LokmanAVM
sadsad x
asdasd

KAYISILI & KAYISI ÖZLÜ
Şifalı Kayısı Özlü Meyveli Sabun Şampuan Jel makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir.

+ Kayısının Diğer İsimleri:

Kayısı, Zerdali, Mişmiş.

+ Kayısılı Kayısı Özlü Sabun, Şampuan, Jel'in Faydaları & Tıbbi etkileri:

Kayısılı bitkisel yağlı sabun, karışımlı bitkisel yağların yapısında barındırdığı A,B, C ve E vitaminleri ile cildin beslenmesini sağlar. Cilt için faydalıdır. Özellikle yüzdeki akne ve lekelerin giderilmesinde etkilidir. Saç derisi ve cilt yaraların iyileşmesine yardımcı olur. Derideki gözenekleri açarak cildin rahatlamasını sağlar. Cildi dezenfekte ederek saç ve cilt yaraları, kızarıklık, kaşıntı, sivilce, mantar, egzama ve sedef rahatsızlıklarında kullanılabilir. Saç ve derisini, cildi besler. Ciltteki hücrelerin kendisini yenilemesini hızlandırır. Cildin erken yaşlanmaya karşı direnç kazanmasını sağlar. Taze bir cilde sahip olmada etkilidir. Cildi temizleyip arındırırken besleyici ve yenileyici özellikleri sayesinde bakımlı ve pürüzsüz bir cildinizin olmasında destekleyici olacaktır. Kayısılı bitkisel yağlı sabun, İçeriğinde bulunan bol E vitamini sayesinde kayısı özlü sabun nem kaybını önleyerek cildin direncini artırır. Tüm ciltler için uygun olan bu sabun da düzenli kullanıldığında sivilce, siyah nokta ve lekelerin giderilmesinde etkilidir.

+ Kayısılı Kayısı Özlü Sabun, Şampuan, Jel'in Kullanımı:

Kayısılı bitkisel yağlı sabun, şampuan genellikle ılık veya soğuk su ile köpürterek saç ve vücut üzerinde friksiyon masaj edilir. Su ile durulanır, yıkanır. Banyolarımızda büyükten küçüğe her bireyin rahatlıkla kullanabileceği bir sabundur.

+ Kayısının İçindeki Maddeler:

Kayısı yüksek miktarda şeker, nişasta, protein, pektin, pektoz selüloz, organik maddeler, vitamin A,B,B2, C,E,P, PP, Folik asit, az miktarda K2O, CO3, P205, CO, daha az miktarda Na20, Ca0, mg0, Fe03, C1 ve eseri miktarda Zn, A1 ve eseri miktarda Zn, A1 ve Cu içermektedir.

(Kynk: Şifalı Meyveli Sabunlar Şampuanlar Jeller - Tarık Demira. - 2013)
Makale bilgilerinin kaynak gösterilsin veya gösterilmesin kopyalanması paylaşılması her türlü dağıtılması serbesttir.

Görünüm:
5,99 TL
5,00 TL
%17 indirimli
8,00 TL
7,00 TL
%13 indirimli
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
Sitemiz özelliklerinden ve içeriklerinden en üst seviyede faydalanabilmeniz için Lütfen Yeni Üyelik veya Üye Girişi için tıklayın.

Yeni Üye olmak için tıklayınız.
Facebook ile Bağlan
Twitter ile Bağlan

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.