Facebook
sadsad x
asdasd

Değerli ziyaretçilerimiz; Ziyaretçi Defteri kısımda görmüş olduğunuz yorumlar, sitemize üye olan alışveriş yapan veya gözlemlemleyip bilgilerini paylaşan üye, bayi ve tüm ziyaretçilerimizin yorumlardır. Sitemizin üye, bayi müşteri ve üyeliksiz ziyaretçilerinin deneyim ve kullanımı hakkındaki yorumları, müşteri hizmetleri yorumları, kargo ve kargolama hakkındaki yorumları, ürünler hakkındaki yorumları bulunmaktadır. Siz değerli site ziyaretçilerimizin fikir sahibi olabilmasinde büyük önem arz etmekte olduğunu bilerek, tüm hassasiyetimiz ile Ziyaretçi Defteri kısımda yayınlamaktayız. Site mağazamız www.LokmanAVM.com 'u ziyaretlerinizde tercih ettiğiniz için teşekkür eder, her zaman bekler ve Keyifli alışverişler dileriz.

Ziyaretçi Defteri (Sayfa 36)
 • Ayşenur Osman 16/01/2015 15:24:54

  Merhaba
  Ben ele ve vücuda uygulanan tüp kına almak istiyorum fakat şablon yani desenleri yanında gönderiyor musunuz?
  (Ayşenur Osman - 16.01.2015 - TÜRKEY)

  Mesajınız, 'Sık Sorulan Sorular' bölümünde cevaplanmıştır.
 • yavuz Hüseyin ceylan 15/01/2015 20:43:51

  Bu sitenin varolmasında katkı sağlayan herkese teşekkürü bir borç biliyorum. Tüm ürünler gayet sağlıklı ve uygun fiyatta.Teşekkürler lokmanavm ailesi...
  (Yavuz Hüseyin Ceylan - 15.01.2015 - TÜRKEY)

  Cevap

  Merhaba Yavuz Hüseyin Ceylan beyefendi, faydalı bilgileriniz ilgi alakanız iyi dilek ve temennileriniz için LokmanAVM.com ailesi adına biz çok teşekkür ederiz. Her zaman bekleriz efendim.
  Site mağazamızı Alışverişlerinizde tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • CANSU ACAR 15/01/2015 13:54:45

  Ürünleriniz için çok teşekkür ederim. Cildim çok kuruydu. Ürünleriniz sayesinde cilt kuruluğundan kurtuldum. Artık daha rahatım ve kendimi daha iyi hissediyorum. (CANSU ACAR - 15.01.2015 - TÜRKEY)

  Cevap

  Merhaba CANSU ACAR hanımefendi, ilgi alaka ve faydalı bilgileriniz için çok teşekkür ederiz. Sitemiz www.LokmanAVM.com dan hep memnun olmanızı dileriz.
  Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • kral 14/01/2015 23:54:21

  mrb sizde sac dokulmesini durdurcak bi urun varmi? daha once kullanilmis ve cogu kisi uzerinde faydali olmus bitkisel urun ve sampuanlar olabilir. Dedigim gibi etkisi kanitlanmis dokulmeyi minimum seviyeye indirecek bisey ariyorum. Yardimlariniz icin simdidn teskkur ederim.
  (Kral - 14.01.2015 - TÜRKEY)

  Mesajınız, 'Sık Sorulan Sorular' bölümünde cevaplanmıştır.
 • gamze 14/01/2015 21:15:33

  Gülsuyu ve bitkisel çaylarınızdan özellikle çok memnun kaldım. Verdiğim siparişler ertesi gün elimize ulaştı. İlginiz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
  (Gamze - 14.01.2015 - TÜRKEY)

  Cevap

  Merhaba Gamze hanım,
  Sitemiz www.LokmanAVM.com a olan ilgi alakanız ve güzel yorumlarınız için biz çok teşekkür ederiz. Memnuniyetinizin daim olması dileriz.
  Alışverişlerinizde site mağazamız LokmanAVM.com u tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • eyup arik 14/01/2015 19:06:48

  ben diyet yoluyla zayıflamaya başladım ama şuanda durdu bana bıtkı veya cay önerır mısınız bıde bende unutkanlıkta olmaya başladı bana yardımcı olur musunuz...
  (Eyup Arık - 14.01.2015 - TÜRKEY)

  Mesajınız, 'Sık Sorulan Sorular' bölümünde cevaplanmıştır.
 • Melis akbal 13/01/2015 22:16:57

  Sizlere öncelikle böyle bir hizmet sunmuş olmanızdan dolayı şükranlarımı sunmayı kendime borç bilirim.Yararsız sitlerin olduğu dönemde böyle yararlı bir siteye rastlamak beni çok memnun etti :)
  (Melis Akbal - 13.01.2015 - TÜRKEY)

  Cevap

  Merhaba Melis Akbal hanımefendi,
  Sitemiz www.LokmanAVM.com un tüm personeli adına bütün güzel dilekleriniz ve bildirimleriniz için biz teşekkür ederiz. Daha fazla memnuniyetinizin daim olması için çalışmalarımız devam etmektedir. Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.
  Gayret bizlerden, Tevfik ve Başarı Allah Teâlâ'dandır.

 • yeliz göçmen 13/01/2015 21:53:06

  Öncelikle arkadaşlar sizlere bir tavsiyem olucak. Benim sivilce problemim vardı ve ne yaptıysam yok edemedim daha da artmıştı. Yakınlarımda üzülüyordu bu duruma çok sağolsun bir ablmanız buradan kükürtlü sabun ve gül suyu almış. Bir süre kullandım ve cildime çok iyi geldi. Her sabah cildimi kükürlü sabun ile yıkıyorum ve gül suyu ile pamuk yardımı ile siliyorum. Şuan Cildim yumuşacık ve prüzsüz. Sizde benim yaşadığım sorun ile karşı karşıyasanız üzülmeyin bir deneyin derim. Ayrıca kükürtlü sabunun saçlarımada faydası oldu.
  (Yeliz Göçmen - 13.01.2015 - TÜRKEY)

  Cevap

  Merhaba Yeliz Göçmen hanımefendi, öncelikle paylaşımcı faydalı bilgileriniz için siz ve kıymetli arkadaşınıza teşekkür ederiz.
  Cilt problemleriniz için kullanmış olduğunuz ( https://www.lokmanavm.com/bitkisel-sabun-bitkisel-sampuan-bitkisel-dus-jeli ) sabun çeşitleri içersinden kükürtlü sabun ( https://www.lokmanavm.com/kukurtlu ) ve bitkisel doğal sular çeşitleri ( https://www.lokmanavm.com/bitkisel-sular ) içersinden natural ( https://www.lokmanavm.com/gul-sulari ) gül suları ürünlerimiz olsa gerektir. Kıymetli bilgileriniz için tekrar teşekkür eder Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • SEDEF GÖÇMEN 13/01/2015 20:27:57

  Merhaba , ben kilo almak istiyorum fakat bir türlü alamıyorum protein gruplarından ürünlere baktım benim için hangisi faydalı olur yardımcı olabilir misiniz ?
  (SEDEF GÖÇMEN - 13.01.2015 - TÜRKEY)

  Mesajınız, 'Sık Sorulan Sorular' bölümünde cevaplanmıştır.
 • Övgün İ. 13/01/2015 18:55:25

  Arkadaşımın tavsiyesi ile sitenizden ürün siparişinde bulundum. Sipariş ettiğim ürün hemen ertesi gün sorunsuz şekilde elime ulaştı. Üründen çok memnunum. Teşekkürler
  (Övgün İ. - 13.01.2015 - TÜRKEY)

  Cevap

  Merhaba Övgün İ., Rica ederiz efendim.
  Değerli Arkadaşınız ve size sitemiz www.LokmanAVM.com a göstermiş olduğunuz ilgi alaka ve güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz. Memnuniyetiniz daim olsun.
  Alışverişlerinizde site mağazamız LokmanAVM.com u tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz. Gayret bizlerden, Tevfik ve Başarı Allah Teâlâ'dandır.

Toplam 452 mesaj var.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.