LokmanAVM
sadsad x
asdasd

Değerli ziyaretçilerimiz; Ziyaretçi Defteri kısımda görmüş olduğunuz yorumlar, sitemize üye olan alışveriş yapan veya gözlemlemleyip bilgilerini paylaşan üye, bayi ve tüm ziyaretçilerimizin yorumlardır. Sitemizin üye, bayi müşteri ve üyeliksiz ziyaretçilerinin deneyim ve kullanımı hakkındaki yorumları, müşteri hizmetleri yorumları, kargo ve kargolama hakkındaki yorumları, ürünler hakkındaki yorumları bulunmaktadır. Siz değerli site ziyaretçilerimizin fikir sahibi olabilmasinde büyük önem arz etmekte olduğunu bilerek, tüm hassasiyetimiz ile Ziyaretçi Defteri kısımda yayınlamaktayız. Site mağazamız www.LokmanAVM.com 'u ziyaretlerinizde tercih ettiğiniz için teşekkür eder, her zaman bekler ve Keyifli alışverişler dileriz.

Ziyaretçi Defteri (Sayfa 2)
 • Mehmet Koptagel 04/03/2019 22:10:16

  İsmi gibi kendiside dopdolu bir site. Her aradığım ürünü bulabiliyorum ve gönül rahatlığıyla alabiliyorsun. (Mehmet Koptagel - 04.03.2019 - Türkiye)

  Cevap

  Merhaba Mehmet Koptagel, www.LokmanAVM.com da düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman sitemize bekleriz. Sitemiz www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, teşekkür ederiz efendim. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Dinçer Doğruer 03/03/2019 22:26:55

  Merhaba kimyasallaşan bu dünya doğal ve bitkisel ürünler şifa kaynağı elde etmek isterseniz doğru adres burası herkese tavsiye ediyorum hep kimyasallarla yaşadık şimdi bitkisel ürün kullanmanın tam zamanı tasviye dir (Dinçer Doğruer - 03.03.2019 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba Dinçer Doğruer, www.LokmanAVM.com hakkındaki olumlu güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman sitemize bekleriz. Sitemiz www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, teşekkür ederiz efendim. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Onur Yıldız 03/03/2019 18:59:01

  Güzel başarılı bir sayfa.ürün yelpazesi gayet geniş.kaliteli ürünler mevcut. (Onur Yıldız - 03.03.2019 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba Onur Yıldız, www.LokmanAVM.com hakkındaki güzel olumlu düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman sitemize bekleriz. Sitemiz www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, teşekkür ederiz efendim. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Serhat Gezay 02/03/2019 07:18:22

  ürün yelpazesi çok geniş bir site..istediğinizi bulabiliyorsunuz..en önemlisiide kalite.hizmetlerinizin devamını diliyorum LOKMANAVM. (Serhat Gezay - 02.02.2019 - Türkiye)

  Cevap

  Merhaba Serhat Gezay,www.LokmanAVM.com sitemiz hakkındaki olumlu güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Lokmanavm çalışanları olarak; Tüm müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman sitemize bekleriz. Sitemiz www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, teşekkür ederiz efendim. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Oğuzhan Bağ 01/03/2019 11:06:42

  Siteniz oldukça iyi kaliteli görünüyor. Ürünlerinizi denemeyi ihmal etmeyeceğim. Verdiğini bilgiler için teşekkürler ! (Oğuzhan Bağ - 01.03.2019 - Türkiye)

  Cevap

  Merhaba Oğuzhan Bağ, www.LokmanAVM.com hakkındaki düşüncelerinizi paylaştığınız için biz teşekkür ederiz. Siz müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman LokmanAVM sitemize bekleriz. Siz www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, tekrar teşekkür ederiz efendim. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Deadstance 26/02/2019 16:05:13

  Lokman avm zaten her zaman kalitenin adıdır (Deadstance - 26.02.2019 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba Deadstance, www.LokmanAVM.com sitemiz hakkındaki güzel olumlu düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Siz müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman LokmanAVM sitemize bekleriz. Siz www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, teşekkür ederiz efendim. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Alican Ataoğlu 21/02/2019 22:21:14

  lokman avm nin ürünleri her zaman söylerim kaliteli ve hesaplı 100 de 100 güvenle kullanabileceğimiz ürünleri bize sundukları için lokman avm ailesine teşekkürü bir borç bilirim bütün aile severek yiyoruz ve hoşumuza gidiyor. Allah sağlık verdikçe de yemeye devam edecez. (Alican Ataoğlu - 21.02.2019 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba Alican Ataoğlu, sitemiz www.LokmanAVM.com hakkındaki olumlu ve güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman sitemize bekleriz. Sitemiz www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, teşekkür ederiz efendim. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • İSMAİL ERGENE 19/02/2019 21:24:09

  Kaliteli ve güven verici hizmeti nedeniyle Lokmanavm'ye teşekkürler (İsmail Ergene - 19.02.2019 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba İsmail Ergene, www.LokmanAVM.com hakkındaki olumlu ve güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman sitemize bekleriz. Sitemiz www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, teşekkür ederiz efendim. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Erdem Derd 16/02/2019 14:49:25

  Siteniz oldukça iyi kaliteli görünüyor. Ürünlerinizi denemeyi ihmal etmeyeceğim. Verdiğini bilgiler için teşekkürler ! lokmanavm (Erdem Derd - 16.02.2019 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba Erdem Derd, www.LokmanAVM.com hakkındaki olumlu düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman sitemize bekleriz. Sitemiz www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, teşekkür ederiz efendim. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • gökhan ekinci 16/02/2019 11:41:04

  İyi firma iyi ürün fiyat ve kalite olarak çok iyi Teşekkürler lokmanavm (Gökhan Ekinci - 16.02.2019 - TÜRKİYE)

  Cevap

  Merhaba Gökhan Ekinci, www.LokmanAVM.com hakkındaki olumlu düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Her zaman sitemize bekleriz. Sitemiz www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar, teşekkür ederiz efendim. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

Toplam 308 mesaj var.
1 2 3 4 .... 29 30 31

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.