LokmanAVM
sadsad x
asdasd

DEFNELİ & DEFNE ÖZLÜ
Şifalı Defneli Bitkisel Sabun Şampuan Jel makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir.

+ Defnenin Diğer İsimleri:

Defne, Defne Tohumu, Defne Yaprağı, Har, Nehtel, Tehnek, Laurus Nobilus, Laureli, Laurier..

+ Defneli Sabun, Şampuan, Jel'in Faydaları ve Tıbbi Etkileri:

Defne mucizevî bitkilerden biri olarak bilinmektedir. Defne gar yağı ve bitkisel yağlar karışımından oluşan defneli sabun şampuan ve temizlik ürünleri cilt sağlığı için çok yararlıdır. Defneli sabun şampuan ve temizlik ürünleri saç dökülmesi, kepeklenmeye ve incelme problemlerine karşı faydalıdır. Saç diplerindeki ve cilt yaraların iyileşmesine yardımcı olur. Yenileyici yapılandırıcı özelliğe sahiptir. Derideki gözenekleri açarak cildin rahatlamasını sağlar. Saç, saç derisi ve cilde çok faydalıdır. Defne içeriğinde bulunan vitamin ve bitki özleri sayesinde saçlarınıza hacim kazandırır. Defne içerisinde bulunan bitki özleri ve vitaminler zayıflayan, yıpranmış saçlarınızı onarır ve canlılık kazandırır. Defne tüm saç, derisi ve cilt tiplerine faydalıdır. Saf Defne ve bitkisel yağlar karışımdan elde edilen tabii ürünler kuruyan cildinizi canlandırıp, saçlarınızı da kendi doğal canlılığında tutarak doğal bir yumuşaklık ve natural parlaklık verir. Defneli natural ürünler E vitamini içerir ve saç derisi ve cildinizin PH’ını korur. Nötr’dür. Çocuklarınızın banyolarında da kullanılır. Antiseptik özelliği ile (dezenfekte ederek) tüm vücut parazitlerine, saç ve cilt yaraları, kızarıklık, kaşıntı, sivilce, mantar, isilik, pişik, egzama ve sedef hastalıklarının iyileşmesinde faydalıdır. Cildi besler, pürüzsüz ve naturel parlaklık yardımcı olur. Hücreleri yeniler, vücudu gençleştirir. Varisleri rahatlatmada, ergenlik sivilcelerine, saç diplerindeki yara ve tahriplere karşı çok etkilidir. Defneli ürünler ile cilt ve saçlarınız için istenilen sonucu almanız için bir müddet kullanılmalıdır. Doğal kokusu ve antiseptik oluşundan dolayı ve evdeki dolaplarda kullanıldığında böceklerin barınmasını engeller. Defne sabunu içeriğindeki defne yağı ve defne özleri sayesinde cildi sakinleştirir ve ferahlatır. Cilt üzerinde yararlı etkileri bulunan defne sabunu saç üzerindeki kepek oluşumunu engeller.

+ Defneli Sabun, Şampuan, Jel'in Kullanımı:

Her banyolarınız esnasında tüm aile bireyleri olarak saçınızda, cildinizde tüm vücudunuzda güvenle kullanabilirsiniz.

+ Defnenin İçindeki Maddeler:

Defnenin içerisinde, esans yağlarından, cineole pinen, Terpen, Sesquiterpen, Metileugenol, α ve β-Pinen, Phellandren, Linalool, Geraniol ve Terpineol. Defneyaprağının tat ve aroması büyük ölçüde eugenol bulunmaktadır.

(Kynk: Şifalı Bitkilsel Sabunlar Şampuanlar Jeller - Tarık Demira. - 2013)
Makale bilgilerinin kaynak gösterilsin veya gösterilmesin kopyalanması paylaşılması her türlü dağıtılması serbesttir.

Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Sitemiz özelliklerinden ve içeriklerinden en üst seviyede faydalanabilmeniz için Lütfen Yeni Üyelik veya Üye Girişi için tıklayın.

Yeni Üye olmak için tıklayınız.
Facebook ile Bağlan
Twitter ile Bağlan

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.