x
Mağazamız LokmanAVM.com'a Hoşgeldiniz. Alışverişlerinizde bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür eder, Ürünlerimizin Hayırlı olmasını dileriz.
 
Ylang Ylang, Ylang Ylang Yağı
Saç çıkarmaya, saç dökülmesine, dolgun ve güçlü hacimli saç oluşumuna, Saçtaki renk kaybının yavaşlamasına ve kepek oluşumunun engellenmesine faydalıdır.
Çam Yağı
  • Çam Yağı
  • Çam Yağı
  • Çam Yağı
  • Çam Yağı
  • Çam Yağı
  • Çam Yağı
Yorumları Oku (1) | Yorum Yaz
BU ÜRÜNÜ PAYLAŞ
Stok Kodu
:
Lokman - 34903
Ürün Adı
:
Çam Yağı
Piyasa Fiyatı
:
20.00 TL
İndirimsiz Fiyatı
:
19,99 TL
%25 İndirimli Fiyatı
:
14,99 TL
Kazancınız
%25|5,00TL
Kazanacağınız Parapuan
:
150
%25 indirim

Stoktan Teslim

Hızlı Gönderi Hızlı Kargo

Kampanyalı Ürün

Toptan Alın İndirim Kazanın Toptan alın indirim fırsatlarını yakalayın!
Miktar
İndirim
2 - 3
%26
4 - 5
%28
6 - 7
%30
8 - 50
%32
 
Marka-Ürün Adı-Miktar METİN İLAÇ - NATURA DERM OİLS - ÇAM YAĞI - SAÇ ÇIKARMA - CAM ŞİŞE 50ML.
Ürün İzin - Belge Merkez Mah. Onur Sk. No:23/A/A G.O.Paşa/İstanbul adresinde, TR-34-K004901 İşletme kayıt numaralı Marmara Türk Bitkisel ve Organik Ürünler adlı işyerinde dolumu yapılmıştır.
İçindekiler Sarımsak Yağı, Çam Yağı, Ylang Ylang Yağı..
Kullanım Şekli
50ml şampuana - 50ml çam yağı(1 şişe) karıştırılarak gün aşırı saç yıkama şeklinde uygulanmaktadır. Haftada minimum 3 gün kullanım gerekmektedir. Kullandığınız şampuan bittiğinde 2-3 seans kullanmanız tavsiye edilir.
Yan Etkileri Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Ürün bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Muhafaza Şartları & Uyarılar
  • Ürün üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen ürün veya ambalaj üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız.
  • Göz ile temas ettirmeyiniz. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.
NATURA DERM OİLS ÇAM YAĞI - SAÇ ÇIKARMA - CAM ŞİŞE 50ML.

Saçlarınız Neden Dökülüyor?

Saç dökülmesi herkes için normal bir durumdur. Günde 50 ile 100 adet arası saç teli dökülmesi normal karşılanırken bu rakamların üzerindeki saç dökülmeleri risk grubuna dahil oluyor. Eğer gözle görülür oranda aşırı saç kaybı veya saç tellerinde incelmeler oluşmaktaysa artık saç dökülmesine karşı önlem almak için kısıtlı bir zamanınız kaldığı anlamına geliyor.

NATURA DERM BİTKİSEL ÇAM YAĞI

Saçın Yeniden Oluşmasına Katkı Sağlayan Etki!

Saç güçlendirici ve çıkartıcı formülün patenti artık Türkiye'de!

Çam Yağı 1 aylık kullanımda dahi saçlarınızda gözle görülür oranda güçlenme ve gürleşme sağlamaktadır. Düzenli olarak kullanmaya devam ettiğiniz takdirde eskisi gibi gür ve güçlü saçlara sahip olabilirsiniz. Çam Yağı'nı sadece saçı dökülenler değil, genel bakımını yapmak isteyenlerde kullanabilirler. Unutmayın yaşayan her hücrenin gereksinim duyduğu bazı mineraller vardır. Saçınızın ihtiyacı olan tüm mineralleri Çam Yağı ile sağlayabilirsiniz.

 

Tamamen doğal olan
Çam Yağı'nın
Yan etkisi bulunmamaktadır.

 

 

DENEMEDEN
KARAR VERMEYİN!
İçeriği: Sarımsak Yağı, Çam Yağı, Ylang Ylang Yağı karışımlı Bitkisel Yağdır..

Çam Yağı - Saç Çıkarma  

Natura Derm Çam Yağı

 

Yeni saç oluşumuna, saç dökülmesinin önlenmesine,

 İnce telli saçların daha dolgun ve güçlü olmasına,

 Aktif maddeler sayesinde saç dökülmesinin durmasına,

 Saç köklerinin güçlenerek hacim ve güç kazanmasına,

 Saçın yenilerek daha güçlü ve bakımlı olmasına,

 Saçtaki renk kaybının yavaşlamasına ve

kepek oluşumunun engellenmesine yardımcı olmaktadır.

 

Natura Derm Çam Yağı ile

Saçlarınız gürleşsin,
Saçsızlıktan hızlıca Kurtulun.!

İçeriğinde Neler Var.? Saçlarınızın ve saç köklerinizin ihtiyaç duyduğu tüm mineral ve vitaminleri içeren Çam Yağı, saçlarınızın bakımı ve güçlenmesi için en etkili formüldür.

Sarımsak Yağı: İçerisinde yer alan sülfür bileşikleri, vitamin ve minareller sayesinde zayıflayan saçları güçlendirir, kırıkları azaltır, saçın sağlıklı uzamasını sağlar ve yeni saç oluşumuna oldukça faydalı olur.

Çam Yağı: Çam terebentin yağı genellikle saç bakımı için kullanılan bir bitkisel yağdır. Fakat içine bazı yağlar karıştırılmadan kesinlikle tek başına kullanılmaması gerekir.

Yılang Yağı: Yılang yağı saçların dökülmesini engelliyor ve dökülen saçların yeniden çıkmasını sağlıyor. Güçsüz ve zayıf saçları güçlendiren adeta saçlarınızın yeniden doğmasını, oluşmasını sağlayan bir maddedir.

 

Saç dökülmesinin bilinen sebeplerinin sıralarasak, başlıcaları şunlardır:

Yanlış Saç Bakımı ve Kozmetik Ürünler

Saç dökülmesi vakalarında en sık rastlanan sebeplerin başında yanlış saç bakım stratejileri ve kullanılan kozmetik ürünler geliyor. Jöle, saç spreyi ve diğer saç şekillendiriciler saç köklerinin oksijen almasını engelliyor ve saçları yıpratarak zamanla güç kaybetmelerine ve dökülmelerine sebep oluyor. Saçların sıkı lastikler ile toplanması, kökleri zorlayan at kuyruğu ve saç örgüleri gibi kullanımlar da saçların güçsüzleşmesine neden olan başlıca faktörler arasında yer almaktadır.

Genetik Yatkınlık

Saçı dökülen kişilere ilk sorulan sorulardan biri ailesindeki diğer bireylerin saçlarının dökülüp dökülmediğidir. Bunun sebebi saç dökülmelerinde genetik yatkınlık faktörünün önemli bir yere sahip olmasıdır. Genetik yatkınlık derinlemesine incelediğinde asıl sebebin gen ağacında saçların ihtiyaç duyduğu minerallerin yeterli üretiminde sorun olduğu görülmektedir. Çam Yağı gereken tüm mineralleri içerdiği için genetik yatkınlık sorununun da üstesinden gelebilmektedir.

Protein Eksikliği

Protein yönünden eksik beslenmeler sonucu vücutta açığa çıkan protein eksikliği saç kaybına neden olmaktadır. Bu sorun yeterli miktarda protein alındığında düzelebilmektedir.

Demir Eksikliği

Tıpkı protein gibi demir eksikliği de saç dökülmelerine neden olmaktadır.

Sitemiz özelliklerinden ve içeriklerinden en üst seviyede faydalanabilmeniz için Lütfen Yeni Üyelik veya Üye Girişi yapınız.

Yeni Üye olmak için tıklayınız.
Facebook ile Bağlan
Twitter ile Bağlan
Kargo Bedava
Üye Ol Anında ParaPuan Kazan!
%100 Güvenli Alışveriş Sitesi
%100 Orjinal Ürünler
Arkadaşını Davet Et ParaPuan Kazan!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.