LokmanAVM
sadsad x
asdasd

ÇÖREK OTLU & ÇÖREK OTU ÖZLÜ
Şifalı Çörek Otu Özlü Bitkisel Sabun Şampuan Jel makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir.

+ Çörek Otuın Diğer İsimleri:

Çörek Otu, Çöre Otu, Kır Çöreotu, Rışkrışk, Sam Çöreotu, Karadane, Karaca Ot, Siyah Kimyon, Kara Susam, Çöreot, Çöğre, Şunuziye..

+ Çörek Otulı Çörek Otu Özlü Sabun, Şampuan, Jel'in Faydaları & Tıbbi etkileri:

Çörek otu, Çörek Otu Yağı ve Çörek Otu Özlü ürünler içerisinde bulunan çörek otu yağının canlandırıcı ve arındırıcı özelliğinden faydalanan muhteşem bir cilt ve saç ürünleridir. Çörek Otu Özlü ürünler içeriğinde bulunan cilt besleyici yağ asitleri sayesinde cildinizi nemlendirir, canlandırır ve peeling etkisi ile ölü hücrelerden arınmasına yardımcı olur. Çörek Otu Özlü ürünler Saçınızda ve cildinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz doğal destekleyici ürünlerdir. Çörek Otu Özlü ürünler; Cilt üzerine yerleşen mikroorganizmaların üremesine engelleyerek (dezenfekte ederek), saç ve cilt yaraları, kızarıklık, kaşıntı, sivilce, mantar, egzama ve sedef hastalıklarının iyileşmesinde etkilidir. Cildi besleyerek daha pürüzsüz ve parlak bir cilt kazanmaya yardımcı olur.

+ Çörek Otulı Çörek Otu Özlü Sabun, Şampuan, Jel'in Kullanımı:

Çörek Otu Özlü Ürünlerin kullanılışı; özellikle banyo esnasında vücut, cilt, saç ve saç derisi temizliğinde kullanılır. Çörek Otu Özlü Ürünlerin kullanımında, Vücudu temizlemekle kalmaz doğal kokusu ile kullanılan yerin hoş kokmasını sağlar. Cilt sorunları rahatsızlıkları için kullanılacaksa düzenli olarak her gün 1 defa veya sabah akşam birer defa sorunlu bölgeyi Çörek Otu Özlü Ürünleri ile yıkamak yeterlidir.

+ Çörek Otuın İçindeki Maddeler:

Çörek Otu içerisinde; Sabit yağ, uçucu yağ, acı madde, saponinler, tanen, şekerler ve nigellin ile connigellin alkaloidleri bulunmuştur. Protein, karbonhidratlar ve bitkisel yağlardan oluşmaktadır. İçeriğindeki aktif maddeler, nigellon, thymoquinon ve uçmayan yağlardır. Diğer maddeler ise, linoelik asit (Omega-6, Omega-3), oleic asit, palmitik asit, kalsiyum, sodium, potasyum, demir, çinko, bakır, magnezyum, selenium, fosfor, vitamin A, vitamin B, vitamin B2, niasin ve vitamin C dir. Yukarıdaki maddelerden özellikle nigellon ve thymoquinon etken maddeleri çörek otunun destekleyici özelliğiyle doğrudan alakalıdır..

(Kynk: Şifalı Bitkilsel Sabunlar Şampuanlar Jeller - Tarık Demira. - 2013)
Makale bilgilerinin kaynak gösterilsin veya gösterilmesin kopyalanması paylaşılması her türlü dağıtılması serbesttir.

Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Sitemiz özelliklerinden ve içeriklerinden en üst seviyede faydalanabilmeniz için Lütfen Yeni Üyelik veya Üye Girişi için tıklayın.

Yeni Üye olmak için tıklayınız.
Facebook ile Bağlan
Twitter ile Bağlan

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.