LokmanAVM
sadsad x
asdasd

ÇAY AĞACI YAĞI ÖZLÜ
Şifalı Çay Ağacı Yağı Özlü Bitkisel Sabun Şampuan Jel makalesi altında ilgili ürünlerde sergilenmektedir.

+ Çay Ağacının Diğer İsimleri:

Çay ağacı, Melaleuca Alternifolia

+ Çay Ağacı Yağı Özlü Sabun, Şampuan, Jel'in Faydaları ve Tıbbi Etkileri:

Cildinizi Çay Ağacı Yağlı ürünler ile yenileyin.
Cildinizdeki lekeleri ve fazla yağlanmayı kaynağını doğadan alan cildinizi kurutmadan gözle görülür sonuçlar veren Çay Ağacı Yağlı ürünler ile temizleyin. Gözeneklerin sıkılaşmasına lekelerin ve siyah noktaların görünümünün azalmasına yardımcı olur. Cildinize değer vermenin ve hak ettiği bakımla tanıştırmanın tam zamanı Çay Ağacı Yağlı ürünlerdir.
Antiseptik ve antibakteriyel özellikleri ile Çay Ağacı Yağlı ürünler cildinizdeki lekeler için çok özel bir bakım yapın. Çay Ağacı Yağlı ürünler cildi derinlemesine temizler. Çay Ağacı Yağlı ürünler cildinizi sakinleştirir ve ferahlatır. Anında serinletici mentollü etkisi ile ciltteki pürüzlerin giderilmesine cildinizdeki fazla yağın emilimine ve lekeli görünümün hafiflemesine yardımcı olur.
Çay Ağacı Yağlı ürünler içeriğindeki doğal bitki özleri karışımı ile cildinizdeki aşırı kurumaların önüne geçer. Çay Ağacı Yağlı ürünler Cildinizi nazikçe temizler arındırır. Esnek ve ipeksi yumuşaklıkta bırakır. Çay Ağacı Yağlı ürünler Cildinizde yer alan kuruluğun giderilmesine doğal naturel parlaklık ve ışıldayan temiz bir cilt yapısının oluşmasına katkı sağlar.

+ Çay Ağacı Yağı Özlü Sabun, Şampuan, Jel'in Kullanımı:

Çay Ağacı Yağı Özlü sabunlar, şampuanlar ve jeller ılık, sıcak ve soğuk su ile köpürterek saçlara ve vücut üzerinde dairesel friksiyon masaj yapılarak uygulanır. Bol su ile yıkanılır, durulanır. Banyolarımızda büyükten küçüğe her bireyin rahatlıkla kullanabileceği bir temizlik ürünleridir. Islak saça, yüz, cilt ve vücuda uygulayınır. En az 2-3 dakika saç, yüz, cilt ve vücutta bekletilmesi bu sırada emilimin artırılması için dairesel masaj friksiyon yapılmasının ardından ılık su ile durulanır, saç ve vücuttan arındırılır. Saç, saç derisi ve cilt deri rahatsızlıklarına karşı olumlu sonuçlar alabilmek için düzenli kullanılması tavsiye edilir. Yüzünüzde sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa kullanılır. Her banyolarınız esnasında tüm aile bireyleri olarak saçınızda, yüzünüzde, cildinizde ve tüm vücudunuzda güvenle kullanabilirsiniz. Çay Ağacı Yağı Özlü ürünlerin Herhangi bir yan etkisi bilinmemektedir.

+ Çay Ağacı Yağının İçindeki Maddeler:

Çay Ağacı Yağı antiseptik, antibakteriyel mentol içerir.

(Kynk: Şifalı Bitkilsel Sabunlar Şampuanlar Jeller - Tarık Demira. - 2013)
Makale bilgilerinin kaynak gösterilsin veya gösterilmesin kopyalanması paylaşılması her türlü dağıtılması serbesttir.

Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Sitemiz özelliklerinden ve içeriklerinden en üst seviyede faydalanabilmeniz için Lütfen Yeni Üyelik veya Üye Girişi için tıklayın.

Yeni Üye olmak için tıklayınız.
Facebook ile Bağlan
Twitter ile Bağlan

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.