Facebook
sadsad x
asdasd

Değerli ziyaretçilerimiz; Ziyaretçi Defteri kısımda görmüş olduğunuz yorumlar, sitemize üye olan alışveriş yapan veya gözlemlemleyip bilgilerini paylaşan üye, bayi ve tüm ziyaretçilerimizin yorumlardır. Sitemizin üye, bayi müşteri ve üyeliksiz ziyaretçilerinin deneyim ve kullanımı hakkındaki yorumları, müşteri hizmetleri yorumları, kargo ve kargolama hakkındaki yorumları, ürünler hakkındaki yorumları bulunmaktadır. Siz değerli site ziyaretçilerimizin fikir sahibi olabilmasinde büyük önem arz etmekte olduğunu bilerek, tüm hassasiyetimiz ile Ziyaretçi Defteri kısımda yayınlamaktayız. Site mağazamız www.LokmanAVM.com 'u ziyaretlerinizde tercih ettiğiniz için teşekkür eder, her zaman bekler ve Keyifli alışverişler dileriz.

Ziyaretçi Defteri (Sayfa 1)
 • Mesut Y. 08/08/2020 14:26:41

  Bayram öncesi epimedyumlu 5kutu ballı macun sipariş yaptım teslim aldım teşekkür ederim. (Mesut Y. - 08.08.2020 - Nazilli, Aydın, Türkiye)

  Cevap

  Merhaba Mesut Y. beyefendi, www.LokmanAVM.com sitemiz hakkındaki olumlu düşüncelerinizi paylaştığınız için biz teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadır. Teşekkür ederiz.
  Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Turgay A. 08/08/2020 14:08:47

  TS28053xxxx nolu sipariş için eft yaptım ama sitede ödeme bekliyor olarak gözükmekte? Nedenini öğrenebilir miyim? (Turgay A. - 08.08.2020 - Türkiye)

  Cevap

  Merhabalar Turgay A. beyefendi, Havale, Eft, Western Union, Posta Çeki Ödeme Hk.: Sipariş ürünlerinizin ödemesini Havale/Eft ve Posta Çeki ile yaptıktan sonra Havale/Eft & Posta Çeki bildirimi için "Havale Bildirim Formumuz"dan bize bildirim yapabilirsiniz. Ortalama 24-48 saat içerisinde tarafımızdan gerekli ödeme kontrolleri sağlanıp siparişiniz onaylanır, Bilginize ( https://www.lokmanavm.com/teslimat-kosullari.shtm ) . Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Sezer G. 08/08/2020 11:36:25

  Merhaba İyi Günler yaklaşık 6 ayı aşkın sizin bayinizim. Gerçekten yaptığınız işleri takdirle karşılamaktayım bunu öncelikle belirtmek istedim xml linki bende var lakin tekrar güncel hali ile talep etmekteyim sizden ricam en kısa sürede bana güncel xml linkinizi gönderir misiniz (Sezer G. - 08.08.2020 - Türkiye)

  Cevap

  Merhaba Sezer G. beyefendi, bayimiz olarak www.LokmanAVM.com sitemiz hakkındaki olumlu düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize bayilerimize ve bayilerimizin müşterilerine en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. www.LokmanAVM.com bayisi ve müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizinde fikir sahibi olmasına yardımcı olmaktadır. Teşekkür ederiz.
  Güncel XML Linkiniz Üye/bayi Giriş, Hesabım, Mesajlarım kısmından ulaştırılmıştır,Bilginize.
  Toptan ürün alımı Bayilik, Dropshipping ve XML Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Cemal Karabulaklı 07/08/2020 22:08:47

  Merhaba 07.07.2020 bayilik başvurusu yapmıştım ama daha sonuçlanmadı son durum hakkında bilgi alabilir miyim? En son yazdığımda yoğunluktan dolayı uzuyor denildi ama 1 ayı da geçti tahmini bir süre verilemez mi ne zaman sonuçlanacak? Teşekkürler. (Cemal Karabulaklı - 07.08.2020 - Türkiye)

  Cevap

  Merhaba Cemal Karabulaklı, bizi tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz. Bayilik taleplerindeki çok aşırı yoğunluktan dolayı ( www.LokmanAVM.com/bayilik ) Bu süreçte beklemeye devam etmelisiniz. Binlerce talep beklemededir, bunun için Tahmini bir süre malesef verememekteyiz,Bilginize. Toptan ürün alımı Bayilik, Dropshipping ve XML Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Nesrin Ayhan 01/08/2020 19:27:47

  Merhaba ayakkabı sipariş ettim fakat mesaj gelmedi mesaj gelmesi gerekmiyormuydu ? (Nesrin Ayhan - 01.08.2020 - Türkiye)

  Cevap

  Merhaba Nesrin Ayhan hanımefendi, malesef stoklarımızda,satışlarımızda şuanda ayakkabı kategorisi bulunmamaktadır. Bu mesajı bize hatayen göndermiş olmalısınız. Siparişlerinizi kontrol edip ilgili mağazaya mesaj yazabilirsiniz. Bilginize.

 • Adnan BELLEK 31/07/2020 10:41:54

  Merhaba iyi bayramlar sizde DÜZ YAPRAKLI aslan pençesi varmı teşekür ederim (Adnan BELLEK - 31.07.2020 - Türkiye)

  Cevap

  Merhaba Adnan BELLEK, sizede iyi bayramlar efendim. Aslanpençesi ürün çeşitlerimizi linkten ( https://www.lokmanavm.com/aslanpencesi ) inceleyebilir ve sipariş oluşturabilirsiniz. Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için biz teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Orhan kanal 09/07/2020 15:44:27

  İyi günler yeni kurdugumuz İnternet sitem üzerinden ürünlerinizi satmak istiyorum münlünmüdür bilgi lütfen (Orhan Kanal - 09.07.2020 - Türkiye

  Cevap

  Merhaba Orhan Kanal beyefendi, Öncelikle XML Bayilik ve Diğer Bayilik talebi için detay bilgilerini aşağıdaki sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz!
  Toptan ürün alımı Bayilik, Dropshipping ve XML talepleriniz için öncelikle Tamamen ÜCRETSİZ! Bayii kaydınızı Aşağıdaki linke tıklayıp oluşturmanız gerekmektedir!
  https://www.LokmanAVM.com/bayi-basvuru-sayfasi
  Toptan alım yapan Bayi esnaf müşterilerimizin yararına aşağıdaki bayilik işlemleri tamamlamadan, Maalesef Ürün Toptan Fiyat Bilgisini paylaşamıyoruz!
  Bayi kaydınızı oluşturduktan sonra, gerekli incelememizi yapıp uygun gün mesai saatlerinde size geri dönüş yapacağız.

  XML Entegrasyon ve XML Bayilik:
  https://www.LokmanAVM.com/xml-entegrasyon
  XML Entegrasyon ve XML Bayilik ön bilgilendirmeleri için tıklayınız.

  Bayilerimize Çok Önemli Bilgilendirmeler:
  https://www.LokmanAVM.com/bayilerimize-cok-onemli-bilgilendirmeler
  Bayilerimize Çok Önemli Bilgilendirmeler bilgilendirmeler için tıklayınız!

  Bayi Müşterimiz olmak Tamamen "Ücretsizdir"! Marka bedeli veya kullanım hakkı gibi benzeri hiçbir ücret ödemesi yoktur! Bayilik sistemimiz tamamen siz bayi müşterilerimizin kazançlı olduğu bir ortamdır. Firma olarak bize faydası, depolarımızdaki mal sirkülasyonunu sağlamaktan başka yok denecek kadar çok azdır.

  Anlayışınız için Teşekkür eder, iyi çalışmalar, hayırlı işler dileriz.

  www.LokmanAVM.com – Yönetim

  Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, hayırlı olmasını dileriz.

 • Buke 03/07/2020 16:13:00

  Bugun tarafinizdan mesaj aldim ateslim alinmamis urun ile ilgili ama taramima urun ile ilgili bir bilgi ulasmamistir tarafima bilgi verirseniz sevinirim (Buke - 03.07.2020 - Türkiye)

  Cevap

  Merhaba Buke hanımefendi gerekli bilgilerin tarafınıza tekrar ulaşması sağlanmıştır. Ayrıca Ödeme Sipariş Teslimat Kargo Takip hakkında detaylı bilgi sayfamızı linke tıklayıp ( https://www.lokmanavm.com/teslimat-kosullari.shtm ) inceleyebilirsiniz.
  Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Ayşegül 01/07/2020 14:59:53

  Kapıda ödeme var mı acaba (Ayşegül - 01.07.2020 - Türkiye)

  Cevap

  Merhaba Ayşegül hanımefendi, evet Kapıda Ödeme var.
  Alması Kolay Ödemesi Kolay: Kapıda Ödeme NAKİT veya KREDİ KARTLI:
  Sipariş ürünleriniz ulaşıp, Kargo görevlisi ile tarafınıza teslim edilirken, ürün bedeli ve kargo ücretlendirmesi dahil olan fatura toplamı ödemenizi Kargo görevlisine "Nakit" veya "Kredi Kartınız" ile tek çekim "Komisyonsuz - Faizsiz" olarak ödeyebileceğiniz yöntemlerdir. Daha detaylı bilgi için ( https://www.lokmanavm.com/odeme-yontemleri ) linke tıklayıp inceleyiniz.
  Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Neslihan Ogur 23/06/2020 15:58:59

  Merhaba, ürünler bugün elime geçti. Çok Teşekkür ederim. Türkiye'ye selamlar. Saygılarımla (Neslihan Ogur - 23.06.2020 - Almanya)

  Cevap

  Merhabalar Neslihan Ogur,
  sitemiz www.LokmanAVM.com hakkındaki olumlu güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için biz teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. www.LokmanAVM.com müşterilerimizin yorumları ile diğer site ziyaretçilerimizde fikir sahibi olmaktadırlar. Sitemize Her zaman bekleriz.
  Alışverişlerinizde www.LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.
  Sizlere ve Almanyadaki tüm kardeşlerimize çok çok Selamlar efendim.

Toplam 383 mesaj var.
1 2 3 .... 37 38 39

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.