Google LokmanAVM
x

Türk Lirası TR
Europe EURO
United States USD
Australian Dollar AUD
Danish Krone DKK
British Pound GBP
Norwegian Krone NOK
Japanese Yen JPY
Bulgarian Lev BGN
Romanian Leu RON
Russian Ruble RUB
Chinese Yuan Renminbi CNY
LokmanAVM.com'a Hoşgeldiniz. 100TL ve Üzeri KARGO BEDAVA! Sitemizde bazı özellikler bilgiler sadece üye girişi ile çalışmaktadır. Alışverişlerinizde bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür eder, Ürünlerimizin Hayırlı olmasını dileriz.
17 Milyon üzeri Üye, 15 Yıllık Tecrübeyle LokmanAVM Sizinle..
 
Para Birimi Hazırlanıyor!
Tüm Kategoriler
Marka Listesi

HEM ÇUBUK TÜTSÜLER (HEM INCENSE STICKS)


Hem Tütsü: Hem incense sticks, 1975 yılından bu yana hızla büyüyen Hem şirketi Hindistanın göz bebeği niteliğinde büyük bir firmadır. O günden bugüne 100'den fazla kategoride tütsü çubukları üretmekte olan firma, şuan tütsü sanayinde en yüksek rütbede yer almaktadır. Toplam 50'den fazla ülkeye ihracatı ile Ürünlerinin kokuları, eşsiz kalitesi ile tanınmaktadır. Bangalore, Mumbai ve Bhiwandi de üretim tesisleri bulunmaktadır. Her geçen gün yenilen imajı ve ambalajı ile tütsü satış pazarlarının en üst düzeyinde yer almaktadır.
 
1 2
Hem Tütsü
Toplam 45 ürün görüntüleniyor.
1 2

Leylak, Adi Leylak Menekşe, Menekşe Kokulu, Menekşe Hercai Vanilya, Çubuk Vanilya, Vanilin Adi Leylak, Leylak Lavanta, Hüsame Otu Mavi Haşhaş, Haşhaş, Gri Haşhaş Afrodizyaklar Erkek - Afrodizyaklar Bayan Karanfil Sedir Ağacı, Sarı Katran Ağacı Tütün, (Sigara) Limonotu, Melisa Otu Sıtma Ağacı, Okaliptus Okaliptus, Sıtma Ağacı Melisa Otu, Limon Otu Karaçam, Çam Ağacı, Fıstık Çamı Yeşilçay, Çay Zencefil, Zencefil Kökü Rosa, Gül Limon Yıldönümü Hediye Günü Çubuk Tütsü, Buhurlar, Buhurdanlık Yılbaşı Sevgililer Günü Babalar Günü Anneler Günü Doğum Günü Misk-u Amber, Amber Aktariye Grubu Ürünler Tarçın, Tarçın (Çin), Tarçın (Seylan) Amberli Tütsüler Çubuk Vanilya, Vanilya, Vanilin Gül Çubuk Tütsü, Buhurlar Kadın Erkek Afrodizyak Etkili Diğer Ürünler Haşhaş, Mavi Haşhaş, Gri Haşhaş Bergamutlu Tütsüler Begonyalı Tütsüler Çamlı Tütsüler Çikolatalı Tütsüler Çilekli Tütsüler Elmalı Tütsüler Güllü Tütsüler Gri Haşhaş, Haşhaş, Mavi Haşhaş Haşhaşlı Tütsüler Çilek İris Süsen Çiçeği Tütsüler Kamasutra & Erotik Tütsüler Gül, Rosa Karanfilli Tütsüler Lavantalı Tütsüler Leylaklı Tütsüler Limonlu Tütsüler Çay, Yeşilçay Fıstık Çamı, Çam Ağacı, Karaçam Manolyalı Tütsüler Menekşeli Tütsüler Çam Ağacı, Karaçam, Fıstık Çamı Miskli Tütsüler Mistik, Fantazi, Karışık, Tütsüler Okaliptuslu Tütsüler Nilüferli Tütsüler Orkideli Tütsüler Amber, Misk-u Amber Portakallı Tütsüler Hüsame Otu, Lavanta Sandal Ağacı Tütsüler (Öd Ağacı) Sedir Ağacı Tütsüler Tarçınlı Tütsüler Tütünlü Tütsüler Vanilyalı Tütsüler Yağmur Ormanı Tütsüler Yaseminli Tütsüler Yeşilçaylı Tütsüler Zambaklı Tütsüler Zencefilli Tütsüler Bitkisel Ürünler
Kargo Bedava
Üye Ol Anında ParaPuan Kazan!
%100 Güvenli Alışveriş Sitesi
%100 Orjinal Ürünler
Arkadaşını Davet Et ParaPuan Kazan!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.