sadsad x
asdasd
Stokta Yok! TÜKENDİ
Piyasa Fiyatı
:
7,47 TL
Satış Fiyatı
:
7,10 TL
Parapuan
:
141.97
WhatsApp
:
Yerli Üretim Tam Destek Hep Destek
Temin Edilemiyor
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Öneri Kutusu
 • İnternational Export
 • Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi 300Gr ürünü e-Faturalı 7,10 TL ye satın alabilirsiniz.

  HHS BİTKİSEL ÜRÜNLER
  Keçiboynuzu Harnup Pekmezi 300GR (±%5)

  Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
  Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi 300GR
  Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi 300GR İzin Belge:
  Keçiboynuzu Harnup Pekmezi Üretici Firma: Türk Gıda Kodeksine uygun olarak, Gıda Tarım Bakanlığının 12/10/2012 tarih ve TR-34-K-015154 İşletme kayıt numaralı Norm Bitkisel Ürünler Paz. San. Tic. Ltd. Şti. Zümrütevler Mah. Nil Cd. Seher Sk. Aras İş Merkezi No:41/1 A-B Maltepe/İSTANBUL adresinde HHS BİTKİSEL VE SAĞLIK ÜRÜNLERİ GIDA SAN. TİC. A.Ş. adına üretilmiştir.
  Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi 300GR İçindekiler:
  Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürünü içerisinde; HARNUP KEÇİBOYNUZU MEYVESİ PEKMEZİ
  Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi 300GR Kullanımı:
  Keçiboynuzu Harnup Pekmezi kullanılışı; Harnup - Keçiboynuzu Pekmezinin Kullanımı: Günde 2-3 defa yarım fincan/çay bardağı aç karnına sade veya süt, su, yoğurt, tahin gibi bir besin ile karıştırılarak yenilir. Bu miktar ishal ederse yarıya yarıya azaltılır. Diğer bir tarif ise: Günde 4 defa, 2'şer yemek kaşığı aç veya tok karına toplamda 8 yemek kaşığı (sabah-öğle-akşam-gece) yenir.
  Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi 300GR Yan Etkileri:
  Keçiboynuzu Harnup Pekmezi Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi 300GR Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
  Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi 300GR Muhafaza ve Uyarı:
  • Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi 300GR Ürünü Açıklaması:

  HHS KEÇİBOYNUZU HARNUP PEKMEZİ

  HHS KEÇİBOYNUZU HARNUP PEKMEZİ

  KEÇİBOYNUZU HARNUP PEKMEZİ 300 GR

  Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi 300GR ürünü, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi hakkında, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi hakkında açıklama, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi yorum, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi yorumları, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi hakkındaki yorumlar, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi açıklamalı detayları, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi faydaları, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi kullanımı, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi zararları, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi zararlı mı, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi uyarılar, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi yararları, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi yararlı mı, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi satışı, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi satan, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi satış yerleri, Hhs Keçiboynuzu Harnup PekmeziI satılan yerler, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi satan yerler, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi nerede satılır, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi nereden alınır, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi nerelerde satılıyor, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi nerden alabilirim, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi satılan, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi satılır, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi etkileri, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi nasıl kullanılır, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi nerde, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi faydası, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ne işe yarar, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ne kadar, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi fiyatı, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi fiyatları, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi detayları, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi açıklamaları, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürünü faydaları, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürünü kullanımı, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürünü faydaları ve kullanımı, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürünü hakkında, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürünü yorum, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürünü satışı, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürünü satan, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürünü satış yerleri, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürünü satılan yerler, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürünü satan yerler, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürünü nerede satılır, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürünü nereden alınır, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürünü nerelerde satılıyor, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürünü nerden alabilirim, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürünü etkileri, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürünü nasıl kullanılır, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürünü nerde, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürünü faydası, Hhs Keçiboynuzu Harnup Pekmezi ürünü faydaları neler, HHS KEÇİBOYNUZU HARNUP PEKMEZİ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
  #LokmanAVM #Keçiboynuzu_Harnup_Pekmezi #Hhs #Hhs_Keçiboynuzu_Harnup_Pekmezi #Keçiboynuzu_Harnup_Pekmezi_içindekiler #Keçiboynuzu_Harnup_Pekmezi_kullanımı #Keçiboynuzu_Harnup_Pekmezi_kullanılışı #Keçiboynuzu_Harnup_Pekmezi_faydaları #Keçiboynuzu_Harnup_Pekmezi_yararları #Keçiboynuzu_Harnup_Pekmezi_yan_etkileri #Keçiboynuzu_Harnup_Pekmezi_zararları #Keçiboynuzu_Harnup_Pekmezi_satışı #Keçiboynuzu_Harnup_Pekmezi_nerde_satılır #Keçiboynuzu_Harnup_Pekmezi_nerden_alınır #Keçiboynuzu_Harnup_Pekmezi_satan #Keçiboynuzu_Harnup_Pekmezi_faydası #Keçiboynuzu_Harnup_Pekmezi_faydalımı


 • Harnup Keçiboynuzu Pekmezi Ürün Açıklaması:
  HHS BİTKİSEL ÜRÜNLER

  HARNUP KEÇİBOYNUZU PEKMEZİ

  (Akciğer - Astım-Bronşit - Karaciğer - Kan Yapıcı)

  Harnup - Keçiboynuzu Faydaları & Tıbbi Etkileri:

  Keçiboynuzu harnup yaklaşık 5000 yıldan beri bilinen, Hazreti Yahya Peygamber (AlennebiyyiAleyhis-Selam) efendimizin çölde ekmek yerine tükettiği bir meyvedir. Bu sebepten dolayı Yahya Peygamberin ekmeği olarak da adlandırılır. Bileşimi fosfor ve kalsiyum bakımından zengindir. Keçiboynuzu meyveleri çiğ olarak yenilebildiği gibi tozu ve pekmezi tüketilir. Taze veya kuru meyvalar, ilaç veya çerez şeklinde tüketilir. Keçiboynuzu yaprakları ve dal kabuklarıda kurutulup, suyla kaynatılarak ilaç yapılabilir.

  Taze meyve ishal, kuru meyve ise kabız yapar. Taze meyvelerin ayrıca idrar arttırıcı etkileride vardır. Her tür meyveden daha kuvvetli bir besindir. Kuru yapraklar ve dal kabukları 50 gram1litre suda kaynatılır ve günde 4 bardak içilirse ishalde fayda sağlar. Meyveleri yenirse bedeni şişmanlatır. Hazım edildiğinde kan yapar. Çekirdeği ile yenirse fıtığı giderir. El ve ayaktaki siğiller oğlursa giderir. Ham olan Harnup keçiboynuzu süt içersine atılırsa leziz bir yoğurt elde edilir. Şehveti açar, erkekliği arttırır. Bedeni şişmanlattığı tecrübe ile sabittir. Müzmin öksürüğü izale eder. Teaffün etmiş ahlatlatı ishal ederek çıkarır. (Mısırlılar bunun için kullanırlardı.) Gögüs ağrılarında cidden faydalıdır. Mideye kuvvet verir. Mide ve bağırsaklar için çok faydalıdır. Çekirdekleri dövülerek lapa yapılırsa vücuttaki meydana gelen şişkinlikler üzerine konursa giderir. Makad çıkmasını basur ve hemeroid'i önler, kanamayı keser. Sütle içilmeli veya yenilmelidir. Yalnız yenirse gaz yapar. Harnup'un pekmezi yenirse; tansiyonu düzenler, kalbi takviye eder. Kolestrolü düşürür. Gücünüze güç katar. Dişleri besler. Kan yapar. Kemikleri geliştirir. Bağırsakları çalıştırır. Ailenizin sağlığı için, çocuklarımızın gelişiminde büyük etkiye sahiptir. Öksürük ve akciğer hastalıklarında kullanılır.

  Harnup - Keçiboynuzunun en büyük özelliği nefes darlığına karşı oldukça etkili olmasıdır. Keçiboynuzunun nefes darlığına karşı etkili olan etkin maddesi hemen hemen başka hiçbir bitkide bulunmamaktadır. Bileşimindeki etkin madde hem nefes darlığı hemde bazı alerjik astım rahatsızlıklarında öylesine etkilidir ki; derhal sonuç almak mümkün olabilmektedir. Ayrıca alerjinin neden olduğu nefes darlığı rahatsızlıklarında büyük bir başarıyla uygulanabilir. Bronşitin giderilmesi ve balgamın söktürülmesinde fayda sağlar.

  Keçiboynuzu - Harnup'un içerdiği gallik asit insan sağlığı üzerinde öylesine çok yönlü özellikleri olan bir maddedir ki, bu özelliklerinden bazıları aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.

  Analgesic Ağrı kesici, Antiallergenic Alerjiye karşı, Antiasthmatic Astıma karşı, Antibacterial Bakteri yok edici, Antibronchitic Bronşite karşı, Anticancer Kansere karşı, Antihepatotoxic Karaciğeri toksinden arındırıcı, Antioksidant Serbest radikalleri yok edici, Immunostimulant Bağışıklık sistemini güçlendirici, Antiviral Mikroplara karşı, Antiseptic Antiseptik, Cancer-preventive Kansere karşı koruyucu, Antinitrosaminic Nitrozamin yok edici, Bronchodilator Bronş genişletici, Antipolio Çocuk felçine karşı faydaladır.

  Özellikle çocuklarda iştah açıcı özellik göstererek iştahsızlığı giderir. Mide ve bağırsak gazlarını yok ederek mide şişkinliğinin giderilmesinde etkilidir. Akciğerlerde ödem oluşmasının önüne geçilmesinde tedaviye destek verir. Afrodizyak özelliği ile cinsel gücü arttırdığı bilinmektedir. Bileşimi itibariyle spermlerin canlanıp sayısının artmasına yardımcı olur.Kolesterol içermez. Akciğer ödemine karşı keçiboynuzunun desteği bulunmaz bir imkan. Balgam söktürücü gücü ve astıma karşı olan tedavi edici gücü çok fazladır. Sigara içenler keçiboynuzuna başladıktan bir iki gün sonra nasıl balgam çıkardıklarını hayretle gözleyeceklerdir.

  Keçiboynuzu, insanlığın korkulu rüyası akciğer kanserini %90 oranında önleme gücüne sahiptir. Özellikle sigara içen insanlarda akciğer kanserine yakalanma riskinin ne kadar yüksek olduğu, bu konuyla ilgili hemen her klinik deneyde ortaya konmaktadır. Sigara'nın vücuda verdiği zararları temizlemede oldukça etkilidir.

  Keçiboynuzu - harnup akciğer kanserini önleyen mükemmel bir meyvedir. Keçiboynuzu Harnup akciğer kanseri ve diğer kanser çeşitlerinde temzi kan oluşumunda ve kanser etkilerini azaltmada faydalıdır. Ancak bir bitkinin hastalığı önleyici özelliği ile hastalığı tedavi etme özellikleri birbirlerinden farklı şeylerdir. İşte keçiboynuzunun akciğer kanserini tedavi etmekteki gücünü artırıcı farklı etkin maddeler içeren ikinci bir bitkilere ihtiyaç vardır. Keçiboynuzunda kolestrol bulunmaması ayrı bir avantajdır. Kaffein ve theobromine içermediği içinde tansiyon problemi olanların rahatlıkla kullanabilecekleri bir bitkidir. Fosfor ve kalsiyum bakımından zengindir. Bu nedenle osteoporoz rahatsızlığı olanlara kalsiyum ihtiyaçlarının karşılanmasında çok iyi bir destekleyicidir.

  Harnup - Keçiboynuzu pekmezi; Kalsiyum bakımından çok zengindir (sütün 3 katı). İçindeki E vitamini sayesinde; öksürüğe, gribe, kemik erimesine ve kansızlığa iyi gelir. Balgam söktürür,göğsü yumuşatır,bronşları açar, sigara tiryakileri için faydalıdır ve nefes darlığına oldukça etkilidir.(Alerjik nefes darlığı çekenlere ısrarla keçiboynuzu pekmezi tavsiye edilir.) Yüksek ham selüloz etkisi ile bağırsak rahatsızlıklarına ve gastrite etkilidir. Mide ve bağırsak gazlarını dışarı atarak mide şişkinliğini giderir Bağırsak kurdu, tenya, solucan gibi bağırsak parazitlerini temizler. Mideye kuvvet verir. Yüksek mineral ve vitamin içeriği ile de diş ve diş etleri üzerinde çok olumlu etkileri vardır. Yüksek doğal şekerler , zengin mineraller (özellikle çinko) ve vitaminler (A , B , B2, B3, D) içeriği dolayısıyla doğal güç ve besin kaynağıdır. Yüksek sodyum ve potasyum içeriği sayesinde tansiyon, karaciğer ve akciğer üzerine çok yaralı etkileri bulunmaktadır. Kanın zehirli maddelerini temizler. İnsanlığın korkulu rüyası akciğer kanserini %90 oranında önleme gücüne sahiptir. Kalbe faydalıdır, kalp çarpıntısını önler. İnsan vücuduna giren radyasyonu dışarı atar.

  Harnup - Keçiboynuzu Pekmezinin Kullanımı: Günde 2-3 defa yarım fincan/çay bardağı aç karnına sade veya süt, su, yoğurt, tahin gibi bir besin ile karıştırılarak yenilir. Bu miktar ishal ederse yarıya yarıya azaltılır.

  Diğer bir tarif ise: Günde 4 defa, 2'şer yemek kaşığı aç veya tok karına toplamda 8 yemek kaşığı (sabah-öğle-akşam-gece) yenir.

  (Kynk: ŞİFALI BİTKİLER - PEKMEZLER - Tarık DEMİRA. 2013)

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.