LokmanAVM
sadsad x
asdasd

BİBERİYELİ & BİBERİYE ÖZLÜ
Şifalı Bitkisel Biberiyeli Sabun Şampuan Jel makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir.

+ Biberiye’nin Diğer İsimleri:

Biberiye, Kuşdili, Hasalbal, Lacivert Gül, Itırların Prensesi, Sultan Otu, Beyaz Püren, Biberya.

+ Biberiye'li Biberiye Özlü Sabun, Şampuan, Jel’in Faydaları & Tıbbi Etkileri:

Anti bakteriyel özelliği ile güçlü bir mikrop kırıcıdır. Mikropların sebep olduğu cilt problemlerine ve sivilcelere iyi gelir. Biberiye sabunu saçta oluşan Kepeklere en iyi gelen bitki yağıdır. Yağlı saçların yağını alır ve bakım sağlar. Biberiye sabunu saçların hızlı uzamasına yardımcıdır. Çabuk kırılan cansız mat ve yavaş uzayan saçlar için ideal bir sabundur. Biberiye sabunu köpüğü ile vücuda yapılan masaj ferahlık ve zindelik verir. Hücre yenilenmesine ve cildin elastikiyetinin artmasını sağlar. Saç köklerini güçlendirdiğinden saç dökülmelerini azaltır. Biberiye sabununun yağ çözücü, hücre yenileyici ve cilt besleyici özelliği ile selülit tedavisinde de yardımcıdır. Cilde canlılık ve renk verir. Yaraları iyileştirme özelliği ile uçuk tedavisinde etkilidir. El ve ayak bakımı için ideal bir bitki sabunudur. Mantar hastalığında iyileştirici etkisi vardır. Biberiye sabunu kas ağrılarına iyi gelir.

+ Biberiye'li Biberiye Özlü Sabun, Şampuan, Jel’in Kullanımı:

Biberiye sabunu tüm cilt ve saçlara gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Banyo esnasında saç ve cilt biberiye sabunu ile yıkanabilir. Cilt rahatsızlığı için sorun olan bölgeye düzenli olarak sürülür. Uçuk için el ile sabun yumuşatılıp parmak ucuyla hafifçe uçuk olan bölgeye uygulanır. Selülit için sert bir lif biberiye sabunu ile sabunlanır selülitli bölgeye dairesel masaj yaparak uygulanır.

+ Biberiye’nin İçindeki Maddeler:

Biberiye kalsiyum, magnezyum, sodyum, potasyum, fosfor, alfa, glikonik asit içermektedir.

(Kynk: Şifalı Bitkilsel Sabunlar Şampuanlar Jeller - Tarık Demira. - 2013)
Makale bilgilerinin kaynak gösterilsin veya gösterilmesin kopyalanması paylaşılması her türlü dağıtılması serbesttir.

Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Sitemiz özelliklerinden ve içeriklerinden en üst seviyede faydalanabilmeniz için Lütfen Yeni Üyelik veya Üye Girişi için tıklayın.

Yeni Üye olmak için tıklayınız.
Facebook ile Bağlan
Twitter ile Bağlan

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.