LokmanAVM
sadsad x
asdasd

SARIMSAKLI & SARIMSAK ÖZLÜ
Şifalı Sarımsaklı Bitkisel Sabun Şampuan Jel makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir.

+ Sarımsak Bitkisinin Diğer İsimleri:

Sarımsak, Allium Sativum.

+ Sarımsaklı Sarımsak Özlü Sabun, Şampuan, Jel'in Faydaları & Tıbbi etkileri:

Sarımsak özlü sabun saç dökülmesini önler. Saç diplerini güçlendirerek sağlıklı uzamasını sağlar. Kepeğe karşı etkilidir. Saç kırılmalarına iyi gelir. Dökülen saçların kısa sürede çıkmasını sağlar. Saçkırana faydalıdır. Saç dökülmesi problemini azaltır. Saçların çok daha iyi beslenmesine ve daha hızlı uzamasına yardımcı olur. Zayıf saçları kalınlaştırıp, hacim kazandırır. Kepeklenme ve döküntü gibi saç problemlerini giderir. Yeni saçların daha güçlü ve parlak olmasını sağlar. Saçın yağ ve nem oranının dengeleyerek sağlık kazandırır. Henüz ölmemiş saç köklerine tekrar hacim kazandırır. Saçı toz ve güneş gibi çevresel faktörlerden korur. Saç derisini hızlı bir şekilde yeniler. Etken maddeleri laboratuar ortamında hazırlanan %100 bitki ekstrelerinden oluşmaktadır. Sarımsak özlü şampuan saçları derinlemesine temizlerken aynı zamanda doğal bakımını da sağlar. İçeriğindeki panthenol ve bitki özleri sayesinde saçın nem dengesini uzun süre korur, şekil almasını sağlar ve taranmasını kolaylaştırır. Ekstra hacim ve parlaklık kazandırır. pH 5.5 değeri ile hassas saç derisinin pH değerini korumaya yardımcı olur. İçeriğindeki yoğun sarımsak ekstresi sayesinde saç köklerini güçlendirir. Antimikrobiyal yapısı sayesinde saç derisine ve saçta ki rahatsızlıkların giderilmesine fayda sağlamaktadır.

+ Sarımsaklı Sarımsak Özlü Sabun, Şampuan, Jel'in Kullanım Şekli:

Islak saça uygulanır. En az 5 dakika saçta bekletilmesi bu sırada emilimin artırılması için saça masaj yapılmasının ardından ılık su ile durulanır. Saç dökülmesine karşı olumlu sonuç alabilmek için düzenli kullanılması tavsiye edilir.

+ Sarımsakın İçindeki Maddeler:

İçerisinde A, B, C vitaminleri, şekerler, sarımsağa özel kokusunu veren kükürtlü bir uçucu yağ ve allicin maddesi bulunmaktadır.
(Kynk: Şifalı Bitkilsel Sabunlar Şampuanlar Jeller - Tarık Demira. - 2013)
Makale bilgilerinin kaynak gösterilsin veya gösterilmesin kopyalanması paylaşılması her türlü dağıtılması serbesttir.

Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Sitemiz özelliklerinden ve içeriklerinden en üst seviyede faydalanabilmeniz için Lütfen Yeni Üyelik veya Üye Girişi için tıklayın.

Yeni Üye olmak için tıklayınız.
Facebook ile Bağlan
Twitter ile Bağlan

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.