LokmanAVM
sadsad x
asdasd

Değerli ziyaretçilerimiz; Ziyaretçi Defteri kısımda görmüş olduğunuz yorumlar, sitemize üye olan alışveriş yapan veya gözlemlemleyip bilgilerini paylaşan üye, bayi ve tüm ziyaretçilerimizin yorumlardır. Sitemizin üye, bayi müşteri ve üyeliksiz ziyaretçilerinin deneyim ve kullanımı hakkındaki yorumları, müşteri hizmetleri yorumları, kargo ve kargolama hakkındaki yorumları, ürünler hakkındaki yorumları bulunmaktadır. Siz değerli site ziyaretçilerimizin fikir sahibi olabilmasinde büyük önem arz etmekte olduğunu bilerek, tüm hassasiyetimiz ile Ziyaretçi Defteri kısımda yayınlamaktayız. Site mağazamız www.LokmanAVM.com 'u ziyaretlerinizde tercih ettiğiniz için teşekkür eder, her zaman bekler ve Keyifli alışverişler dileriz.

Ziyaretçi Defteri (Sayfa 3)
 • yusuf 15/02/2019 16:14:10

  Siteniz çok guzel lokmanavm. harika başarılarınızın devamını dilerim. herşey önce kalite oda siz bu site ne ararsan var teşekkuler lokmanavm (Yusuf - 15.02.2019 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba Yusuf Bey, www.LokmanAVM.com sitemizin hakkındaki olumlu düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman sitemize bekleriz. Sitemiz www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, teşekkür ederiz efendim. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • serdar tetik 15/02/2019 09:21:14

  iyi bir firma iyi bir ürün kategorisi mevcut. Çok memnun kalacağınız faydalı. çok iyi ürünlerdir. teşekkürler lokmanavm (Serdar Tetik - 15.02.2019 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba Serdar Tetik, Sitemiz www.LokmanAVM.com hakkındaki olumlu Güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize en iyi hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman sitemize bekleriz. Sitemiz www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar,teşekkür ederiz efendim. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • furkan kaya 14/02/2019 20:37:00

  Site tasarımı gayet hoş ve güzel ürünler deseniz çeşit çeşit tebrik ediyorum gönül rahatlığı ile tavsiye ederim (Furkan Kaya - 14.02.2019 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba Furkan Kaya, www.LokmanAVM.com hakkındaki güzel olumlu düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman sitemize bekleriz. Sitemiz www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, teşekkür ederiz efendim. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Ahmet ahmet 12/02/2019 22:04:42

  Mükemmel bir satış mağazası. Teşekkürler lokmanavm.. (Ahmet - 12.02.2019 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba Ahmet bey,www.LokmanAVM.com sitemiz hakkındaki güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman sitemize bekleriz. Sitemiz www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, teşekkür ederiz efendim. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Furkan Kaya 12/02/2019 19:03:41

  Aktar ürünlerinden tutunda tüm doğal malzemelere kadar her şey lokmanavm de var. sipariş ettiğim ürün hızlı kargo ve mükemmel paketleme ile evime ulaştı teşekkür ederim lokmanavm. (Furkan Kaya - 12.02.2019 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba Furkan Kaya, www.LokmanAVM.com sitemiz hakkındaki güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Siz müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman LokmanAVM sitemize bekleriz. Siz www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, teşekkür ederiz efendim. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Yeşim Belli 11/02/2019 10:53:15

  Site gayet güzel kontrol ettim ürünler olsun güncel ve kaliteli Lokmanavm yi tavsiye ederim. (Yeşim Belli - 11.02.2019 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba Yeşim Belli, www.LokmanAVM.com sitemiz hakkındaki güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman sitemize bekleriz. Sitemiz www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, teşekkür ederiz efendim. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Mehmet Bozkurt 11/02/2019 10:44:54

  Merhabalar, sitenizin tasarımını ve içeriği çok hoşuma gitti özellikle doğal ürünler kategorisi çok iyi olmuş. Bol satışlar (Mehmet Bozkurt - 11.02.2019 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba Mehmet Bozkurt, www.LokmanAVM.com hakkındaki güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Sizinde belirttiğiniz üzere bitkisel doğal ürünler kategorimize ( https://www.lokmanavm.com/bitkisel-urunler ) özel imtimam göstermekteyiz. Tüm müşterilerimize en iyi hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman sitemize bekleriz. Sitemiz www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar,teşekkür ederiz efendim. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • mustafa şahin 10/02/2019 18:52:16

  gayet ilgili ve başarılı bir satış mağazası (Mustafa Şahin - 10.02.2019 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba Mustafa Şahin, www.LokmanAVM.com hakkındaki güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman sitemize bekleriz. Sitemiz www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, teşekkür ederiz efendim. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • muzaffer hakkı 10/02/2019 18:13:28

  Ürün yelpazesi geniş farklı bir alışveriş deneyimi elde edeceğiniz bir yer. (Muzaffer Hakkı - 10.02.2019 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba Muzaffer Hakkı, www.LokmanAVM.com sitemizin hakkındaki olumlu düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman sitemize bekleriz. Sitemiz www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, teşekkür ederiz efendim. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • onur özdemir 10/02/2019 16:05:14

  lokman hekim denilince akla gelen tüm ürünleri bulabileceğiniz bir yer tavsiye ederim :) (Onur Özdemir - 10.02.2019 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba Onur Özdemir, www.LokmanAVM.com hakkındaki olumlu düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman sitemize bekleriz. Sitemiz www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, teşekkür ederiz efendim. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

Toplam 308 mesaj var.
1 2 3 4 5 .... 29 30 31

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.