Facebook
sadsad x
asdasd

Değerli ziyaretçilerimiz; Ziyaretçi Defteri kısımda görmüş olduğunuz yorumlar, sitemize üye olan alışveriş yapan veya gözlemlemleyip bilgilerini paylaşan üye, bayi ve tüm ziyaretçilerimizin yorumlardır. Sitemizin üye, bayi müşteri ve üyeliksiz ziyaretçilerinin deneyim ve kullanımı hakkındaki yorumları, müşteri hizmetleri yorumları, kargo ve kargolama hakkındaki yorumları, ürünler hakkındaki yorumları bulunmaktadır. Siz değerli site ziyaretçilerimizin fikir sahibi olabilmasinde büyük önem arz etmekte olduğunu bilerek, tüm hassasiyetimiz ile Ziyaretçi Defteri kısımda yayınlamaktayız. Site mağazamız www.LokmanAVM.com 'u ziyaretlerinizde tercih ettiğiniz için teşekkür eder, her zaman bekler ve Keyifli alışverişler dileriz.

Ziyaretçi Defteri (Sayfa 3)
 • Heft Reng 17/11/2019 17:05:17

  Güzel bir site lokmanavm. (Vedat Çağlak - 17.11.2019 - Türkiye)

  Cevap

  Merhabalar Vedat Çağlak, Alışveriş deneyimi bilgi paylaşımlarınız için Teşekkür ederiz. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sağlayabilmek için çalışmaktayız. Olumlu yorumlarınız ile www.LokmanAVM.com Sitemiz hakkındaki güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederiz. Gerçek www.LokmanAVM.com müşterileri yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olabilmektedirler.
  Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com Sitemizi tercih ettiğiniz için tekrar teşekkür eder,Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • bitki dünyası 14/11/2019 17:18:32

  Merhaba iyi çalışmalar tiryak tarçınlı bitkisel karışımın kullanım amacını ve nasıl kullanıldığı hakkında kısa bilgi alabilirmiyim ( Bitki Dünyası - 14.11.2019 - Türkiye)

  Cevap

  Merhabalar Bitki Dünyası, Doğan Tiryak 50cc Kullanımı: Bir çay bardağı suya veya şekere 2-3 damla Tiryak damlatılarak kullanılması tavsiye edilir. ( https://www.lokmanavm.com/dogan-tiryak-50cc )
  Kullanım amacı ile alakalı bilgi paylaşımını malesef yapamıyoruz. Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

  T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
  Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız."

  Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu "Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği" ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel droglar'ın Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.
  Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, hayırlı olmasını dileriz.

 • ömer acar 13/11/2019 02:30:46

  lokmanavm gerçekten online satış yapan siteler arasında en kalitesi uzun süredir kullanıyorum ve herkese tavsiye ederim (Ömer Acar - 13.11.2019 - Türkiye)

  Cevap

  Merhabalar Ömer Acar, www.LokmanAVM.com sitemiz hakkındaki olumlu güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman bekleriz. www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, teşekkür ederiz efendim.
  Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Gül Tuğba Güngör 26/10/2019 19:05:42

  Senelerdir Lokmanavm den alışveriş yapıyorum ve Lokmanavm yi Herkese Tavsiye ederim. Hızlı güvenli teslimat ve kaliteli ürünler lokmanavmde. (Gül Tuğba Güngör - 26.10.2019 - Bursa, Türkiye)

  Cevap

  Merhabalar Gül Tuğba Güngör, www.LokmanAVM.com sitemiz hakkındaki olumlu güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman bekleriz. www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, teşekkür ederiz efendim.
  Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Ömer ülger 19/10/2019 19:38:17

  Kargo ücreti varmi? (Ömer Ülger - 19.10.2019 - Türkiye)

  Cevap

  Merhaba Ömer Ülger Beyefendi,
  Ödeme Sipariş Teslimat Kargo Takip sayfamızdan ( https://www.lokmanavm.com/teslimat-kosullari.shtm ) detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Kargo Bedava kampanyalarımız bulunmaktadır. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih edeceğiniz için şimdiden teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • nusret gumus 19/10/2019 17:06:53

  Merhabalar, Kargo desi ücretlerini mail olarak gönderebilir misiniz ? (Nusret Gümüş - 19.10.2019 - Türkiye)

  Cevap

  Merhaba Nusret Gümüş,
  - Kargo Ücretlendirilmesi Hakkında: Mağazamız LokmanAVM.com müşterilerimize alışverişi tamamlarken seçenek olarak sunduğu tüm kargo firmaları ile indirimli olarak anlaşmalıdır. Site içersinde sergilenen tüm ürünlerin brüt kg./ds. oranları ayrı ayrı kayıt edilmektedir. Siparişlerinizdeki tüm ürünlerinizin ağırlığı (kg/ds oranları), sistemimiz tarafından ayrı ayrı toplanarak otomatik indirimli kargo fiyatlandırması hesaplanmaktadır. Böylece her ürüne ayrı ayrı artı sabit kargo ücreti ödemezsiniz. Tüm siparişlerinizin toplam ağırlığı (kg/ds) üzerinden uygun fiyat ile kargo ödemesi yapmış olursunuz. ( Daha detaylı bilgi için Linke tıklayınız https://www.lokmanavm.com/teslimat-kosullari.shtm )
  - Kargo Yolculuğu ve Teslim Süreci: Kargo firmasına Mesai saatlerinde sabah 08:00 den akşam 18:00 e kadar teslim ettiğimiz tüm kargolar, gönderim şubesinde işleme alınır. Kargo firmasının nakliye kamyonu ile 19:00 da Kargo dağıtım toplama bölgesine ulaşmak üzere yola çıkar. Gece yolculuğu devam eden kargolar ortalama ertesi sabah dağıtım bölgesinin şubesine ulaşmış olur. Kargolar Şubedeki sıralama ve yoğunluğa göre dağıtıcı personel tarafından alıcısına teslim edilmek üzere zimmetlenir. Kargo Personeli alıcısına ulaştırmak için dağıtıma çıkar. Alıcısına ulaştığında kargo teslim edilir. Teslimat adresi uzak bölgelerde +1 gün daha eklenebilir.
  Toptan Alışverişlerinizde bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür eder, hayırlı ve keyifli alışverişler dileriz.

 • Nesrin İnci Tamak 19/10/2019 14:35:28

  Güzel Bir Site Olmuş fiyatlarda çok uygun tavsiye ederim (Nesrin İnci Tamak - 19.10.2019 - Türkiye)

  Cevap

  Merhabalar Nesrin İnci Tamak, www.LokmanAVM.com sitemiz hakkındaki olumlu güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman bekleriz. www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, teşekkür ederiz efendim.
  Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Yeliz koksal 18/10/2019 18:13:11

  Mrb hindibal nutri.kahveyi.almanyayada yoliomusunuz ve kapida ödeme oluomu pakin.tanesi kax euro.olarak be kadara gelio simsiden tskler (Yeliz Koksal - 18.10.2019 - Almanya)

  Cevap

  Merhabalar Yeliz Koksal, evet Almanya (germany) yurtdışı gönderisi yapmaktayız. Malesef şuanda yurtdışı kapıda ödeme yok. Yurtdışı ürün siparişlerinizi Teslimat Adres doğruluğu ve Ödeme Yöntemleri için internet sitemizden siz oluşturmalısınız.
  Hızlı Kargo: Siparişleriniz mesai saatleri içinde aynı gün kargoya verilir. TÜRKİYE (Yurtiçi) gönderi kargolarınız, ortalama en geç 1-2 iş günü içersinde elinize ulaşır. Uzak mesafelerde 2-3 iş günü içersinde elinize ulaşır. "Kargo Takibi" servisimizden siparişlerinizi anlık detaylı olarak takip edebilirsiniz. YURTDIŞI (Export) siparişlerinizde, Teslim edilecek Ülkeye göre, Teslimat günü süresinde değişikliler olmaktadır. Her ülke için ortalama teslimat süresi export sayfamızda ( https://www.lokmanavm.com/export ) detaylı olarak anlatılmıştır.
  Yurtdışı (Almanya - Germany) Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com Sitemizi tercih ettiğiniz için tekrar teşekkür eder,Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Narin Ecem 18/10/2019 17:14:53

  Gerçekten Güzel bir hizmet olmuş başarılarınızın devamını dilerim. (Narin Ecem - 18.10.2019 - Türkiye)

  Cevap

  Merhabalar Narin Ecem, www.LokmanAVM.com sitemiz hakkındaki olumlu güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman bekleriz. www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, teşekkür ederiz efendim.
  Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • raşit öcal 11/10/2019 12:17:42

  merhaba
  xml bayiliği yapmak istiyorum bu konu hakkında yardımcı olabilirmisiniz.. (Raşit Öcal - 111.10.2019 - Türkiye)

  Cevap

  Merhabalar Raşit Öcal Beyefendi,
  BAYİLİK TALEBi!
  Toptan ürün alımı Bayilik, Dropshipping ve XML talepleriniz için öncelikle Tamamen ÜCRETSİZ! Bayii kaydınızı Aşağıdaki linke tıklayıp oluşturmanız gerekmektedir!
  https://www.LokmanAVM.com/bayi-basvuru-sayfasi
  Toptan alım yapan Bayi esnaf müşterilerimizin yararına aşağıdaki bayilik işlemleri tamamlamadan, Maalesef Ürün Toptan Fiyat Bilgisini paylaşamıyoruz!
  Bayi kaydınızı oluşturduktan sonra, gerekli incelememizi yapıp uygun gün mesai saatlerinde size geri dönüş yapacağız.

  XML Entegrasyon ve XML Bayilik:
  https://www.LokmanAVM.com/xml-entegrasyon
  XML Entegrasyon ve XML Bayilik ön bilgilendirmeleri için tıklayınız.

  Bayilerimize Çok Önemli Bilgilendirmeler:
  https://www.LokmanAVM.com/bayilerimize-cok-onemli-bilgilendirmeler
  Bayilerimize Çok Önemli Bilgilendirmeler bilgilendirmeler için tıklayınız!

  Bayi Müşterimiz olmak Tamamen "Ücretsizdir"! Marka bedeli veya kullanım hakkı gibi benzeri hiçbir ücret ödemesi yoktur! Bayilik sistemimiz tamamen siz bayi müşterilerimizin kazançlı olduğu bir ortamdır. Firma olarak bize faydası, depolarımızdaki mal sirkülasyonunu sağlamaktan başka yok denecek kadar çok azdır.

  Anlayışınız için Teşekkür eder, iyi çalışmalar, hayırlı işler dileriz.

  www.LokmanAVM.com – Yönetim

  Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, hayırlı olmasını dileriz.

Toplam 357 mesaj var.
1 2 3 4 5 .... 34 35 36

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.