LokmanAVM
sadsad x
asdasd

BALLI & BAL ÖZLÜ
Şifalı Bal ÖZlü Sabun Şampuan Jel makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir.

+ Balın Diğer İsimleri:

Bal, Honey.

+ Ballı Bal Özlü Sabun, Şampuan, Jel'in Faydaları & Tıbbi etkileri:

Kuru ve hassas ciltler için besleyici özelliğe sahip, derinlemesine temizlik sağlar. Cilde ipeksi bir parlaklık verir ve yağ dengesini düzenler. Balın çok iyi bir nemlendirici olduğu bilinmektedir. İnsan vücudunu olumsuz etkileyen birçok mikro organizmada olduğu gibi cilt sorunlarına da yardımcı olabilmektedir. Bal özlü sabun, cildin, taze ve yumuşak tutulmasında ve yenilenmesinde yardımcı olabilmektedir. Bal özlü şampuan her saç tipine uygundur. İçeriğinde bulunan bal ile saçları derinlemesine nemlendirirken, düzenli kullanılması halinde saçların güçlenmesine, canlılık kazanmasına yardımcı olur. Kepeklenmeyi önlemeye yardımcı olur.

+ Ballı Bal Özlü Sabun, Şampuan, Jel'in Kullanım Şekli:

Sabun köpürtülüp özellikle yağlı olan bölgelere sürülür. Birkaç dakika bekleyip ılık suyla durulanır ve havlu ile kurulanır. Bir hafta gibi düzenli kullanım sonrası cildin değişikliği fark edilecektir. Şampuanda kullanım ise, saçlar su ile ıslatılır ve şampuan sürülerek köpürtülür. Saçlar köpüklü olarak 3-5 dakika bekletilir. Saçlar baş derisi su ile iyice durulanır. Her banyo esnasında kullanılır. Yan etkisi yoktur.

+ Balın İçindeki Maddeler:

Balın içinde, vitaminler, mineraller, aminoasitler ve enzimler bulunmaktadır.

(Kynk: Şifalı Tıbbi Hayvansal Özlü Sabunlar Şampuanlar Jeller - Tarık Demira. - 2013)
Makale bilgilerinin kaynak gösterilsin veya gösterilmesin kopyalanması paylaşılması her türlü dağıtılması serbesttir.

Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Sitemiz özelliklerinden ve içeriklerinden en üst seviyede faydalanabilmeniz için Lütfen Yeni Üyelik veya Üye Girişi için tıklayın.

Yeni Üye olmak için tıklayınız.
Facebook ile Bağlan
Twitter ile Bağlan

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.