Google LokmanAVM
x

Türk Lirası TR
Europe EURO
United States USD
Australian Dollar AUD
Danish Krone DKK
British Pound GBP
Norwegian Krone NOK
Japanese Yen JPY
Bulgarian Lev BGN
Romanian Leu RON
Russian Ruble RUB
Chinese Yuan Renminbi CNY
LokmanAVM.com'a Hoşgeldiniz. 100TL ve Üzeri KARGO BEDAVA! Sitemizde bazı özellikler bilgiler sadece üye girişi ile çalışmaktadır. Alışverişlerinizde bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür eder, Ürünlerimizin Hayırlı olmasını dileriz.
17 Milyon üzeri Üye, 15 Yıllık Tecrübeyle LokmanAVM Sizinle..
 
Para Birimi Hazırlanıyor!
Tüm Kategoriler
Marka Listesi

ROSENSE GÜL ÜRÜNLERİ
"gülden gelen güzellik"


Rosense & Gülbirlik Merkezi Ispartada olan şirket Rosense Kozmetik Ürünleri A.Ş. 2005 yılında dünyanın en büyük gül yağı üretici ve ihracatçı kuruluşu olan Gülbirlik tarafından kurulmuştur. Dünyanın tek doğal gül kaynaklı kozmetik ürünleri markasıdır. Bugün global bir marka olma yolunda ilerleyen Rosense, Türkiye dışında Almanya, Hollanda, Avustralya, Kanada ve Japonya dahil birçok ülkede bayilikler kanalı ile satılmaktadır.
Rosense Gül Ürünleri
 
Rosense
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Bitkisel Ürünler Rosa, Gül Gül, Rosa Hediye Günü Yıldönümü Doğum Günü Babalar Günü Anneler Günü Sevgililer Günü Yılbaşı Kolonya Parfüm Esans Kozmetik, Saç, Vücut, Bakımı Ürünleri Bitkisel Doğal Sular Distilasyon Damıtma Kolonya Parfüm Esans Gül Suyu Bacak Bakımı Güzellik Ürünleri Akne, Sivilce, Şark Çıbanı Yanık Kesik Ameliyat İzi Yok Edici İyileşmeyen Yara Çatlak Yarıklar Dış Kulak İltihap Yara Akut Kronik Akne, Sivilce, Şark Çıbanı Göz ve Altı Bakımı Güzellik Ürünleri Göz Çapaklanması Göğüs Meme Bakımı Bayan Cilt Vücut Bakımı Güzellik Gıda Ürünleri Tonikler Jeller Ekstratlar Göğüs Meme Bakımı Bayan Yüz Bakımı ve Güzellik Ürünleri Yüz Beyazlaştırıcı, Yüz Temizleme Göz Altı Bakım Morluk Güzellik Ürünleri Dudak Bakımı ve Güzellik Ürünler Akne, Sivilce, Çıban, Siyah Nokta Bacak Bakımı ve Güzellik Ürünleri Ayak Bakımı ve Güzellik Ürünleri El Bakımı ve Güzellik Ürünleri Sivilce Akne Kaşıntı Kızarık Yara İyileşmeyen Yara Çatlak Yarıklar Bebek Cilt Deri Pişik Yara Yanık Gül Suları Bebek Pişik Yanık İz Yok Edici El ve Tırnak Bakımı Onarım Güzellik Ayak Bacak Tırnak Bakımı Güzellik Gül Suyu, Kolonya, Parfüm Gül Kolonyası Gül Suyu Güllü, Gül Özlü Sabunlar Şampuanlar Jeller Alerji Genital Bölge Alerjik Dermatit (Egzema Deri Hastalıkları) Anne Emziren Meme Ucu Çatlak Yara Anne Göğüs Meme Mantar Pamukçuk Vajina Dışı Acı Kaşıntı Yara Mantar Güllü Peniste Kızarıklık Kaşıntı Mantar Vajina Kaşıntı Kızarık Yara Mantar Sedef Hastalığı Egzema Hastalığı Ürtiker Kurdeşen Dabaz Anjioödem Alerjik Genital Bölge Alerjik Kaşıntı Kızarıklık Yara Mantar Kaşıntı Kızarıklık Yaralar Kasıklarda Kaşıntı Kızarık Yara Koku Saç Derisi Kaşıntı Kızarıklık Yara Mantar Peniste Sivilce Çıban Peniste Kızarıklık Kaşıntı Mantar Yara Anne Göğüs Mantar Pamukçuk Çatlak Yara Vajina Kaşıntı Kızarık Yara Mantar Sabun Şampuan Jel Ürünleri Penis Acı Kızarıklık Kaşıntı Mantar Vajina Acı Kaşıntı Kızarık Yara Mantar Saç Derisi Kaşıntı Kızarıklık Yara Mantar Saç Uzatma ve Bakımı Genel Saçlar Saç ve Derisi Bakımı Kuru Saçlar Saç ve Derisi Bakımı Normal Saçlar Saç ve Derisi Bakımı Yağlı Saçlar Saç ve Derisi Bakımı Boyalı Saçlar Gül Özlü Sedef Hastalığı Egzema Hastalığı Ürtiker Kurdeşen Dabaz Anjioödem Mantar Kızarık Kaşıntı Yaralar Bitkisel Doğal Sabunlar Şampuanlar Kozmetik Saç Vücut Bakım Ürünleri Bitkisel Sabun Şampuan Jeller
Kargo Bedava
Üye Ol Anında ParaPuan Kazan!
%100 Güvenli Alışveriş Sitesi
%100 Orjinal Ürünler
Arkadaşını Davet Et ParaPuan Kazan!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.