sadsad x
asdasd
Bize sormak istediğiniz tüm sorularınız için butonuna Tıklayıp Soru Sorunuz!

Sorularınızın cevaplarını Sizlerden Gelen Soru ve Cevap butona tıklayıp takip edebilirsiniz.

Sizin için seçtiğimiz Sıkça Sorulan Soruları (S.S.S.) butonuna tıklayıp takip edebilirsiniz.

SSS Sık Sorulan Sorular
 • Mehmet
  Soru

  Kargoda ödeme yokmu?
  ( Mehmet - 05.EYLÜL.2014 - TURKEY)

  Cevap

  Merhaba Mehmet Bey,
  Kargoda Ödeme yani Kapıda Ödeme Seçeneğimiz bulunur.
  Teslimat adresiniz için yakınınızda bulunan PTT.Kargo şube adını kayıt etmeniz halinde, sipariş ürünleriniz belirttiğiniz PTT. Kargo şubesine gelir. Siparişinizi teslim alırken Ödemenizi Nakit olarak yapar Kargo şubesinde yapar Sipariş kolinizi teslim alırsınız. Ayrıca Ödeme yöntemleri ( https://www.lokmanavm.com/odeme-yontemleri.shtm ) için ve Ödeme Sipariş Teslimat Kargo Takip ( https://www.lokmanavm.com/teslimat-kosullari.shtm ) için ilgili sayfalarımızda ziyaret edebilirsiniz. Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Müslüm E.
  Soru

  Seçtiğim ürünü ( https://www.lokmanavm.com/balsarayi, https://www.lokmanavm.com/U727,41,epimedyumlu-bitki-macunu-power-balsarayi.htm, https://www.lokmanavm.com/U726,41,epimedyumlu-bitki-macunu-balsarayi.htm ) kredi kartı ile taksitli almak istiyorum. Kartlı işlemi bulamadım, nasıl bulucam, kredi kartlı ürün satın alma nerdedir?
  (Müslüm E. - 05.EYLÜL.2014 - TURKEY)

  Cevap

  Merhaba Müslüm E.,
  Sitemizden ürünleri inceleyip, ( https://www.lokmanavm.com/balsarayi, https://www.lokmanavm.com/U727,41,epimedyumlu-bitki-macunu-power-balsarayi.htm, https://www.lokmanavm.com/U726,41,epimedyumlu-bitki-macunu-balsarayi.htm ) satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyip, sitemizin en üst kısmında bulunan Sepet ikonu resmine tıklayıp alışveriş sepetim sayfasına ulaşırsınız. Sepetinizdeki toplam ürün miktarını, ürün eksiltme, ürün arttırma işlemleri ile alakalı tüm düzenlemeleri buradan yapabilirsiniz. Alışveriş Sepetim sayfanızda iken dilerseniz sepetinize ürün toplamaya devam edebilir, dilerseniz Satın Al butonu ile alışverişi tamamlamaya yönlenirsiniz. Alışveriş Sepetim sayfanızdan Satın Al tıkladıktan ve Sırası ile gelen bilgi formları doldurduktan sonra Ödeme Yöntemleri arasında Havale/Eft, Kapıda Ödeme Nakit, Kargoda Ödeme Nakit veya Kredi Kartlı (Güvenli Ssl 128bit şifreli) olarak Ödeme yapabilirsiniz. Ödeme seçeneğinizi seçtikten sonra tüm bilgi alanlarını doldurup Siparişlerinize Onay verirsiniz.
  Keyifli Alışverişler dileriz. Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Fatma
  Soru

  S&a zayıflama hapını kaç kutu kullanmalıyım birinci kutu bitince ikinciyi kullanmak için biraz ara vermelimiyim teşekkürler
  (Fatma - 01.EYLÜL.2014 - TURKEY)

  Cevap

  Merhaba Fatma Hanım,
  S A 30 Days ( https://www.lokmanavm.com/U716,207,s-a-30-days-hhs.htm ) ürününden istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Bitkisel bir ürün olduğu için ara vermeye gerek yoktur. Tercihen arada verebilirsiniz. İdeal kilonuza ulaşana kadar devam edebilir sonrasında da formda kalmak için devam edebilirsiniz.
  Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Kadir Delican
  Soru

  Beyazlatıcı sabun beyazlatıcı krem hakkında bilgi almak istiyorum daha sonra sipariş vermek istiyorum. (Kadir Delican - 30.AĞUSTOS.2014 - İZMİR, TURKEY)

  Cevap

  Merhaba Kadir Delican,
  Sitemize ilginize teşekkür ederiz. Cilt Beyazlatma ( https://www.lokmanavm.com/U505,438,cilt-beyazlatma-sabunu-thalia.htm ) Sabunu, Yüz Beyazlatıcı ( https://www.lokmanavm.com/U531,1416,yuz-beyazlatici-krem-herbaderm.htm ) Krem Ve Cilt Vücut Beyazlatıcı ( https://www.lokmanavm.com/U530,1377,vucut-beyazlatici-krem-herbaderm.htm ) Krem hakkında ürün bilgisi sayfalarında çok detaylı bir şekilde yazılmıştır. Detaylı Ürün bilgisi için göndermiş olduğumuz linkleri tıklayıp ürün detay sayfalarından incelemenizi istirham ederiz. Ürün hakkında geniş bilgiye sahip olmanız için daha uygun olacaktır.
  Alışverişlerinizde Site mağazamız LokmanAVM.com'u tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Kevser A.
  Soru

  Merhaba S-a 30days almayı düşünüyorum. fakat aynı zamanda dogum kontrol hapı yasmin kullanıyorum. herhangi bi etkileşim olurmu ne önerirsiniz?
  (Kevser A. - 27.AĞUSTOS.2014 - İSTANBUL, TURKEY)

  Cevap

  Merhaba Kevser A.,
  S-A 30 Days ( https://www.lokmanavm.com/U716,207,s-a-30-days-hhs.htm ) ürünü Bitkisel Gıda takviyesi destek ürünü olduğu için birlikte kullanabilirsiniz. Herhangi bir etkileşim söz konusu değildir. SA 30&Days ( https://www.lokmanavm.com/U716,207,s-a-30-days-hhs.htm ) Bitkisel Kapsül Ürününün Muhafaza Şartları ve Uyarılarında da belirtildiği üzere Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Ürün bitkisel kapsül ürünüdür, kesinlikle ilaç değildir. Hiçbir hastalığın teşhisi, tedavisi ve sağaltımında kullanılamaz. Hamile-emziren bayanlar, kronik rahatsızlığı olanlar, çocuklar ve içersindeki bileşenlerin herhangi birine alerjisi olanlar kullanamaz. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde kullanımını bırakabilirsiniz.
  Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Can Karadaş
  Soru

  Ben siparişimi cumartesi akşam verdim Aydın da oturuyorum tahminen ne zaman gelir . evde herzaman bulunamıyorum.
  ( Can Karadaş - 24.AĞUSTOS.2014 - AYDIN, TURKEY)

  Cevap

  Merhaba Can Karadaş, Cumartesi gecesi Mesai saatleri haricinde tarafımıza ulaşmış, sistemimizde kayıtlı Sipariş Ürünleriniz, Kargo şubesine Pazartesi Mesai saatlerinde teslim edilecektir. Bulunduğunuz alanda/bölgede Kargo dağıtım şubesine yakınlık derecesine göre 1-2 gün içersinde teslim edilir. Anlaşmalı Kargomuzun şubesine teslim edilen paketiniz/kolinizin, bundan sonraki hareket ve tasarrufu, Kargo firmasının emanetinde ve kontrolündedir. Muhtemelen kargonuz Salı veya Çarşamba günü elinize ulaşacaktır. Siparişleriniz kargoya verildikten hemen sonra, Mobil telefonunuza Kargo Takip numarası tarafımızdan sms olarak gönderilmektedir. Kargonuzu Takip Numarası ile anlık detaylı olarak, Kargom Nerede ( https://www.lokmanavm.com/kargom-nerede.shtm ) sayfamızdaki ilgili kargo firması logosuna tıklayıp, Kargo takip sayfasına ulaşırsınız. Kargo takip sayfasındaki gerekli alanları doldurduktan sonra ekranınızda, Sipariş Ürünlerinizin, Kargonuzun son olarak nerede ve ne işlemde olduğunu görebilirsiniz.
  Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Eda Ece
  Soru

  Burgundy Henna Kızıl Hint Kınası ( https://www.lokmanavm.com/U642,279,kizil-hint-kinasi-glory-henna.htm ) zararları varmı?
  (Eda Ece - 23.AĞUSTOS.2014 - TURKEY)

  Cevap

  Merhaba Eda Ece,
  Kızıl Hint Kınası, Glory Henna (Burgundy) Hint Kınası ( https://www.lokmanavm.com/U642,279,kizil-hint-kinasi-glory-henna.htm ) Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Kınaya alerjiniz olup olmadığını test etmek için, macun kıvamındaki kınadan çok az bir miktar dirseğinizin iç kısmına sürünüz ve kuruması için bir süre bekleyiniz. Daha sonra cildiniz kınaya herhangi bir tepki veriyor mu kontrol ediniz. Kızarma, yanma ya da kaşınma gibi durumlar gerçekleşirse ürünü kullanmayınız.!
  Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Ebru
  Soru

  Kırmızı bal elinizde mevcut mudur?
  ( Ebru - 22.AĞUSTOS.2014 - İSTANBUL, TURKEY)

  Cevap

  Merhaba Ebru,
  Kırmızı Bal maalesef stoklarımızda mevcut değildir. İlginize teşekkür ederiz. Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 • Ömer K.
  Soru

  EPIMEDIUM GINSENG PASTE fiyati ve günde kaç kere ve sureklimi kullanacağız birde erken boşalmaya ve sertleşme süresi kaç dakika oluyor saygilarimla..
  (Ömer K. - 19.AĞUSTOS.2014 - TURKEY)

  Cevap

  Merhaba Ömer K.,
  Balsarayı Epimedyumlu Bitkisel Macun ( https://www.lokmanavm.com/U726,41,epimedyumlu-bitki-macunu-balsarayi.htm ) fiyatı şuanda %18 indirimli olarak Ürün detay bilgi kısmında görünür şekilde satışa sunulmuştur. Kullanım bilgilerinde de yazdığı üzere: Epimedyumlu Karışık Bitki Macunu Kullanım Şekli: Kullanmadan önce her seferinden kavanozdaki Epimedyumlu Ginseng Panaxlı Macunu karıştırınız. Günde 1-2 defa hızlı etki için yemeklerden 15-30 dakika kadar önce bilhassa aç karına sabah-akşam birer tatlı kaşığı yenir. Tok karına yenecekse, yemeklerde 2-3 saat sonra yenir. Aktiviteden önce kullanılacaksa en az 1-2 saat öncesinde 1 tatlı kaşığı alınması tavsiye edilir. Erken Boşalma ve Sertleşme Süresi Kişiye, yaşına, metabolizmasına göre farklılıklar göstermektedir. Bitkisel bir ürün olması itibari ile Epimedyumlu Bitkisel Macun ( https://www.lokmanavm.com/U726,41,epimedyumlu-bitki-macunu-balsarayi.htm ) dan kullanıp etkilerini gözlemlemeniz daha iyi olacaktır. Standart açıklamalı bilgilerini Ürün Detay İnceleme kısmında bulabilirsiniz.
  Alışverişlerinizde LokmanAVM.com mağazamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Ürünlerimizin hayırlı olmasını dileriz.

 • Alp Eren D.
  Soru

  Ben dik durmak için takılan görünmeyen korse arıyorum sizde varsa 2 adet sipariş vericem şimdiden teşekkürler (Alp Eren D. - 08.AĞUSTOS.2014 - İZMİR, TURKEY) https://www.lokmanavm.com/index.php

  Cevap

  Merhaba Alp Eren D.,
  Şuanda bahsettiğiniz korse ürünlerini maalesef satmamaktayız. Sitemiz www.lokmanavm.com daki Ürünlerimizi takip etmeye devam ediniz. İlginize Teşekkür eder LokmanAVM.com a yine bekleriz.

Toplam 118 mesaj var.
1 2 3 .... 7 8 9 10 11 12

Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.