Google LokmanAVM
x

Türk Lirası TR
Europe EURO
United States USD
Australian Dollar AUD
Danish Krone DKK
British Pound GBP
Norwegian Krone NOK
Japanese Yen JPY
Bulgarian Lev BGN
Romanian Leu RON
Russian Ruble RUB
Chinese Yuan Renminbi CNY
LokmanAVM.com'a Hoşgeldiniz. 100TL ve Üzeri KARGO BEDAVA! Sitemizde bazı özellikler bilgiler sadece üye girişi ile çalışmaktadır. Alışverişlerinizde bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür eder, Ürünlerimizin Hayırlı olmasını dileriz.
17 Milyon üzeri Üye, 15 Yıllık Tecrübeyle LokmanAVM Sizinle..
 
Para Birimi Hazırlanıyor!
Tüm Kategoriler
Marka Listesi

HEM ÇUBUK TÜTSÜLER (HEM INCENSE STICKS)


Hem Tütsü: Hem incense sticks, 1975 yılından bu yana hızla büyüyen Hem şirketi Hindistanın göz bebeği niteliğinde büyük bir firmadır. O günden bugüne 100'den fazla kategoride tütsü çubukları üretmekte olan firma, şuan tütsü sanayinde en yüksek rütbede yer almaktadır. Toplam 50'den fazla ülkeye ihracatı ile Ürünlerinin kokuları, eşsiz kalitesi ile tanınmaktadır. Bangalore, Mumbai ve Bhiwandi de üretim tesisleri bulunmaktadır. Her geçen gün yenilen imajı ve ambalajı ile tütsü satış pazarlarının en üst düzeyinde yer almaktadır.
 
1 2
Hem Tütsü
Toplam 45 ürün görüntüleniyor.
1 2

Bitkisel Ürünler Misk-u Amber, Amber Amber, Misk-u Amber Hediye Günü Yıldönümü Doğum Günü Babalar Günü Anneler Günü Sevgililer Günü Yılbaşı Çubuk Tütsü, Buhurlar, Buhurdanlık Aktariye Grubu Ürünler Kadın Erkek Afrodizyak Etkili Diğer Ürünler Mistik, Fantazi, Karışık, Tütsüler Kamasutra & Erotik Tütsüler Amberli Tütsüler Elmalı Tütsüler Tarçınlı Tütsüler Tarçın, Tarçın (Çin), Tarçın (Seylan) Güllü Tütsüler Gül Çubuk Tütsü, Buhurlar Gül, Rosa Rosa, Gül Haşhaşlı Tütsüler Gri Haşhaş, Haşhaş, Mavi Haşhaş Haşhaş, Mavi Haşhaş, Gri Haşhaş Mavi Haşhaş, Haşhaş, Gri Haşhaş Afrodizyaklar Erkek - Afrodizyaklar Bayan Karanfilli Tütsüler Karanfil Lavantalı Tütsüler Hüsame Otu, Lavanta Lavanta, Hüsame Otu Leylaklı Tütsüler Adi Leylak, Leylak Leylak, Adi Leylak Limonlu Tütsüler Limon Menekşeli Tütsüler Menekşe, Menekşe Kokulu, Menekşe Hercai Vanilyalı Tütsüler Çubuk Vanilya, Vanilya, Vanilin Vanilya, Çubuk Vanilya, Vanilin Miskli Tütsüler Begonyalı Tütsüler Orkideli Tütsüler Yaseminli Tütsüler Nilüferli Tütsüler Sandal Ağacı Tütsüler (Öd Ağacı) Sedir Ağacı Tütsüler Sedir Ağacı, Sarı Katran Ağacı Tütünlü Tütsüler Tütün, (Sigara) Yağmur Ormanı Tütsüler Yeşilçaylı Tütsüler Çay, Yeşilçay Yeşilçay, Çay Zambaklı Tütsüler Zencefil, Zencefil Kökü Zencefilli Tütsüler Çamlı Tütsüler Çam Ağacı, Karaçam, Fıstık Çamı Fıstık Çamı, Çam Ağacı, Karaçam Karaçam, Çam Ağacı, Fıstık Çamı Çikolatalı Tütsüler Çilekli Tütsüler Çilek İris Süsen Çiçeği Tütsüler Portakallı Tütsüler Melisa Otu, Limon Otu Limonotu, Melisa Otu Manolyalı Tütsüler Bergamutlu Tütsüler Sıtma Ağacı, Okaliptus Okaliptus, Sıtma Ağacı Okaliptuslu Tütsüler
Kargo Bedava
Üye Ol Anında ParaPuan Kazan!
%100 Güvenli Alışveriş Sitesi
%100 Orjinal Ürünler
Arkadaşını Davet Et ParaPuan Kazan!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.