sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Öneri Kutusu
 • İnternational Export
 • Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah 30Gr ürünü e-Faturalı 8,64 TL ye satın alabilirsiniz.

  KUREYŞİ - DESENLİ TÜP KINA - SİYAH 30GR (±%5)

  Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
  Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah 30GR
  Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah 30GR İzin Belge:
  Dövme Tüp Kınası Siyah Made in Pakistan - Kureyşi Enterprise
  Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah 30GR İçindekiler:
  Dövme Tüp Kınası Siyah ürünü içerisinde; Orjinal üründür. Tüp Kına - Geçici Dövme Hint Kınası
  Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah 30GR Kullanımı:
  Dövme Tüp Kınası Siyah kullanılışı; Kureyşi Geçici Dövme Tüp Kınası Kullanımı ile İstediğiniz her deseni, şablonu veya kişiye özel çizimi tüp kına ile sağlarsınız. El, ayak ve tüm vücüdunuzda istediğiniz bölgede şekili çizimi tüp kınanın kalem ucu ile oluşturduktan sonra 1 saat kadar kuruyana kadar bekleyiniz. Vücudunuza uyguladığınız işlem tamamlanıp kuruduktan sonra yıkayınız. Kişisel olarak oluşturduğunuz deseniniz hazırdır.
  Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah 30GR Yan Etkileri:
  Dövme Tüp Kınası Siyah Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah 30GR Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
  Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah 30GR Muhafaza ve Uyarı:
  • Kureyşi Desenli Tüp Kına Ürününün üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Kureyşi Desenli Tüp Kına Ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen ürün, ambalaj üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Kirpik ya da kaşlarınızı boyamak için kullanmayınız.
  • Kınaya alerjiniz olup olmadığını test etmek için, macun kıvamındaki kınadan çok az bir miktar dirseğinizin iç kısmına sürünüz ve kuruması için bir süre bekleyiniz. Daha sonra cildiniz kınaya herhangi bir tepki veriyor mu kontrol ediniz. Kızarma, yanma ya da kaşınma gibi durumlar gerçekleşirse ürünü kullanmayınız.!
  Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah 30GR Ürünü Açıklaması:
  "GEÇİCİ DÖVME KUREYŞİ HİNT KINASI (SİYAH)"

  Desenli Dövme İçin Tüp Kına: Doğal kozmetik ürünü olarak, makyaj ve tasarım ürünü olarak, desenli çeşit çeşit şablon veya çizimler ile, kına gecenizde ya da özel gülerinizde geçici dövme kınanın birbirinde güzel kişiye özel şekilleri ile, kınanın mucizevi etkileriyle vüdunuzda istediğiniz deseni oluşturun, herkes güzelliğinize hayran kalsın!
  Özel ince ucuyla dilediğiniz şekli verebileceğiniz Kureyşi Tüp Kına kullanımından oldukça memnun kalacaksınız.

  Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 1Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 2Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 3Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 4Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 5Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 6Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 7Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 8Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 9Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 10Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 11Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 12Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 13Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 14 Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 15 Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 16 Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 17 Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 18 Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 19 Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 20 Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 21 Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 22 Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 23 Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 24 Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 25 Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 26 Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 27 Desenli Geçici Dövme Kınası Görsel 28

  Kullanımı: İstediğiniz her deseni, şablonu veya kişiye özel çizimi tüp kına ile sağlarsınız. El, ayak ve tüm vücüdunuzda istediğiniz bölgede şekili çizimi tüp kınanın kalem ucu ile oluşturduktan sonra 1 saat kadar kuruyana kadar bekleyiniz. Vücudunuza uyguladığınız işlem tamamlanıp kuruduktan sonra yıkayınız. Kişisel olarak oluşturduğunuz deseniniz hazırdır.

  İstediğiniz her deseni şablonu veya kişiye özel çizimi, acı çekmeden kolayca vücudunuza tüp kına ile yapabilirsiniz.

  Tüp kınanın kullanımı son derece basit ve kolaydır. Sadece istediğiniz şekilde deseni seçip sürün ve kurumasını bekleyin. Ne kadar çok beklerseniz kınanın rengi o kadar fazla koyu ve kalıcı olur. Oluşturduğunuz şekildeki kına kuruduktan sonra ılık su ile yıkayınız. İlk yıkamadan sonra rengi soluk çıakacaktır. Bekledikçe kınanın rengi koyulaşır, istediğiniz kına rengine ulaşır.

  Uyguladığınız tüp kına vücudunuzda en az 2-3 haftaya kadar kalıcı olabilir. Daha da kalıcı olmasını istiyorsanız şayet üzerine herhangi bir bebe yağı veya gliserin sürün ve bir müddet sonra gerekirse sadece su ile yıkayın.

  Geçici desenli dövme tüp kınası uyguladığınız bölgeyi isteğe göre en az 12-24 saat kadar sabun ile yıkamamanız, kalıcığını arttıran etkenlerdendir. Desenli geçici dövme tüp kına ile yapabileceğiniz desen, şekil, şablon ve özel çizimlerde sınır yoktur. Her uygulamanız kişiye özel butik bir desen olacaktır. Bu birazda sizin hayal gücünüze ve desen becerinizede bağlıdır.

  Muhafaza ve Uyarılar: Ürün üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Kirpik ya da kaşlarınızı boyamak için kullanmayınız. Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen ürün veya ambalaj üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız. Kınaya alerjiniz olup olmadığını test etmek için, macun kıvamındaki kınadan çok az bir miktar dirseğinizin iç kısmına sürünüz ve kuruması için bir süre bekleyiniz. Daha sonra cildiniz kınaya herhangi bir tepki veriyor mu kontrol ediniz. Kızarma, yanma ya da kaşınma gibi durumlar gerçekleşirse ürünü kullanmayınız.!

  Desenli Geçici Dövme Kına ile ilgili: Dövmede farklı bitkilerden elde edilen boya maddeleri ve şekiller kullanılır. Dövme yapımında farklı teknikler kullanılmaktadır. Kalıcı dövmeler (tavsiye edilmez) dışında geçici dövmeler de yapılmaktadır. Bazı geçici dövmeler de boya ya da kına, hint kınası ve tüp kına kullanılmaktadır. Bu süs dövmeleri ortalama 2 haftadan 2 aya kadar ciltde, vücutta kalmaktadır. Dövme yapan kişilerin çoğu, bu alanda usta-çırak ilişkisi içinde yetişmiş kişilerdir. Bu da dövme sırasında enfeksiyon hastalığı ya da deri hastalığına neden olan sorunların görülmesine neden olur. Dövme sırasında kullanılan boya ayrıca alerji ve kaşıntıya neden olabilir. Nadir olmakla beraber, dövme yapıldıktan sonra kişide uzun vadede de baş ağrısı gibi bazı yakınmalar görülebilir. Kalıcı dövmelerde bilindiği üzere teknolojinin ilerlemesiyle artık vücut derisinden silinmesi çok kolaydır. Çok az bir acı çekerek lazerle vücut üzerine yapılan dövmeler silinebiliyor. Yine de deriye zarar vermesi ya da herhangi bir hastalık olması durumunda kalıcı dövmeleri tavsiye etmemekteyiz.

  Desenli Geçici Dövme Nasıl Yapılır: Cilt vücut süsleme sanatı olarak bilinen geçici dövmeler genellikle bitkisel boya olan kına, hint kınası ve tüp kınalar ile yapılmaktadır. Doğal olan bu dövme türü ile deri üzerine boyama ile desen ve farklı çizimler ile yapılır. Desenli çizim Geçici dövmelerde genelde siyah, kahverengi ve kestane rengi kına tercih edilir. Görünüm açsından hem kalıcı dövmelere yakın bir izlenim sergilemesinden hemde belirli bir süre sonra kendiliğinden silinebildiği için çok tercih edilir. Desenli Geçici dövme yapımı basit olduğu gibi kullanımı da çok kolaydır. Herhangi bir ilaç ve benzeri bakım gerektirmeyen geçici dövme uygulamaları yapılacak geçici dövme modeline göre on dakika ile yirmi dakika arası zaman da istediğiniz şekilde uygulanabilmektedir. Geçici dövme yapmak için resim ve benzeri çizimleri beğendiğiniz geçici dövme modelini istediğiniz zamanda ve model de kendiniz uygulayabilirsiniz. Geçici dövme şekilleri için sınır yoktur, arzu ettiğiniz her modeli uygulayabilirsiniz.

  Desenli Geçici Dövme Tarihçesi: Çok eski zamanlarda Mısır'a kına bitkisini, kraliçe Mümtaz tarafından Hindistan'dan bir hediye olarak getirildi. Mughals sonra bir güzellik ürünü ve cilt üzerinde dekoratif bir uygulama olarak düğün sırasında özellikle desenli geçici dövme kullanımını teşvik etti. Geçici desenli dövme geçmişi yaklaşık 5000 yıla kadar dayanır. Ne zaman Mısırlılar.

  KUREYŞİ DÖVME TÜP KINASI SİYAH

  KUREYŞİ DÖVME TÜP KINASI SİYAH

  DÖVME TÜP KINASI SİYAH 30GR

  Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah 30GR ürünü, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah hakkında, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah hakkında açıklama, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah yorum, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah yorumları, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah hakkındaki yorumlar, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah açıklamalı detayları, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah faydaları, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah kullanımı, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah zararları, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah zararlı mı, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah uyarılar, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah yararları, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah yararlı mı, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah satışı, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah satan, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah satış yerleri, Kureyşi Dövme Tüp Kınası SiyahI satılan yerler, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah satan yerler, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah nerede satılır, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah nereden alınır, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah nerelerde satılıyor, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah nerden alabilirim, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah satılan, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah satılır, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah etkileri, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah nasıl kullanılır, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah nerde, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah faydası, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah ne işe yarar, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah ne kadar, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah fiyatı, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah fiyatları, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah detayları, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah açıklamaları, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah ürünü faydaları, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah ürünü kullanımı, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah ürünü faydaları ve kullanımı, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah ürünü hakkında, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah ürünü yorum, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah ürünü satışı, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah ürünü satan, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah ürünü satış yerleri, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah ürünü satılan yerler, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah ürünü satan yerler, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah ürünü nerede satılır, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah ürünü nereden alınır, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah ürünü nerelerde satılıyor, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah ürünü nerden alabilirim, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah ürünü etkileri, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah ürünü nasıl kullanılır, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah ürünü nerde, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah ürünü faydası, Kureyşi Dövme Tüp Kınası Siyah ürünü faydaları neler, KUREYŞİ DÖVME TÜP KINASI SİYAH ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
  #LokmanAVM #Dövme_Tüp_Kınası_Siyah #Kureyşi #Kureyşi_Dövme_Tüp_Kınası_Siyah #Dövme_Tüp_Kınası_Siyah_içindekiler #Dövme_Tüp_Kınası_Siyah_kullanımı #Dövme_Tüp_Kınası_Siyah_kullanılışı #Dövme_Tüp_Kınası_Siyah_faydaları #Dövme_Tüp_Kınası_Siyah_yararları #Dövme_Tüp_Kınası_Siyah_yan_etkileri #Dövme_Tüp_Kınası_Siyah_zararları #Dövme_Tüp_Kınası_Siyah_satışı #Dövme_Tüp_Kınası_Siyah_nerde_satılır #Dövme_Tüp_Kınası_Siyah_nerden_alınır #Dövme_Tüp_Kınası_Siyah_satan #Dövme_Tüp_Kınası_Siyah_faydası #Dövme_Tüp_Kınası_Siyah_faydalımı

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.