sadsad x
asdasd
Stokta Yok! TÜKENDİ
Piyasa Fiyatı
:
27,46 TL
Satış Fiyatı
:
25,41 TL
Parapuan
:
508.27
WhatsApp
:
Yerli Üretim Tam Destek Hep Destek
Temin Edilemiyor
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Öneri Kutusu
 • İnternational Export
 • Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi 45Gr ürünü e-Faturalı 25,41 TL ye satın alabilirsiniz.

  TALA KARINCA YUMURTASI YAĞI KREMİ
  ANT EGG OİL CREAM 45GR (±%5)

  Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
  Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi 45GR
  Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi 45GR İzin Belge:
  Karınca Yumurtası Yağı Kremi Üretici Firma: Mucize Ürünler İltş. Koz. İnş. Tur. Gıd. Rek. İth. ve İhr. Tic. Ltd. Şti. adına Doğalsan Gıd. Koz. Ürt. Tic. Ltd. Şti. Ger-San
  Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi 45GR İçindekiler:
  Karınca Yumurtası Yağı Kremi ürünü içerisinde; Tüylü olan bölge klasik (ağda, cımbız, epilasyon vb. gibi) yöntemlerle tüylerden kökünden arındırıldıktan sonra karınca yumurtası yağı kremini tüylerden temizlenen bölgeye; deriye iyice yedirecek şekilde 5-10 dk masaj yaparak sürülür. Her seanstan sonra bu işlem 4-5 gün veya gecelerinde ard arda tekrar edilir. Tüyler alındıkdan sonra cildiniz tahriş olduysa duş alarak veya tahriş olan bölgeyi soğuk suyla yıkayarak bir süre cildin dinlenmesini bekleyip daha sonra kremi uygulayın. Unutmayın krem tüyler kökünden alındıktan sonra masaj yaparak sürülür ve bu işlemi etkili olması için tüyler yeniden çıkana kadar bekleyip işlemi yeniden tekrarlanır. Tüylerde ilk ayda belirgin bir azalma görülür. Daha sonraki aylarda tüyler tamamen yok olur.
  Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi 45GR Kullanımı:
  Karınca Yumurtası Yağı Kremi kullanılışı; Aqua, Glyceryl Stearate (and) Ceteareth-20 Ceteareth-12 (and) Cetearyl Alcohol (and) Cetyl Palmitate, Herbal Extract, Dicaprylyl Carbonate, Hexyldecanol & Hexyldecayl Laurate, Glyceryl Monostearate, Glycerin, Prpyle Glycol, Dimethicone, Fragrance, Phenoxlethanol, 1-2- dibroma-2, 4-dicyanobutane and CIT/MIT, Chamaemelum arvensis, Ant Egg Oil bulunur.
  Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi 45GR Yan Etkileri:
  Karınca Yumurtası Yağı Kremi Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi 45GR Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
  Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi 45GR Muhafaza ve Uyarı:
  • Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi 45GR Ürünü Açıklaması:

  TALA KARINCA YUMURTASI YAĞI KREMİ

  TALA KARINCA YUMURTASI YAĞI KREMİ

  KARINCA YUMURTASI YAĞI KREMİ 45GR.

  Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi 45GR ürünü, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi hakkında, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi hakkında açıklama, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi yorum, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi yorumları, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi hakkındaki yorumlar, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi açıklamalı detayları, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi faydaları, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi kullanımı, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi zararları, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi zararlı mı, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi uyarılar, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi yararları, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi yararlı mı, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi satışı, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi satan, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi satış yerleri, Tala Karınca Yumurtası Yağı KremiI satılan yerler, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi satan yerler, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi nerede satılır, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi nereden alınır, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi nerelerde satılıyor, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi nerden alabilirim, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi satılan, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi satılır, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi etkileri, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi nasıl kullanılır, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi nerde, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi faydası, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi ne işe yarar, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi ne kadar, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi fiyatı, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi fiyatları, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi detayları, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi açıklamaları, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi ürünü faydaları, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi ürünü kullanımı, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi ürünü faydaları ve kullanımı, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi ürünü hakkında, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi ürünü yorum, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi ürünü satışı, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi ürünü satan, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi ürünü satış yerleri, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi ürünü satılan yerler, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi ürünü satan yerler, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi ürünü nerede satılır, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi ürünü nereden alınır, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi ürünü nerelerde satılıyor, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi ürünü nerden alabilirim, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi ürünü etkileri, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi ürünü nasıl kullanılır, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi ürünü nerde, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi ürünü faydası, Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi ürünü faydaları neler, TALA KARINCA YUMURTASI YAĞI KREMİ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
  #LokmanAVM #Karınca_Yumurtası_Yağı_Kremi #Tala #Tala_Karınca_Yumurtası_Yağı_Kremi #Karınca_Yumurtası_Yağı_Kremi_içindekiler #Karınca_Yumurtası_Yağı_Kremi_kullanımı #Karınca_Yumurtası_Yağı_Kremi_kullanılışı #Karınca_Yumurtası_Yağı_Kremi_faydaları #Karınca_Yumurtası_Yağı_Kremi_yararları #Karınca_Yumurtası_Yağı_Kremi_yan_etkileri #Karınca_Yumurtası_Yağı_Kremi_zararları #Karınca_Yumurtası_Yağı_Kremi_satışı #Karınca_Yumurtası_Yağı_Kremi_nerde_satılır #Karınca_Yumurtası_Yağı_Kremi_nerden_alınır #Karınca_Yumurtası_Yağı_Kremi_satan #Karınca_Yumurtası_Yağı_Kremi_faydası #Karınca_Yumurtası_Yağı_Kremi_faydalımı

 • TALA KARINCA YUMURTASI YAĞI KREMİ
  ANT EGG OİL CREAM 45GR (±%5)

  Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi 45GR Ürünü Açıklaması:
  TALA - KARINCA YUMURTASI YAĞI KREMİ - ANT EGG OİL CREAM - 45GR.

  Özellikle bayanların hoşlanmadıkları durumlardan biride istenmeyen tüylerdir. İstenmeyen tüyleri aldırmak için bayanlar kozmetikçilere güzellik merkezlerine gitmektedir. İstenmeyen tüylerin alınması bir hayli zordur. Geleneksel olarak ağda ve benzeri yöntemler ile alınmaktadır. Bu yöntemlerde insanlar için katlanılmaz bir yöntemdir. Bu nedenle piyasada birçok acı çektirmeden istenmeyen tüyleri yok eden ürün mevcuttur. Günümüzde en çok kullanılan tüy dökücü tala karınca yumurta yağı kremidir.

  Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremini kullanımında hiçbir acı hissetmezsiniz ve rahatlıkla tüylerinizden kurtulursunuz. Tala Karınca Yumurtası Yağı Kreminin hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. İlk kullanımda etkisini gösteren ürün sağlık bakanlığından izin almış kesin ve kalıcı olarak tüy döktüğü tespit edilmiştir. En kötü şartlarda bile tüy döken bu ürün sitemizde çok uygun fiyatlar ile satılmaktadır.

  Tala Karınca Yumurtası Yağı Kremi Kullanımında Tüylerde ilk ayda belirgin bir azalma görülür. Daha sonraki aylarda tüyler tamamen yok olur. Bu ürün tamamen doğaldır. Bu güne kadar hiç bir müşterimizde veya tala karınca yumurtası yağını kullanan hiç bir şahısta yan etkisi görülmemiştir.

  Tala Karınca Yumurtası Yağı ve Kremi Güvenli midir?

  Tala karınca yumurtası yağı kremine kesinlikle güvenebilirsiniz. Bu ürün tamamen doğaldır. Bu güne kadar hiç bir müşterimizde veya tala karınca yumurtasını kullanan hiç bir şahısta yan etkisi görülmemiştir. Her ten ve her tür vücuda etki eder ve hepsinde hiç bir şekilde yan etki göstermez. Tala karınca yumurtası yağı neredeyse artık herkesin bildiği bir üründür. Çopu insan kullanmaya başlamıştır. Pürüzsüz olmanın yolu tala karınca yumurtası yağından geçer. Kullanan ve sonucu gören müşterilerimiz bize iltifatlarla geri dönmektedir. Şu ana kadar hiç bir şikayet almamakla birlikte müşterilerimiz her daim memnuniyetlerini dile getiriyorlar. Tala karınca yumurtası yağının orjinalini almaya özen gösterin. Aksi taktirde cildiniz tahriş olabilir veya daha kötü sonuçlar da doğurabilir. Kimi tala karınca yumurtası yağı satıcılarının daha ucuza satmasına aldanmayınız. Ürünün belli standartlarının aşağı çekilmesi neredeyse imkansızdır. Bu nedenle fiyatına aldanıp sahte ürün almayınız.

  Tala Karınca Yumurtası Yağı ve Kremi Yüzde Kullanılabilir mi?

  Doğal karınca yumurtası yağı içerir bu nedenle yüzünüz dahil vücudunuzun en hassas bölgelerinde bile kullanabilirsiniz. Yüzünüzdeki tüylerden bir kutu karınca yumurtası yağı kremi ile kurtulmanız mümkün olur.

  Tala Karınca Yumurtası Yağı ve Kremi Erkeklerde Kullanabilir mi?

  Genellikle kadınların büyük sorunu gibi görünse de erkeklerin de büyük bir kısmının sorunu olan tüyler (yanak , koltuk altı , sırt vb) Tala Karınca yumurtası yağı kremi ile sorun olmaktan çıkıyor. Bayanların olduğu kadar erkeklerin de kullanabileceği Tala , düzenli kullanımla Vücudunuzda ki istenmeyen tüylere son verir. Kadınların kullanım şeklinde olduğu gibi erkekler içinde geçerlidir. Erkeklerde de bayanlarda görülen etkinin aynısı görülecektir. Fakat erkeklerde kullanım süresi bayanlara göre biraz daha fazla olabilir. Erkeklerin tenlerinin daha sert olması sadece seansları etkileyecektir. Erkeklerin tüyleri daha uzun olduğundan hem ağda gibi yöntemler ile alınması kolaydır hemde kıl akneleri büyük olduğundan tala karınca yumurtası yağı kremi tene iyi nüfuz edebilir. Erkekler de bayanlarda olduğu gibi aynı işlemleri uygulayarak tala karınca yumurtası yağını vücutlarına uygulayacaktır. Tala Karınca Yumurtası Yağı ve Kreminde yaş sınırlaması yoktur. Tala karınca yumurtası yağı kremi bebeklerden ileri yaşta ki insanlara kadar her kesimin kullanabileceği bir üründür. Tala karınca yumurtası yağı kremi her yaştan insana hizmet eder. Hangi yaşta olursak olalım etkisini kısa süre içerisinde gösterir. Ten farkı, tüy (kıl) farkı ancak seanslarda değişkenlik gösterebilir. Fakat etkisini değiştirmez.

  Tala Karınca Yumurtası Yağı ve Kremi Bebek ve Çocuklarda Kullanılır mı?

  Tala karınca yumurtası kremi tamamen zararsızdır. Bebeklerde dahi kullanılır. Bebeklerde dahi demekten ziyade en güzel ve en hızlı etki aslında bebeklerde görülür. Çünkü tenleri çok yumuşaktır. Karınca yumurtası yağı kremi bebeklerin tenlerine daha çabuk nüfuz edebilir. Bebeklerin vücutları çok narindir. En ufak bir enfeksiyonu dahi kaparlar. Bu nedenle bu husus çok önemlidir. Tala karınca yumurtası yağı kreminin orjinali asla hiç bir zarar vermez. İçiniz rahat olarak orjinal karınca yumurtası yağı kremini bebeklerinizde kullanabilirsiniz. Yeni doğan bebeklerein koltuk altı ve diğer bölgelerine sürülerek ileri yaşlardaki tüylenmesini tamamen geçiren Tala karınca yumurtası yağı kremi, yetişkinlerin düzenli olarak kullanımı ilede istenmeyen tüy sorununa çözüm sunmaktadır.
    

  Tala Karınca Yumurtası Yağı ve Kremi Nedir?

  Karınca yumurtası yağı İrandan ithal edilen geçmişten bugüne kullanılan, istenmeyen tüylere çözüm olan ağrısız, iğnesiz kullanımı ile ortadoğuda ve uzakdoğuda kadınların ve erkeklerin gözbebeği haline gelmiş bir üründür. Uzun süre Osmanlının haremlerini süsleyen ve günümüzde de klasik epilasyon yöntemlerinin yerini almış olan doğal bir epilasyon yöntemidir. Epilasyon denildiğinde akla gelen ağda veya makineler olur genelde. Fakat bu yöntemler hem çok acıya yol açar hemde cildi tahriş eder. Oysaki Tala karınca yumurtası yağı acıtmaz, yan etkisi yoktur ve epilasyondan ziyade tüyleri tamamen bitirir. Tala karınca yumurtası yağı kullanmaya başladıktan 4 ile 6 seans sonra bir daha tüylerinizin çıkmadığını göreceksiniz

  Karınca yumurtası yağı bir mücizedir. Çünkü tüyleri kesmek azaltmak için değil yok etmek için vardır. Karınca yumurtası yağı adından da anlaşıldığı üzere karıncaların yumurta larvalarında elde edilir. Ürünün henüz Türkiye fabrikası olmadığından İrandan ithal olmaya devam ediyor. Özellikle İranlı bayanların ciltleri genel olarak tüysüzdür. Bu güzelliğin sebebi ise Tala karınca yumurtası yağıdır. Bir çok ünlü insanın kullandığı cilde zarar vermeden tüyleri yok edebilen bir üründür. Diğer yöntemlere göre çok daha ucuz ve kesin çözüm sunan Tala Karınca yumurtası yağını Osmanlı döneminde haremdeki cariyelerin ağdadan sonra kullandıkları biliniyor. Geçmişte bile tüyleri yok etmek için güzel bir yöntem olarak bilinen Karınca yumurtası yağı o çağlardan bugünlere kadar geçerliliğini korumuştur. Çağımız kadınlarının epilasyon ve diğer tüy dökme yöntemlerini tercih etmeleri yanında halen eski kültürlere alışkın olan insanlar Karınca yumurtası yağını ve kremini tüy dökmede en etkili ve en kalıcı yöntem olarak kabul etmektedirler.

  Anadoluda ve İstanbul'da bazı insanların halen yeni doğan çocuklara ilerde tüylenmesin diye, kendilerine ise tüy sorunlarına bir çözüm olarak bu yöntemi kullandıkları bilinmektedir. Tala tamamen doğaldır. İrandan orjinal olarak alınmaktadır, kesinlikle sahte değildir ve hiçbir yan etki yapmaz. Şuana kadar hiçbir şikâyet alınmamıştır. Ürün uygun fiyatlar ile satılmaktadır. Almak isteyenler iletişime geçerekte sipariş verebilirler. Sipariş verdiğiniz anda siparişiniz kargoya verilmektedir. Kargo en geç 1-2 gün içerisinde kapınıza siparişinizi getirmektedir. Kapıda ödeme imkânlarını sizlere sunmaktayız.

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.