Google LokmanAVM
x

Türk Lirası TR
Europe EURO
United States USD
Australian Dollar AUD
Danish Krone DKK
British Pound GBP
Norwegian Krone NOK
Japanese Yen JPY
Bulgarian Lev BGN
Romanian Leu RON
Russian Ruble RUB
Chinese Yuan Renminbi CNY
LokmanAVM.com'a Hoşgeldiniz. 100TL ve Üzeri KARGO BEDAVA! Sitemizde bazı özellikler bilgiler sadece üye girişi ile çalışmaktadır. Alışverişlerinizde bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür eder, Ürünlerimizin Hayırlı olmasını dileriz.
17 Milyon üzeri Üye, 15 Yıllık Tecrübeyle LokmanAVM Sizinle..
 
Para Birimi Hazırlanıyor!
 
Bize Sormak istediğiniz Tüm Sorularınız için yandaki Soru Sorun butonuna tıklayıp Sorunuz. İlgili departman hızlıca cevaplayacaktır. Sorularınızın cevaplarını Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.) & Sizden Gelen Sorular ve Cevaplar sayfamızdan takip edebilirsiniz. Alışverişlerinizde bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz.
Sizin İçin Seçtiğimiz Sıkça Sorulan Sorular Sizden Gelen Sorular & Cevaplar
Puan Sistemi
BİSMİLLÂHİRRAHMÂNİRRAHÎM
ParaPuan Kazanç Fırsat Sistemi LokmanAVM

Mağazamız LokmanAVM.com a; üye ve üye bayii müşterimiz olmak ile her zaman kazançlı olacaksınız. Düzenlemiş olduğumuz kampanya, indirim, hediye ve LokmanAVM Para Puan (L.P.) gibi birçok ilginizi çekecek fırsatlardan haberdar olup, sitemiz fırsatlarından en üst seviyede faydalanabilmeniz için, kazançlıdır. Sitemize üye ve üye bayii olduğunuz anda LokmanAVM Para Puan (L.P.) ilk hediyemiz hesabınıza otomatik olarak yüklenir. Ayrıca; tüm alışverişlerinizde, LokmanAVM Para Puan (L.P.) kazanacak, yorum, tavsiye ve anketlerimize katılımlarınızda da ayrıca LokmanAVM Para Puan (L.P.) kazanacaksınız. Üyeliğinizin tüm mağazamız LokmanAVM.com çalışanları olarak hayırlı olmasını dileriz.


Sitemizi Tavsiye
Eder Misiniz?


Arkadaşınızı Davet
Eder misiniz?
Önemli Açıklama: Çalışma prensiplerimiz içersinde öncelikle tüm üyelerimizin kazançlı olabilmesi düşünülerek, reklam giderlerine yatırımlar yapmak yerine üyelerimize yönelik kazanç puan sistemine dayalı olarak çalışacağız. Bu konuda sizlerinde yardım ve desteklerinizi tüm üyelerimizin kazanması için bekliyoruz.

LokmanAVM Para Puan (L.P.) Puan Sistemi:
İşlem LokmanAVM Para Puan (L.P.) TL Karşılığı
Yeni Üyelik Başlangıç 10.000 L.P 10,00 TL.
Yorum Yapma 1.000 L.P 1,00 TL.
Teslim Aldığınız Ürünlere 7gün Sonra Yorum Yapma 1.000 L.P 1,00 TL.
Ürün Tavsiyede Bulunmada 1.000 L.P 1,00 TL.
Sitemize Arkadaş Davet Etme (Fırsat)
10.000 L.P 10,00 TL.
Anketlerimize Oy Vermede 1.000 L.P 1,00 TL.
Her Alışverişte %1 oranında 1,00 TL.
Açıklama: Her alışverişinizde %1, yani Kdv. dahil 100.00 TL. alışveriş için 1.00TL. = 1.000 LokmanAVM Para Puan (L.P.) hesabınıza "Otomatik" eklenir.
Sitemizi Tavsiye ve Arkadaşınız Davet Etme Sistemimiz ile; Davet ettiğiniz her "Yeni Kişi" için üye olup en az 50.00TL'lik Alışverişini tamamladıktan sonra sistemimiz tarafından 10.000 (L.P.) parapuan hesabınıza "Otomatik" eklenir. Sistemimiz otomatik olarak Davet etme (Yukarıdaki ve site sayfalarımız blokları içersinde Sitemizi Tavsiye veya Arkadaşınızı Davet) ile oluşturduğunuz kod üzerinden çalışır. Sizin oluşturduğunuz "Davet Kodu" ile geleni sistem operatörlerimiz algılar tanır ve alışverişini oluşturup tamamladıktan sonra hesabınıza ParaPuanlar otomatik olarak yüklenir. Her yeni kişi için ParaPuan Kazanırsınız.!Puanlama Sistemi Nasıl Çalışır
Para Puan Örnekleri
Yaptığınız her işlem sonucunda puan hesabınıza üstteki bilgilere göre "Otomatik" olarak eklenir. 1.000 LokmanAVM Para Puan (L.P.) size 1,00 TL kazandırır.
En düşük hediye çeki oluşturma sınırı 10,00 TL = 10.000 (L.P.) Para Puan'dır.
1750 L.P = 1,75 TL eder. 12.400 L.P = 12,40 TL eder.
5.000 L.P = 5,00 TL eder. 20.000 L.P = 20,00 TL eder.

LokmanAVM.com tüm kampanya, hediye, indirim, parapuan v.b. uygulamalarını sonlandırma, değiştirme ve tüm haklarını kendinde saklı tutar.
Kargo Bedava
Üye Ol Anında ParaPuan Kazan!
%100 Güvenli Alışveriş Sitesi
%100 Orjinal Ürünler
Arkadaşını Davet Et ParaPuan Kazan!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.