Google LokmanAVM
x

Türk Lirası TR
Europe EURO
United States USD
Australian Dollar AUD
Danish Krone DKK
British Pound GBP
Norwegian Krone NOK
Japanese Yen JPY
Bulgarian Lev BGN
Romanian Leu RON
Russian Ruble RUB
Chinese Yuan Renminbi CNY
LokmanAVM.com'a Hoşgeldiniz. 100TL ve Üzeri KARGO BEDAVA! Sitemizde bazı özellikler bilgiler sadece üye girişi ile çalışmaktadır. Alışverişlerinizde bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür eder, Ürünlerimizin Hayırlı olmasını dileriz.
17 Milyon üzeri Üye, 15 Yıllık Tecrübeyle LokmanAVM Sizinle..
 
Para Birimi Hazırlanıyor!
Tüm Kategoriler

Orjinal Faturalı Bitkisel Ürünler

Telefonla Sipariş Formu

Yeni Ürünler

Kaş Kirpik Bakımı

ÇUBUK TÜTSÜLER BUHURLAR

Günlük hayatımızın her alanında kullanabildiğimiz tütsü‘nün kısaca açıklaması aslında şudur. Dini topluluklarda çevrenin hoş kokması için kullanılan bir kokudur. Diğer bir kullanım amacı ise, bir hastalığı iyileştirmek ya da sihri engellemek için gibi sebeplerle kullanılabilir. Ruh sağlığı ve sinirleri bozulmuş insanlar için yakılan koku çubuklarıdır. Amber Sandal Tarçın gibi çok çeşitli ağaçların köklerinden ve kabuklarından ve çiçeklerden meydana gelmiştir. Ayrıca kurutulmuş ot, mantarlar ve yosunlar da tütsü kokusu için yararlanılan bitkiler de çok fazlacadır.
Hayatınızın her anında kullanabileceğiniz mistik güzel hoş bir kokusu vardır. Sizi gün içindeki stres ve sıkıntılarınızdan uzak tutar. Ayrıca akrabalarınızla, çevrenizdekilerle birbirinize yakın ve mutlu olmanızı sağlayacak özellikler gözlenmektedir. Gribal enfeksiyon hastalığınız varsa tütsülerden yararlanabilirsiniz. Mide ağrısı olan, baş ağrısı olan, kısacası acı çeken her kişi bu tütsü çubuklarından faydalanabilir. 
Tütsülerin anlamları olarak o kadar çok farklı tütsüler var ki… Kimisi rahatlatıyor. Kimisi şifalara sebep olabiliyor. Kimisi tütsüleme ile sadece hoş bir koku yayıyor. Kimisi tütsülerde çok ayrı kavramları sembolize ediyor. Gelin bu eşsiz kokuları birlikte tanıyalım..

(Kynk: Aromatik Tütsüler Kokular - Tarık Demira. - 2013)
Bilgilerin kaynak gösterilsin veya gösterilmesin kopyalanması paylaşılması her türlü dağıtılması serbesttir.

 
1 2
Toplam 47 ürün görüntüleniyor.
1 2

ÇUBUK TÜTSÜLER BUHURLAR

Günlük hayatımızın her alanında kullanabildiğimiz tütsü‘nün kısaca açıklaması aslında şudur. Dini topluluklarda çevrenin hoş kokması için kullanılan bir kokudur. Diğer bir kullanım amacı ise, bir hastalığı iyileştirmek ya da sihri engellemek için gibi sebeplerle kullanılabilir. Ruh sağlığı ve sinirleri bozulmuş insanlar için yakılan koku çubuklarıdır. Amber Sandal Tarçın gibi çok çeşitli ağaçların köklerinden ve kabuklarından ve çiçeklerden meydana gelmiştir. Ayrıca kurutulmuş ot, mantarlar ve yosunlar da tütsü kokusu için yararlanılan bitkiler de çok fazlacadır.
Hayatınızın her anında kullanabileceğiniz mistik güzel hoş bir kokusu vardır. Sizi gün içindeki stres ve sıkıntılarınızdan uzak tutar. Ayrıca akrabalarınızla, çevrenizdekilerle birbirinize yakın ve mutlu olmanızı sağlayacak özellikler gözlenmektedir. Gribal enfeksiyon hastalığınız varsa tütsülerden yararlanabilirsiniz. Mide ağrısı olan, baş ağrısı olan, kısacası acı çeken her kişi bu tütsü çubuklarından faydalanabilir. 
Tütsülerin anlamları olarak o kadar çok farklı tütsüler var ki… Kimisi rahatlatıyor. Kimisi şifalara sebep olabiliyor. Kimisi tütsüleme ile sadece hoş bir koku yayıyor. Kimisi tütsülerde çok ayrı kavramları sembolize ediyor. Gelin bu eşsiz kokuları birlikte tanıyalım..


AMBERLİ TÜTSÜLER BUHURLAR
Amber tütsüsü, insanlara stres yaptırmayan bir kokuya sahiptir. Amber tütsüsü kokusu ile kendinizi gün boyu hareketli ve dinç hissedebilirsiniz. Aynı zamanda sıkıntısı olan insanların rahatlamasına olanak sağlar.

BEGONYALI TÜTSÜLER BUHURLAR
Begonya çiçeğinin karışımından oluşan bu tütsü, hafif, rahatlatıcı ve sakinleştirici bir kokuya sahiptir. Evinizde ve ofisinizde ferah, dinlendirici bir hava oluşturur. Gün boyu kendinizi mutlu hissetmenizi sağlar.

ÇAMLI TÜTSÜLER BUHURLAR
Çam ağacının benzersiz kokusundan elde edilen bu tütsü, vücut direncinizi arttırır. Kuvvet verici özelliğe sahip olan çam tütsüsü, iştahınızı açmaya yardımcı olur.

ÇİKOLATALI TÜTSÜLER BUHURLAR
Çikolatanın enfes aromasından ortaya çıkan hoş kokulu tütsü, uyuyamayanlara iyi gelir. Bilincin yerinde olmasını sağlar. Diğer anlamı ise sanattır.

ÇİLEKLİ TÜTSÜLER BUHURLAR
Vücudu kuvvetlendirir. Direnci arttırır, ancak aynı zamanda gevşeticidir. Endişeyi yok eder, gerilimli ortamlarda sükuneti ve anlayışlı davranabilmeyi sağlar. Zekâ açıcıdır. Yakılması şifayı aktarmada kolaylık sağlar. Aynı zamanda umudun simgesi olduğu söylenmektedir.

ELMALI TÜTSÜLER BUHURLAR
Elma meyvesinin kokusunun fevkalade kokusundan elde edilen bu tütsü, ruhunuzu ve bedeninizi dinç tutma özelliğine sahiptir. Bu güzel, keskin tütsü kokusu sağlıklı yaşamınızda olumlu bir etki sağlar.

GÜLLÜ TÜTSÜLER BUHURLAR
Güllü tütsü ferahlatır ve aynı zamanda huzur verir. Gül bahçelerinin muhteşemliği ve büyüleyici kokusunu yaşamınıza doldurur. İnancı sağlamlaştırır ve dualarda kullanılabilir. Aşkın sembolüdür. Fobileri olan kişilerin tedavilerinde koku terapi, tamamlayıcı olarak kullanılır.

HAŞHAŞLI TÜTSÜLER BUHURLAR
Haşhaşlı çubuk tütsüler buhurlar bileşiminde bulunan haşhaşın muhteşem aromatik kokusundan yapılmıştır. Haşhaş kokulu tütsü gün boyu kendinizi mutlu huzurlu hissetmenizi sağlar. Haşhaş kokulu tütsü Zihni güçlendirir. Haşhaş kokulu tütsü kullanım alanında doğasal hoş ferahlatıcı bir koku bırakır.

İNCİ ÇİÇEĞİ TÜTSÜLER BUHURLAR
Mayıs ayının en nadide kokusu inci çiçeği, tropik bir kokuya sahiptir. Gerginliğin hafiflemesini sağlar ve sıkıntılarınızdan uzak durmanıza yardımcı olur.

İRİS SÜSEN ÇİÇEĞİ TÜTSÜLER BUHURLAR
Aşk simgesini temsil eden bu tütsü, bahar mevsiminin muhteşem kokusundan meydana gelmiş olup, insanların psikolojik sorunlarında etkilidir. Gerginliğin hafiflemesine yardımcı olan bu tütsü, keskin kokusuyla sinirlerinizi yatıştırır ve sizi kuvvetlendirir.

KAMASUTRA & EROTİK AFRODİZYAK TÜTSÜLER BUHURLAR
Egzotik çiçeklerden oluşan bu muhteşem kokulu karışım tütsüler, insan vücudunu gevşetici özelliği yanısıra mekana salınan hoş kokusuyla afrodizyak etki sağlayabilmekte ve Afrodizyak uyarıcı cinsel isteği arttıran etkilere de sahip olabilmektedir. Aynı zamanda huzur vericidir. Aşkın, sevginin tensel ifadesidir. Meditasyonda kullanıldığında oldukça yararlı olduğu gözlemlenmiştir.

KARANFİLLİ TÜTSÜLER BUHURLAR
Karanfil tütsü kokusu bulunduğu ortama, ruhsal yaşamı geliştirme, saflaştırma ve yüceltme etkisi yayar. Keskin tütsü kokusunu içinize çektiğinizde, beyninizi uyarır ve pozitif düşünmenizi sağlar.

LAVANTALI TÜTSÜLER BUHURLAR
Lavanta tütsü kokusu, zihin açıcıdır. Rahatlatıcı bir etkiye sahiptir. Sinirleri gevşeticidir. Kaliteli uykuya yardımcı olur.

LEYLAKLI TÜTSÜLER BUHURLAR
Egzotik, aromatik bir koku olan leylak tütsü, bulunduğunuz ortamda, tazelik ve tatmin edici bir etki sağlar. Olumsuz enerji ve kötü atmosferi yok eder ve gün boyu sakinlik sağlar.

LİMONLU TÜTSÜLER BUHURLAR
Vücudun dinamik olmasını sağlayan hoş kokulu bu tütsü, limon ağacı ve limon kabuklarından elde edilmiştir. Vücudun dinamik olmasını sağlayan limonlu tütsü, kuvvetli olmanıza yardımcı olur. Halsizliği giderici özelliğe sahiptir. Sabır gücü verir ve stresten uzak durmanıza yardımcı olur.

MENEKŞELİ TÜTSÜLER BUHURLAR
Sizi büyüleyecek egzotik bir kokuya sahip olan mor menekşe, sakinleştirici özelliğe sahiptir. Alçak gönüllü olma hissi vermektedir ve gün boyu tazeliğinizi korumaktadır.

MİSKLİ TÜTSÜLER BUHURLAR
Misk otunun harikulade kokusu, sakinleştirici ve ferahlatıcıdır. Göz değmesi (nazar) gibi terslikleri ortamdan temizler. Heyecanı yatıştırır. Şifa kokusudur. İyileştirici özelliği olduğundan, çeşitli ağrıları azaltıcı etkiye sahiptir. İnsanların doğruyu söylemesini sağlayıcı bir kokuya sahiptir.

MİSTİK FANTAZİ KARIŞIK TÜTSÜLER BUHURLAR
Bu muhteşem kokulu tütsünün cildi nemlendirici bir özelliği vardır. Duyma organlarının tıkandığında açılmasına yardımcı olur. Pratik zekâ arttırıcıdır. Düşünceleri rahatlatıp konsantrasyonu arttırır. Özellikle çocuklar ders çalışırken yakılması önerilir. Güç ve güven sembolüdür. Her türlü meditasyonda, manevi şifalandırmada kullanılır. Egzotik çiçeklerden oluşan bu muhteşem kokulu karışım, insan vücudunu gevşetici özelliğe sahiptir. Aynı zamanda huzur vericidir. Aşkın, sevginin tensel ifadesidir. Meditasyonda kullanıldığında oldukça yararlı olduğu gözlemlenmiştir.

MOGRA ÇİÇEĞİ TÜTSÜLER BUHURLAR
Mogra Çiçeği tütsü kokusu sakinleştirici özelliğinden dolayı, meditasyonda sıkça kullanılır. Kullanılan ortamda, hassasiyeti ve sabır gücünü arttırıcı bir enerjiye sahiptir. Ofis kullanımı için önerilir.

NİLÜFERLİ TÜTSÜLER BUHURLAR
Su üstünde muhteşem görüntüsüyle, hoş kokusunu etrafına yayan nilüfer çiçeğinin bu güzel kokusu, sinirlerinizi yatıştırır, kalbinizi kuvvetlendirir ve hararetinizi alır.

ORKİDELİ TÜTSÜLER BUHURLAR
Yaz aylarının en nadide orkide çiçeklerinden elde edilen bu tütsü, bronşit ve öksürüğe faydalıdır. Bulunduğunuz ortamı, negatif elektrikten arındırıp, pozitif elektriğe dönüştürerek gün içinde sizin, dinç ve aktif olmanızı sağlar.

PORTAKALLI TÜTSÜLER BUHURLAR
Portakallı çubuk tütsüler buhurlar bileşiminde bulunan aromatik portakalın muhteşem kokusundan yapılmıştır. Portakal kokulu tütsü tatlımsı kokusu ile iştah açar, tütsüleme yapıldığı ortamlarda talımsı bir hoş koku bırakır. Portakallı tütsü stresi önler, vücut direncini arttırıcı özelliği bulunmaktadır.

SANDAL AĞACI ÖD AĞACI TÜTSÜLER BUHURLAR
Sandal ağacı tütsüsü, büyüleyici kokusu ile evinizin, ofisinizin her köşesine yayılır. Dinginlik hissi verir. Depresyonu yatıştırır. 
Sebatlı ve dik durmanızı sağlar. Entelektüel çaba korkusu sandalın altında erir ve yok olur. İçe kapanık kimselere ferahlık ve 
rahatlama getirir. Meditasyon sırasında motive eder.

SEDİR AĞACI TÜTSÜLER BUHURLAR
Sedir ormanlarının hoş kokulu aroması, ormansı hoş hava yansıtmaktadır. Sedir ağacı tütsüsü insan bedeni üzerinde etkileyici bir kokuya sahiptir. Stresin giderilmesinde faydalıdır. Korkuyu, takıntıyı ve üzüntüyü geçirmekte etkilidir. Sedir gibi odunsu tütsülerin kokuları, diğer tütsü kokularına göre daha yoğundur. Bu özelliğinden dolayı kokuları düğer tütsü kokularına göre daha da kalıcıdır. Ayrıca sedir tütsüsü, kan dolaşımını ve sinir sistemini düzenler.

TARÇINLI TÜTSÜLER BUHURLAR
Mükemmel bir kokuya sahip olan bu tütsü, tarçın ağacının kabuklarından meydana gelmiştir. Bu tütsü kokusu doğru olmayan düşüncelerin yok olmasına yardımcı olur. Kesilen iştahların açılmasına etkilidir. Rahatlatıcı ve sade kokusuyla büyüler.

TÜTÜNLÜ TÜTSÜLER BUHURLAR
Tütün yapraklarından yapılan bu tütsü, keyif verici bir özelliği vardır. Alışkanlık yapıcı özelliği ile insanlar üzerinde olumlu etki bırakmaktadır.

VANİLYALI TÜTSÜLER BUHURLAR
Vanilyalı çubuk tütsüler buhurlar bileşiminde bulunan aromatik vanilya çubuklarının muhteşem kokusundan yapılmıştır. Sinirli depresif bir ortamda bulunuyor iseniz, vanilyalı çubuk tütsünün hoş ve etkileyici kokusu ile ferahlayıp yatışmanıza yardımcı olan pozitif bir bakış açısı kazanmanızı sağlar.

YAĞMUR ORMANI TÜTSÜLER BUHURLAR
Yağmur ormanlarının tazeliğini, doğanın muhteşem huzurunu ortamınıza getiren hafif odunsu kokusu olan bu tütsü, iletişimi arttırır. Meditasyonda vizyonsal gücü arttırır. Uykusuzluğa iyi gelir. Kendinizi sevmeye yardımcı olur.

YASEMİNLİ TÜTSÜLER BUHURLAR
Gizemli, huzur verici, sinirleri güçlendirici harika bir kokudur. Safiyeti ve arınmışlığı temsil eder. Bencil kişilerin kendilerini görmelerini sağlar. Haksızlıkları ortaya çıkarır. Güçlü bir yapıya sahip olmak isteyenlere iyi gelir. Şifada, acıları yatıştırıcı özelliği vardır.

YEŞİLÇAYLI TÜTSÜLER BUHURLAR
Yeşilçaylı çubuk tütsüler buhurlar bileşiminde bulunan aromatik yeşilçayın muhteşem kokusundan yapılmıştır. Yeşilçay kokulu tütsü doğayı yansıtan kokusu ile zihni ve bedeni ferahlatır, bilinç altına hoş kokusu ile pozitif bir enerji verir.

ZAMBAKLI TÜTSÜLER BUHURLAR
Su zambağının ferahlatıcı ve tazeliği etkisiyle, sinirleri yatıştırır. Temizliği temsil eder. Sevgi sembolü olarak kullanılır. enerji verir, depresyona birebir etkilidir.

ZENCEFİLLİ TÜTSÜLER BUHURLAR
Zencefilli çubuk tütsüler buhurlar bileşiminde bulunan Zencefilin muhteşem aromatik kokusundan yapılmıştır. Zencefil kokulu tütsünün solunum yollarını ferahlatan bir kokusu vardır. Vücuda gün boyu zindelik verir. Zencefil kokulu tütsünün evinizde veya ofisinizde bırakacağı aromatik kokusu hoştur.

(Kynk: Aromatik Tütsüler Kokular - Tarık Demira. - 2013)
Makalelerin Bilgilerin kaynak gösterilsin veya gösterilmesin kopyalanması paylaşılması her türlü dağıtılması serbesttir.

Sitemiz özelliklerinden ve içeriklerinden en üst seviyede faydalanabilmeniz için Lütfen Yeni Üyelik veya Üye Girişi için tıklayın.

Yeni Üye olmak için tıklayınız.
Facebook ile Bağlan
Twitter ile Bağlan
  • Hem Tütsü
  • LokmanAVM
  • Mnk
Kargo Bedava
Üye Ol Anında ParaPuan Kazan!
%100 Güvenli Alışveriş Sitesi
%100 Orjinal Ürünler
Arkadaşını Davet Et ParaPuan Kazan!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.