Değerli ziyaretçilerimiz; Ziyaretçi Defteri kısımda görmüş olduğunuz yorumlar, sitemize üye olan alışveriş yapan veya gözlemlemleyip bilgilerini paylaşan üye, bayi ve tüm ziyaretçilerimizin yorumlardır. Sitemizin üye, bayi müşteri ve üyeliksiz ziyaretçilerinin deneyim ve kullanımı hakkındaki yorumları, müşteri hizmetleri yorumları, kargo ve kargolama hakkındaki yorumları, ürünler hakkındaki yorumları bulunmaktadır. Siz değerli site ziyaretçilerimizin fikir sahibi olabilmasinde büyük önem arz etmekte olduğunu bilerek, tüm hassasiyetimiz ile Ziyaretçi Defteri kısımda yayınlamaktayız. Site mağazamız www.LokmanAVM.com 'u ziyaretlerinizde tercih ettiğiniz için teşekkür eder, her zaman bekler ve Keyifli alışverişler dileriz.

Ziyaretçi Defteri (Sayfa 3)
 • Kusay Hanzal 14/05/2021 20:45:48

  Merhaba ben gittigidiyor da saticiyim ürünleriniz mağazam yüklemek isterim xml link istyorum ama ne vergi no yok... Gittigidiyor vergi levhası istemez bunu için bende yok xml linkiniz isterim (Kusay Hanzal - 14.05.2021 - Türkiye)

  Cevap

  Merhabalar Kusay Hanzal beyefendi,
  Bayilik talepleriniz de ( https://www.lokmanavm.com/bayi-basvuru-sayfasi ) Vergi Levhası veya vergi mükellefi değilseniz Kimlik fotokopisi görselini bize ulaştırmanız karşımızdaki muhatabımızı netleştirebilmek içindir.


  Bayilik sayfamızdan ( https://www.LokmanAVM.com/bayilik  ) sayfamızdan detayları inceleyebilirsiniz.

  Üye ve Bayii Müşterimiz olmak Tamamen Ücretsizdir. Marka bedeli veya kullanım hakkı gibi benzeri hiçbir ücret ödemesi yoktur!

  BAYİ OLUN: Mağazamız LokmanAVM.com ailemize katılıp Üye, Bayii ve Satış Temsilcisi olmak çok kazançlıdır. Mağazamız tarafından her zaman Üyelerimize, Bayilerimize ve her seviyedeki Satış Temsilcilerimize yönelik olarak düzenlenen kampanyalar, özel indirimli ürünler ve toptan alım iskontaları ile fırsat ve kazancınız artarak katlanır. Bizimle çalışmak ister misiniz? Hemen bunu kazançlı bir fırsata dönüştürebilirsiniz..

  BAYİLİK TALEBi!
  http://bit.ly/2p4h3HA

  XML Entegrasyon ve XML Bayilik:
  https://bit.ly/2CMBjQU

  Bayilerimize Çok Önemli Bilgilendirmeler:
  https://bit.ly/2OXWUPN


  Bayilik Fırsatlarımızdan Faydalanabilecekler:

  Mağazamız LokmanAVM.com ailemize katılabilecek sektör ve bayii grubları aşağıdaki gibidir..

  * Yeni işyeri sahibi olmak isteyen girişimcilere, Franchise modelimiz ile..

  * Aktariye, Baharat, Şifalı Bitkiler ve her çeşit Bitkisel Ürünler satanlar..

  * Perakende ve Toptan satış yapan internet site sahipleri, XML veri aktarımı ile..

  * Süpermarket, Market, Bakkaliye, Kantin, ve her nevi ticari ürünler satanlar..

  * Güzellik & Kozmetik salonları, Kuaförler & Berberler Perakende ve Bu tip toptan ürünler satanlar..

  * Eczaneler, Toptan satış yapan ecza depoları, ve benzeri toptan ürünler satanlar..

  * Kozmetik & Temizlik ve Kişisel Bakım ürünleri, Perakende ve Toptan satanlar..

  * Çay ocağı, Çay Bahçeleri, Kahvehane, Lokal, Dernek, ve benzeri işletmeler..

  * Kuruyemiş, Şekerleme ve Pastane ürünleri satanlar..

  * Tüm Resmi, Tüzel, Şahsi Kurum, Kuruluş ve İşletmeler..

  * Kişisel deneyimli, satış temsilciliği başarısı olan ve yeni girişimciler..


  Toptan ürün alımı Bayilik, Dropshipping ve XML talepleriniz için öncelikle Tamamen ÜCRETSİZ! Bayii kaydınızı Aşağıdaki linke tıklayıp oluşturmanız gerekmektedir!
  https://www.LokmanAVM.com/bayi-basvuru-sayfasi
  Toptan alım yapan Bayi esnaf müşterilerimizin yararına aşağıdaki bayilik işlemleri tamamlamadan, Maalesef Ürün Toptan Fiyat Bilgisini paylaşamıyoruz!
  Bayi kaydınızı oluşturduktan sonra, gerekli incelememizi yapıp uygun gün mesai saatlerinde size geri dönüş yapacağız.

  XML Entegrasyon ve XML Bayilik:
  ► https://www.LokmanAVM.com/xml-entegrasyon  ◄
  XML Entegrasyon ve XML Bayilik ön bilgilendirmeleri için tıklayınız.

  Bayilerimize Çok Önemli Bilgilendirmeler:
  https://www.LokmanAVM.com/bayilerimize-cok-onemli-bilgilendirmeler
  Bayilerimize Çok Önemli Bilgilendirmeler bilgilendirmeler için tıklayınız!

  Bayi Müşterimiz olmak Tamamen "Ücretsizdir"! Marka bedeli veya kullanım hakkı gibi benzeri hiçbir ücret ödemesi yoktur! Bayilik sistemimiz tamamen siz bayi müşterilerimizin kazançlı olduğu bir ortamdır. Firma olarak bize faydası, depolarımızdaki mal sirkülasyonunu sağlamaktan başka yok denecek kadar çok azdır. Bilginize

  Mağazamız LokmanAVM.com ile, Sizde bizimle çalışmak istiyorsanız, ticari kariyerinizi ispatlayan belge (vergi levhası, oda kaydı vb.) veya şahsen bilgileriniz ile öncelikle "Bayilik Başvuru Sayfası" ile irtibata geçiniz. Tüm çalışanlara hayırlı rızk ve başarılar dileriz.

 • V. B. 14/05/2021 20:01:50

  Merhaba, themra 20 koli 240 gr. 10 koli 40 gr. Etiketsiz kutusuz ürün istiyoruz. (V. B. - 14.05.2021 - Türkiye)

  Cevap

  Merhaba V. B. beyefendi, Themra markalı ürünlerimiz üretim fabrikasından aracısız direkt olarak LokmanAVM firmamıza ulaştığı gibi tarafınıza gönderim yapılabilir. Themra marka ürünlerimiz Yüzde 100 orjinal ve faturalıdır. Siparişleriniz tarafınıza ulaştıktan sonra tercihen etiket ve kutularını kendiniz sökebilirsiniz. Sipariş güvenliği açısında bizim tarafımızdan bu işlem yapılamaz. Bilginize.
  Themra ürün ( https://www.lokmanavm.com/themra ) siparişleriniz için linke tıklayınız.
  Themra marka ürün Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Themra Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • K. Ö. 14/05/2021 16:39:51

  Merhaba Themra Epimedyumlu Macun 240 gr alacağım sizin siteden ilk defa sipariş vereceğim ama ürün orjinal mi acaba? birde ne zaman kargo olur? (K. Ö. - 14.05.2021 - Türkiye)

  Cevap

  Merhabalar K. Ö. beyefendi, Themra markalı ürünlerimiz üretim fabrikasında aracısız direkt olarak LokmanAVM firmamıza ulaştırılmaKtadır. Themra marka ürünlerimiz Yüzde 100 orjinal ve faturalıdır. Themra marka satışdaki ürünlerimiz hakkında zerre kadar şüpheniz olmasın. Ayrıca Themra üretici firmasını arayıp LokmanAVM Firmamızı sorup teyit alabilirsiniz ( https://www.lokmanavm.com/themra ).

  LokmanAVM Kargo Yolculuğu ve Teslim Süreci: ( https://www.lokmanavm.com/export )
  LokmanAVM Hızlı Kargo: Siparişleriniz mesai saatleri içinde aynı gün kargoya verilir. TÜRKİYE (Yurtiçi) gönderi kargolarınız, ortalama en geç 1-2 iş günü içersinde elinize ulaşır. Uzak mesafelerde 2-3 iş günü içersinde elinize ulaşır. "Kargo Takibi" servisimizden siparişlerinizi anlık detaylı olarak takip edebilirsiniz. YURTDIŞI (Export) siparişlerinizde, Teslim edilecek Ülkeye göre, Teslimat günü süresinde değişikliler olmaktadır. Her ülke için ortalama teslimat süresi ilgili sayfamız da ( https://www.lokmanavm.com/export ) detaylı olarak anlatılmıştır.
  Kargo Yolculuğu ve Teslim Süreci:
  Kargo firmasına Mesai saatlerinde sabah 08:00 den akşam 18:00 e kadar teslim ettiğimiz tüm kargolar, gönderim şubesinde işleme alınır. Kargo firmasının nakliye kamyonu ile 19:00 da Kargo dağıtım toplama bölgesine ulaşmak üzere yola çıkar. Gece yolculuğu devam eden kargolar ortalama ertesi sabah dağıtım bölgesinin şubesine ulaşmış olur. Kargolar Şubedeki sıralama ve yoğunluğa göre dağıtıcı personel tarafından alıcısına teslim edilmek üzere zimmetlenir. Kargo Personeli alıcısına ulaştırmak için dağıtıma çıkar. Alıcısına ulaştığında kargo teslim edilir. Teslimat adresi uzak bölgelerde +1 gün daha eklenebilir.
  Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, hayırlı olmasını dileriz.

 • Mehmet Arslan 13/05/2021 22:30:26

  Hesap kartım ile alışveriş yapmak istiyorum onay vermedi sistem sorun nedir (Mehmet Arslan - 13.05.2021 - Türkiye)

  Cevap

  Merhaba Mehmet Arslan beyefendi, sitemizden alışverişlerinizde Alması Kolay Ödemesi Kolay ( https://www.lokmanavm.com/odeme-yontemleri ) tüm ödeme sistemleri Yüzde100 güvenli olarak kullanılabilmektedir. Kart işlemlerinde 3D tam güvenlik sistemi kullanmaktayız. Kartınızın bağlı olduğu tanımlı telefon numaranızın bankanızdan onaylanmış ve internet kullanımına açık olması gerekmektedir. Banka güvenli işlemlerinizi tamamladıktan sonra tekrar deneyebilirsiniz veya diğer ödeme yöntemlerimizi seçebilirsiniz.
  LokmanAVM Alması Kolay Ödemesi Kolay Yöntemlerimiz: + Kapıda Ödeme NAKİT veya KREDİ KARTLI:
  Sipariş ürünleriniz ulaşıp, Kargo görevlisi ile tarafınıza teslim edilirken, ürün bedeli ve kargo ücretlendirmesi dahil olan fatura toplamı ödemenizi Kargo görevlisine "Nakit" veya "Kredi Kartınız" ile tek çekim "Komisyonsuz - Faizsiz" olarak ödeyebileceğiniz yöntemlerdir.

  + Kredi Kartlı Ödeme:
  Mağazamız LokmanAVM.com dan tüm alışverişleriniz "SSL (Secure Socket Layer) sertifikası" garantisi altındadır. "SSL Sertifikalı Güvenli Şifreli HTTPS Protokolü" ile tüm bilgi işlemleriniz sağlanır. Bu sayede üyemiz ziyaretçi ve sunucu arasındaki bilgiler "Kriptolu Şifreli" olarak paketlenir ve ancak kullanıcı browserı veya sunucu tarafından çözülür. Böylelikle kullanıcı tarafından sunucuya gönderilecek önemli bilgiler, Kredi Kartı, Üye Bilgileri, Satın almış olduğu ürünler vs. sunucuya ulaşıncaya kadar geçeceği network sistemlerinden okunamaz veya alınamaz.!
  Mağazamızdan Kredi Kartlı Alışverişleriniz ilgili bilgiler sitemizden bağımsız olarak "RAPİD SSL CA (Secure Socket Layer) Sertifikası ile 128-bit Şifrelenip" bankalara sorgulanmak üzere ulaşır. Bu bilgiler direkt olarak bankaların sunucularından geçtiği için hiçbir şekilde tarafımızca Görüntülenemez Kayıt Edilemez Kullanılamaz.
  Kredi Kartlı İşlemleriniz için, Tüm Kredi Kartları Tek Çekim işlemleri için ve Maximum Kart ile World Kart işlemleri için Bankalarımıza herhangi bir ''Komisyon-Faiz-Vade Farkı" ödemesi yapılmamaktadır. Bonus Garanti, Axess Akbank, HalkCard Paraf, Cardfinans ve Bankasya AsyaCard ödemeli işlemleri iPara ödeme sistemi üzerinden gerçekleştirilmektedir. Multinet iPara şirketi ödeme hizmetine karşılık olarak belirli yüzde (% +) Oranda hizmet bedeli almaktadır. Bu bedel iPara hizmeti kullanımına karşılık alınan bir bedeldir. Kredi kartı hesap bildirim cetvelinizde ödemeniz firmamızın ticari ünvanı olan WWW.LOKMANAVM.COM adına tahsil edilmiş olarak görünecektir. Müşterilerimizin Güvenliği ve Hukuki Yasal süreç olarak hangi Ip'den işlem yapmış olduğunuz kayıt altına alınmıştır. Kredi kartı ile ilgili bir usulsüz işlem gerçekleştirilmesi durumunda bu bilgi kullanılacaktır.

  + Havale, Eft, Western Union, Posta Çeki:
  Sipariş ürünlerinizin ödemesini Havale/Eft ve Posta Çeki ile yapabilirsiniz. Havale/Eft ve Posta Çeki, ödemelerinizi yapabileceğiniz hesap kayıtlarımız ve Havale/Eft & Posta Çeki bildirimi için "Havale Bildirim Formumuz"dan veya "İletişim" sayfamıza tıklayınız. (Not: Şayet "İnternet Bankacılığı" kullanmıyor iseniz veya düşük masraflı havale/eft anlaşmalı bankanız mevcut değil ise Posta Çeki hesabımıza havale yapmanız siz değerli müşterilerimiz için daha az havale masraflı olarak uygun olacaktır.)

  + Paypal ile Öde:
  Siparişlerinizi güvenilir online ödeme sistemi Paypal üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Paypal online ödeme sisteminde, Paypal şirketi ödeme hizmetine karşılık olarak belirli yüzde (% +) Oranda hizmet bedeli almaktadır. Bu bedel Paypal hizmeti kullanımına karşılık alınan bir bedeldir.
  Değerli müşterilerimiz, 06.06.2016 tarihinden itibaren Paypal Türkiye'de faaliyet gösteremeyeceğini açıklayan ödeme kuruluşuna ait paypal ödeme sistemi, Türkiye'deki müşterilerimiz için pasif hale getirilmiştir. Ancak firmanın Türkiye'den gerekli izinleri alarak tekrar aktif faaliyet göstermesi durumunda PayPal ödeme sistemi etkinleştirilecektir.

  + Online Ödeme (Cariden Ödeme & Parçalı Ödeme) Modülü:
  Parçalı Cariden Ödeme & Online Ödeme Modülümüz ile ister Perakende ister Toptan Satış Bayii üyelerimiz faydalanabilirler. Cariden Parçalı ödemeli tahsilat dökümlerini ve ödemelerini "Hesabım" yönetim panelinde bulunan ödeme seçenekleri arasında kullanabilecekleri bir hizmetimizdir. Mağazamız LokmaAVM.com sistemimizde yer alan banka poslarımıza entegre olarak ister taksitli isterseniz tek çekim Cariden Parçalı Ödeme gerçekleştirebilirsiniz.
  İsterseniz Havale/Eft şeklindeki ödemelerinizi Cari Ödeme Tablonuza yansıtabilirsiniz.
  Kredi Kartınızın Limiti mi yetersiz? Üzülmeyin! Parçalı Cariden Ödeme Sistemimiz tam size göredir.
  Diyelim ki kredi kartınızın limiti almak istediğiniz ürüne yetersiz geliyor. Parçalı Cariden ödeme sistemi ile çok kolay bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Ödemelerinizi birden çok Kredi Kartınız ile yapabilir, Oluşan Cari miktarınız ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
  Ayrıca Havale/Eft ödemelerinizi Cari tablosuna yansıtabilir, siparişlerinizde kullanabilirsiniz.
  Gerekli hallerde Bizimle iletişime geçebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için lütfen 009 (0224) 773 40 41 nolu telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.
  Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • M. N. M. 08/05/2021 19:58:32

  MERHABA, LÜTFEN LK.... no'lu siparişin kutu içeriği ve fatura DIŞARIDAN görünmeyecek ve okunamayacak şekilde hazırlar mısınız ? (M. N. M. - 08.05.2021 - Süleymanpaşa, Tekirdağ, Türkiye)

  Cevap

  Merhaba, M. N. M. beyefendi, Gizlilik konusunda hiç endişeniz olmasın.
  LokmanAVM Güvenlik ve Gizlilik Esaslarımız:
  Satın almış olduğunuz ürünlerin tamamı; sitemiz içerİsinde ve Kargo ulaşımında "En Üst Gizlilik Esaslarımız" ile korunmaktadır. Siparişleriniz size ulaşana kadar "Koli Yapılandırması, Paketleme" ve "Fatura Yazılımı" "Sipariş Ürünlerinizin İçeriği" hiçbir şekilde belli olmayacak şekildedir.
  Güvenlik ve Gizlilik sayfamızdan ( https://www.lokmanavm.com/gizlilik-guvenlik ) detaylı inceleyebilirsiniz.
  Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Her zaman bekleriz. Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Sadık Sinan 08/05/2021 18:27:49

  İlginize çok teşekkür ederim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. (Sadık Sinan - 08.05.2021 - Bursa)

  Cevap

  Merhaba Sadık Sinan beyefendi, www.LokmanAVM.com için olumlu güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Siz değerli müşterilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimiz de fikir sahibi olmaktadırlar.
  Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Her zaman bekleriz. Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Aysu Uzsayılır 04/05/2021 00:55:32

  Merhaba, sitenizden boraks aldım, ayak mantarı için nasıl kullanabiliriz, teşekkürler. (Aysu Uzsayılır - 04.05.2021 - Türkiye)

  Cevap

  Merhaba Aysu Uzsayılır hanımefendi,
  Öğütülmüş Saf Boraks Sodyum Tuzu Beyaz Borax 100 Gr: ( https://www.lokmanavm.com/ogutulmus-saf-boraks-sodyum-tuzu-beyaz-borax-100-gr )
  Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

  T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
  Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

  Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel droglar'ın Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.
  Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • HÜSEYİN AVNİ ÜSTER 21/04/2021 13:51:23

  LK..... NOLU SİPARİŞİMİZ EBE GÜMECİNİN YENİ MAHSÜL OLMASINI RİCA EDİYORUZ. (HÜSEYİN AVNİ ÜSTER - 21.04.2021 - Türkiye)

  Cevap

  Merhaba HÜSEYİN AVNİ ÜSTER beyefendi, Ebegümeci ( https://www.lokmanavm.com/ebegumeci ) ve diğer tüm ürünlerimiz sezon ve mahsül durumuna göre tazedir, Bilginize.
  Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Gamze ÜNCÜ 18/04/2021 23:19:03

  Merhaba, Lapitak ayak bakım ve topuk bakım kremi varmı elinizde? 100 er adet lazim. Teşekkür ederim. (Gamze ÜNCÜ - 18.04.2021 - Türkiye)

  Cevap

  Merhabalar Gamze ÜNCÜ hanımefendi,
  Lapitak marka ürünleri ( https://www.lokmanavm.com/lapitak ) şuanda stoklarımızda bulunmamaktadır. İlgili ürünlerden gelince haber butonu ile takibe alabilirsiniz.
  Ayrıca; Toptan ürün alımı Bayilik, Dropshipping ve XML talepleriniz için öncelikle Tamamen ÜCRETSİZ! Bayii kaydınızı Aşağıdaki linke tıklayıp oluşturmanız gerekmektedir!
  https://www.LokmanAVM.com/bayi-basvuru-sayfasi
  Toptan alım yapan Bayi esnaf müşterilerimizin yararına aşağıdaki bayilik işlemleri tamamlamadan, Maalesef Ürün Toptan Fiyat Bilgisini paylaşamıyoruz!
  Bayi kaydınızı oluşturduktan sonra, gerekli incelememizi yapıp uygun gün mesai saatlerinde size geri dönüş yapacağız.

  XML Entegrasyon ve XML Bayilik:
  https://www.LokmanAVM.com/xml-entegrasyon
  XML Entegrasyon ve XML Bayilik ön bilgilendirmeleri için tıklayınız.

  Bayilerimize Çok Önemli Bilgilendirmeler:
  https://www.LokmanAVM.com/bayilerimize-cok-onemli-bilgilendirmeler
  Bayilerimize Çok Önemli Bilgilendirmeler bilgilendirmeler için tıklayınız!

  Bayi Müşterimiz olmak Tamamen "Ücretsizdir"! Marka bedeli veya kullanım hakkı gibi benzeri hiçbir ücret ödemesi yoktur! Bayilik sistemimiz tamamen siz bayi müşterilerimizin kazançlı olduğu bir ortamdır. Firma olarak bize faydası, depolarımızdaki mal sirkülasyonunu sağlamaktan başka yok denecek kadar çok azdır.

  Anlayışınız için Teşekkür eder, iyi çalışmalar, hayırlı işler dileriz.

  www.LokmanAVM.com – Yönetim

  Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, hayırlı olmasını dileriz.

 • Dilek Katar 08/04/2021 10:11:01

  Merhabalar safra kesesi ameliyatı olup safra kesesini aldıran biri hhs a1 kullanabilir mi bir ditenin yorumlarına denk geldim de zayıflama ürünleri satan safra kesesi olmayanların ürünlerini kullanamayacağını yazmışlar hhs a1 için böyle birşey söz konusu mu acaba? (Dilek Katar - 08.04.2021 - Türkiye)

  Cevap

  Merhaba Dilek Katar hanımefendi,
  A+1 Bitkisel 30 Kapsül ürünü için ( https://www.lokmanavm.com/a-1-bitkisel-30-kapsul ) malesef endikasyon vb bilgisi paylaşamıyoruz. Bu konularda doktorunuza danışmanız gerekmektedir.
  Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

  T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
  Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

  Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel droglar'ın Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır. Bilginize.
  Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, hayırlı olmasını dileriz.

Toplam 462 mesaj var.
1 2 3 4 5 .... 45 46 47

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.