sadsad x
asdasd
%17 indirimli
Piyasa Fiyatı
:
136,11 TL
Satış Fiyatı
:
113,42 TL
%17indirimli
Kazancınız
:
22,68 TL
Parapuan
:
2268.45
WhatsApp
:
Adet:

-

+

Toptan alın indirim fırsatlarını yakalayın!
Miktar
İndirim
2 - 3
%3
4 - 7
%5
8 - 11
%7
12 - 1000
%10
Yerli Üretim Tam Destek Hep Destek
Stoktan Teslim %100 Orijinal E-faturalı Siparişleriniz Saat 17:00'e kadar AYNI GÜN KARGO'da!
Süper Hızlı Gönderi - Hızlı Kargo: Saat 17:00'e kadar gelen Siparişleriniz mesai saatlerinde AYNI GÜN KARGO'ya verilir. Ortalama en geç 1-2 iş günü içersinde size ulaşabilir. Uzak mesafelerde 2-3 iş günü içersinde ulaşabilir. Yurtdışı (Export) siparişlerinizde, Ülkenize göre Teslimat gün süresinde değişikliler olmaktadır. ''Kargo Takibi'' servisimizden siparişlerinizi anlık detaylı olarak takip edebilirsiniz. Kargom Nerede sayfamıza ulaşmak için lütfen bu simgeye tıklayınız! Üründen, faydalarından başkalarının da haberdar olması için lütfen Puan ve Yorum yapınız. Sosyal ağlarınızda paylaşınız.
Kampanyalı Ürün
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Öneri Kutusu
 • İnternational Export
 • Doğan Yeşil Çaylı Beşi Bir Yerde Çay 300 Gr Paket ürünü e-Faturalı 113,42 TL ye satın alabilirsiniz.

  DOĞAN YEŞİLÇAYLI BEŞİ BİR YERDE ÇAY 300 GR(±%5)
  (50Gr.FUNDA + 50Gr.BİBERİYE + 50Gr.MATE
  + 50Gr.KEKİK + 100Gr.YEŞİLÇAY)

  Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
  Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay 300GR
  Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay 300GR İzin Belge:
  Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay Üretici Firma: Türk Gıda Kodeksine uygun olarak, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının TR-34-K-009515 sayılı izni ile üretilmiştir.
  KALİTEST ISO 9001:2000 ve KALİTEST ISO 22000 Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.
  Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay 300GR İçindekiler:
  Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ürünü içerisinde; DOĞAL FUNDA, BİBERİYE, MATE, KEKİK, YEŞİLÇAY BİTKİSİ..
  Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay 300GR Kullanımı:
  Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay kullanılışı; Bitkilerin tamamı karıştırlır. Bir su bardağı kaynamış sıcak su içine bir tutam, bir tatlı kaşığı (5-6 gr.) bitkiden katılır. Demlenmesi için 5-10 dakika beklenir. Demlendikten sonra isteğe göre tatlandırmak için limon katılabilir. Günde en az 3-4 defa öğünlerden önce veya sonra ılık olarak tüketilebilir.
  Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay 300GR Yan Etkileri:
  Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay 300GR Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
  Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay 300GR Muhafaza ve Uyarı:
  • Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay 300GR ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
  Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay 300GR Ürünü Açıklaması:

  DOĞAN YEŞİLÇAYLI BEŞİ BİR YERDE ÇAY

  DOĞAN YEŞİLÇAYLI BEŞİ BİR YERDE ÇAY

  DOĞAN BAHARAT BELGE VE SERTİFİKA:

  Belgeyi incelemek için tıklayınız veya yan sekmede açınız.
  Doğan Baharatçılık Gıda ve Tarım Bakanlığı İşletme Kayıt Belgesi     Doğan Baharatçılık İyi Üretim Uygulamaları Sertifikası     Doğan Baharatçılık Kalitest iso 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası     Doğan Baharatçılık Kalitest iso 22000:2005 gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası    

  YEŞİLÇAYLI BEŞİ BİR YERDE ÇAY

  Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay 300GR ürünü, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay hakkında, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay hakkında açıklama, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay yorum, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay yorumları, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay hakkındaki yorumlar, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay açıklamalı detayları, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay faydaları, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay kullanımı, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay zararları, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay zararlı mı, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay uyarılar, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay yararları, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay yararlı mı, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay satışı, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay satan, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay satış yerleri, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde ÇayI satılan yerler, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay satan yerler, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay nerede satılır, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay nereden alınır, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay nerelerde satılıyor, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay nerden alabilirim, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay satılan, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay satılır, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay etkileri, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay nasıl kullanılır, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay nerde, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay faydası, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ne işe yarar, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ne kadar, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay fiyatı, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay fiyatları, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay detayları, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay açıklamaları, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ürünü faydaları, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ürünü kullanımı, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ürünü faydaları ve kullanımı, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ürünü hakkında, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ürünü yorum, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ürünü satışı, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ürünü satan, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ürünü satış yerleri, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ürünü satılan yerler, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ürünü satan yerler, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ürünü nerede satılır, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ürünü nereden alınır, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ürünü nerelerde satılıyor, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ürünü nerden alabilirim, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ürünü etkileri, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ürünü nasıl kullanılır, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ürünü nerde, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ürünü faydası, Doğan Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Çay ürünü faydaları neler, DOĞAN YEŞİLÇAYLI BEŞİ BİR YERDE ÇAY ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM de bulabilirsiniz.
  #LokmanAVM #Yeşilçaylı_Beşi_Bir_Yerde_Çay #Doğan #Doğan_Yeşilçaylı_Beşi_Bir_Yerde_Çay #Yeşilçaylı_Beşi_Bir_Yerde_Çay_içindekiler #Yeşilçaylı_Beşi_Bir_Yerde_Çay_kullanımı #Yeşilçaylı_Beşi_Bir_Yerde_Çay_kullanılışı #Yeşilçaylı_Beşi_Bir_Yerde_Çay_faydaları #Yeşilçaylı_Beşi_Bir_Yerde_Çay_yararları #Yeşilçaylı_Beşi_Bir_Yerde_Çay_yan_etkileri #Yeşilçaylı_Beşi_Bir_Yerde_Çay_zararları #Yeşilçaylı_Beşi_Bir_Yerde_Çay_satışı #Yeşilçaylı_Beşi_Bir_Yerde_Çay_nerde_satılır #Yeşilçaylı_Beşi_Bir_Yerde_Çay_nerden_alınır #Yeşilçaylı_Beşi_Bir_Yerde_Çay_satan #Yeşilçaylı_Beşi_Bir_Yerde_Çay_faydası #Yeşilçaylı_Beşi_Bir_Yerde_Çay_faydalımı


 • Yeşilçaylı Beşi Bir Yerde Ürün Açıklaması:
  DOĞAN BAHARATÇILIK

  YEŞİLÇAYLI BEŞİ BİR YERDE ZAYIFLAMA FORM ÖZEL KARIŞIM BİTKİSEL ÇAY PAKETLİ

  (50Gr.FUNDA+50Gr.BİBERİYE+50Gr.MATE+50Gr.KEKİK+100Gr.YEŞİLÇAY)

  Vücutta bulunan ödemlerin inmesi sağlanır. Kan dolaşımını hızlandırmada etkilidir. Aşırı iştahın dengelenmesine yardımcı olur. Fazla kilosu olanlarda kilo düşürücü, ideal kilolularda mevcut kilonun korunması formda kalınması için bitkisel destek olarak kullanılır. Vücuttaki depo yağlarının kullanımını hızlandırarak enerjiye dönüşmesine ve yemeklerden sonra vücudun depoladığı yağ oranının minimum seviyede kalmasına destek olur. Mide ve bağırsakları uyararak kabızlığın giderilmesini sağlar. Kadınlarda adet düzensizliklerin tedavisinde etkilidir. Kanı temizleyici özellik gösterir.

  Yeşilçay Bitkisinin Faydaları & Tıbbi Etkileri: Yeşilçayın faydaları hakkında bilinenler son yıllarda yapılan araştırmalarla daha da artmıştır. Japonların uzun yıllar yaşamasının temel nedeni olarak yeşil çay tüketimi gösterilmektedir. Yeşil çayın destekleyici alternatif bir yöntem olduğu unutulmamalıdır.

  Yeşil çay insan ömrünü uzatır ve insan sağlığına çok faydalıdır. Diyet yapanlar muhakkak kullanmalıdır. Anti hipertansif etkisi, anti bakteriyel etkisi, antiviral etkisi ve nöroprotektif etkisi vardır. Kalp rahtsızlığı olanlar, Obezite, Parkinson, Alzheimer gibi hastalıklar bazı kanser türlerinde yeşil çay çok ama çok faydalıdır. Japon bilim adamı Prof. Shinichi Kuriyama 4 yıl süren bir araştırmadan sonra yeşil çayın kalp hastalıklarına iyi geldiğini keşfetmiştir. Kuriyama'nın Japonya'daki Tohoku University in Sendai adlı üniversitesinde yaptığı yeşil çayla ilgili araştırmalara göre; Günde 5 fincan ve daha fazla yeşil çay içenler günde 1 fincandan az Yeşil Çay içenlere göre tüm hastalıklardan ölme oranları % 16 daha düşüktür. Yani Günde 5 fincan çay içenlerin ölüm riskleri %16 daha azdır. Günde 5 fincan çay içen kadınlar diğer kadınlara oranla %31 oranında kalp hastalıklarından korunmuş olurlar. Bu da demektir ki kadınlar yeşil çayın sağladığı faydalar konusunda, erkeklerden daha avantajlıdırlar. Yapılan bu araştırmaya göre, Siyah çayın da çok az bir faydasının olduğundan bahsedilmiştir. Fakat yeşil çay kadar etkili antioksidanlar içermemektedir. Yeşilçay'ın, Kansere faydası olduğu tespit edilmiş fakat Kardiyovasküler rahatsızlıklar (kalp hastalıkları) konusunda çok daha etkili olduğu belirlenmiştir. Yeşil çayın içindeki Polifenol adlı antioksidanlar, Kalp hastalıkları için son derece faydalı eşsiz bileşenler içerir. Kalp hastalıklarını önlemede ve yavaşlatmada yeşilçay içenler içmeyenlere göre %26 daha az risk taşımaktadırlar. Bakteriyel ve viral hastalıklara karşı direnç sağlar. Nörodejeneretif hastalıkların önlenmesinde etkilidir. Alerjilere iyi gelir. Artrit'e iyi gelir. Kemik- mineral yoğunluğunu arttırır. Bağışıklık geliştirmeye yardımcı olur.

  Grip belirtilerini ve soğuk algınlığının yok etmede önemli bir yardımcıdır. Meme, pankreas, yumurtalık, kolerektal, ağız, kolon ve prostat kanseri gibi çeşitli kanser türlerine karşı müdahalede yeşil çay faydalıdır. İltihapları ve ödemleri engeller. Diyabetle mücadelede yeşilçay size faydalı olabilir. Zindelik verir. Kan basıncını düzenler. Obezite ve damar hastalıklarında dengeli beslenme ve egzersizle birlikte uygulandığında çok faydalı sonuçlar vermektedir. Şeker hastalığını önlemede son derece faydalıdır. Alzheimer hastalığına ve hafıza bozukluğuna faydası araştırılmaktadır. Parkinson hastaları için muhakkak kullanılması gereken bir bitkidir. Diş çürümesini engelleyicidir. Serbest radikallerden vücudu korur. Lösemi'de gerileme sağlar. Böbrek taşlarının düşürülmesinde etkilidir. Yorgunluğun önlenmesi etkilidir. Migreni hafifletir. Ağız kokusunu giderir. Boğazlara ferahlık hissi verir.

  (Kynk: ŞİFALI BİTKİLER - Tarık DEMİRA. 2013)

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.