sadsad x
asdasd
%14 indirimli
Stokta Yok! TÜKENDİ
Piyasa Fiyatı
:
6,55 TL
Satış Fiyatı
:
5,60 TL
%14indirimli
Kazancınız
:
0,94 TL
Parapuan
:
112.03
WhatsApp
:
Yerli Üretim Tam Destek Hep Destek
Temin Edilemiyor
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Öneri Kutusu
 • İnternational Export
 • Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi 450Gr ürünü e-Faturalı 5,60 TL ye satın alabilirsiniz.

  DOĞAN KEÇİBOYNUZU HARNUP PEKMEZİ
  CAM KAVANOZ 450 GR(±%5)

  Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
  Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi 450GR
  Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi 450GR İzin Belge:
  Keçiboynuzu Harnup Pekmezi Üretici Firma: Türk Gıda Kodeksine uygun olarak, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının TR-34-K-009515 sayılı izni ile üretilmiştir.
  KALİTEST ISO 9001:2000 ve KALİTEST ISO 22000 Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.
  Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi 450GR İçindekiler:
  Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürünü içerisinde; HARNUP KEÇİBOYNUZU MEYVESİ PEKMEZİ..
  Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi 450GR Kullanımı:
  Keçiboynuzu Harnup Pekmezi kullanılışı; Günde 2-3 defa yarım fincan/çay bardağı aç karnına sade veya süt, su, yoğurt, tahin gibi bir besin ile karıştırılarak yenilir. Bu miktar ishal ederse yarıya yarıya azaltılır. Diğer bir tarif ise: Günde 4 defa, 2'şer yemek kaşığı aç veya tok karına toplamda 8 yemek kaşığı (sabah-öğle-akşam-gece) yenir.
  Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi 450GR Yan Etkileri:
  Keçiboynuzu Harnup Pekmezi Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi 450GR Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
  Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi 450GR Muhafaza ve Uyarı:
  • Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi 450GR Ürünü Açıklaması:

  DOĞAN KEÇİBOYNUZU HARNUP PEKMEZİ

  DOĞAN KEÇİBOYNUZU HARNUP PEKMEZİ

  DOĞAN BAHARAT BELGE VE SERTİFİKA:

  Belgeyi incelemek için tıklayınız veya yan sekmede açınız.
  Doğan Baharatçılık Gıda ve Tarım Bakanlığı İşletme Kayıt Belgesi     Doğan Baharatçılık İyi Üretim Uygulamaları Sertifikası     Doğan Baharatçılık Kalitest iso 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası     Doğan Baharatçılık Kalitest iso 22000:2005 gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası    

  KEÇİBOYNUZU HARNUP PEKMEZİ 450GR

  Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi 450GR ürünü, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi hakkında, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi hakkında açıklama, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi yorum, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi yorumları, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi hakkındaki yorumlar, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi açıklamalı detayları, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi faydaları, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi kullanımı, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi zararları, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi zararlı mı, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi uyarılar, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi yararları, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi yararlı mı, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi satışı, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi satan, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi satış yerleri, Doğan Keçiboynuzu Harnup PekmeziI satılan yerler, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi satan yerler, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi nerede satılır, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi nereden alınır, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi nerelerde satılıyor, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi nerden alabilirim, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi satılan, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi satılır, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi etkileri, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi nasıl kullanılır, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi nerde, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi faydası, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ne işe yarar, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ne kadar, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi fiyatı, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi fiyatları, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi detayları, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi açıklamaları, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürünü faydaları, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürünü kullanımı, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürünü faydaları ve kullanımı, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürünü hakkında, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürünü yorum, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürünü satışı, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürünü satan, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürünü satış yerleri, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürünü satılan yerler, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürünü satan yerler, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürünü nerede satılır, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürünü nereden alınır, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürünü nerelerde satılıyor, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürünü nerden alabilirim, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürünü etkileri, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürünü nasıl kullanılır, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürünü nerde, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürünü faydası, Doğan Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürünü faydaları neler, DOĞAN KEÇİBOYNUZU HARNUP PEKMEZİ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
  #LokmanAVM #Keçiboynuzu_Harnup_Pekmezi #Doğan #Doğan_Keçiboynuzu_Harnup_Pekmezi #Keçiboynuzu_Harnup_Pekmezi_içindekiler #Keçiboynuzu_Harnup_Pekmezi_kullanımı #Keçiboynuzu_Harnup_Pekmezi_kullanılışı #Keçiboynuzu_Harnup_Pekmezi_faydaları #Keçiboynuzu_Harnup_Pekmezi_yararları #Keçiboynuzu_Harnup_Pekmezi_yan_etkileri #Keçiboynuzu_Harnup_Pekmezi_zararları #Keçiboynuzu_Harnup_Pekmezi_satışı #Keçiboynuzu_Harnup_Pekmezi_nerde_satılır #Keçiboynuzu_Harnup_Pekmezi_nerden_alınır #Keçiboynuzu_Harnup_Pekmezi_satan #Keçiboynuzu_Harnup_Pekmezi_faydası #Keçiboynuzu_Harnup_Pekmezi_faydalımı


 • Harnup Pekmezi Ürün Açıklaması:
  DOĞAN BAHARATÇILIK

  HARNUP KEÇİBOYNUZU PEKMEZİ

  (Akciğer - Astım-Bronşit - Karaciğer - Kan Yapıcı)

  Harnup - Keçiboynuzu Faydaları & Tıbbi Etkileri: Keçiboynuzu harnup yaklaşık 5000 yıldan beri bilinen, Hazreti Yahya Peygamber (AlennebiyyiAleyhis-Selam) efendimizin çölde ekmek yerine tükettiği bir meyvedir. Bu sebepten dolayı Yahya Peygamberin ekmeği olarak da adlandırılır. Bileşimi fosfor ve kalsiyum bakımından zengindir. Keçiboynuzu meyveleri çiğ olarak yenilebildiği gibi tozu ve pekmezi tüketilir. Taze veya kuru meyvalar, ilaç veya çerez şeklinde tüketilir. Keçiboynuzu yaprakları ve dal kabuklarıda kurutulup, suyla kaynatılarak ilaç yapılabilir.

  Taze meyve ishal, kuru meyve ise kabız yapar. Taze meyvelerin ayrıca idrar arttırıcı etkileride vardır. Her tür meyveden daha kuvvetli bir besindir. Kuru yapraklar ve dal kabukları 50 gram1litre suda kaynatılır ve günde 4 bardak içilirse ishalde fayda sağlar. Meyveleri yenirse bedeni şişmanlatır. Hazım edildiğinde kan yapar. Çekirdeği ile yenirse fıtığı giderir. El ve ayaktaki siğiller oğlursa giderir. Ham olan Harnup keçiboynuzu süt içersine atılırsa leziz bir yoğurt elde edilir. Şehveti açar, erkekliği arttırır. Bedeni şişmanlattığı tecrübe ile sabittir. Müzmin öksürüğü izale eder. Teaffün etmiş ahlatlatı ishal ederek çıkarır. (Mısırlılar bunun için kullanırlardı.) Gögüs ağrılarında cidden faydalıdır. Mideye kuvvet verir. Mide ve bağırsaklar için çok faydalıdır. Çekirdekleri dövülerek lapa yapılırsa vücuttaki meydana gelen şişkinlikler üzerine konursa giderir. Makad çıkmasını basur ve hemeroid'i önler, kanamayı keser. Sütle içilmeli veya yenilmelidir. Yalnız yenirse gaz yapar. Harnup'un pekmezi yenirse; tansiyonu düzenler, kalbi takviye eder. Kolestrolü düşürür. Gücünüze güç katar. Dişleri besler. Kan yapar. Kemikleri geliştirir. Bağırsakları çalıştırır. Ailenizin sağlığı için, çocuklarımızın gelişiminde büyük etkiye sahiptir. Öksürük ve akciğer hastalıklarında kullanılır.

  Harnup - Keçiboynuzunun en büyük özelliği nefes darlığına karşı oldukça etkili olmasıdır. Keçiboynuzunun nefes darlığına karşı etkili olan etkin maddesi hemen hemen başka hiçbir bitkide bulunmamaktadır. Bileşimindeki etkin madde hem nefes darlığı hemde bazı alerjik astım rahatsızlıklarında öylesine etkilidir ki; derhal sonuç almak mümkün olabilmektedir. Ayrıca alerjinin neden olduğu nefes darlığı rahatsızlıklarında büyük bir başarıyla uygulanabilir. Bronşitin giderilmesi ve balgamın söktürülmesinde fayda sağlar.

  Keçiboynuzu - Harnup'un içerdiği gallik asit insan sağlığı üzerinde öylesine çok yönlü özellikleri olan bir maddedir ki, bu özelliklerinden bazıları aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.

  Analgesic Ağrı kesici, Antiallergenic Alerjiye karşı, Antiasthmatic Astıma karşı, Antibacterial Bakteri yok edici, Antibronchitic Bronşite karşı, Anticancer Kansere karşı, Antihepatotoxic Karaciğeri toksinden arındırıcı, Antioksidant Serbest radikalleri yok edici, Immunostimulant Bağışıklık sistemini güçlendirici, Antiviral Mikroplara karşı, Antiseptic Antiseptik, Cancer-preventive Kansere karşı koruyucu, Antinitrosaminic Nitrozamin yok edici, Bronchodilator Bronş genişletici, Antipolio Çocuk felçine karşı faydaladır.

  Özellikle çocuklarda iştah açıcı özellik göstererek iştahsızlığı giderir. Mide ve bağırsak gazlarını yok ederek mide şişkinliğinin giderilmesinde etkilidir. Akciğerlerde ödem oluşmasının önüne geçilmesinde tedaviye destek verir. Afrodizyak özelliği ile cinsel gücü arttırdığı bilinmektedir. Bileşimi itibariyle spermlerin canlanıp sayısının artmasına yardımcı olur.Kolesterol içermez. Akciğer ödemine karşı keçiboynuzunun desteği bulunmaz bir imkan. Balgam söktürücü gücü ve astıma karşı olan tedavi edici gücü çok fazladır. Sigara içenler keçiboynuzuna başladıktan bir iki gün sonra nasıl balgam çıkardıklarını hayretle gözleyeceklerdir.

  Keçiboynuzu, insanlığın korkulu rüyası akciğer kanserini %90 oranında önleme gücüne sahiptir. Özellikle sigara içen insanlarda akciğer kanserine yakalanma riskinin ne kadar yüksek olduğu, bu konuyla ilgili hemen her klinik deneyde ortaya konmaktadır. Sigara'nın vücuda verdiği zararları temizlemede oldukça etkilidir.

  Keçiboynuzu - harnup akciğer kanserini önleyen mükemmel bir meyvedir. Keçiboynuzu Harnup akciğer kanseri ve diğer kanser çeşitlerinde temzi kan oluşumunda ve kanser etkilerini azaltmada faydalıdır. Ancak bir bitkinin hastalığı önleyici özelliği ile hastalığı tedavi etme özellikleri birbirlerinden farklı şeylerdir. İşte keçiboynuzunun akciğer kanserini tedavi etmekteki gücünü artırıcı farklı etkin maddeler içeren ikinci bir bitkilere ihtiyaç vardır. Keçiboynuzunda kolestrol bulunmaması ayrı bir avantajdır. Kaffein ve theobromine içermediği içinde tansiyon problemi olanların rahatlıkla kullanabilecekleri bir bitkidir. Fosfor ve kalsiyum bakımından zengindir. Bu nedenle osteoporoz rahatsızlığı olanlara kalsiyum ihtiyaçlarının karşılanmasında çok iyi bir destekleyicidir.

  Harnup - Keçiboynuzu pekmezi; Kalsiyum bakımından çok zengindir (sütün 3 katı). İçindeki E vitamini sayesinde; öksürüğe, gribe, kemik erimesine ve kansızlığa iyi gelir. Balgam söktürür,göğsü yumuşatır,bronşları açar, sigara tiryakileri için faydalıdır ve nefes darlığına oldukça etkilidir.(Alerjik nefes darlığı çekenlere ısrarla keçiboynuzu pekmezi tavsiye edilir.) Yüksek ham selüloz etkisi ile bağırsak rahatsızlıklarına ve gastrite etkilidir. Mide ve bağırsak gazlarını dışarı atarak mide şişkinliğini giderir Bağırsak kurdu, tenya, solucan gibi bağırsak parazitlerini temizler. Mideye kuvvet verir. Yüksek mineral ve vitamin içeriği ile de diş ve diş etleri üzerinde çok olumlu etkileri vardır. Yüksek doğal şekerler , zengin mineraller (özellikle çinko) ve vitaminler (A , B , B2, B3, D) içeriği dolayısıyla doğal güç ve besin kaynağıdır. Yüksek sodyum ve potasyum içeriği sayesinde tansiyon, karaciğer ve akciğer üzerine çok yaralı etkileri bulunmaktadır. Kanın zehirli maddelerini temizler. İnsanlığın korkulu rüyası akciğer kanserini %90 oranında önleme gücüne sahiptir. Kalbe faydalıdır, kalp çarpıntısını önler. İnsan vücuduna giren radyasyonu dışarı atar.

  Harnup - Keçiboynuzu Pekmezinin Kullanımı: Günde 2-3 defa yarım fincan/çay bardağı aç karnına sade veya süt, su, yoğurt, tahin gibi bir besin ile karıştırılarak yenilir. Bu miktar ishal ederse yarıya yarıya azaltılır. Diğer bir tarif ise: Günde 4 defa, 2'şer yemek kaşığı aç veya tok karına toplamda 8 yemek kaşığı (sabah-öğle-akşam-gece) yenir.

  (Kynk: ŞİFALI BİTKİLER - PEKMEZLER - Tarık DEMİRA. 2013)

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.