sadsad x
asdasd
%17 indirimli
Piyasa Fiyatı
:
52,06 TL
Satış Fiyatı
:
43,38 TL
%17indirimli
Kazancınız
:
8,68 TL
Parapuan
:
867.67
WhatsApp
:
Adet:

-

+

Toptan alın indirim fırsatlarını yakalayın!
Miktar
İndirim
2 - 3
%3
4 - 7
%5
8 - 11
%7
12 - 1000
%10
Yerli Üretim Tam Destek Hep Destek
Stoktan Teslim %100 Orijinal E-faturalı Siparişleriniz Saat 17:00'e kadar AYNI GÜN KARGO'da!
Süper Hızlı Gönderi - Hızlı Kargo: Saat 17:00'e kadar gelen Siparişleriniz mesai saatlerinde AYNI GÜN KARGO'ya verilir. Ortalama en geç 1-2 iş günü içersinde size ulaşabilir. Uzak mesafelerde 2-3 iş günü içersinde ulaşabilir. Yurtdışı (Export) siparişlerinizde, Ülkenize göre Teslimat gün süresinde değişikliler olmaktadır. ''Kargo Takibi'' servisimizden siparişlerinizi anlık detaylı olarak takip edebilirsiniz. Kargom Nerede sayfamıza ulaşmak için lütfen bu simgeye tıklayınız! Üründen, faydalarından başkalarının da haberdar olması için lütfen Puan ve Yorum yapınız. Sosyal ağlarınızda paylaşınız.
Kampanyalı Ürün
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Öneri Kutusu
 • İnternational Export
 • Glory Siyah Hint Kınası (Black Henna) 10 Gr Paket ürünü e-Faturalı 43,38 TL ye satın alabilirsiniz.

  GLORY SİYAH HİNT KINASI 10GR PKT
  BLACK HENNA TEKLİ PAKET 10GR
  Saç Boyası

  Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
  Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası 10GR Pkt
  Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası 10GR Pkt İzin Belge:
  Siyah Hint Kınası - Saç Boyası Sağlık Bakanlığı İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü'nün 47617 Sayılı izni ile 5324 Sayılı Kozmetik Kanunu'na göre ithal edilmiştir. İthalatçı Firma: Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş.
  Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası 10GR Pkt İçindekiler:
  Siyah Hint Kınası - Saç Boyası ürünü içerisinde; Kına Tozu (Herbal Henna Powder), Bitki Özleri, Citric Asit, 4-Amino M-Cresol (Rodol3M4Ap), Thymes Leaves, Paraphenylendiaminel, PAP, Sitrik Asit, Oksitleyici, Magnezyum Karbonat, vs..
  Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası 10GR Pkt Kullanımı:
  Siyah Hint Kınası - Saç Boyası kullanılışı; Kullanma Talimatı Aşağıda Detaylı Şekilde anlatılmıştır.

  Kınayı her seferinde uygulamadan önce saçlarınızı yıkayıp kuruduktan sonra uygulayınız. Kınayı kullanırken ellerinize eldiven takınız.

  Kına poşetini küçük bir kaseye boşaltınız ve kına tozunu macun kıvamına getirmek için su ekleyiniz. Kına-su karışımını üçe bir oranında yapınız. 1 ölçek kına, 3 ölçek su ekleyiniz. Çok iyi karıştırınız ve karışım içinde topaklaşma kalmamasına dikkat ediniz. Macun kıvamına gelen karışımı hemen kullanınız. Eğer uzun süre kullanılmazsa boyanın etkinliği azalır.

  Karışım Kınayı saçınıza uygularken diş fırçası veya ince dişli tarak kullanınız. Tarak ile saçlarınızı küçük tutamlar halinde ayırınız ve karışımı saçınıza fırça yardımı ile dipten,kökten saç uclarına doğru uygulayınız. Boyanmamış yer kalmamasına dikkat ediniz. Alın çevresindeki saç diplerine tekrar tekrar uygulayınız. Saçlarınız uzun ise saçınızı başınızın üzerinde topuz yapar gibi toplayınız. Saçınızın macun şeklindeki kınanın rengini tamamıyla alması ve kuruması 30 dakika sürer. Daha çabuk sonuç alabilmek için saç kurutma makinesi kullanabilirsiniz. Saçlarınız tamamıyla kuruduktan sonra saçlarınızı bitkisel sabun veya şampuan ile yıkayınız. Durulama esnasında bol su kullanarak saçınızdan akan su, tamamıyla renksiz ve duru olana kadar yıkayınız. Saçınızı makine ya da havlu ile kuruttuktan sonra istediğiniz şekli verebilirsiniz.

  Bir poşetin içindeki kınanın tamamını bir defa da kullanınız. Kalanını saklamayınız. Artık kına veya kalıntılarını kullanmayınız. Bu ürün sadece haricen kullanılır.

  UYARI: Kirpik ya da kaşlarınızı boyamak için kullanmayınız. Göz ile temasından sakınınız. Temaz ettiği durumda bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.

  Cilt deri alerjik Reaksiyon Testi için: Kınaya alerjiniz olup olmadığını test etmek için, macun kıvamındaki kınadan çok az bir miktar dirseğinizin iç kısmına veya avuç içine veya kulak arkasına tatbik ediniz,sürünüz ve kuruması için bir süre bekleyip reaksiyonu gözlemleyebilirsiniz. Daha sonra cildiniz kınaya herhangi bir tepki veriyor mu kontrol ediniz. Kızarma, yanma ya da kaşınma gibi durumlar gerçekleşirse ürünü kullanmayınız. Eğer bu gibi durumlarla karşılaşmazsanız kınayı güven içinde kullanabilirsiniz. Su ile bulamaç haline geldiğinde %2 ile %2.5 oranında Paraphenylendiaminel ihtiva eder.

  Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası 10GR Pkt Yan Etkileri:
  Siyah Hint Kınası - Saç Boyası Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası 10GR Pkt Ürünüdür.
  Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası 10GR Pkt Muhafaza ve Uyarı:
  • Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Kınaya alerjiniz olup olmadığını test etmek için, macun kıvamındaki kınadan çok az bir miktar dirseğinizin iç kısmına sürünüz ve kuruması için bir süre bekleyiniz. Daha sonra cildiniz kınaya herhangi bir tepki veriyor mu kontrol ediniz. Kızarma, yanma ya da kaşınma gibi durumlar gerçekleşirse ürünü kullanmayınız.
  Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası 10GR Pkt Ürünü Açıklaması:
  GLORY HENNA - HİNT KINASI AÇIK SİYAH (BLACK HENNA) - TEKLİ PAKET 10Gr.
  Kına, küçük bir çalı yaprağıdır. Kına çalısı yaprakları koparılıp toplandıktan sonra dinlenmeye bırakılarak kurutulur. İşlenmek için toz haline getirilir. Kına naturel doğal bir saç boyası olarak kullanılır. Ayrıyaten geçici olan dövmelerin yapımında kullanılır.

  Kullanma Talimatı: Kınayı her seferinde uygulamadan önce saçlarınızı yıkayıp kuruduktan sonra uygulayınız. Kınayı kullanırken ellerinize eldiven takınız.

  Kına poşetini küçük bir kaseye boşaltınız ve kına tozunu macun kıvamına getirmek için su ekleyiniz. Kına-su karışımını üçe bir oranında yapınız. Bir ölçek kına, üç ölçek su ekleyiniz. Çok iyi karıştırınız ve karışım içinde topaklaşma kalmamasına dikkat ediniz. Macun kıvamına gelen karışımı hemen kullanınız. Eğer uzun süre kullanılmazsa boyanın etkinliği azalır. Kınayı saçınıza uygularken tarak ve fırça kullanınız. Tarak ile saçlarınızı küçük tutamlar halinde ayırınız ve karışımı saçınıza fırça yardımı ile kökten uca doğru uygulayınız. Boyanmamış yer kalmamasına dikkat ediniz. Alın çevresindeki saç diplerine tekrar tekrar uygulayınız. Saçlarınız uzun ise saçınızı başınızın üzerinde topuz yapar gibi toplayınız. Saçınızın macun şeklindeki kınanın rengini tamamıyla alması ve kuruması 30 dakika sürer. Daha çabuk sonuç alabilmek için saç kurutma makinesi kullanabilirsiniz. Saçlarınız tamamıyla kuruduktan sonra saçlarınızı bitkisel sabun veya şampuan ile yıkayınız. Durulama esnasında bol su kullanarak saçınızdan akan su, tamamıyla renksiz ve duru olana kadar yıkayınız. Saçınızı makine ya da havlu ile kuruttuktan sonra istediğiniz şekli verebilirsiniz.

  Bir poşetin içindeki kınanın tamamını bir defa da kullanınız. Kalanını saklamayınız. Artık kına veya kalıntılarını kullanmayınız.

  UYARI: Kirpik ya da kaşlarınızı boyamak için kullanmayınız. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.

  Cilt deri alerjik reaksiyon testi için: Kınaya alerjiniz olup olmadığını test etmek için, macun kıvamındaki kınadan çok az bir miktar dirseğinizin iç kısmına sürünüz ve kuruması için bir süre bekleyiniz. Daha sonra cildiniz kınaya herhangi bir tepki veriyor mu kontrol ediniz. Kızarma, yanma ya da kaşınma gibi durumlar gerçekleşirse ürünü kullanmayınız. Eğer bu gibi durumlarla karşılaşmazsanız kınayı güven içinde kullanabilirsiniz.

  GLORY SİYAH HİNT KINASI 10GR PKT

  GLORY SİYAH HİNT KINASI 10GR PKT

  SİYAH HİNT KINASI 10GR PKT

  Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası 10GR Pkt ürünü, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası hakkında, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası hakkında açıklama, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası yorum, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası yorumları, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası hakkındaki yorumlar, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası açıklamalı detayları, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası faydaları, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası kullanımı, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası zararları, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası zararlı mı, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası uyarılar, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası yararları, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası yararlı mı, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası satışı, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası satan, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası satış yerleri, Glory Siyah Hint Kınası - Saç BoyasıI satılan yerler, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası satan yerler, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası nerede satılır, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası nereden alınır, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası nerelerde satılıyor, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası nerden alabilirim, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası satılan, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası satılır, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası etkileri, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası nasıl kullanılır, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası nerde, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası faydası, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası ne işe yarar, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası ne kadar, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası fiyatı, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası fiyatları, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası detayları, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası açıklamaları, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası ürünü faydaları, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası ürünü kullanımı, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası ürünü faydaları ve kullanımı, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası ürünü hakkında, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası ürünü yorum, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası ürünü satışı, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası ürünü satan, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası ürünü satış yerleri, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası ürünü satılan yerler, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası ürünü satan yerler, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası ürünü nerede satılır, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası ürünü nereden alınır, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası ürünü nerelerde satılıyor, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası ürünü nerden alabilirim, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası ürünü etkileri, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası ürünü nasıl kullanılır, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası ürünü nerde, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası ürünü faydası, Glory Siyah Hint Kınası - Saç Boyası ürünü faydaları neler, GLORY SİYAH HİNT KINASI 10GR PKT ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
  #LokmanAVM #Siyah_Hint_Kınası #Glory #Glory_Siyah_Hint_Kınası #Siyah_Hint_Kınası_içindekiler #Siyah_Hint_Kınası_kullanımı #Siyah_Hint_Kınası_kullanılışı #Siyah_Hint_Kınası_faydaları #Siyah_Hint_Kınası_yararları #Siyah_Hint_Kınası_yan_etkileri #Siyah_Hint_Kınası_zararları #Siyah_Hint_Kınası_satışı #Siyah_Hint_Kınası_nerde_satılır #Siyah_Hint_Kınası_nerden_alınır #Siyah_Hint_Kınası_satan #Siyah_Hint_Kınası_faydası #Siyah_Hint_Kınası_faydalımı

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.