LokmanAVM
sadsad x
asdasd

Değerli ziyaretçilerimiz; Ziyaretçi Defteri kısımda görmüş olduğunuz yorumlar, sitemize üye olan alışveriş yapan veya gözlemlemleyip bilgilerini paylaşan üye, bayi ve tüm ziyaretçilerimizin yorumlardır. Sitemizin üye, bayi müşteri ve üyeliksiz ziyaretçilerinin deneyim ve kullanımı hakkındaki yorumları, müşteri hizmetleri yorumları, kargo ve kargolama hakkındaki yorumları, ürünler hakkındaki yorumları bulunmaktadır. Siz değerli site ziyaretçilerimizin fikir sahibi olabilmasinde büyük önem arz etmekte olduğunu bilerek, tüm hassasiyetimiz ile Ziyaretçi Defteri kısımda yayınlamaktayız. Site mağazamız www.LokmanAVM.com 'u ziyaretlerinizde tercih ettiğiniz için teşekkür eder, her zaman bekler ve Keyifli alışverişler dileriz.

Ziyaretçi Defteri (Sayfa 3)
 • Ömer ülger 19/10/2019 19:38:17

  Kargo ücreti varmi? (Ömer Ülger - 19.10.2019 - Türkiye)

  Cevap

  Merhaba Ömer Ülger Beyefendi,
  Ödeme Sipariş Teslimat Kargo Takip sayfamızdan ( https://www.lokmanavm.com/teslimat-kosullari.shtm ) detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Kargo Bedava kampanyalarımız bulunmaktadır. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih edeceğiniz için şimdiden teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • nusret gumus 19/10/2019 17:06:53

  Merhabalar, Kargo desi ücretlerini mail olarak gönderebilir misiniz ? (Nusret Gümüş - 19.10.2019 - Türkiye)

  Cevap

  Merhaba Nusret Gümüş,
  - Kargo Ücretlendirilmesi Hakkında: Mağazamız LokmanAVM.com müşterilerimize alışverişi tamamlarken seçenek olarak sunduğu tüm kargo firmaları ile indirimli olarak anlaşmalıdır. Site içersinde sergilenen tüm ürünlerin brüt kg./ds. oranları ayrı ayrı kayıt edilmektedir. Siparişlerinizdeki tüm ürünlerinizin ağırlığı (kg/ds oranları), sistemimiz tarafından ayrı ayrı toplanarak otomatik indirimli kargo fiyatlandırması hesaplanmaktadır. Böylece her ürüne ayrı ayrı artı sabit kargo ücreti ödemezsiniz. Tüm siparişlerinizin toplam ağırlığı (kg/ds) üzerinden uygun fiyat ile kargo ödemesi yapmış olursunuz. ( Daha detaylı bilgi için Linke tıklayınız https://www.lokmanavm.com/teslimat-kosullari.shtm )
  - Kargo Yolculuğu ve Teslim Süreci: Kargo firmasına Mesai saatlerinde sabah 08:00 den akşam 18:00 e kadar teslim ettiğimiz tüm kargolar, gönderim şubesinde işleme alınır. Kargo firmasının nakliye kamyonu ile 19:00 da Kargo dağıtım toplama bölgesine ulaşmak üzere yola çıkar. Gece yolculuğu devam eden kargolar ortalama ertesi sabah dağıtım bölgesinin şubesine ulaşmış olur. Kargolar Şubedeki sıralama ve yoğunluğa göre dağıtıcı personel tarafından alıcısına teslim edilmek üzere zimmetlenir. Kargo Personeli alıcısına ulaştırmak için dağıtıma çıkar. Alıcısına ulaştığında kargo teslim edilir. Teslimat adresi uzak bölgelerde +1 gün daha eklenebilir.
  Toptan Alışverişlerinizde bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür eder, hayırlı ve keyifli alışverişler dileriz.

 • Nesrin İnci Tamak 19/10/2019 14:35:28

  Güzel Bir Site Olmuş fiyatlarda çok uygun tavsiye ederim (Nesrin İnci Tamak - 19.10.2019 - Türkiye)

  Cevap

  Merhabalar Nesrin İnci Tamak, www.LokmanAVM.com sitemiz hakkındaki olumlu güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman bekleriz. www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, teşekkür ederiz efendim.
  Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Yeliz koksal 18/10/2019 18:13:11

  Mrb hindibal nutri.kahveyi.almanyayada yoliomusunuz ve kapida ödeme oluomu pakin.tanesi kax euro.olarak be kadara gelio simsiden tskler (Yeliz Koksal - 18.10.2019 - Almanya)

  Cevap

  Merhabalar Yeliz Koksal, evet Almanya (germany) yurtdışı gönderisi yapmaktayız. Malesef şuanda yurtdışı kapıda ödeme yok. Yurtdışı ürün siparişlerinizi Teslimat Adres doğruluğu ve Ödeme Yöntemleri için internet sitemizden siz oluşturmalısınız.
  Hızlı Kargo: Siparişleriniz mesai saatleri içinde aynı gün kargoya verilir. TÜRKİYE (Yurtiçi) gönderi kargolarınız, ortalama en geç 1-2 iş günü içersinde elinize ulaşır. Uzak mesafelerde 2-3 iş günü içersinde elinize ulaşır. "Kargo Takibi" servisimizden siparişlerinizi anlık detaylı olarak takip edebilirsiniz. YURTDIŞI (Export) siparişlerinizde, Teslim edilecek Ülkeye göre, Teslimat günü süresinde değişikliler olmaktadır. Her ülke için ortalama teslimat süresi export sayfamızda ( https://www.lokmanavm.com/export ) detaylı olarak anlatılmıştır.
  Yurtdışı (Almanya - Germany) Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com Sitemizi tercih ettiğiniz için tekrar teşekkür eder,Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Narin Ecem 18/10/2019 17:14:53

  Gerçekten Güzel bir hizmet olmuş başarılarınızın devamını dilerim. (Narin Ecem - 18.10.2019 - Türkiye)

  Cevap

  Merhabalar Narin Ecem, www.LokmanAVM.com sitemiz hakkındaki olumlu güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman bekleriz. www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, teşekkür ederiz efendim.
  Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • raşit öcal 11/10/2019 12:17:42

  merhaba
  xml bayiliği yapmak istiyorum bu konu hakkında yardımcı olabilirmisiniz.. (Raşit Öcal - 111.10.2019 - Türkiye)

  Cevap

  Merhabalar Raşit Öcal Beyefendi,
  BAYİLİK TALEBi!
  Toptan ürün alımı Bayilik, Dropshipping ve XML talepleriniz için öncelikle Tamamen ÜCRETSİZ! Bayii kaydınızı Aşağıdaki linke tıklayıp oluşturmanız gerekmektedir!
  https://www.LokmanAVM.com/bayi-basvuru-sayfasi
  Toptan alım yapan Bayi esnaf müşterilerimizin yararına aşağıdaki bayilik işlemleri tamamlamadan, Maalesef Ürün Toptan Fiyat Bilgisini paylaşamıyoruz!
  Bayi kaydınızı oluşturduktan sonra, gerekli incelememizi yapıp uygun gün mesai saatlerinde size geri dönüş yapacağız.

  XML Entegrasyon ve XML Bayilik:
  https://www.LokmanAVM.com/xml-entegrasyon
  XML Entegrasyon ve XML Bayilik ön bilgilendirmeleri için tıklayınız.

  Bayilerimize Çok Önemli Bilgilendirmeler:
  https://www.LokmanAVM.com/bayilerimize-cok-onemli-bilgilendirmeler
  Bayilerimize Çok Önemli Bilgilendirmeler bilgilendirmeler için tıklayınız!

  Bayi Müşterimiz olmak Tamamen "Ücretsizdir"! Marka bedeli veya kullanım hakkı gibi benzeri hiçbir ücret ödemesi yoktur! Bayilik sistemimiz tamamen siz bayi müşterilerimizin kazançlı olduğu bir ortamdır. Firma olarak bize faydası, depolarımızdaki mal sirkülasyonunu sağlamaktan başka yok denecek kadar çok azdır.

  Anlayışınız için Teşekkür eder, iyi çalışmalar, hayırlı işler dileriz.

  www.LokmanAVM.com – Yönetim

  Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, hayırlı olmasını dileriz.

 • ibrahim acar 09/10/2019 15:57:16

  En son verdiğim siparişin paketlenmesi berbattı. İade edecektim paketi üstünde ayak izi vardı. Bereket diş macunları zarar görmemiş. Sorun paketlemedemi yoksa kargo şirketindemi bilmiyorum ama bir daha böyle gelirse iade edeceğim bilginiz olsun (İbrahim Acar - 09.10.2019 - Türkiye)

  Cevap

  Merhaba İbrahim Acar Beyefendi,
  Kargodan kaynaklı oluşan bu durum için kusura bakmayınız. Kargo firmasına gerekli uyarılar ve şikayet tarafımızdan yapılmıştır. Bir daha ki siparişinizde de böyle bir durum oluşmaması için tüm uyarılar ve bilgilendirmeler kesinlikle yapılcaktır.
  Anlayışınız için ve Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • jale kefir 06/09/2019 23:09:12

  Çok beğendiğim ürünleri burda bulmanın sevincini yaşıyorum. ürünlerin kalitesi ve ilgi alakanızdan dolayı teşekkür ederim.

  Cevap

  Merhabalar Jale Kefir, bizde aradığınız ürünleri bulmanıza sevindik.
  Alışveriş deneyimi bilgi paylaşımlarınız için biz Teşekkür ederiz. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sağlayabilmek için çalışmaktayız. Olumlu yorumlarınız ile www.LokmanAVM.com Sitemiz hakkındaki güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederiz. Gerçek www.LokmanAVM.com müşterileri yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olabilmektedirler. Çok teşekkür ederiz efendim.Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com Sitemizi tercih ettiğiniz için tekrar teşekkür eder,Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Alperen Esmer 06/09/2019 22:12:37

  Geçenlerde epimedyumlu macun sipariş ettim, hemen ürünüm geldi. Bugün tekrar sipariş verdim, teşekkür ederim Lokmanavm.. kargo hızlı ürünler kaliteli tavsiye ederim. (Alperen Esmer - 06.09.2019 - Türkiye)

  Cevap

  Merhabalar Alperen Esmer, Siz değerli müşterilerimize en kaliteli ürünleri ve hizmeti sağlayabilmek için buradayız. Değerli yorumlarınız ve www.LokmanAVM.com Sitemiz hakkındaki güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederiz. Sizlerin www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olabilmektedirler. Çok teşekkür ederiz efendim.Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com Sitemizi tercih ettiğiniz için tekrar teşekkür eder,Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Nazire gedik 04/09/2019 23:13:58

  Alman tasi siparisi versem Amerika’ya gonderiyor musunuz, bilgi verir misiniz (Nazire Gedik - 04.09.2019 - Amerika Birleşik Devletleri ABD)

  Cevap

  Merhabalar Nazire Gedik, evet Amerika Birleşik Devletleri (ABD) yurtdışı gönderisi yapmaktayız. Yurtdışı ürün siparişlerinizi Teslimat Adres doğruluğu ve Ödeme Yöntemleri için internet sitemizden siz oluşturmalısınız.
  Hızlı Kargo: Siparişleriniz mesai saatleri içinde aynı gün kargoya verilir. TÜRKİYE (Yurtiçi) gönderi kargolarınız, ortalama en geç 1-2 iş günü içersinde elinize ulaşır. Uzak mesafelerde 2-3 iş günü içersinde elinize ulaşır. "Kargo Takibi" servisimizden siparişlerinizi anlık detaylı olarak takip edebilirsiniz. YURTDIŞI (Export) siparişlerinizde, Teslim edilecek Ülkeye göre, Teslimat günü süresinde değişikliler olmaktadır. Her ülke için ortalama teslimat süresi export sayfamızda ( https://www.lokmanavm.com/export ) detaylı olarak anlatılmıştır.
  Yurtdışı (Amerika Birleşik Devletleri ABD) Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com Sitemizi tercih ettiğiniz için tekrar teşekkür eder,Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

Toplam 353 mesaj var.
1 2 3 4 5 .... 34 35 36

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.