sadsad x
asdasd
Davet Et ParaPuan Kazan LokmanAVM

Tavsiye et Kazan. Arkadaşını Davet et kazan. Davetli arkadaşınızda Üye olduğunda anında kazansın.!
Sitemizi Tavsiye ve Arkadaşınız Davet Etme Sistemimiz ile Davet ettiğiniz her "Yeni Kişi" Davetinizi kabul edip en az 50.00TL'lik Alışverişini tamamlar ise sistemimiz tarafından Davet eden üyemize 5.000 ParaPuan (5.00TL.) "Otomatik" hesabına eklenir.
Davet etme Sistemimiz Sitemiz içersinde bulunan otomatik olarak Davet etme panelleri ile oluşturduğunuz kod üzerinden çalışır. Sizin oluşturduğunuz "Davet Kodu" ile geleni sistem operatörlerimiz algılar tanır ve alışverişini oluşturup tamamladıktan sonra hesabınıza ParaPuanlar otomatik olarak yüklenir. Her Davet ettiğiniz yeni kişi için ParaPuan Kazanırsınız.! Ayrıca Davet ettiğiniz kişi Üye olduğunda anında ilk hediye ParaPuanımızı da kazanır.
Sistemimiz Davet eden içinde, Davet ettiğiniz arkadaşınız içinde kazançlıdır. Keyifli alışverişler dileriz.

Sitemizi Tavsiye Eder Misiniz?Önemli Açıklama: Çalışma prensiplerimiz içersinde öncelikle tüm üyelerimizin kazançlı olabilmesi düşünülerek, reklam giderlerine yatırımlar yapmak yerine üyelerimize yönelik kazanç puan sistemine dayalı olarak çalışacağız. Bu konuda sizlerinde yardım ve desteklerinizi tüm üyelerimizin kazanması için bekliyoruz.

Mağazamız LokmanAVM.com a; üye ve üye bayii müşterimiz olmak ile her zaman kazançlı olacaksınız. Düzenlemiş olduğumuz kampanya, indirim, hediye ve LokmanAVM Para Puan (L.P.) gibi birçok ilginizi çekecek fırsatlardan haberdar olup, sitemiz fırsatlarından en üst seviyede faydalanabilmeniz için, kazançlıdır. Sitemize üye ve üye bayii olduğunuz anda LokmanAVM Para Puan (L.P.) ilk hediyemiz hesabınıza otomatik olarak yüklenir. Ayrıca; tüm alışverişlerinizde, LokmanAVM Para Puan (L.P.) kazanacak, yorum, tavsiye ve anketlerimize katılımlarınızda da ayrıca LokmanAVM Para Puan (L.P.) kazanacaksınız. Üyeliğinizin tüm mağazamız LokmanAVM.com çalışanları olarak hayırlı olmasını dileriz.

Puan sistemimizi detaylı incelemek için lütfen tıklayınız..


Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.