sadsad x
asdasd
%17 indirimli
Piyasa Fiyatı
:
49,89 TL
Satış Fiyatı
:
41,58 TL
%17indirimli
Kazancınız
:
8,32 TL
Parapuan
:
831.52
WhatsApp
:
Adet:

-

+

Toptan alın indirim fırsatlarını yakalayın!
Miktar
İndirim
3 - 6
%3
7 - 12
%5
13 - 18
%7
19 - 1000
%10
Yerli Üretim Tam Destek Hep Destek
Stoktan Teslim %100 Orijinal E-faturalı Siparişleriniz Saat 17:00'e kadar AYNI GÜN KARGO'da!
Süper Hızlı Gönderi - Hızlı Kargo: Saat 17:00'e kadar gelen Siparişleriniz mesai saatlerinde AYNI GÜN KARGO'ya verilir. Ortalama en geç 1-2 iş günü içersinde size ulaşabilir. Uzak mesafelerde 2-3 iş günü içersinde ulaşabilir. Yurtdışı (Export) siparişlerinizde, Ülkenize göre Teslimat gün süresinde değişikliler olmaktadır. ''Kargo Takibi'' servisimizden siparişlerinizi anlık detaylı olarak takip edebilirsiniz. Kargom Nerede sayfamıza ulaşmak için lütfen bu simgeye tıklayınız! Üründen, faydalarından başkalarının da haberdar olması için lütfen Puan ve Yorum yapınız. Sosyal ağlarınızda paylaşınız.
Kampanyalı Ürün
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Öneri Kutusu
 • İnternational Export
 • Glory Açık Kahverengi Hint Kınası (Light Brown Henna) 10 Gr Paket ürünü e-Faturalı 41,58 TL ye satın alabilirsiniz.

  GLORY AÇIK KAHVERENGİ HİNT KINASI 10GR PKT
  LIGHT BROWN HENNA TEKLİ PAKET 10GR
  Saç Boyası

  Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
  Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası 10GR Pkt
  Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası 10GR Pkt İzin Belge:
  Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası Sağlık Bakanlığı İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü'nün 47617 Sayılı izni ile 5324 Sayılı Kozmetik Kanunu'na göre ithal edilmiştir. İthalatçı Firma: Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş.
  Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası 10GR Pkt İçindekiler:
  Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası ürünü içerisinde; Kına Tozu (Herbal Henna Powder), Bitki Özleri, Citric Asit, 4-Amino M-Cresol (Rodol3M4Ap), Thymes Leaves, Paraphenylendiaminel, PAP, Sitrik Asit, Oksitleyici, Magnezyum Karbonat, vs..
  Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası 10GR Pkt Kullanımı:
  Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası kullanılışı; Kullanma Talimatı Aşağıda Detaylı Şekilde anlatılmıştır.

  Kınayı her seferinde uygulamadan önce saçlarınızı yıkayıp kuruduktan sonra uygulayınız. Kınayı kullanırken ellerinize eldiven takınız.

  Kına poşetini küçük bir kaseye boşaltınız ve kına tozunu macun kıvamına getirmek için su ekleyiniz. Kına-su karışımını üçe bir oranında yapınız. 1 ölçek kına, 3 ölçek su ekleyiniz. Çok iyi karıştırınız ve karışım içinde topaklaşma kalmamasına dikkat ediniz. Macun kıvamına gelen karışımı hemen kullanınız. Eğer uzun süre kullanılmazsa boyanın etkinliği azalır.

  Karışım Kınayı saçınıza uygularken diş fırçası veya ince dişli tarak kullanınız. Tarak ile saçlarınızı küçük tutamlar halinde ayırınız ve karışımı saçınıza fırça yardımı ile dipten,kökten saç uclarına doğru uygulayınız. Boyanmamış yer kalmamasına dikkat ediniz. Alın çevresindeki saç diplerine tekrar tekrar uygulayınız. Saçlarınız uzun ise saçınızı başınızın üzerinde topuz yapar gibi toplayınız. Saçınızın macun şeklindeki kınanın rengini tamamıyla alması ve kuruması 30 dakika sürer. Daha çabuk sonuç alabilmek için saç kurutma makinesi kullanabilirsiniz. Saçlarınız tamamıyla kuruduktan sonra saçlarınızı bitkisel sabun veya şampuan ile yıkayınız. Durulama esnasında bol su kullanarak saçınızdan akan su, tamamıyla renksiz ve duru olana kadar yıkayınız. Saçınızı makine ya da havlu ile kuruttuktan sonra istediğiniz şekli verebilirsiniz.

  Bir poşetin içindeki kınanın tamamını bir defa da kullanınız. Kalanını saklamayınız. Artık kına veya kalıntılarını kullanmayınız. Bu ürün sadece haricen kullanılır.

  UYARI: Kirpik ya da kaşlarınızı boyamak için kullanmayınız. Göz ile temasından sakınınız. Temaz ettiği durumda bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.

  Cilt deri alerjik Reaksiyon Testi için: Kınaya alerjiniz olup olmadığını test etmek için, macun kıvamındaki kınadan çok az bir miktar dirseğinizin iç kısmına veya avuç içine veya kulak arkasına tatbik ediniz,sürünüz ve kuruması için bir süre bekleyip reaksiyonu gözlemleyebilirsiniz. Daha sonra cildiniz kınaya herhangi bir tepki veriyor mu kontrol ediniz. Kızarma, yanma ya da kaşınma gibi durumlar gerçekleşirse ürünü kullanmayınız. Eğer bu gibi durumlarla karşılaşmazsanız kınayı güven içinde kullanabilirsiniz. Su ile bulamaç haline geldiğinde %2 ile %2.5 oranında Paraphenylendiaminel ihtiva eder.

  Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası 10GR Pkt Yan Etkileri:
  Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası 10GR Pkt Ürünüdür.
  Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası 10GR Pkt Muhafaza ve Uyarı:
  • Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Kınaya alerjiniz olup olmadığını test etmek için, macun kıvamındaki kınadan çok az bir miktar dirseğinizin iç kısmına sürünüz ve kuruması için bir süre bekleyiniz. Daha sonra cildiniz kınaya herhangi bir tepki veriyor mu kontrol ediniz. Kızarma, yanma ya da kaşınma gibi durumlar gerçekleşirse ürünü kullanmayınız.
  Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası 10GR Pkt Ürünü Açıklaması:
  GLORY HENNA - HİNT KINASI AÇIK KAHVERENGİ (LIGHT BROWN HENNA) - TEKLİ PAKET 10Gr.
  Kına, küçük bir çalı yaprağıdır. Kına çalısı yaprakları koparılıp toplandıktan sonra dinlenmeye bırakılarak kurutulur. İşlenmek için toz haline getirilir. Kına naturel doğal bir saç boyası olarak kullanılır. Ayrıyaten geçici olan dövmelerin yapımında kullanılır.

  Kullanma Talimatı: Kınayı her seferinde uygulamadan önce saçlarınızı yıkayıp kuruduktan sonra uygulayınız. Kınayı kullanırken ellerinize eldiven takınız.

  Kına poşetini küçük bir kaseye boşaltınız ve kına tozunu macun kıvamına getirmek için su ekleyiniz. Kına-su karışımını üçe bir oranında yapınız. Bir ölçek kına, üç ölçek su ekleyiniz. Çok iyi karıştırınız ve karışım içinde topaklaşma kalmamasına dikkat ediniz. Macun kıvamına gelen karışımı hemen kullanınız. Eğer uzun süre kullanılmazsa boyanın etkinliği azalır. Kınayı saçınıza uygularken tarak ve fırça kullanınız. Tarak ile saçlarınızı küçük tutamlar halinde ayırınız ve karışımı saçınıza fırça yardımı ile kökten uca doğru uygulayınız. Boyanmamış yer kalmamasına dikkat ediniz. Alın çevresindeki saç diplerine tekrar tekrar uygulayınız. Saçlarınız uzun ise saçınızı başınızın üzerinde topuz yapar gibi toplayınız. Saçınızın macun şeklindeki kınanın rengini tamamıyla alması ve kuruması 30 dakika sürer. Daha çabuk sonuç alabilmek için saç kurutma makinesi kullanabilirsiniz. Saçlarınız tamamıyla kuruduktan sonra saçlarınızı bitkisel sabun veya şampuan ile yıkayınız. Durulama esnasında bol su kullanarak saçınızdan akan su, tamamıyla renksiz ve duru olana kadar yıkayınız. Saçınızı makine ya da havlu ile kuruttuktan sonra istediğiniz şekli verebilirsiniz.

  Bir poşetin içindeki kınanın tamamını bir defa da kullanınız. Kalanını saklamayınız. Artık kına veya kalıntılarını kullanmayınız.

  UYARI: Kirpik ya da kaşlarınızı boyamak için kullanmayınız. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.

  Cilt deri alerjik reaksiyon testi için: Kınaya alerjiniz olup olmadığını test etmek için, macun kıvamındaki kınadan çok az bir miktar dirseğinizin iç kısmına sürünüz ve kuruması için bir süre bekleyiniz. Daha sonra cildiniz kınaya herhangi bir tepki veriyor mu kontrol ediniz. Kızarma, yanma ya da kaşınma gibi durumlar gerçekleşirse ürünü kullanmayınız. Eğer bu gibi durumlarla karşılaşmazsanız kınayı güven içinde kullanabilirsiniz.

  GLORY AÇIK KAHVERENGİ HİNT KINASI 10GR PKT

  GLORY AÇIK KAHVERENGİ HİNT KINASI 10GR PKT

  AÇIK KAHVERENGİ HİNT KINASI 10GR

  Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası 10GR Pkt ürünü, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası hakkında, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası hakkında açıklama, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası yorum, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası yorumları, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası hakkındaki yorumlar, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası açıklamalı detayları, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası faydaları, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası kullanımı, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası zararları, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası zararlı mı, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası uyarılar, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası yararları, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası yararlı mı, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası satışı, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası satan, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası satış yerleri, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç BoyasıI satılan yerler, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası satan yerler, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası nerede satılır, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası nereden alınır, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası nerelerde satılıyor, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası nerden alabilirim, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası satılan, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası satılır, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası etkileri, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası nasıl kullanılır, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası nerde, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası faydası, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası ne işe yarar, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası ne kadar, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası fiyatı, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası fiyatları, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası detayları, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası açıklamaları, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası ürünü faydaları, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası ürünü kullanımı, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası ürünü faydaları ve kullanımı, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası ürünü hakkında, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası ürünü yorum, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası ürünü satışı, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası ürünü satan, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası ürünü satış yerleri, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası ürünü satılan yerler, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası ürünü satan yerler, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası ürünü nerede satılır, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası ürünü nereden alınır, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası ürünü nerelerde satılıyor, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası ürünü nerden alabilirim, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası ürünü etkileri, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası ürünü nasıl kullanılır, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası ürünü nerde, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası ürünü faydası, Glory Açık Kahverengi Hint Kınası- Saç Boyası ürünü faydaları neler, GLORY AÇIK KAHVERENGİ HİNT KINASI 10GR PKT ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
  #LokmanAVM #Açık_Kahverengi_Hint_Kınası #Glory #Glory_Açık_Kahverengi_Hint_Kınası #Açık_Kahverengi_Hint_Kınası_içindekiler #Açık_Kahverengi_Hint_Kınası_kullanımı #Açık_Kahverengi_Hint_Kınası_kullanılışı #Açık_Kahverengi_Hint_Kınası_faydaları #Açık_Kahverengi_Hint_Kınası_yararları #Açık_Kahverengi_Hint_Kınası_yan_etkileri #Açık_Kahverengi_Hint_Kınası_zararları #Açık_Kahverengi_Hint_Kınası_satışı #Açık_Kahverengi_Hint_Kınası_nerde_satılır #Açık_Kahverengi_Hint_Kınası_nerden_alınır #Açık_Kahverengi_Hint_Kınası_satan #Açık_Kahverengi_Hint_Kınası_faydası #Açık_Kahverengi_Hint_Kınası_faydalımı

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.