Google LokmanAVM
x

Türk Lirası TR
Europe EURO
United States USD
Australian Dollar AUD
Danish Krone DKK
British Pound GBP
Norwegian Krone NOK
Japanese Yen JPY
Bulgarian Lev BGN
Romanian Leu RON
Russian Ruble RUB
Chinese Yuan Renminbi CNY
LokmanAVM.com'a Hoşgeldiniz. 100TL ve Üzeri KARGO BEDAVA! Sitemizde bazı özellikler bilgiler sadece üye girişi ile çalışmaktadır. Alışverişlerinizde bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür eder, Ürünlerimizin Hayırlı olmasını dileriz.
17 Milyon üzeri Üye, 15 Yıllık Tecrübeyle LokmanAVM Sizinle..
 
Para Birimi Hazırlanıyor!
Tüm Kategoriler
Marka Listesi

ROSENSE GÜL ÜRÜNLERİ
"gülden gelen güzellik"


Rosense & Gülbirlik Merkezi Ispartada olan şirket Rosense Kozmetik Ürünleri A.Ş. 2005 yılında dünyanın en büyük gül yağı üretici ve ihracatçı kuruluşu olan Gülbirlik tarafından kurulmuştur. Dünyanın tek doğal gül kaynaklı kozmetik ürünleri markasıdır. Bugün global bir marka olma yolunda ilerleyen Rosense, Türkiye dışında Almanya, Hollanda, Avustralya, Kanada ve Japonya dahil birçok ülkede bayilikler kanalı ile satılmaktadır.
Rosense Gül Ürünleri
 
Rosense
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Alerjik Dermatit (Egzema Deri Hastalıkları) Alerji Genital Bölge Sedef Hastalığı Egzema Hastalığı Alerjik Genital Bölge Ürtiker Kurdeşen Dabaz Anjioödem Gül Kolonyası El ve Tırnak Bakımı Onarım Güzellik Ayak Bakımı ve Güzellik Ürünleri Bacak Bakımı ve Güzellik Ürünleri El Bakımı ve Güzellik Ürünleri Sivilce Akne Kaşıntı Kızarık Yara Bebek Cilt Deri Pişik Yara Yanık İyileşmeyen Yara Çatlak Yarıklar Alerjik Kaşıntı Kızarıklık Yara Mantar Kaşıntı Kızarıklık Yaralar Ürtiker Kurdeşen Dabaz Anjioödem Egzema Hastalığı Mantar Kızarık Kaşıntı Yaralar Bitkisel Doğal Sabunlar Şampuanlar Bitkisel Sabun Şampuan Jeller Kozmetik Saç Vücut Bakım Ürünleri Sedef Hastalığı Sabun Şampuan Jel Ürünleri Saç Derisi Kaşıntı Kızarıklık Yara Mantar Kasıklarda Kaşıntı Kızarık Yara Koku Peniste Sivilce Çıban Peniste Kızarıklık Kaşıntı Mantar Yara Vajina Kaşıntı Kızarık Yara Mantar Anne Göğüs Mantar Pamukçuk Çatlak Yara Akne, Sivilce, Çıban, Siyah Nokta Ayak Bacak Tırnak Bakımı Güzellik Bitkisel Doğal Sular Distilasyon Damıtma Kozmetik, Saç, Vücut, Bakımı Ürünleri Kolonya Parfüm Esans Kolonya Parfüm Esans Gül Suyu Dudak Bakımı ve Güzellik Ürünler Akne, Sivilce, Şark Çıbanı Yılbaşı Sevgililer Günü Hediye Günü Rosa, Gül Yıldönümü Doğum Günü Anneler Günü Babalar Günü İyileşmeyen Yara Çatlak Yarıklar Yanık Kesik Ameliyat İzi Yok Edici Göğüs Meme Bakımı Bayan Yüz Bakımı ve Güzellik Ürünleri Yüz Beyazlaştırıcı, Yüz Temizleme Göz Altı Bakım Morluk Güzellik Ürünleri Tonikler Jeller Ekstratlar Cilt Vücut Bakımı Güzellik Gıda Ürünleri Gül Suyu, Kolonya, Parfüm Bebek Pişik Yanık İz Yok Edici Güllü, Gül Özlü Sabunlar Şampuanlar Jeller Göğüs Meme Bakımı Bayan Dış Kulak İltihap Yara Akut Kronik Anne Emziren Meme Ucu Çatlak Yara Bacak Bakımı Güzellik Ürünleri Saç Derisi Kaşıntı Kızarıklık Yara Mantar Anne Göğüs Meme Mantar Pamukçuk Akne, Sivilce, Şark Çıbanı Saç Uzatma ve Bakımı Genel Saçlar Saç ve Derisi Bakımı Kuru Saçlar Saç ve Derisi Bakımı Normal Saçlar Saç ve Derisi Bakımı Yağlı Saçlar Peniste Kızarıklık Kaşıntı Mantar Saç ve Derisi Bakımı Boyalı Saçlar Penis Acı Kızarıklık Kaşıntı Mantar Vajina Dışı Acı Kaşıntı Yara Mantar Gül, Rosa Gül Suları Gül Suyu Güllü Gül Özlü Vajina Acı Kaşıntı Kızarık Yara Mantar Göz Çapaklanması Vajina Kaşıntı Kızarık Yara Mantar Göz ve Altı Bakımı Güzellik Ürünleri Bitkisel Ürünler
Kargo Bedava
Üye Ol Anında ParaPuan Kazan!
%100 Güvenli Alışveriş Sitesi
%100 Orjinal Ürünler
Arkadaşını Davet Et ParaPuan Kazan!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.