LokmanAVM
%20 indirimli
Fiyat
:
25,00 TL
İndirimli Fiyat
:
20,00 TL
%20indirimli
Kazancınız
:
5,00 TL
Parapuan
:
200.01
Adet:

-

+

Toptan alın indirim fırsatlarını yakalayın!
Miktar
İndirim
2 - 3
%3
4 - 7
%5
8 - 11
%7
12 - 1000
%10
Stoktan Teslim

Hızlı Gönderi Hızlı Kargo

Kampanyalı Ürün
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • İnternational Export
 • DOĞAN KUDRET NARLI BALLI BİTKİSEL KARIŞIM
  CAM KAVANOZ 210 GR(±%5)

  Doğan Kudret Narlı Ballı Bitkisel Karışım Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
  Doğan Kudret Narlı Ballı Bitkisel Karışım 210GR
  Doğan Kudret Narlı Ballı Bitkisel Karışım 210GR İzin Belge:
  Kudret Narlı Ballı Bitkisel Karışım Üretici Firma: Türk Gıda Kodeksine uygun olarak, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının 0332009 Tarih ve G34-3898-00105-8 sayılı izni ile üretilmiştir.
  KALİTEST ISO 9001:2000 ve KALİTEST ISO 22000 Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir..
  Doğan Kudret Narlı Ballı Bitkisel Karışım 210GR İçindekiler:
  Kudret Narlı Ballı Bitkisel Karışım ürünü içerisinde; KUDRET NARI, MALTOZ, PAPATYA, FESLEĞEN, KANTARON, OĞUL OTU, HATMİ, GÜNLÜK, MEYAN KÖKÜ, POLEN, BAL..
  Doğan Kudret Narlı Ballı Bitkisel Karışım 210GR Kullanımı:
  Kudret Narlı Ballı Bitkisel Karışım kullanılışı; Her seferinde kavanozdaki Ballı Bitkisel Karışımı karıştırıldıktan sonra, yaklaşık bir tatlı kaşığı günde 3-4 defa bilhassa öğünlerden önce aç karına yetişkinler tüketilebilir. Tercihen küçük çocuklarda öğünlerdeki ölçüsü azaltılarak tüketebilir. Ayrıca Süt ile karıştırılarak da tüketilebilir..
  Doğan Kudret Narlı Ballı Bitkisel Karışım 210GR Yan Etkileri:
  Kudret Narlı Ballı Bitkisel Karışım Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Doğan Kudret Narlı Ballı Bitkisel Karışım 210GR Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
  Doğan Kudret Narlı Ballı Bitkisel Karışım 210GR Muhafaza ve Uyarı:
  • Doğan Kudret Narlı Ballı Bitkisel Karışım Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Doğan Kudret Narlı Ballı Bitkisel Karışım ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Doğan Kudret Narlı Ballı Bitkisel Karışım ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Doğan Kudret Narlı Ballı Bitkisel Karışım 210GR ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
  Doğan Kudret Narlı Ballı Bitkisel Karışım 210GR Ürünü Açıklaması:

  DOĞAN KUDRET NARLI BALLI BİTKİSEL KARIŞIM

  DOĞAN KUDRET NARLI BALLI BİTKİSEL KARIŞIM


 • Ballı Kudret Narı Ürün Açıklaması:
  DOĞAN BAHARATÇILIK

  KUDRET NARLI BALLI KARIŞIK BİTKİSEL MACUN

  (Mide, Bağırsak, Ülser, Yara)

  Kudret Narı meyvesi iğ biçiminde olmakla birlikte üzeri pütürlüdür, önceleri yeşil olan rengi olgunlaştıkça sararır, turuncuya dönüşür. Meyvenin içerisi bol çekirdekli olup çekirdeklerin etrafında kan kırmızısı renginde ve yumuşak bir tabaka bulunur. Ülkemizde Bursa yöresinde yetiştirilen bir bitki çeşididir. Kudret narı, halk arasında mucize elması, acayip elması olarak da bilinmektedir.
  Kudretnarı; Mide rahatsızlıkları, Ülser, Gastirit, Reflü, Mide şişkinliğine faydalıdır. Kudretnarı, bileşimindeki rezin müshil etkisi göstermektedir. Mide ve bağırsakları yumuşatarak rahatlamaya yardımcı olur. Mide ve bağırsakta meydana gelen ülser gastrit ve yaraların iyileşmesinde tedaviye fayda sağlar.

  Kudretnarının Faydaları & Tıbbi Etkileri: Kudret Narı, şekli ve renkleri itibari ile çocukluğumdan beri baharatçı dükkanlarında en çok ilgimi çeken materyal olmuştur. Sizlerinde hayran kalacağından emin olduğum nadir şifalı bitkilerdendir.
  Kudretnarı; Haricen, sedef, egzema, yara ve çıban gibi deri hastalıklarında, dahilen ise müshil olarak, iştahsızlığa, ülser tedavisinde, bağırsak iltihabında, kabızlık ve gastrit rahatsızlıklarında kullanılır.
  Mide ülseri, bağırsak iltihabı ve gastrit'e çok iyi gelir. Kabızlığa yararlıdır. Yanıkların, kesiklerin ve cilt yaralarının iyileşmesine çok faydalıdır.
  Her türlü kesiklere yanıklara, yaralara faydalıdır. İzlerini çok çabuk yok eder. Sedef, egzema türü kaşıntılara ve cilt yaralarına faydalıdır. Kudretnarı; Kolit, Ülser, mide ve bağırsak rahatsızlıkları, Gastrit, Asit fazlası gibi mide, Barsak sistemine bağlı tüm hastalıkları tedavi eder, Karaciğeri destekler, Egzama, sedefe fayda verir. İç ve dış, yara ve iltihapları giderir. Barsak tembelliğini giderir. Hücreleri yeniler. Rahim yaralarına fayda verir. Yanık ve yaralara zeytinyağlı kudretnarı sürülür. Aynı zamanda yüksek oranda E vitamini ve kaliteli protein içerir.
  Zeytiyağlı Kudret narı her çeşit iç, dış yara, kesik ve yanıklarda, eski ameliyat izleri, sivilce ve çıban izlerini yok etmede de etkili olarak kullanılabilir. Saç ve derisi rahatsızlıklarında, mantar, kaşıntı, sedef ve egzema türü cilt yaralarında tedaviye destek olarak kullanılır. Haricen cilde günde 2-3 defa direkt olarak veya yağdan pasosu süzülerek sürülür.

  (Kynk: ŞİFALI BİTKİLER - TARIK DEMİRA. 2013)
Aksesuar - Birlikte Alınması Tavsiye

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.