LokmanAVM
sadsad x
asdasd

GİNSENGLİ & GİNSENG (Panax) ÖZLÜ:
Şifalı Ginseng Özlü Sabun Şampuan Jel makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir.

+ Ginsengin (Panax) Diğer İsimleri:

Ginseng, Ginseng Panax, Panax.

+ Ginseng Özlü Sabun, Şampuan, Jel'in Faydaları & Tıbbi Etkileri:

Ginseng özlü ürünler kullanımınız sonrasında yoğun saç dökülmelerinizin azalmasına yardımcı olur. Saçlarınızda ve saç derinizde meydana gelen istenmeyen oluşumların giderilmesine yardımcı olur. Ginseng özlü ürün içerindeki yoğun ginseng özleri sayesinde saç köklerini güçlendirir. Saçlarınızın daha parlak ve bakımlı olmasına, görünmesini sağlar.

+ Ginseng Özlü Sabun, Şampuan, Jel'in Kullanım Şekli:

Ginseng Özlü ürünler; el, yüz ve vücut temizliği için kullanabilir. Ginseng Özlü ürünler düzenli her gün kullandığınızda olumlu etkilerini gösterir. Cilt temizliğiniz için her gün, Ginseng Özlü ürün ile ilgili bölgeleri yıkamak yeterlidir. Her banyo esnasında vücut ve saçlarda kullanılır.

+ Ginsengin İçindeki Maddeler:

Ginseng panax kökü içerisinde; Panaxositler, Protopanaxadiol, protopanaxatriol, Panaxadiol türevleri; Rb1, Rb2, Rc ve Rd ve de 2S-Panaxatriol türevleri; Re, Rf, Rg1, Rg2 ve Rh1 Ginsenositleri örnek gösterebiliriz. Ginseng panax’ta Vitaminlerden; B1, B2, B12, Folik asit, Nikotinasitamid ve Pantothenasit, Minerallerden; Magnezyum, Potasyum, Kalsiyum, Demir, Bakır ve Kobalt Yağ asitleri; Sterin türevleri, Enzimler ve çok az miktarda eter yağı türevleri içerir.

(Kynk: Şifalı Meyveli Sabunlar Şampuanlar Jeller - Tarık Demira. - 2013)
Makale bilgilerinin kaynak gösterilsin veya gösterilmesin kopyalanması paylaşılması her türlü dağıtılması serbesttir.

Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Sitemiz özelliklerinden ve içeriklerinden en üst seviyede faydalanabilmeniz için Lütfen Yeni Üyelik veya Üye Girişi için tıklayın.

Yeni Üye olmak için tıklayınız.
Facebook ile Bağlan
Twitter ile Bağlan

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.