Mağazamız LokmanAVM.com'a Hoşgeldiniz. Alışverişlerinizde bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür eder, Ürünlerimizin Hayırlı olmasını dileriz.
 
 
Mide İltihabı Ağrısı Gastrit Ülser
Mide rahatsızlıkları, Mide ve bağırsakta ülser gastrit ve yaraların iyileşmesinde, Reflü, Mide şişkinliği, Mide ve bağırsakları yumuşatarak kabızlığa, faydalı..
Kudret Narlı Ballı Bitkisel Macun
  • Kudret Narlı Ballı Bitkisel Macun
  • Kudret Narlı Ballı Bitkisel Macun
  • Kudret Narlı Ballı Bitkisel Macun
  • Kudret Narlı Ballı Bitkisel Macun
Yorum Yaz
BU ÜRÜNÜ PAYLAŞ
Stok Kodu
:
Lokman - 34012
Ürün Adı
:
Kudret Narlı Ballı Bitkisel Macun
Piyasa Fiyatı
:
25.00 TL
İndirimsiz Fiyatı
:
25,00 TL
%20 İndirimli Fiyatı
:
20,00 TL
Kazancınız
%20|5,00TL
Kazanacağınız Parapuan
:
200
%20 indirim
Stoktan Teslim
Hızlı Gönderi Hızlı Kargo
Kampanyalı Ürün
Toptan Alın İndirim Kazanın Toptan alın indirim fırsatlarını yakalayın!
Miktar
İndirim
2 - 3
%3
4 - 7
%5
8 - 11
%7
12 - 120
%10
 

DOĞAN BAHARATÇILIK

KUDRET NARLI BALLI KARIŞIK BİTKİSEL MACUN

(Mide, Bağırsak, Ülser, Yara)

(CAM KAVANOZ NET: 210 GR.)


Marka - Ürün Adı - Miktar:
Doğan Baharatçılık Kudret Narlı Ballı Karışık Bitkisel Macun (Mide, Bağırsak, Ülser, Yara) (Cam Kavanoz Net:210 Gr.)
Ballı Kudret Narı İzin Belge:
Kudret Narlı Ballı Karışık Bitkisel Macun Üretici Firma: Türk Gıda Kodeksine uygun olarak, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının 0332009 Tarih ve G34-3898-00105-8 sayılı izni ile üretilmiştir.
KALİTEST ISO 9001:2000 ve KALİTEST ISO 22000 Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir..
Ballı Kudret Narı İçindekiler:
Kudret Narlı Ballı Karışık Bitkisel Macun Ürünü İçerisinde: KUDRET NARI, MALTOZ, PAPATYA, FESLEĞEN, KANTARON, OĞUL OTU, HATMİ, GÜNLÜK, MEYAN KÖKÜ, POLEN, BAL.. 
Ballı Kudret Narı Kullanımı:
Kudret Narlı Ballı Karışık Bitkisel Macun Kullanılışı: Her seferinde kavanozdaki Ballı Bitkisel Macun karıştırıldıktan sonra, yaklaşık bir tatlı kaşığı günde 3-4 defa bilhassa öğünlerden önce aç karına yetişkinler tüketilebilir. Tercihen küçük çocuklarda öğünlerdeki ölçüsü azaltılarak tüketebilir. Ayrıca Süt ile karıştırılarak da tüketilebilir..
Ballı Kudret Narı Yan Etkileri:
Kudret Narlı Ballı Karışık Bitkisel Macun Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Ürün bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Ballı Kudret Narı Muhafaza ve Uyarı:
  • Kudret Narlı Ballı Karışık Bitkisel Macun Ürününün üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Kudret Narlı Ballı Karışık Bitkisel Macun Ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen ürün, ambalaj üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Hamile ve hamilelik şüphesi olanların, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi, kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.


Ballı Kudret Narı Ürün Açıklama:
DOĞAN BAHARATÇILIK

KUDRET NARLI BALLI KARIŞIK BİTKİSEL MACUN

(Mide, Bağırsak, Ülser, Yara)

Kudret Narı meyvesi iğ biçiminde olmakla birlikte üzeri pütürlüdür, önceleri yeşil olan rengi olgunlaştıkça sararır, turuncuya dönüşür. Meyvenin içerisi bol çekirdekli olup çekirdeklerin etrafında kan kırmızısı renginde ve yumuşak bir tabaka bulunur. Ülkemizde Bursa yöresinde yetiştirilen bir bitki çeşididir. Kudret narı, halk arasında mucize elması, acayip elması olarak da bilinmektedir.
Kudretnarı; Mide rahatsızlıkları, Ülser, Gastirit, Reflü, Mide şişkinliğine faydalıdır. Kudretnarı, bileşimindeki rezin müshil etkisi göstermektedir. Mide ve bağırsakları yumuşatarak rahatlamaya yardımcı olur. Mide ve bağırsakta meydana gelen ülser gastrit ve yaraların iyileşmesinde tedaviye fayda sağlar.

Kudretnarının Faydaları & Tıbbi Etkileri: Kudret Narı, şekli ve renkleri itibari ile çocukluğumdan beri baharatçı dükkanlarında en çok ilgimi çeken materyal olmuştur. Sizlerinde hayran kalacağından emin olduğum nadir şifalı bitkilerdendir.
Kudretnarı; Haricen, sedef, egzema, yara ve çıban gibi deri hastalıklarında, dahilen ise müshil olarak, iştahsızlığa, ülser tedavisinde, bağırsak iltihabında, kabızlık ve gastrit rahatsızlıklarında kullanılır.
Mide ülseri, bağırsak iltihabı ve gastrit'e çok iyi gelir. Kabızlığa yararlıdır. Yanıkların, kesiklerin ve cilt yaralarının iyileşmesine çok faydalıdır.
Her türlü kesiklere yanıklara, yaralara faydalıdır. İzlerini çok çabuk yok eder. Sedef, egzema türü kaşıntılara ve cilt yaralarına faydalıdır. Kudretnarı; Kolit, Ülser, mide ve bağırsak rahatsızlıkları, Gastrit, Asit fazlası gibi mide, Barsak sistemine bağlı tüm hastalıkları tedavi eder, Karaciğeri destekler, Egzama, sedefe fayda verir. İç ve dış, yara ve iltihapları giderir. Barsak tembelliğini giderir. Hücreleri yeniler. Rahim yaralarına fayda verir. Yanık ve yaralara zeytinyağlı kudretnarı sürülür. Aynı zamanda yüksek oranda E vitamini ve kaliteli protein içerir.
Zeytiyağlı Kudret narı her çeşit iç, dış yara, kesik ve yanıklarda, eski ameliyat izleri, sivilce ve çıban izlerini yok etmede de etkili olarak kullanılabilir. Saç ve derisi rahatsızlıklarında, mantar, kaşıntı, sedef ve egzema türü cilt yaralarında tedaviye destek olarak kullanılır. Haricen cilde günde 2-3 defa direkt olarak veya yağdan pasosu süzülerek sürülür.

(Kynk: ŞİFALI BİTKİLER - TARIK DEMİRA. 2013)
ballı kudret narı, doğan baharatçılık ballı kudret narı, ballı kudret narı, ballı kudret narı ürünü, ballı kudret narı hakkında, ballı kudret narı hakkında açıklama, ballı kudret narı yorum, ballı kudret narı yorumları, ballı kudret narı hakkındaki yorumlar, ballı kudret narı açıklamalı detayları, ballı kudret narı faydaları, ballı kudret narı kullanımı, ballı kudret narı zararları, ballı kudret narı zararlı mı, ballı kudret narı uyarılar, ballı kudret narı yararları, ballı kudret narı yararlı mı, ballı kudret narı satışı, ballı kudret narı satan, ballı kudret narı satış yerleri, ballı kudret narı satılan yerler, ballı kudret narı satan yerler, ballı kudret narı nerede satılır, ballı kudret narı nereden alnır, ballı kudret narı nerelerde satılıyor, ballı kudret narı nerden alabilirim, ballı kudret narı satılan, ballı kudret narı satılır, ballı kudret narı etkileri, ballı kudret narı nasıl kullanılır, ballı kudret narı nerde, ballı kudret narı faydası, ballı kudret narı ne işe yarar, ballı kudret narı ne kadar, ballı kudret narı fiyatı, ballı kudret narı fiyatları, ballı kudret narı detayları, ballı kudret narı açıklamaları, ballı kudret narı ürünü faydaları, ballı kudret narı ürünü kullanımı, ballı kudret narı ürünü faydaları ve kullanımı, ballı kudret narı ürünü hakkında, ballı kudret narı ürünü yorum, ballı kudret narı ürünü satışı, ballı kudret narı ürünü satan, ballı kudret narı ürünü satış yerleri, ballı kudret narı ürünü satılan yerler, ballı kudret narı ürünü satan yerler, ballı kudret narı ürünü nerede satılır, ballı kudret narı ürünü nereden alnır, ballı kudret narı ürünü nerelerde satılıyor, ballı kudret narı ürünü nerden alabilirim, ballı kudret narı ürünü etkileri, ballı kudret narı ürünü nasıl kullanılır, ballı kudret narı ürünü nerde, ballı kudret narı ürünü faydası, ballı kudret narı ürünü faydaları neler, ballı kudret narı ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını sitemiz LokmanAVM de bulabilirsiniz.

Sitemiz özelliklerinden ve içeriklerinden en üst seviyede faydalanabilmeniz için Lütfen Yeni Üyelik veya Üye Girişi yapınız.

Yeni Üye olmak için tıklayınız.
Facebook ile Bağlan
Twitter ile Bağlan
Kargo Bedava
Üye Ol Anında ParaPuan Kazan!
%100 Güvenli Alışveriş Sitesi
%100 Orjinal Ürünler
Arkadaşını Davet Et ParaPuan Kazan!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.