kellik, egzama, saçkıran, uyuz, sedef hastalığına karşı oldukça faydalıdır. Ardıç katranı saçlara nüfuz ederek saçta kepek oluşumunu engeller. Saçlardaki dökülmeyi durdurur. Egzama ve ciltte oluşan diğer hastalıklara karşı olarak mantar ve diğer zararlı organizmalara karşı etki ederek bu rahatsızlıkları ortadan kaldırır.

+ Ardıç Katran'lı Sabun, Şampuan, Jel'in Kullanımı:

Islak saça uygulayınız. En az 5 dakika saçta bekletilmesi bu sırada emilimin artırılması için saça masaj friksiyon yapılmasının ardından ılık su ile durulanır. Saç, saç dersi ve cilt deri rahatsızlıklarına karşı olumlu sonuçlar alabilmek için düzenli kullanılması tavsiye edilir. Her banyolarınız esnasında tüm aile bireyleri olarak saçınızda, cildinizde tüm vücudunuzda güvenle kullanabilirsiniz.

+ Ardıç'ın İçindeki Maddeler:

Ardıç’ın içerisinde, organik asitler, reçine, acı madde, uçucu yağ, glikoz sakkaroz ve juniperin bulunmaktadır.

(Kynk: Şifalı Bitkilsel Sabunlar Şampuanlar Jeller - Tarık Demira. - 2013)
Makale bilgilerinin kaynak gösterilsin veya gösterilmesin kopyalanması paylaşılması her türlü dağıtılması serbesttir.

Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Sitemiz özelliklerinden ve içeriklerinden en üst seviyede faydalanabilmeniz için Lütfen Yeni Üyelik veya Üye Girişi için tıklayın.

Yeni Üye olmak için tıklayınız.
Facebook ile Bağlan
Twitter ile Bağlan

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.