x

LokmanAVM Site Mağazamıza Hoşgeldiniz. Alışverişlerinizde bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür eder, Ürünlerimizin Hayırlı olmasını dileriz.
 
Basur Hemoroid Yara Çatlak Kaşıntı
Hızlı Kargo: Siparişleriniz mesai saatlerinde aynı gün kargoya verilir. Ortalama en geç 1-2 iş günü içersinde ulaşır. Uzak mesafelerde 2-3 iş günü içersinde ulaşır. "Kargo Takibi" servisimizden siparişlerinizi anlık detaylı olarak takip edebilirsiniz. Üründen, faydalarından başkalarının da haberdar olması için lütfen yorum yapınız. Sosyal ağlarda paylaşınız.
Ağrı kesici kaşıntı giderici, bakterilere karşı, mantara karşı, mikropların üremesini önleyen, damar büzücü, enflamasyon giderici ve yara iyi edici etkileri vardır.
Dermaplus Hemofast Bitki Özlü Krem
  • Dermaplus Hemofast Bitki Özlü Krem
  • Dermaplus Hemofast Bitki Özlü Krem
  • Dermaplus Hemofast Bitki Özlü Krem
  • Dermaplus Hemofast Bitki Özlü Krem
  • Dermaplus Hemofast Bitki Özlü Krem
Marka
:
Hhs
Stok Kodu
:
Lokman - 16521
Ürün Adı
:
Dermaplus Hemofast Bitki Özlü Krem
Piyasa Fiyatı
:
20.00 TL
Ürün Fiyatı
:
19,99 TL
Kazanacağınız Parapuan
:
200

Toptan alın indirim fırsatlarını yakalayın!
Miktar
İndirim
2 - 3
%3
4 - 5
%5
6 - 12
%7
13 - 100
%10
BU ÜRÜNÜ PAYLAŞ
 
Marka-Ürün Adı-Miktar HHS BİTKİSEL ÜRÜNLER - DERMAPLUS NATURAL CREAM - HEMOFAST BİTKİ ÖZLÜ - BİTKİSEL KARIŞIMLI KREM - (Basur, Hemoroid) - 100ML.e
Ürün İzin - Belge Ürün İzin Sahibi: HHS BİTKİSEL VE SAĞLIK ÜRÜNLERİ GIDA SAN. TİC. A.Ş. Yeni Karaman Mah. Sanayi Cad. 208.Sk. No:106 Osmangazi/BURSA
İçindekiler %100 DOĞAL AT KESTANESİ KABUK, CEVİZ YAPRAĞI, AYNISAFA, ÇOBANÇANTASI, SARI KANTARON..
Kullanım Şekli Günde 2-3 defa hastalıklı bölgeye ve çevresine sürülür. Kullanımı sıhhi olarak desteklemek için hastalıklı bölgenin iyice temizlenmesi tavsiye edilir. Haricen kullanım içindir. Kullanım süresi ve daha detaylı bilgi için doktorunuza danışabilirsiniz. 
Yan Etkileri Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Bitkisel Karışımlı Hemofast Krem, Haricen kullanım için destek ürünüdür, kesinlikle ilaç değildir.
Muhafaza Şartları & Uyarılar
  • Ürün üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen ürün veya ambalaj üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız.
  • Haricen kullanım içindir. Göz ile temas ettirmeyiniz.
ŞİFALI BİTKİLER: AT KESTANESİ KABUK, CEVİZ YAPRAĞI, AYNISAFA, ÇOBANÇANTASI, SARI KANTARON..

DERMAPLUS  NATURAL CREAM

HEMOFAST BİTKİ ÖZLÜ KREM
(Basur, Hemoroid)

 BASUR HEMOROİDE HIZLI BİTKİSEL DESTEK

DERMAPLUS HEMOFAST?ın İçeriğindeki Bitkisellerin Faydaları:

Basur (Hemeroid), Fistura, Anal fissura, Hemoroit kanamalarında ve Çatlaklarında, Ağrıları sızlamaları keser, memeleri çektirmeye faydalıdır. Makat ağzını yumusak tutar.

- Analjezik (ağrı kesici),

- Antiprutik (kaşıntı giderici),

- Antibakteriyel (bakterilere karşı),

- Antifungal (mantara karşı),

- Antiseptik (mikropların üremesini önleyen),

- Astrenjan (büzücü),

- Antienflamatuar (enflamasyon giderici)

ve yara iyi edici etkileri olduğu bilinmektedir.

Kullanım şekli: Günde 2-3 defa hastalıklı bölgeye ve çevresine sürülür. Kullanımı sıhhi olarak desteklemek için hastalıklı bölgenin iyice temizlenmesi tavsiye edilir. Haricen kullanım içindir. Kullanım süresi ve daha detaylı bilgi için doktorunuza veya eczacınıza danışınız.

İçeriği: Atkestanesi, Ceviz Yaprağı, Aynısafa, Çobançantası, Sarı Kantoron

 

 

Hemoroid Basur Mayasıl Makat Çıkması nedir?

Genellikle Halk arasında Basur memesi, Mayasıl, Makat çıkması, Makat sarkması, olarak da bilinen Hemoroid, Kalın bağırsağın son kısmında damarların genişlemesi ve sarkmasıyla meydana gelen bir rahatsızlıktır.

 

Basur Hemoroit hastalığında nelere dikkat etmelidir?

Basur, hemoroid hastalığında; Hijyen kurallarında tuvalet kağıdı ile temizlemeler çok zararlı olabilmektedir. Islak mendil kullanılması daha uygun olabilir. Aşırı İshal ve Kabızlıktan kaçınılması gerekmektedir. Çok uzun süre oturulmaması ve ayakta durulmaması, Tuvalete, her gün belirli bir saatte gidilmesi, Bol lifli gıdalara ağırlık verilmesi, günlük su alımının arttırılması, ortalama 1,5 ? 2,5 lt su içilmesi, acılı baharatlı yemekler, alkol, kahve, siyah çay gibi gıdalardan kaçınılması hayvansal gıda ve gıda katkılı ürünlerden kaçılınıp perhiz yapmak gerekmektedir. Basur hemoroid rahatsızlığınız varsa, tedavi sürecinde bunlara dikkat etmek önemlidir.

Hızlı Kargo

Siparişleriniz, mesai saatleri dahilinde aynı gün kargoya verilir. Ortalama en geç 1-2 iş günü içersinde elinize ulaşır. Uzak mesafelerde 2-3 iş günü içersinde ulaşır. Kargom nerede servisimizden siparişlerinizi detaylı olarak takip edebilirsiniz.


Kargo Bedava
Üye Ol Anında ParaPuan Kazan!
%100 Güvenli Alışveriş Sitesi
%100 Orjinal Ürünler
Arkadaşını Davet Et ParaPuan Kazan!
UYARI:Site mağazamız LokmanAVM.com daki ürün açıklamaları; Eczacı, Aktar, Herbalist müşterilerimizi bilgilendirmek amacıyladır. Sitemizde reçeteli İlaç satışı yapılmamaktadır. Tıp ve Sağlık uzmanlarının tavsiye ettiği İlaçlar ile eşdeğer değildir. Bitkisel, Organik, Doğal, Gıda takviyesi ve Beslenme Destek ürünleridir. Ürün bilgileri üreticilerin ambalaj ve tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin, ürünler hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından oluşan sorunlardan ve şikayetlerden LokmanAVM.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle tıp, sağlık uzmanı, hekime danışınız. Şifa Allah Teâlâ'dan beklenmelidir. Yoksa Doktor da ilaç da ancak ve ancak birer sebeptir. Gayret bizlerden, Tevfik ve Başarı Allah Teâlâ'dandır.
LokmanAVM.com | Lokman Alışveriş Market bir LOKMAN GRUP TARIK DEMİRA Kuruluşudur. Copyright © 2001 - 2014 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm hakları Saklıdır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.
Yandex.Metrica