LokmanAVM
sadsad x
asdasd

KAKAOLU & KAKAO ÖZLÜ
Şifalı Kakaolu Bitkisel Sabun Şampuan Jel makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir.

+ Kakaonun Diğer İsimleri:

Kakao, Hint Bademi

+ Kakaolu ve Kakao Özlü Sabun, Jel'in Faydaları &Tıbbi Etkileri:

Kakao özlü sabunun içeriği, Kakao çekirdeği özleri ile zenginleştirilmiştir. Kakao içindeki doğal maddelerden dolayı Kakao sabunun faydaları gebelik döneminde oluşan çatlakların giderilmesinde kullanılan en güzel bir sabundur. Kakao sabunu özellikle gebelik döneminde ve normal zamanlarda vücut, karın ve bacaklarında kullanılan kürlerin tamamlayıcısıdır. Kakao sabunu vücut, karın ve bacak çatlaklarının dışında cilt temizliği içinde kullanılabilen hoş kokusu ve aroması ile eşsiz bir sabundur. Kakao sabunu karın, bacak, basen ve tüm vücut bölgesindeki çatlakların ve çizgilerin giderilmesi için her gün, masaj yaparak uygulaması tavsiye edilir.

+ Kakaolu ve Kakao Özlü Sabun, Jel'in Kullanım Şekli:

Kakaolu ürünler her banyo esnasında kullanılmaktadır. karın, bacak, basen ve tüm vücut bölgesindeki çatlakların ve çizgilerin giderilmesi için her gün, masaj yaparak uygulaması tavsiye edilir. Kakaolu sabun jel kullanılacak bölge bol köpük ile yıkadıktan sonra köpürttüğünüz sabunu maske şeklinde 2-3 dakika hafif friksiyon masaj şeklinde uygulayın. Ardından bol ılık veya soğuk su ile durulayınız. Güneş öncesi ve sonrası kullanım için uygundur.

+ Kakaonun İçindeki Maddeler:

Kakaonun içerisinde başta teobramin olmak üzere az miktarda kafein ve teofilin denilen ksantinler, nişasta, azotlu maddeler ve ünlü kakao yağı bulunmaktadır.

(Kynk: Şifalı Bitkilsel Sabunlar Şampuanlar Jeller - Tarık Demira. - 2013)
Makale bilgilerinin kaynak gösterilsin veya gösterilmesin kopyalanması paylaşılması her türlü dağıtılması serbesttir.

Görünüm:
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
Sitemiz özelliklerinden ve içeriklerinden en üst seviyede faydalanabilmeniz için Lütfen Yeni Üyelik veya Üye Girişi için tıklayın.

Yeni Üye olmak için tıklayınız.
Facebook ile Bağlan
Twitter ile Bağlan

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.