sadsad x
asdasd
Stokta Yok! TÜKENDİ

FX48 Chocolate Woman Man 2x8Gr

Hhs

Stok Kodu : Lokman-90078

Barkodu : 8681002359027
Piyasa Fiyatı
:
37,41 TL
Satış Fiyatı
:
28,06 TL
Parapuan
:
561.12
WhatsApp
:
Yerli Üretim Tam Destek Hep Destek
Temin Edilemiyor
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Öneri Kutusu
 • İnternational Export
 • Hhs FX48 Chocolate Woman Man 2x8Gr ürünü e-Faturalı 28,06 TL ye satın alabilirsiniz.

  HHS BİTKİSEL ÜRÜNLER
  FX48 KADIN & ERKEK ÇİKOLATASI UNİSEX
  1 Bay + 1 Bayan için 2li Paket 2x8GR (±%5)

  Hhs Chocolate Woman Man Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
  Hhs Chocolate Woman Man 2x8GR
  Hhs Chocolate Woman Man 2x8GR İzin Belge:
  Chocolate Woman Man Üretici Firma: Tarım Bakanlığının 22/04/2014 tarihi ve TR-34-K-086904 sayılı işletme kayıt belgesi ile HHS bitkisel ürünler adına üretilmiştir.
  Hhs Chocolate Woman Man 2x8GR İçindekiler:
  Chocolate Woman Man ürünü içerisinde; Epimedi-um (150mg), Kakao Yağı (80mg), Ginkgo Biloba (50mg), Şeker Oranı (150mg), Angelica Sinensis (50mg), Schisandra Chinensis (70mg), Panax Gingseng (130mg) Patato Amylum (20mg) bulunur.
  Hhs Chocolate Woman Man 2x8GR Kullanımı:
  Chocolate Woman Man kullanılışı; İhtiyaç halinde 1 adet tüketilir. 30 dk önce ağız yolu ile kullanınız.
  Hhs Chocolate Woman Man 2x8GR Yan Etkileri:
  Chocolate Woman Man Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hhs Chocolate Woman Man 2x8GR Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
  Hhs Chocolate Woman Man 2x8GR Muhafaza ve Uyarı:
  • Hhs Chocolate Woman Man Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hhs Chocolate Woman Man ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hhs Chocolate Woman Man ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Uzun süreli etkili olduğundan 24 saatte sadece 1 adet kullanılmalıdır. Alkolle birlikte tüketilmemelidir.
  • Hhs Chocolate Woman Man 2x8GR ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
  Hhs Chocolate Woman Man 2x8GR Ürünü Açıklaması:

  HHS Fx48 CHOCOLATE WOMAN MAN

  HHS Fx48 CHOCOLATE WOMAN MAN

  CHOCOLATE WOMAN MAN 2x8GR

  Hhs Chocolate Woman Man, Hhs Chocolate Woman Man 2x8GR ürünü, Hhs Chocolate Woman Man hakkında, Hhs Chocolate Woman Man hakkında açıklama, Hhs Chocolate Woman Man yorum, Hhs Chocolate Woman Man yorumları, Hhs Chocolate Woman Man hakkındaki yorumlar, Hhs Chocolate Woman Man açıklamalı detayları, Hhs Chocolate Woman Man faydaları, Hhs Chocolate Woman Man kullanımı, Hhs Chocolate Woman Man zararları, Hhs Chocolate Woman Man zararlı mı, Hhs Chocolate Woman Man uyarılar, Hhs Chocolate Woman Man yararları, Hhs Chocolate Woman Man yararlı mı, Hhs Chocolate Woman Man satışı, Hhs Chocolate Woman Man satan, Hhs Chocolate Woman Man satış yerleri, Hhs Chocolate Woman ManI satılan yerler, Hhs Chocolate Woman Man satan yerler, Hhs Chocolate Woman Man nerede satılır, Hhs Chocolate Woman Man nereden alınır, Hhs Chocolate Woman Man nerelerde satılıyor, Hhs Chocolate Woman Man nerden alabilirim, Hhs Chocolate Woman Man satılan, Hhs Chocolate Woman Man satılır, Hhs Chocolate Woman Man etkileri, Hhs Chocolate Woman Man nasıl kullanılır, Hhs Chocolate Woman Man nerde, Hhs Chocolate Woman Man faydası, Hhs Chocolate Woman Man ne işe yarar, Hhs Chocolate Woman Man ne kadar, Hhs Chocolate Woman Man fiyatı, Hhs Chocolate Woman Man fiyatları, Hhs Chocolate Woman Man detayları, Hhs Chocolate Woman Man açıklamaları, Hhs Chocolate Woman Man ürünü faydaları, Hhs Chocolate Woman Man ürünü kullanımı, Hhs Chocolate Woman Man ürünü faydaları ve kullanımı, Hhs Chocolate Woman Man ürünü hakkında, Hhs Chocolate Woman Man ürünü yorum, Hhs Chocolate Woman Man ürünü satışı, Hhs Chocolate Woman Man ürünü satan, Hhs Chocolate Woman Man ürünü satış yerleri, Hhs Chocolate Woman Man ürünü satılan yerler, Hhs Chocolate Woman Man ürünü satan yerler, Hhs Chocolate Woman Man ürünü nerede satılır, Hhs Chocolate Woman Man ürünü nereden alınır, Hhs Chocolate Woman Man ürünü nerelerde satılıyor, Hhs Chocolate Woman Man ürünü nerden alabilirim, Hhs Chocolate Woman Man ürünü etkileri, Hhs Chocolate Woman Man ürünü nasıl kullanılır, Hhs Chocolate Woman Man ürünü nerde, Hhs Chocolate Woman Man ürünü faydası, Hhs Chocolate Woman Man ürünü faydaları neler, HHS Fx48 CHOCOLATE WOMAN MAN ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
  #LokmanAVM #Chocolate_Woman_Man #Hhs #Hhs_Chocolate_Woman_Man #Chocolate_Woman_Man_içindekiler #Chocolate_Woman_Man_kullanımı #Chocolate_Woman_Man_kullanılışı #Chocolate_Woman_Man_faydaları #Chocolate_Woman_Man_yararları #Chocolate_Woman_Man_yan_etkileri #Chocolate_Woman_Man_zararları #Chocolate_Woman_Man_satışı #Chocolate_Woman_Man_nerde_satılır #Chocolate_Woman_Man_nerden_alınır #Chocolate_Woman_Man_satan #Chocolate_Woman_Man_faydası #Chocolate_Woman_Man_faydalımı


 • FX48 Ürün Açıklama:
  HHS BİTKİSEL ÜRÜNLER

  FX48 ENERJİ ÇİKOLATA UNİSEX


  Geçici ereksiyon bozukluğu atakları erkeklerde sık görülür. Sık tekrarladığında özgüveni ve ilişkileri etkileyebilir. Neyse ki impotans sıklıkla başarı ile tedavi edilebilir. Erektil disfonksiyon olarak da bilinen impotans cinsel ilişki için yeterli ereksiyonun sağlanamaması ve devam ettirememesi olarak tanımlanır. İmpotansın nedenleri psikolojik ya da fiziksel olabilir. Stres, anksiyete ya da depresyon impotans yapabilir. Alkol kullanımı ve bazı ilaçların yan etkisi olarak da görülebilir (kan basıncı yüksekliği tedavisinde kullanılan bazı ilaçlar). Diyabet, multipl skleroz veya diğer kronik hastalıklar impotans yapabilir. İmpo­tans genital bölgeye direkt travma ya da omurilik veya sinir sistemini etkileyen travmalar sonucu gelişebilir. Prostat, mesane ya da rektum kanseri için yapılan radyoterapi ya da majör pelvik cerrahiler de impotans yapabilir. Ülkemizde ise erkeklerin genelde ereksiyon sorunu yaşamalarındaki başlıca sebepleri söyle sıralayabiliriz. Özellikle cinsel aktivite öncesi alkol kullanımı, Sigara tüketimi, Spordan uzak bir yaşam, Partnerle beraber duygusal bir ortam oluşturamamak bu tip şikayetleri etkilemektedir.

  AFRODİZYAK ETKİ: Cinsel uyarıcı bitkilerin cinsel yaşam üzerindeki etkilerine dair tarihte pek çok efsane vardır. Bir efsaneye göre, Yunan Aşk Tanrıçası Afrodit, her gece birlikte olduğu seçilmiş erkeklere, onların cinsel gücünü artırıcı ve uyarıcı bitkisel içecekler ve karışımlar hazırlamaktaymış. İşte bu nedenle uyarıcı etkisi olan karışımlara "" adı verilmiştir. Cinsel istek insan vücudunun en önemli işlevlerinden biridir. Cinsel istek genel olarak sağlıklı olma temeli ve hormonların etkisi olmak üzere iki ana temele dayanır. Cinsel isteği belirleyen ya da bunu kontrol eden en önemli fonksiyonların başında ise psikolojik durum gelmektedir. Cinsel hayatımızın sağlıklı olması ve dengeli bir bütünsellikle çalışabilmesi için, bedenin ve ruhun bir bütün olarak sağlıklı ve dinç olması gerekir. Kafanın rahat olması, stresten arınmış olmak, herhangi bir psikolojik sorunun olmaması cinsel isteği belirleyen en önemli faktördür. Eğer yaşam biçimimize karamsarlık hakimse ve düzenli beslenemiyorsak cinsel hayatımız bu durumdan olumsuz etkilenecektir. İnsan vücuduna ağız yoluyla veya sürülerek dışarıdan alınan ilaç, hormon veya bir takım maddelerin cinsel eylemlerimiz üzerinde belli uyarıcı ve haz verici etkileri vardır. Bunlara lar denir. Tüm hücrelerimizle birlikte cinsel sistemimizi güçlendirip canlandıran ve organik işlevlerimizi destekleyen bu maddelerin etkileri iki şekilde olmaktadır: Bazı maddeler libido üzerinde etki yaparak cinsel isteği arttırırlar. Bazı maddeler ise sadece cinsel organların fiziksel tepkilerini farklılaştırarak erkekte ereksiyon yaparken kadında ise lubrikasyonu ve vajene giden kan akımını arttırırlar. Trafik, iş stresi, ekonomik sorunlar cinsel yaşamı kabusa dönüştürmektedir. Sağlıklı bir cinsellik için her şeyden önce bol oksijen, güneş ışığı, temiz hava, egzersiz, yeterli ve düzgün uyku gerekmektedir.

  ERKEN BOŞALMA: Boşalmanın (Ejakulasyon) penis vajinaya girdikten sonra cinsel tepkileri normal olan bir eşi tatmin edemeden olması veya kişinin isteğinden önce olmasına Erken Boşalma ( Premature Ejaculation) denir. Genellikle dile getirilmesi güç olduğundan ve göreceli bir kavram olduğundan rastlanma sıklığı konusunda yeterli bilgi yoktur. Ancak 25 yaşın altındaki genç erkeklerin üçte birinde ve 40 yaşın üzerindekilerin % 10 unda görüldüğü sanılmaktadır. Aslında hemen her erkek hayatının bir bölümünde bu sorunla karşılaşabilir. En azından ilk cinsel deneyimleri esnasında oluşan gerginlik sebebiyle erken boşalma görülebilir ve zamanla ejakulasyonu kontrol etmeyi öğrenirler.Bir çok erkek zaman zaman erken boşalma problemi yaşamakta ve sonradan kendileri bu sorunu çözmektedirler. Tedavi gerektiren durumlarda ise oldukça başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir. Kalıcı "erken boşalma" hem erkeğin hem partnerinin seksüel fonksiyonları üzerine zararlı etkileri vardır. Çoğu erkek ilk ilişkilerinde erken boşalma eğilimindedir. Erkeğin cinsel deneyimlerinin sayısı arttıkça ve sevişmenin yapılabildiği uygun ortamlar doğdukça daha güvenli olur ve erkek kendini tutmayı öğrenir. Çoğu erkek bu problemin üstesinden gelir ama bazıları bir uzmanın görüşüne ihtiyaç duyar.

  PENİS BÜYÜTME: Erkek Cinsel Organı 3 ana kısımdan oluşur; üstte 2 adet dairesel doku yapısı (Corpora Cavernosa) ve altta daha küçük bir dairesel doku yapısından(Corpus Spongiosum) oluşur. Penis ereksiyon olduğu zaman bu dokulara kan dolmaya başlar. Altta bulunan doku (Corpus Spongiosum) idrar yolu ve sperm çıkış kanalıdır. Üstte bulunan iki doku kanalı ise esas kan pompalanan ve ereksiyonu sağlayan kısımlardır. Ereksiyon durumunda penise pompalanan kanın %90 gibi büyük bir oranı yukarda bulunan bu iki doku kanalına dolar. Penisinizin boyu, doku kanallarına pompalanan kan ile doğru orantılıdır. Yani penis kendi kendine daha çok kan pompalayarak dokuların genişlemesini ve uzamasını sağlayamaz, sinir sistemi üzerindeki etkisinden dolayı penisin sürekli kanla dolu olmasını sağlar.Zaten ereksiyon durumunda dokularınız maksimum kapasiteye ulaşmış olur.Penis geliştirmenin temeli, penis dokusuna kapasitesinin üzerinde kan pompalanmasını sağlayarak doku genişlemesinin sağlanması üzerine kurulmuştur. Kapasitesinin üstünde kan pompalanması sonucu doku hücre duvarlarında kırılmalar meydana gelir, penis dokusu derhal kendini tamir etmek için yeni hücreler ürettirerek doku hücrelerinin büyümesi ve güçlenmesini sağlar. Böylece penis dokusu daha çok kan pompalanabilecek şekilde kapasitesini arttırır ve belli bir süreç ertesinde penisin yapısında genel olarak büyüme gerçekleşir. Penis de vücudun tüm diğer kasları gibi doğru egzersizler neticesinde geliştirilebilir. Penis geliştirme egzersizleri sonucunda penis dokusuna daha çok kan pompalanarak penis gelişimi sağlanır. Aslında içerikli bitkisel gıda takviyesi sizin yapmanıza gerek kalmadan penise kan akışını sağlayıp hızlandırarak doğal bir egzersiz yaptırır. içerikli bitkisel gıda takviyesi Tıpkı spor salonunda vücudumuzdaki kaslarımızı geliştirmek, büyütmek ve güçlendirmek için yaptığımız egzersizler gibi, penis geliştirme egzersizleriyle penisimizi daha büyük ve güçlü hale getirir.Tek yapmanız gereken, içerikli bitkisel gıda takviyesini size verdiğimiz kullanma talimatına uygun olarak 60-90 gün arası kullanmanız.Bu süre sonunda heyecan verici değişimi gözlerinizle göreceksiniz..

  KISIRLIK, SPERM HAREKETSİZLİĞİ: Azospermi, menide hiç sperm görülememe durumuna denir. Bu hastalarda azospermiye sebep; hormonsal ya da genetik bozukluklar, çocukluk çağında inmemiş testis ya da fıtık nedeniyle geçirilen ameliyatlar, testislerin yerinde olmamasının geç farkına varılması ve erişkin yaşta ameliyat olmak ya da hala testislerin yerinde olmaması (kasık kanalından torbaya inip çıkan, kasık kanalı ya da karın içinde vb.), çocukluk çağında geçirilen ve testisleri şişirerek faaliyetini bozan ateşli enfeksiyonlardan dolayı (kabakulak, menenjit vb.),testis tümörü nedeniyle ameliyat sonrası kemoterapi ya da radyoterapiye maruz olmak çeşitli travmalar (trafik kazası, spor yaralanmaları) olabileceği gibi sperm yollarının doğuştan olmaması, gelişmemesi ya da tıkanık oluşudur. İnsanlar üzerinde yapılan araştırmalarda Ginsengin testislerin büyümesine yardımcı olduğu, sperm sayısını arttırdığı, testosteron dengesini sağladığı ve libido arttırıcı etkisi olduğu kanıtlanmıştır.

  fx48 bitkisel enerji çikolatası, hhs fx48 bitkisel enerji çikolatası, fx48 bitkisel enerji çikolatası, fx48 bitkisel enerji çikolatası ürünü, fx48 bitkisel enerji çikolatası hakkında, fx48 bitkisel enerji çikolatası hakkında açıklama, fx48 bitkisel enerji çikolatası yorum, fx48 bitkisel enerji çikolatası yorumları, fx48 bitkisel enerji çikolatası hakkındaki yorumlar, fx48 bitkisel enerji çikolatası açıklamalı detayları, fx48 bitkisel enerji çikolatası faydaları, fx48 bitkisel enerji çikolatası kullanımı, fx48 bitkisel enerji çikolatası zararları, fx48 bitkisel enerji çikolatası zararlı mı, fx48 bitkisel enerji çikolatası uyarılar, fx48 bitkisel enerji çikolatası yararları, fx48 bitkisel enerji çikolatası yararlı mı, fx48 bitkisel enerji çikolatası satışı, fx48 bitkisel enerji çikolatası satan, fx48 bitkisel enerji çikolatası satış yerleri, fx48 bitkisel enerji çikolatası satılan yerler, fx48 bitkisel enerji çikolatası satan yerler, fx48 bitkisel enerji çikolatası nerede satılır, fx48 bitkisel enerji çikolatası nereden alnır, fx48 bitkisel enerji çikolatası nerelerde satılıyor, fx48 bitkisel enerji çikolatası nerden alabilirim, fx48 bitkisel enerji çikolatası satılan, fx48 bitkisel enerji çikolatası satılır, fx48 bitkisel enerji çikolatası etkileri, fx48 bitkisel enerji çikolatası nasıl kullanılır, fx48 bitkisel enerji çikolatası nerde, fx48 bitkisel enerji çikolatası faydası, fx48 bitkisel enerji çikolatası ne işe yarar, fx48 bitkisel enerji çikolatası ne kadar, fx48 bitkisel enerji çikolatası fiyatı, fx48 bitkisel enerji çikolatası fiyatları, fx48 bitkisel enerji çikolatası detayları, fx48 bitkisel enerji çikolatası açıklamaları, fx48 bitkisel enerji çikolatası ürünü faydaları, fx48 bitkisel enerji çikolatası ürünü kullanımı, fx48 bitkisel enerji çikolatası ürünü faydaları ve kullanımı, fx48 bitkisel enerji çikolatası ürünü hakkında, fx48 bitkisel enerji çikolatası ürünü yorum, fx48 bitkisel enerji çikolatası ürünü satışı, fx48 bitkisel enerji çikolatası ürünü satan, fx48 bitkisel enerji çikolatası ürünü satış yerleri, fx48 bitkisel enerji çikolatası ürünü satılan yerler, fx48 bitkisel enerji çikolatası ürünü satan yerler, fx48 bitkisel enerji çikolatası ürünü nerede satılır, fx48 bitkisel enerji çikolatası ürünü nereden alnır, fx48 bitkisel enerji çikolatası ürünü nerelerde satılıyor, fx48 bitkisel enerji çikolatası ürünü nerden alabilirim, fx48 bitkisel enerji çikolatası ürünü etkileri, fx48 bitkisel enerji çikolatası ürünü nasıl kullanılır, fx48 bitkisel enerji çikolatası ürünü nerde, fx48 bitkisel enerji çikolatası ürünü faydası, fx48 bitkisel enerji çikolatası ürünü faydaları neler, fx48 bitkisel enerji çikolatası ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını sitemiz LokmanAVM de bulabilirsiniz.
İlgili Benzer Ürünler

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.